>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pewniaki od typforyou

T 0

typforyou

Użytkownik
Witam .
Lubie dużo gadać , kocham jeszcze więcej pisać lecz tylko o sobie ;)
Każdy daje coś o sobie . (...)
To o mnie też coś dostaniecie .
Jestem typerem od 2 lat nigdy nie potrafiłem wyjść na duży + i zarabiać nie wiadomo jak wielkich kokosów raz były to kwoty 150+ raz 300- ????

Lecz i tu sie zaczyna ;D
3 miesiące temu zacząłem szukać kontaktów do ludzi posiadających typy z 80-90% skutecznością . Poszukiwania były długie i żmudne ale ale ale udało się ;)

Widzę , że podajecie tu swoje typy lecz uważam iż ludzie , którzy chcą zarobić szukają pewnego źródła pieniędzy a nie na chybił trafił ???? .
To też nie wiem ile zostane na tym forum lecz do póki będę chciał wam podawać typy to będę to robił ;) Później znikne i tyle zostanie po mnie wspomnień
&quot;typforyou&quot; ten to dał zarobić itp ????



Więc jeśli teraz siedzisz na mozilli firefox doda mój temat do zakładek ulubionych oznacz gwiazdeczką , jeśli stacjonarna przeglądarka to copy+c otwórz notatnik wklep c+v i zapisz ;)
Dzisiaj niestety już nie dałem rady wnieść ponieważ Sulivan dał już popis ;) a mnie nie było w domq ;)


Jutro bacznie od samego rana obserwujcie temat . Pojawi się 1 może 2 typy ;) zależy od mojego dostawcy ;)
Nie piszcie głupot na PW typu podaj namiar na typy podaj to tamto . Typy będą to będą nie będzie to znak że nie dało się kupić ponieważ dostawca uciął sobie drzemkę ;)


Pozdrawiam i pozwalam jak najbardziej komentować mój temat tylko bez spamu ;) bo pożegnam sie szybciej niż zaczne przygode z forumB ;)
 
T 0

typforyou

Użytkownik
Jak widać bez najmniejszych problemów Ruch wygrał ;)
350 zł ✅✅

Kolejny typ jutro nie wiem o której dokładnie lecz od razu gdy dostanę email z info wrzucę go na forum ;)
 
T 0

typforyou

Użytkownik
Dobra Panowie tyle czekaliście czasu na Meczyk ????
First Vienna - Grodig typ 1
Kurs: 2.15 Betclick Stawka 500
Ew. Wygrana 1075 ????
czekam na komentarze po meczu ???? życze miłego dnia i solidnej wygranej ????
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
tabela mówi remis jak nic. 3 zwycięstwa u siebie First Vienna i 3 porażki z rzędu Grodig.
ale życzę jak najlepiej oczywiście!
 
S 26

siemek0

Użytkownik
no i pewniak remisuje 0:0 oddajac 1 celny strzał na bramke. W taki sposób meczu nie da sie wygrać
 
A 9

asgro666

Użytkownik
i było tak jak mówiłem , zawsze można było postawić tak jak pisał Brutus , kurs był by wyższy , ale ja osobiście wolałem bezpieczniej bo to jednak Viennie bardziej zależało na 3 pkt , a co do czystego remisu to wiadomo jak z nimi bywa.
 
Do góry Bottom