>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami PGiNG Superliga oraz Puchar Polski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
JKS Jarosław - Piotrcovia
JKS Jarosław @ 1.50
JKS Jarosław Handi -4.5 bramek @ 2.80
STS

JKS dzielnie walczy o trzecie miejsce w lidze, bo Kobierzyc tracą w tej chwili 3 punkty, ale mają jeden mecz rozegrany mniej, a więc medal cały czas w zasięgu, a ostatnio mają naprawdę dobrą formę, w ostatniej kolejce ograły sensacyjnie Lublin na wyjeździe, kto wie czy ten mecz nie zdecydował nawet o mistrzostwie dla Zagłębia. W każdym razie zawodniczki Jarosławia walczą o trzecie miejsce i dzisiaj ponownie powinny się do niego przybliżyć, bo rywalkami Piotrcovia, która nie imponuje w ostatnim czasie formą, w ostatniej kolejce przegrały 8 bramkami z Kobierzycami przed własną publicznością, a w tej chwili Kobierzyce i JKS to podobny poziom. Rywalizacja bezpośrednia pomiędzy tymi dwiema drużynami w tym sezonie również na korzyść Jarosławia 2-1, przegrały pierwszy mecz ligowy na wyjeździe, ale później już pewnie wygrywały 6 bramkami u siebie i 5 bramkami na wyjeździe, dzisiaj jestem skłonny zagrać ich czysty win po bardzo ciekawym kursie 1.50, ale dorzucam też wysokie handi, które moim zdaniem również w zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1862
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Górnik Zabrze - Wisła Płock 20-34
Wisła -6.5 @1.83 etoto
Wisła -8.5 @2.50 Fortuna
D. Przytula under 4.5 @1.80 Fortuna 3

Bardzo nisko ustawili linie na to spotkanie bukmacherzy, takie dwa oczka jak dla mnie byłoby okej.
Niby Górnik przeciwnikiem Nafciarzy, jednak to już nie ten Górnik pomimo, ze odbił się po kilku porażkach na początku tego roku kalendarzowego. To pewnie dla buków był jeden z powodów, a drugim jest mecz bodajże we wtorek w LE.
Jednak mnie to dalej nie przekonuje… Podopieczni Xaviera Sabate wystąpią w najmocniejszym chyba składzie, pierwszy garnitur cały znalazł się w protokole meczowym, wiec 7 bramek to może być, ale już do przerwy.
Gornik? W pewnym momencie byłem załamany pracą trenera Lijewskiego, zespół grał wolno i ospale - jak tylko przyspieszyli zaczęli zdobywać bramki i wygrywać, ale to na Wisłę będzie zdecydowanie za mały argument.
Rzut z drugiej linii w wykonaniu Przytuły to również za mało, dodatkowo ma mecz i mecz.
Zastanawiałem się na zdecydowanie wyższym handi, ale tutaj sprobuje -6.5, za drobne wyższy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +781
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zwycięzca PGNiG Superligi
Wisła Płock @ 5.50 STS

Trudno sobie wyobrazić patrząc na poprzednie lata, że mistrzostwa nie zdobędzie Vive Kielce, jednak Wisła Płock dawno nie była tak blisko tytułu i myślę, że po takim kursie warto zaryzykować. Do końca ligi dla Wisły Płock pozostały do rozegrania trzy spotkania, u siebie z MKS Kaliszem, na wyjeździe z Chrobrym Głogów i mecz domowy z Vive Kielce, z Kaliszem i Chrobrym nie oszukujmy się nie stracą punktów, o meczu z Vive trochę później. Zespołowi z Kielc zostały do rozegrania cztery spotkania, wspomniane z Wisłą Płock na koniec sezonu, ale też mecz domowy z Unią Tarnów, wyjazd z Zagłębiem Lubin i mecz domowy z Piotrkowianinem, gdzie też punktów stracić nie powinni. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim spotkaniu bezpośrednim, które zostanie rozegrane 24 maja, co jak wiadomo jest zmienionym terminem, bo pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane 14-15 maja, a więc pomiędzy spotkaniami Vive w Lidze Mistrzów, zespół z Kielc walczył o przełożenie meczu z Wisłą, na co nie chcieli godzić się Płocczanie, ale jak już wiadomo decyzja zapadła i spotkanie zostało przełożone, co oczywiście jest na rękę Vive. W każdym razie o kolejności w tabeli w pierwszej kolejności decyduje bilans spotkań bezpośrednich, Wisła Płock przegrała pierwsze spotkanie z Vive na wyjeździe, ale jedynie jedną bramką, co według mnie jest ich ogromnym handicapem, bo u siebie mogą naprawdę powalczyć i kurs na ich zwycięstwo w całej lidze jest według mnie lekko zawyżony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +398
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
MKS Kalisz - Piotrkowianin
Piotrkowanin @3.75 Fortuna


Plułbym sobie w brodę gdybym po takim kursie nie zagrał na ekipę Bartosza Jureckiego.

Ekipa z Piotrkowa zaliczyła w ostatnim czasie dołek, o tyle o ile porażki z Pulawami czy Płockiem były wliczone, o tyle porażka ze Szczecinem jest sporym zaskoczeniem (chociaż tutaj tez znając ekipę ze Szczecina, wiem, ze o punkty potrafia się zmobilizować). Skład ekipy Piotrkowianina jak dla mnie mega solidny, sporo ciekawych zmienników na pozycjach i tutaj oceniałbym ich szanse 50/50.

Ekipę z Kalisza wyróżniają na pewno niekonwencjonalni bramkarze, a ich atutem jest własna hala - mega specyficzna, bo rzadko kiedy jest tak dużo miejsca za liniami boiska. Sprawia to kłopot ekipą przyjezdnym. Dodatkowo dość sporo zamieszania w kaliskiej ekipie, niedawna sprawa skrzydłowego, który dostał oskarżenie, spora cześć zawodników w ostatnim czasie podpisała kontrakty na przyszły sezon w innych klubach, a ostatnim z nich jest doświadczony Marek Szpera.
Zagrali kilka fajnych spotkań z ekipami z dołu tabeli, jednak już mecz chociażby z Kwidzynem pokazał, że nie są aż tak mocni.

Typ ryzykowny, ale ja w to po takim kursie wchodzę bez wahania. Myślałem nad handi, ale jednak Kaliszanie lubią dobijać przeciwnika, dlatego to nie ma jak dla mnie sensu.
 
Ostatnia edycja:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Gwardia Opole - Pogoń Szczecin
Pogoń -1.5 (1. Połowa) @3.95 Fortuna
Pogoń -1.5 (2. Połowa) @3.70 Fortuna

Pogoń over 25.5 @1.98 LVBET

Pogoń gdzieś musi szukać punktów, nie za ciekawe spotkania przed nimi, a chcą się utrzymać. Wzmocnienie na rozegraniu to duży atut portowców, bo tak naprawdę często brakowało im tlenu, a te 5 minut dla Krupy czy Gieraka może zrobić różnice.
Dodatkowo do protokołu po kilku meczach przerwy wraca główny defensor podopiecznych Białego - Adam Wąsowski to kolejny atut granatowo-bordowych. Którąś połowę powinni wyciągnąć na swoją korzyść.
 
Ostatnia edycja:
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zwycięzca PGNiG Superligi
Wisła Płock @ 5.50 STS
Jesteś pewny, że to bezpośrednie się liczą, a nie różnica bramek?
Ja stawiam na to drugie. Nie widziałbym sensu, żeby teraz rzucali jedni i drudzy tyle bramek.
Wczoraj Wisła Płock odjechała i wskoczyła na pozycję lidera, teraz Vive totalna deklasacja, a nie musieli.
To byłaby wielka pomyłka z tym kursem, obyś miał rację. Zapodaj najlepiej jakimś linkiem potwierdzającym twój argument.
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Jesteś pewny, że to bezpośrednie się liczą, a nie różnica bramek?
Ja stawiam na to drugie. Nie widziałbym sensu, żeby teraz rzucali jedni i drudzy tyle bramek.
Wczoraj Wisła Płock odjechała i wskoczyła na pozycję lidera, teraz Vive totalna deklasacja, a nie musieli.
To byłaby wielka pomyłka z tym kursem, obyś miał rację. Zapodaj najlepiej jakimś linkiem potwierdzającym twój argument.
IMG_20220424_022729.jpg
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
A jeszcze o tym dlaczego Wisła wyprzedziła Vive mówi punkt 4.

IMG_20220424_053142.jpg

Czyli tak, jak Ci się wydawało, jednak tylko w trakcie trwania rozgrywek pierwszym kryterium decydującym o wyższej pozycji jest ogólna różnica bramek, na koniec sezonu pierwszym będzie H2H.
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 28-25

Zagłębie under 29.5 @1.86 etoto
Zagłębie under 28.5 @2.26 Fortuna


W pierwszej wersji chciałem grać handicap w stronę gospodarzy. Dla mnie są oni faworytami tego pojedynku, ale linia na bramki gości jest chyba jednak lepsza.

Tak jak już pisałem dla mnie faworytem tego starcia są gospodarza, którzy mają naprawdę fajną ekipę, co pokazali w tej rundzie zdobywając punkty z Kwidzynem czy Kaliszem we własnej hali, oraz z Zabrzem na wyjeździe. Dyryguje tym wszystkim młody Paterek, który ma raptem 21 lat. Fajnie prowadzi grę i napędza ataki szybkie.

Zagłębie z nożem na gardle zdobyło ostatnio sporo ważnych punktów, a ostatnie zwycięstwo z Kaliszem to duże zaskoczenie na plus.

Wybrałem taką linię (można niższa jakoś 1.83) ze względu na ryzyko pod koniec miesiąca.
Nawet jeśli mają wygrać dzisiaj zawodnicy z Lubin to nie możliwe jest nie przekroczenie tej linii. To jest mecz derbowy, one się rządzą swoimi prawami, nie zdziwiłbym się jakby ten mecz zakończył się bardzo niskim wynikiem. W bramkach doświadczeni bramkarze Stachera i Schodowski, którzy mogą zrobić w takim meczu show
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +925
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Gwardia Opole
Over 50.5 bramek @ 1.84
Over 52.5 bramek @ 2.47
Fortuna

Niskie linie na dzisiejsze spotkanie, poniekąd nie ma się czemu dziwić, Górnik w tym sezonie często zawodził mając problemy w ofensywie, co przełożyło się na zdobywanie średnio 26.2 bramek na mecz, ale i tak ligę skończą na 4 lub 5 miejscu, więc nie ma tak wielkiej tragedii. Gwardia również obniżyła loty w tym sezonie, grali zazwyczaj tak, na ile pozwalał im rywal, nie potrafiąc narzucić swojego stylu gry. W każdym razie dla obu drużyn do końca ligi pozostały do rozegrania 2 kolejki, więc większość zawodników jest już myślami na wakacjach, druga sprawa, że obie drużyny też już o nic za bardzo nie walczą, więc nie spodziewałbym się twardej defensywy, nie na tym etapie sezonu. W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 20:20, a końcowy wynik rozstrzygnął się dopiero w karnych, w poprzednim sezonie również padły dwa underowe spotkania, ale w tym przypadku myślę, że warto zagrać over, jeśli tylko skuteczność w obu drużynach dopisze, a któryś z bramkarzy nie będzie miał swojego dnia, to powinniśmy zobaczyć trafiony typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
MKS Kalisz - Pogoń Szczecin
Pogoń +4.5 @1.84 Fortuna 6/10
Pogoń +2.5 @2.65 STS 4/10
Pogoń @6.25 STS 1/10


Analiza:
Na sobotę wybrałem spotkanie, w którym rywalizować będą ekipy, które w tym sezonie już dwukrotnie ze sobą rywalizowały (liga, puchar) a oba mecze skończyły się remisem. Tutaj sytuacje mamy bardzo wysoki handicap, a wiadomo, że Pogoń w tabeli jest przed ostatnia i na pewno nie będzie chciała grać w ewentualnych barażach o utrzymanie.
Portowcy względnie dobrze prezentowali się w ostatnich spotkaniach, porażka we własnej hali z Górnikiem, z którym przegrywali już bodajże 6 bramkami, potrafili odrobić i zabrakło szczęścia, a mecz zakończony 2 bramkami. Wcześniej porażka po karnych w Opolu, tutaj dali brzydko mówić dupy, prowadzili 4 bramkami na 2 minuty przed końcem. Pokazuje to, że ich spotkania są naprawdę wyrównane, a na punktach im zależy! W ciągu ostatnich 2-3 lat nie przegrali z Kaliszem więcej niż 3 trafieniami, dlatego handi +4.5 to jak dla mnie promocja.
Myśle, że można próbować nawet wyższy, a za drobne nawet win podopiecznych Rafała Białego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +515
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Lubin - MKS Lublin
Zagłębie Lubin @ 1.70 Fortuna

Hit w żeńskiej lidze, czyli starcie Zagłębia Lubin z MKS Lublin, gdzie typuje, że to gospodynie wygrają ten mecz. MKS ostatnio bez formy, przegrały dwa mecze ligowe z JKS i Kobierzycami u siebie, gdzie nie zwykłe były przegrywać do tej pory i przekreśliły tak naprawdę szansę na mistrzostwo, na które teoretycznie mają jeszcze matematyczne szanse, ale musiałyby wygrać już wszystkie spotkania do końca ligi i liczyć na 3 porażki Zagłębia co możliwe raczej nie jest, bo Lubinianki grać będą jeszcze z Koszalinem i Kobierzycami. Także dzisiaj Zagłębie wygrywając przypieczętuje mistrzostwo Polski, bo wtedy pozbawi Lublin nawet już matematycznych szans, a więc wygranie mistrzostwa we własnej hali, z największymi rywalkami to na pewno ich cel. Lubinianki w formie, przed nimi szansa na dublet, bo zagrają jeszcze w finale pucharu Polski z Kobierzycami, które wyeliminowały MKS. Lublinianki kompletnie rozbite, bez szans na tytuł, więc nie spodziewałbym się ich tu za dużego zaangażowania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Zagłębie Lubin - MKS Lublin
Zagłębie Lubin @ 1.70 Fortuna

Hit w żeńskiej lidze, czyli starcie Zagłębia Lubin z MKS Lublin, gdzie typuje, że to gospodynie wygrają ten mecz. MKS ostatnio bez formy, przegrały dwa mecze ligowe z JKS i Kobierzycami u siebie, gdzie nie zwykłe były przegrywać do tej pory i przekreśliły tak naprawdę szansę na mistrzostwo, na które teoretycznie mają jeszcze matematyczne szanse, ale musiałyby wygrać już wszystkie spotkania do końca ligi i liczyć na 3 porażki Zagłębia co możliwe raczej nie jest, bo Lubinianki grać będą jeszcze z Koszalinem i Kobierzycami. Także dzisiaj Zagłębie wygrywając przypieczętuje mistrzostwo Polski, bo wtedy pozbawi Lublin nawet już matematycznych szans, a więc wygranie mistrzostwa we własnej hali, z największymi rywalkami to na pewno ich cel. Lubinianki w formie, przed nimi szansa na dublet, bo zagrają jeszcze w finale pucharu Polski z Kobierzycami, które wyeliminowały MKS. Lublinianki kompletnie rozbite, bez szans na tytuł, więc nie spodziewałbym się ich tu za dużego zaangażowania.
W totalbet zakład specjalny po 1.83
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Unia Tarnów @ 2.90 Betclic
Remis @ 8.80 Fortuna

Unia Tarnów mimo, że w tej chwili zajmuje 11 miejsce w tabeli, aż 3 pozycje nad ostatnią ekipą, która ma teoretycznie spaść, to i tak nie mogą jeszcze czuć się pewni utrzymania, istnieje szansa, że trzy ekipy na koniec sezonu będą mieć po 19 punktów (Unia w razie porażki z Wybrzeżem i Stalą Mielec, Wybrzeże w razie porażki z Unią i porażki z Zagłębiem, Pogoń w razie porażki z Chrobrym po karnych i Stal w razie wygranej z Unią na koniec), lecz mało prawdopodobne jest to, że Wybrzeże nie zdobędzie chociażby punktu w ostatnich dwóch spotkaniach, Pogoń przeczuwam, że ogra w ostatnim meczu Chrobrego, pomimo słabej formy, dlatego gorąco robi się Unii, która przegrywając dzisiaj, podejmą u siebie Stal z którą pierwszy mecz przegrali, więc zrobi się gorąco. W najlepszej sytuacji jest Wybrzeże, które ma i lepszy bilans spotkań bezpośrednich z Pogonią i ze Stalą, a to, że Unia by ich wyprzedziła, dla nich niewiele by to zmieniło. Także widzę dzisiaj większe zaangażowanie po stronie gości, którzy potrzebują chociażby punktu, czyli porażki po rzutach karnych, pierwszy mecz obu drużyn był bardzo zacięty i ten też może taki być. Trochę bardziej ryzykownie gram remis po regulaminowym czasie gry, bo 2 i 1 pkt z ich spotkania zadowoli obie drużyny, a najbardziej oczywiście Tarnów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Płock vs Kielce na 24 maja
dyscyplina: piłka ręczna
godzina: 19:15
spotkanie: Wisła Płock - Łomża Kielce
typ: Wisła Płock
kurs: 3,50
bukmacher: sts

Wydaje mi się że w tym roku Mistrzostwo Polski trafi do Płocka. Najwyższa pora na zmianę mistrza. Na tę porę to zdarzenie można grać w stsie bądź efortunie. kursy 1,45 na Kielce, 10 na remis w stsie(9.0 w efortunie), i po 3,50 u obu bukmacherów na Płock.

Transmisja w tvp sport.
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Płock vs Kielce na 24 maja
dyscyplina: piłka ręczna
godzina: 19:15
spotkanie: Wisła Płock - Łomża Kielce
typ: Wisła Płock
kurs: 3,50
bukmacher: sts

Wydaje mi się że w tym roku Mistrzostwo Polski trafi do Płocka. Najwyższa pora na zmianę mistrza. Na tę porę to zdarzenie można grać w stsie bądź efortunie. kursy 1,45 na Kielce, 10 na remis w stsie(9.0 w efortunie), i po 3,50 u obu bukmacherów na Płock.

Transmisja w tvp sport.
Skoro tym samym twierdzisz że Wisła bierze mistrza, to w superbet masz po 5.5.
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Wisła osiągnęła bardzo wysoki level, spokojnie radzili by sobie w LM, ale kielczanie też są w wysokiej formie a na wielu pozycjach mają zawodników lepszych. Myślę, że tytuł zostanie w Kielcach.
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Vive Kielce
Over 54.5 bramek @ 1.80 Superbet
Over 57.5 bramek @ 2.77 Fortuna

Kolejna i ostatnia Święta Wojna w tym sezonie, finał Pucharu Polski, który odbędzie się w Tarnowie. Moim faworytem jednak będzie Vive, prowadzą z Wisłą psychologicznie, wygrywając mistrzostwo na ich terenie, do tego Wisła rozgrywała jeszcze Final Four Ligi Europejskiej i choć mieli czas trochę odpocząć, na pewno mają te mecze w nogach, nie mówiąc już o stracie Niko Mindegi, bardzo ważnego elementu układanki. Jednak kursy niezbyt kuszące, a i z handicapami może być różnie patrząc na mecze bezpośrednie w tym sezonie. Ja tu poszukam jednak overów, przez te wyrównane i mało overowe spotkania linie niezbyt wysokie, a nie można zapomnieć, że obie ekipy posiadają bardzo dobrą ofensywę, więc jak się wstrzelą, a w szczególności Vive, to te linie na bramki mogą być łatwo przekroczone. Dodatkowo obie drużyny wypoczęte, więc aż żal nie spróbować takich niskich linii, a mam jakieś przeczucie, że ten mecz będzie wyglądał inaczej, niż te spotkania do tej pory.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1739
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom