>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGL Major Antwerp 2022

Status
Zamknięty.
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1651856359767.png
Jest to jeden z najważniejszych turniejów roku, na pewno pierwszy w tym roku Major, jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na scenie Countera.
Terminy:
9-12 MAJ pierwsza faza, eliminacje
13 dzień przerwy
14-22 oficjalny Major

W turnieju łącznie udział wezmą 24 drużyny.
Sam turniej rozdzielony jest na trzy fazy:
1. Pretendenci
2. Legendy
3. play-offy.

Dwie pierwsze fazy turnieju to system szwajcarski. Awansuje 8 drużyn.
ENCE, G2 Esports, forZe, Astralis, Team Vitality, MIBR, Imperial Esports, Bad News Eagles, Eternal Fire, Team Spirit, Outsiders, Complexity Gaming, IHC Esports, Renegades, Team Liquid oraz 9z Team.

Legendy, które już czekają to:
Heroic, Copenhagen Flames, BIG, Cloud9, FURIA Esports, FaZe Clan, Ninjas in Pyjamas, Natus Vincere .


W drużynie ENCE gra dwóch polaków dyszka oraz hades, którym warto kibicować.


WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONKURSU OD BETCRIS W PULI NAGRÓDY O WARTOŚCI 500zł

KTO WEDŁUG WAS JEST FAWORYTEM, A KTO ZASKOCZY ? W KIM WYPATRUJEMY CZARNE CZARNEGO KONIA TURNIEJU?


ZACZYNAMY JUŻ W PONIEDZIAŁEK. JAKIE SĄ WASZE PREDYKCJE?
1651856894133.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Eternal Fire - Bad News Eagles
Wygrana: Eternal Fire
Betcris @ 1.83
Godzina: 12.00


W końcu udało się dotrzeć turkom i zakwalifikować się do większego turnieju jakim jest Major. To samo można powiedzieć o drużynie BDE. Ja osobiście w ekipie Eternal wypatruje czarnego konia turniej i też tak widziałem ich w eliminacjach do Majora. Eternal to dość nowa kompozycja, która ma wielkie ambicje i doświadczenie. Mamy tam woxica i jak dla mnie gracza z top 10 świata jakim jest Xantares, przede wszystkim skill, agresja i aim, piękne clutche .Na eliminacjach moim zdaniem łatwiejszą drabinkę miał zespół kosowski, szarpana wygrana po dogrywce na etropiq, dwa razy porażka z NIPEM i G2, i dwie wygrane na słabe sinners oraz ASG. Eternal przegrało z Vitality i FaZe co nie dziwi, wygrana z Dignitas po dogrywach, fnatic i 2:0 z moim zdaniem mocnym OG. Lepszym zespołem są turcy, pojawienie się Bad New Eagles to największa niespodzianka ostatnich tygodni.


Imperial - Spirit
Wygrana Imperial
Betcris @ 1.80
Godzina: 14.30


Kto nie zna takich graczy jak fallen, vini czy fer - to oni są graczami Imperial, Legendy csa, fallen stosunkowo nowy w zespole.
Według mnie Spirit miał swoje 5minut na scenie csa, jakies 1.5roku temu, od tamtej pory mocny średniak, brak stablizacji w zespole, duże roszady zawodników. Idę w doświadczenie fallena, agresywnego vinego. Spirit gra właśnie bardzo offensywnie co może sprzyjać snajperowi formacji brazylijskiej. Po za tym Imperial ma bardzo mocnego map poola co jest dodatkowym atutem w spotkaniu gdy jest rozgrywany w formacie b01.

Pamiętajmy to pierwsza faza, spotkania bo1, nawet największe przeanalizowanie spotkania nie ma się do rzeczywistości, dyspozycja dnia, chwili i momentu, dlatego w tych spotkaniach idę w doświadczenie.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Ence eSport - 9z Team
9 Maja 15.45

9z raczej zrobi 0:3, a mecz otwarcia na faworyta do awansu, a nawet wygrania kompletu spotkań, powinnien być dla nich ciezka przeprawa. Fińska formacja z 3 naszymi rodakami w składzie powinna gładko wygrać z najgorsza drużyna America RMR.

Typy:
Ence -5.5 1.69
Ence -6.5 1.95

Under 26.5 rundy 1.51
Under 25.5 rundy 1.75
Under 23.5 rundy 2.50

Wynik 16:7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1359
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Pozwolę sobie dodać moją tasiemkę bez większej analizy, pierwsze spotkanie za moment. Zieloności!

G2 Esports - Team Liquid
1. mapa. Liczba rund - Powyżej (26.5)
@1.79
13:15
Spotkanie 50/50 kusi kurs na liquid (postawiłem mam nadzieję bezpieczniej na over)

forZe - Renegades
1. mapa. Zwycięzca - W1
@1.32
13:15
ForZe jest faworytem w tym spotkaniu, mam nadzieję że ct będzie działało o resztę się nie martwię

Bad News Eagles - Eternal Fire
1. mapa. Zwycięzca - W1
@1.93
12:00
Oglądałem spotkania z NiP, z G2 i trzeba przyznać BNE grało jak równy z równym z Europejskimi czołówkami csa, odważna gra z wieloma wariantami. Eternal Fire to xantares, jeśli zagra przeciętnie nie mają podjazdu. Spodziewam się dust2/inferno, gdzię BNE jest faworytem

ENCE eSports - 9z Team
1. mapa. Zwycięzca - W1
@1.14
15:45
Na podbicie kursu, "pewniak" przegrana = kompromitacja biorąc pod uwagę ostatni poziom

Astralis - IHC Esports
1. mapa. Zwycięzca - W1
@1.14
14:30
jak wyżej

ako. 5.93

Ciekawą opcją wydaje mi się również wygrana Imperial po kursie 1.80, natomiast osobiście odpuściłem.
Edit. poprawione godziny spotkań
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1642
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Kolejne mecze rozpoczynają się ok. godziny 17:30, kursy świeżo wystawione przez bukmacherów i znalazłem coś obok czego przejść tak łatwo nie mogę:

forZe - Bad News Eagles 16-7
@1.77

Bardzo lubię oglądać BNE, ich waleczność i niekonwencjonalny styl gry, natomiast w pierwszym meczu można było zauważyć brak ogrania na tak wielkim turnieju. Słaby wynik po stronie CT, mozna powiedzieć został uratowany w drugiej połowie. Z forZe takie numery nie przejdą. Albo BNE zagra od początku fantastycznego csa grając z handicapem psychicznym i ekonomicznym, albo i tak zakładam przegra z lepszym aimowo zespołem.

Dorzucam,
Eternal Fire -4,5 @1.85 16-2
G2 -4,5 @1,82 z 11-3 do 15-15 ehh..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1126
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Bad news eagle - imperial
Wygrana imperial
1.8 betcris

Ja dalej idę w stronę imperial. Wpadka na spirt dość mocna, ale tutaj byłem zdziwiony wyborem mapy, dust2? Na spirt, wiadome jest że ta mapę grają od początku i to jest pick one i kazda drużyna grajaca przeciwko ruskom stara się banować D2, no coz moim zdaniem złe decyzje przy wyborze map. Na mecz z liquid zobaczyliśmy inny imperial właśnie ten z serem gdzie był mvp spotkania i grającego fallena z awki. Co prawa liquid nic nie zagralo nadzwyczajnego bo Brazylijczycy po prostu im na to nie pozwalali. Bardzo mocne tt na inferno, gdzie liquid w stronie anty na prawdę jesteś mocne. Jeśli zagrają w tak jak na liquid kosowscy gracze nie mają czego szukać. Rzutem na taśmę wyłączone na eternal, gdzie spokojnie mogła być dogrywka a już po niej moim zdaniem eternal. Ostre baty od forze. Nie przemawia do mnie ten zespół dlatego idę w drugą stronę



Vitality - forze
DW: 2:0
Betcris 1.92

Vitality nie może pozwolić sobie na wpadki, oni chcą pokazać że są przygotowani, że to ten turniej te miejsce i ten czas. Potrzebowali co prawda trochę czasu po zmianie składów, ale to normalne. Piękne wczorajsze dwa mecze totalna dominacja. Misuta w dobrej dyspozycji ości. Nie chce mi się wierzyć żeby oddali jedna mapę. To już nie czas na ćwiczenia na słabszego przeciwnika. Choć nie przepadam za vitality dla mnie z dzisiejszej oferty to solidny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Liquid - 9z Team

1. Mapa 9z under 12.5 rundy 1.78

Konsekwentnie przeciwko 9z. Po porazkach z ENCE i MIBR przystępują do spotkania z Liquid. Jedynie w drugim meczu podjęli walkę I ugrali aż 14 rund, połowę mniej z ENCE. Myślę że linia 13 rund dla nich będzie nieosiagalna w pojedynku z Liquid.
Oni zaś ulegli G2, gdzie zostali daleko w tyle w 1 połowie meczu i Imperial faworyzowanym przez kolege wyżej. Z tymi drugimi po stronie terrorystow grali dobrze, jednak druga połowa była już fatalną w ich wykonaniu.
Upatruje jednak większych szans po stronie Liquid, 9z zrobi 0:3
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W eternal wierzę konsekwentnie. Drabinka trochę ułożona pod nich, nie mieli klasowych przeciwników, bilans 1:2 w przypadku porażki żegnają się z majorem. Mibr rozegrało 3 bardzo ładne spotkania i trochę dziwię się że kursy nie są odwrotne . O eternal pisałem kilka postów wyżej. Nie zobaczymy raczej ancienta i mirage, co jest dobra wiadomością dla Turków. Gdyż ich mapool jest zbliżony do mapoola Brazylijczyków. Więc zapowiada się na prawdę mocne spotkanie. Nie widać jeszcze na stoprocent xantiego i to przekłada się na wynik też bo jak on nie pociągnie tak jak Simple navi to eternal nie będzie w stanie wygrywać. To może być historyczny występ na majorze dla eternal - powalcza muszą.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Astralis - Team Spirit
Typ:
Spirit +1.5 mapy 1.49
1 Mapa:
Spirit +4.5 1.45
Powyzej 25.5 rundy 1.53
Powyzej 26.5 rundy 1.78

EZ

Astralis faworytem spotkania, nie tylko w oczach bukmacherów, ale też w typach w konkursie na Majora
https://forum.bukmacherskie.com/forums/cs-go-major-antwerp-2022.792/

Myślę, że jednak Spirit nie będzie tak łatwa przeprawa dla Astralis było IHC, gdzie pozwolili rywalom na jedynie 2 rundy.
Dzisiejsi przeciwnicy podchodzą z bilansem 2:1. Formalni gospodarze po rozgromieniu graczy z stepów Mongolii, ulegli będącym juz w kolejnej rundzie Vitality, następnie z problemami wygrali z MIBR. W tym ostatnim spotkaniu obie ekipy lepiej radziły sobie po stronie CT i ostatecznie wynik został ustalony na 16:13.
Spirit natomiast wygrał z Imperial i Eternal Fire, przeplatajac to porażka z G2. Z G2 doszło do dogrywki gdzie ostatecznie ulegli 19:17. Świetnie powrócili do meczu robiąc 11:4 w drugiej połowie. W dogrywce byli o jedna rundę od wygranej, ostatecznie przegrywając 3 ostatnie tury.
Myślę że spotkanie będzie na styku, a nawet może wygra Spirit
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2038
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Faworyci nie grają, to może teraz w stronę doga.
A więc ;
Win Liquid 2.50
Win MiBR 1.92
Betcris
Mecz liquid typowe 50 na 50 kursy powinny być w granicach 1.8, 1.9. jeśli chodzi o astralis myślałem że przygotowani na majora tutaj tak nie jest wczorajsza przegrana na spirt, szkoda blamef bo na prawdę gra bardzo dobrze skillowo jest silny ale drużyna nie osiąga wyników. Farlig nie robi przewagi jako snajper, xypex zagra jeden mecz później 3 zamyka , od glaive nie wymagamy otwierania tabel, jest prowadzącym ale skillowo i tak robi ponad to patrząc na tle xypexa czy Farlig. Konfig poprawnie . Liquid po za wpadka na imperial wygląda poprawnie. Dobra dyspozycja nafa, we wczorajszym spotkaniu ładnej zagrał osee no i elige gościa którego nie trzeba przedstawiać. ja nadal uważam że liquid jeszcze potrzebuje swoich 5 minut gdy do zespołu dołączył shox. Wczorajsze 2:0 na complex mogło podbudować zawodnikow. Czy tutaj mogą być srogie baty dla liquid ? Nie sądzę. Na pewno ciekawe widowisko i jednej z drużyn nie zobaczymy na majorze a szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +373
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zgodzę się z kolega wyżej. Astralis mocno roczarowywuje. Wczoraj poszedłem w stronę Spirit i się nie zawiodłem. Nie sądziłem że mecz zakończy się szybkim 0:2 ale Handi na underdoga dalo zysk. Dziś kontynuuje grę przeciwko Astralis.
Spirit na 1 mapie jeszcze pozwoliło im na walkę, bo przed zmianą stron musieli gonić wynik (16:12), ale na drugiej, wybranej przez Duńczyków nie mieli już podjazdu (16:6).
Liquid za to w bo1 ponieśli dwie porażki, nabierajac wiatru w żagle dopiero w bo3. Najpierw wygrali z 9z, nastepnie wczoraj z Complexity. Oba mecze w stosunku 2:0.
Astralis będzie miało ciężko podnieść się po porażce z poprzedniego dnia. Ranga spotkania to oczywiście awans do Legends stage, morale napewno po stronie Liquid.

Typy
Liquid +1,5 1.44
1 mapa Liquid +4.5 1.43
1 Mapa under 28.5 rundy 1.40
1 mapa under 26.5 2.00

forZe - Imperial

W typach do konkursu na Majora podałem handi -3.5 na 1 mapie dla forZe. Podjęli walkę ale ostatecznie przegrali. Dziś spotkanie z gorsza drużyna imperial. Wczoraj wygrali oni na IHC więc zadanie nie wydawało się zbyt ciężkie, a mieli problemy, bo przegrali 1 małe i wrócili do meczu. Koledzy z forum dopatrywali się w nich faworytów z Spirit i Bad eagles ale nie zdołali wygrać w żadnym z tych spotkań.
forZe było o jedno zwycięstwo od awansu po wygranych nad Renegades I Nad Eagles. Niestety wtedy przyszły pojedynki na Vitality i Outsiders, każdy z nich zakończył się porażka 1:2. Innym powtarzającym się schematem była wygrana 1 mapa i brak sukcesu na 2 kolejnych. Przekonują oni dużo bardziej niż imperial i widać to po kursach wystawionych przez bukmacherów.
Proponuje:
forZe win 1.47
forZe-1.5 2.21
Poniżej 2.5 mapy 1.63
1 mapa -3.5 rundy forZe 2.01
1 mapa poniżej 27.5 rundy 1.61
1 Mapa poniżej 28.5 rundy 1.38

Imperials na 6 map rozegranych na tym Majorze tylko 2 razy przekroczyli linię 27 rund, dwa razy było to 28 rund .

Under rund i map na plus ale w całkiem innym aspekcie. Imperials obudzili się w złym dla mnie momencie :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1. Heroic - Team Liquid - win Liquid @ 2.75
2. Copenhagen Flames - Bad News Eagles - Win CF @ 1.50
3. NiP - Team Vitality - win Vitality - @ 1.65
4. FURIA - TEAM SPIRIT - win furia @ 1.57
5. NATUS VINCERE - G2 ESPORT- win G2 @ 2.17
6. CLOUD9 - OUTSIDERS -win C9 @ 1.47
AKO: 32,43 totalbet


Heroic - Team Liquid
Ja sercem za Liquid, pisałem post i dwa posty wcześniej o nich. To są legendy i to otwarcie trzeba mówić, te doświadczenie to klasa kurs 2.75 na Liquid to chyba najlepsze value jak dla mnie dzisiejszego dnia, wiadomo nie skreślam Heroic bo to też mocny zespół, ale jak dla mnie zespół nie "turniejowy". Na pewno jest wielki progres w ich zespole, to pierwszy mecz dla nich w tym turnieju, liquid przez ostatnie kilka dni zagrali 5 meczów, więc są w trybie meczowym. Heroic rozgrywa bardzo mało meczów officalowych na przestrzeni 2k22.
Copenhagen Flames - Bad News Eagles
Wielka niespodzianka kontra najmniej stabilna drużyna. bo1 trochę kusi na BNE, bo są w gazie i to widać, decyzje nie tuznkowe, zaskakiwanie rywala to coś fajnego co pokazali w eliminacjach, ale ja nadal nie daje im szans na ugranie coś więcej i duńcy powinni tą bo jedynkę zgarnąć.
NiP - Team Vitality
Dobre czasy dla Vitality potrzebowali czasu po roszadach i jakos to zaczyna chodzić, i zywoo zaczyna kilikać, gdzie każdy mówił że on po zmianach zespołu nie pasuje mu ta formacja, nie jestem fanem francuskiej ekipy ale chciałbym żeby w tym turnieju mocno powalczyli bo ambicje na pewno mają nie małe, NiP drużyna turniejowa z doświadczeniem, odpalają się w najważniejszych ich momentach, estag który moim zdaniem rujnuję tą formację, często muszą nadrabiać, nadganiać a on oddstaje. Szwedzi na pewno w tym turnieju nie są spisani na straty, ale liczę że to po pierwszym spotkaniu Vitality wyjdzie z bilansem 1:0
Cloud9 - Outsiders
Pojedynek rosjan, co prawdą teraz pod nową marką C9 i pewnie pieniążki większe, za reklame niż grać w drużynie noname. Stare VP strasznie coś tam się posypało, nawet Jame nie robi tak dużo słynnego Jame time, Yekindar skillowo strasznie podupadł, za to FL1T coś zaczął strzelać. C9 tutaj z większym handicapem można spróbować, VP bardzo słabo zagrali eliminacje, mieli łatwą drabinkę ale i tak museli się namęczyć
FaZe Clan - ENCE
tutaj tak szczerze powiem mecz 50 na 50, z doświadzcenia wiem że FaZe nigdy nie wchodziło dobrze w turniej, na początku zawsze było schody, ENCE drużyną rozwojwą cały czas, ale u hadesa brakuje stablizacji co pokazały eliminacje, po za tym wszyscy na poprawnym poziomie, poszukałbym handi w stronę ENCE.
FURIA - Team Spirit
Spirit zaskoczyło ? Nie wiem to że przeszli to nie znaczy że na to zasługują, może druyżyny z którymi się mierzyli zagrali totalną klapę ? Krótko, zwięźlie i na temat Furia to bierze, będę bardzo zaskoczony wynikiem, oby nie d2 bo Spirit mocne.
BIG - Imperial eSports
Nie wiem nie wiem jeszcze raz nie wiem, BIG szybko i łatwo przeszli na Majora, po meczu na forze brazoli byłem zaskoczony i teraz tutaj wewnetrznie naradza mi sie pytanie czy to fart czy się rozkręcają, dziadki nie dziadki skill jest, doświadczenie jest, ta formacja bardzo mi się podoba , poszukam w nich black horse, w tym meczu mogą to szarpnąć, dlaczego nie BIG bo oczy mnie bolą jak można psuć tak wypracowane sytuacje lub grać tak nie stabilnie to od kilku lat ciągle to samo, po prostu straciłem w nich wiarę.
Natus Vincere - G2 Esports
w G2 gra 3 zawodników hunter,niko, money i dziś sobie o tym myślałem, to jest tak skomplikowana formacja że nie jestem w stanie tego opisać określić, na szybko to 3 gra 2 jest chodzącym info ( aleksib, jackz), młody rusek jest w gazie co pokazują klacze, moim zdaniem rośnie tutaj legenda sceny CS, NaVi ciekawe jak się przygotowali nie za wiele można powiedzieć, w tym roku bardzo mało officiali przedturniejowych, ale wiemy że to NaVi to już nie to samo, s1mple trzyma poziom, ale widać że reszta się bardzo posypała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Kolega powiedział coś na temat każdego meczu i ja dorzucę coś od siebie.

Copenhagen Flames - Bad News Eagles

Win CF 1.55
under rund 28.5 1.42
27.5 1.73
Betcris
Zagrałem win CF ale nie jestem przekonany w 100% do niego. Oczywiście under rundowy bezpieczniejszy, bo jeśli BNE zaskoczą to myślę że utrzymają rywala na max 12 rundach. BNE zaskoczyło wygrana nad MIBR, podnieśli się po 1 przegranej mapie i to napewno jest na plus. CF nie zakwalifikowało się do IEM Dallas, za to na tego Majora awansowali bez problemów. Nie do końca wiem co myśleć i polecam jak wspomniałem under rund.

NIP - Vitality
win Vitality 1.60
NIP under 13.5 rundy 1.91

NIP w moim odczuciu nie zakwalifikuja się dalej, za to Vitality po problemach jedynie w bo3 z forZe drugi raz mają duże szanse na 3-0.
Ani Astralis ani complexity nie mieli podjazdu. Dobre spotkania w poprzedniej rundzie i długo oczekiwane zgranie daje efekty.
NIP doświadczone ale bez większych sukcesów w ostatnim czasie.
Win Vitality polecam, a under rundowy na NIP wygląda dużo lepiej. Raczej małe szanse na osiagniecientego progu.
 
Ostatnia edycja:
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Jak dla mnie warto zagrać G2 oraz Navi. Kursy 1.75 i 1,45. Czasu za bardzo nie mam ale Heroic nic specjalnego na razie nie pokazuję, wczoraj nie potrafili zamknąć na Spirit. G2 mocno sie postawiło Navi. Navi to Navi, bit jest w kosmicznej formie no i GOAT simple. Reszta meczy to jest albo BO1 czego nie lubię lub naprawdę wyrównane spotkania.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
G2 win
G2 stoczylo zacięty pojedynek z Navi ulegając dopiero po dogrywce. Tam porostu lepiej strzelali zawodnicy Navi. Kolejny mecz to wygrana z Imperial i pełna kontrola G2 po stronie terrorystów. Heroic uległo rewelacyjnemu wczoraj Spirit i wygrało z zawodzacym Liquid.
Moim zdaniem więcej argumentów po stronie G2.

C9 win

Krótko jeśli C9 nie trafiloby na NIP mieliby 2:0
Jeśli Faze trafiloby na kogoś innego niż BadEagles miałoby 0:2.
 
Ostatnia edycja:
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Typy ode mnie na szybko, bo jestem w biegu:

(BO1)
Heroic - G2 ponad 27,5 rund @2.00

(BO3)
Copenhagen Flames @1.71
Vitality @1.44
NaVi @1.37
Imperial @1.82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Trzeba wkoncu cos ugrać, 2 ostatnie dni majora nie są dla mnie korzystne. Czas to zmienić.

BIG - Vitality

Zaczną od teoretycznych gości. Vitality po 2 zaskakujących porażkach z Outsiders i NIPem w 1 dniu, utrzymało swoje szanse na awans po ogranou Liquid. Obie porażki były małym zaskoczeniem, a napewno wygranie jedynie 4 rund na NIP, ktore to wykrecilo też dobry wynik z C9. Outsiders odejchalo im po zmianie stron I tam francuzi zdołali wygrać jedynie 1 runde. Na Liquid nie mieli problemów ale rywale już odpali z turnieju I ciężko to brać pod uwagę przy ustalaniu formy Vitality. Dziś jednak spotkają się z BIG, które to po wygraniu z przeciętnym Imperial uległo NaVi I Furii czyli lepszym druzynom. Te bo3 pozwoliloby nabrac rozpędu francuskiej organizacji i wyrównać bilans spotkań. Nie widze innego rozwiazania niz mozliwosc ogladania dalej Vitality.
Vitality win 1.44
Vitality 2:0 2.46
1 mapa Vitality 3-drogowo 1.65
Alternatywnie Vit -2.5 rundy na 1 mapie 1.73 ale czysty win lepszy kurs, jeśli będzie dogrywka Handi nie siadzie
Under 26.5 rundy 1.80

ENCE - Heroic

Pojedynek drużyn z pozytywnym bilansem. Ence po wygranej nad FaZe ulegli Copenhagen Flames, aby wczorajszy dzień zakończyć łatwym zwycięstwem z Outsiders. Tak jak w wygranych wychodziła im kontrolą mapy to z dunczykami nie potrafili złapać rytmu.
Heroic uległo Spirit, a wygrali z G2 po dogrywce i Liquid w każdej mapie tracili minimum 11 rund, nawet z Liquid po wyjściu na 6:0, nie zachowywali tempa i pozwolili rywalom na wyrownanie stanu spotkania. W spotkaniu z G2 potrafili pod presja wygrac 4 na 5 rund, co doprowadziło do dogrywki i tam lepiej strzelali właśnie gracze duńskiej organizacji.
Oba zespoły spotkały się 2 tygodnie temu 2:1 dla ENCE, dziś liczę na powtórkę.
Ence win 1.77
Wynik 2:1 dla Ence 3.60
Over 26.5 1.87

pozniej dodam coś więcej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +524
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom