>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGL Major Antwerp 2022

Status
Zamknięty.
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Lecimy kolejny dzień z e-sportem,

Na początek spotkanie rozgrywane o godzinie 12:00, dwie drużyny które walczą o pozostanie na najważniejszym turnieju w sezonie. Mogę porównywać formy obu drużyn, zestawienie drużyn z jakimi grały ostatnie 3 meczy, by po nich plasować się z wynikiem 1-2, natomiast widziałem wszystkie spotkania Vitality, którą dowodzi apEX i o ile spotkanie z NiPem wyglądało dramatycznie (na mapie overpass, która dziś moim zdaniem na pewno będzie zbanowana), tak mecz z Liquid pokazał że nie ma się o co bać. Vitality ma w tym sezonie tylko podczas jednego meczu pełno wzlotów i upadków, grają nie równo, natomiast taktycznie i aimowo sa przygotowani rewelacyjnie. Pomimo wszystko, ja dziś decyduję się podebrać bezpieczną (moim zdaniem pewną) opcję tj. wygrana Vitality po kusie 1.47.
Vitality - BiG @1.47

Mirage, Vertigo, Ancient.. Jedną z tych map na pewno zobaczymy w spotkaniu Copenhagen Flames - FaZe. Tak, zgadzam się że zdecydowanym faworytem jest mieszana europejska drużyna pod wodzą Karrigana, natomiast płomienie potrafią grać w csa, a pick którejś z tych map pozwala mi wierzyć że ujrzymy pojedynek overowy, mój typ:
Copenhagen Flames - FaZe
powyżej 2,5 mapy @2.40

Pojedynek Ence vs. Heroic, obiektywnie najciekawsze spotkanie jakie przed nami. Bukmacherzy jako faworyta wytypowali zespół z dwoma Polakami w składzie, dla mnie mecz 50/50, Heroic pomimo nierównej gry świetnie zagrało z rozpędzonym G2 oraz NaVi. Widząc kurs w okolicy 2.00 podbieram i mimo sympatii do Ence trzymam kciuki za Duńczykami
ENCE - Heroic @2.00

dorzucam pod formę graczy, kto zdobędzie więcej fragów w spotkaniu ence - heroci
Hades - cadiaN @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1881
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Dziś ostania szansa dla 6 zespołów na awans do następnej fazy turnieju.
1 pojedynek
Heroic vs Vitality

Heroic przegralo z ENCE, wygrali 1 mape, w drugiej wychodzili na bezpieczne prowadzenie 5:1, czy po zmianie stron 11:7 ale w obu przypadkach tracili je. Po stronie terrorystów ugrali jedynie 4 rundy I to właśnie to przegrali im mirage. Nuke był już pod pełną kontrolą Ence i duńska organizacja mogła pomarzyć o awansie z bilansem 3:1. Wcześniej ulegli dobremu Spirit i wygrali z Liquid i średnio dysponiwanym G2.
Vitality jednak poszło w moim odczuciu jeszcze gorzej. Porażka z NIP była zaskoczeniem, ale są oni jednak dobrze dysponowanie na tym turnieju. Z Outsiders powinni wygrać ale również się im to nie udało. Szczęśliwie trafili na Liquid I z nimi poszło gładko. Mecz na BIG zaczął się dobrze, mapa wygrana do 9 mogła zwiastowac szybkie 2:0. Ale nic bardziej mylnego. Vertigo po dogrywce padło łupem berlinczykow, a na Nuke dogrywka dała awans Vitality. Jedynym pozytywnym aspektem musi być fantastyczny powrót z stanu 4:11 po 1szej połowie Vertigo, tam pokazali pazur jednak ostatecznie to nie wystarczyło. Głównym wyznacznikiem odbicia się z 0:2 jest ZywOo, ktory po bardzo slabych wystepach w 2 pierwszych kolejkach, odbił to sobie na Liquid I BIG gdzie kolejno zaliczyl 43 i 93 eliminacje w meczu (pamiętajmy że z BIG rozegrane były 102 rundy).
Dziś znowu mogą mieć problemy i zakładam awans Heroic.
win Heroic 1.76
Over 2.5 mapy 1.94
1 mapa Vitality poniżej 15.5 rundy 2.20
2 Mapa Heroic -3.5 rundy 2.21
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +614
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Pisałem o NIP'ie kilka postów wyżej. Drużyna turniejowa, ale moim zdaniem już wystarczy to co mieli osiągnąc chyba już osiągnęli, na pewno ambicje mają wieksze. FaZe topowa drużyna myślę że nie będę rozmieniać się na drobne i wezmą mecz z wynikiem 2:0. NIP nie ma szerokiego mappoola, więc pod tym względem mocniej wygląda FaZe, no i inwiduwalnie Faze bije na twarz, choć NIP na prawdę pokazało piękne drużynowe granie, inferno zapadło mi w pamięci, a Faze lubi pograć inferno więc jak dojdzie do tej mapy będzie ciekawe widowisko. Karrigan weźmie zespół na swoje barki i poprowadzi by reszta dołożyła swoje kilka groszy. Tak na to liczę.
Spirt ? Mamy małego konika turnieju. Łatwo nie odpuszcza. Dwie bardzo ofensywne drużyny, ten mecz może okazać się nieco inny niż wszystkie do tej pory. 2:0 nie sądzę ale Furia uważam że to weźmie
Win 2:0 fazę @ 2.55
Win furia @ 1.75
Betcris
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Nie do końca zgodzę się z kolega wyżej. NIP pokazuje się dobrze na tym turnieju, już przekraczając oczekiwania - w czym się zgadzamy.
Jednak Faze samo nie miało większego wyzwania na tym Majorze. Wygrali 2 mecze z dużo słabszymi drużynami, bo3 z Copenhagen Flames zakończyło sie w pełnym wymiarze. Ence wygrało z nimi na mirage, a NIP urwalo mape na NaVi właśnie tam, rozgrywając świetna połowę po stronie terro.
Widać problemy mieli dopiero z drużynami które również możemy oglądać w fazie "pucharowej".
NIP odprawilo z kwitkiem 3 naprawdę dobre drużyny, co prawda ani Vitality ani C9 nic fajnego nie pokazali na tym turnieju, ale 2:0 na Furie juz powinno robic wrazenie.
Zakład na under rund na 2 mapie to czysta czutka. Myślę, że właśnie maksymalnie 10 rund po stronie przegranych zobaczymy w drugiej odsłonie spotkania.
Nawet jeśli którąś z drużyn nie dojedzie na to spotkanie to under jest dość bezpiecznym betem .
Faze już raz stracili mapę w bo3 z skandynawska drużyna. Dziś myślę będzie podobnie :p

2 Mapa under 26.5 rundy 2.05 Betcris
Over 2.5 mapy
Plopski under 15.5 zabojstw na 1 mapie 1.95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Wchodzimy w weekend z dwoma straciami w ćwierćfinałach Majora. Oba mają faworytów, ale czy zobaczymy w nich dużo emocji? Wczoraj NIP nie oddało łatwej wygranej FaZe, natomiast Spirit zgodnie z przewidiwaniami części widowni przyjechała się po Furii.

1 mecz piątkowy to starcie ENCE z CF.
Oba zespoły spotkały się już na tym turnieju ale o tym później.
Formalni gospodarze z bilansem 3:1 wkroczyli do Champions Stage. Wygrali z Outsiders i FaZe do 8 rund. Natomiast ta jedna porazka miała miejsce w pojedynku z dunczykami. By przypieczetowac awans musieli zmierzyć się z heroic i tam fantastyczny performence zaliczył Dycha trafiając śmiertelnie ponad 60 razy na 3 rozgrywanych mapach.
3 z ogólnych 4 wygranych map ENCE były rozgrywane na Mirage i to był właśnie ich pick w bo3 z Heroic.
W porażce z CF zabrakło taktyki po stronie Terro i już tam mieli sporą stratę, której nie udało się odrobić po zmianie stron.
Flames musieli rozegrać maksymalną pulę 5 spotkań by awansować do drabinki finałowej. BNE sprawiło im sporo problemów w 1 meczu w Antwerpi, kolejnie przyszło zwycięstwo na Ence i dwie porażki z już polfinalistami Spirit i FaZe 1:2. Decydujący był mecz z Imperials gdzie dopiero na 2 mapie zawalczyli, mając wygrana na wyciągnięcie ręki, przegrali ostatecznie po dogrywce. Najczęściej grali oni na Ancient ale nawet przy wyborze tej mapy potrafili przegrać na FaZe I Spirit, tylko że ten to była 3 decydująca mapa bo3.
Myślę, że zobaczymy wybrane przez ENCE Mirage i właśnie Ancient po stronie CF, bo tam powinni sie czuc najmocniej.
Będzie to zacięty pojedynek i przewiduje macz w pełnym wymiarze map.
Myślę, że warto iść w kierunku zabójstw Dychy, linia na każdą mapę na Betcris to 19 killi I jest jak najbardziej realna.
1 mapa CF +4.5 1.40
2 mapa ENCE -3.5 1.93
Over 2.5 map 1.90
ENCE win 1.42
Ence win 2:1
Dycha over 18.5 zabójstwa ~1.91
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +445
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Bardzo szybko bo spotkanie tuż tuż, bardzo długo zastanawiałem się co tu zagrać i najbardziej oczywistym typem jest over mapowy bo spodziewam się długiego spotkania może z dogrywkami na mapach. Ostatecznie idę w płomienie duńskie, podstawa jest moim zdaniem przesadzona dysproporcja w kursach. Bardzo mi się podoba gra Flames, mocne Ancient, Inferno czy tez Vertigo do tego stabilna gra od początku mistrzostw.. to na prawdę może się udać. Typ ryzykowny natomiast jeśli chodzi o moje spostrzeżenia kursy powinny być wystawione 1.60-1.70 vs 2.20-2.10
Copenhagen Flames @2.70

Czuję się rozczarowany, że ence aż tak łatwo rozprawiło się z Flames, typ na minus
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Dzis raczej krócej bo już większość została powiedziana w tym temacie.
Mamy już półfinał i nie mamy słabych zespołów.
1 mecz to rewelacja turnieju rosyjski Spirit z FaZe, które stoczylo zacięty pojedynek z NIP i nie zabrakło dużo do niespodzianki.
Myślę, że dziś Spirit ugra swoją mapę i zobaczymy bo3 w pełnym wymiarze. Faze miało już problemy z wygrywania 2:0 i dziś spodziewam się powtórki.
Jednak Faze dobrze radzi sobie w ciężkich dla siebie sytuacjach co pokazała 3 mapa na NIP. Przy stanie 0:1 lub 1:1 będę mieli argumenty by wyjść obronną ręką z tej sytuacji.

over 2.5 mapy 2.07
1 mapa Faze -3.5 1.85
2 mapa Spirit -3.5 3.40
3 mapa over 27.5 2.25

/Edit

1 Mapa jak myślałem pod dyktando Faze, druga Spirit było blisko wygrania mapy , może nawet z pokryciem Handi. Szkoda. 2 mapa dostarczyła dużo emocji

ENCE - NaVi

Kolejne spotkanie to mecz faworytów i solidnej na tym turnieju ekipy z polskimi zawodnikami w składzie. Dycha pokazał wczoraj siłę i i strzelił ponad 40 fragow na 2 mapach. Dziś może być trudniej o wyciągnięcie takich liczb, bo być może zobaczymy mniej rund na poszczególnych mapach. NaVi nie bez problemów wygrali z Heroic, 2 pierwsze mapy mocno wyrównane, dopiero 3 pokazała siłę Natus.
Też spodziewam się pełnej bo3 i nawet wygranej Ence. Mają oni potencjał na ppodstawienie się faworytom.
over 2.5 mapy 1.94
Ence win 2.68
 
Ostatnia edycja:
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Przed nami finał zmagań w Belgii, walka o puchar i nagrodę w wysokości 500 000$.
Po przeanalizowaniu kursów pierwsza myślą było Faze, z prostych wniosków. W finale spotkają się zespoły, które na to zapracowały. Prezentują najrówniejszą formę. Ciężko dopatrzeć się faworyta, bo jest to dla mnie spotkanie 50/50 stad podebranie kursu wpowyżej 2.00 jest racjonalne, natomiast ja osobiście chciałbym dziś zobaczyć batalie! Długie 3 mapy, najlepiej z dogrywkami na końcu. Picki Navi oraz Faze są na tyle mocne ze uważam ze na swoich mapach nie ujrzymy niespodzianek.

Moim głównym typem jest over 2,5 mapy @1.80 natomiast dla lepszego kibicowania podebralem również Faze po @2.20

Przyjemnego finału i zieloności! Zaczynamy kibicowanie od 20:00
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom