>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Matchplay 2022

G 0

gubernator_nh

Gość
Jak finał nie pomyśli? Główny kupon siadł który zagrałem za dobrą stawkę. Pozostały typ na checkout nie wszedł to fakti napisałem wyżej ale zagrany za drobne. Mi to nic nie robi. Ja nie musze podawać tu tego co gram. Dzielę sie tym że turniej wychodzi to jeszcze ktoś płacze... Nie chcesz to nie graj. To ostatnie moje typy tutaj. Hej.
Panie, tu jest prosta piłka, rozliczasz wszystko albo nic. A tylko plus rozliczony. Nie ważne jaka stawka, jaka ważność typu, chodzi o zasadę. 2 userów ma rację odnośniej tej kwestii wg mojej oceny.

p.s// dzięki za aktywność w temacie "lotek" . :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
XDDD Przewiń sobie forum i zobacz jakie kupony wchodziły min. moje i brodatego. Teraz pewnie przegrałeś w chuj siana i musiałeś się spłakać na forum. Nie moja wina że Ci nie idzie.

No jeśli był jeden mecz to wole 1.44 i dorzucic darta pań 1.62 który wszedł i jakąś siatkę i ako ponad 4-5 wychodzi. Niż grać nie wiadomo co.

No i nie wszedł mi checkout price-a to prawda. Ale co z tego jak na kuponie co podałem wyżej zarobiłem prawie 10x tyle ile wydałem na kupoń z checkout-em.

Pozdro. Do zobaczenia na kolejnym turnieju darta.
Gościu już wie czy mi idzie czy nie idzie :). Mam to gdzieś bo ja nie potrzebuje się dowartościowywać poprzez forum bukmacherskie, jeśli ktoś potrzebuje to mogę przesłać historię zakładów na privie. Napisałem Ci kolego żebyś nie leciał w kulki i albo rozliczaj wszystko albo nie rozliczaj nic. A ty po meczu piszesz specjalnie posta że Ci kupon wszedł 1.44, a o dwóch innych zakładach które nie weszły ani słowa... jakie to słabe.. Stawek nie pisałeś w poście, więc twoje twierdzenie że wygrany kupon zagrałeś za miliony a ten przegrany za grosze jest komiczne.
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
P PitaRajt66 nikt nie ma do Ciebie pretensji o nietrafione typy.
Zasadą forum jest rozlicznie tego co się podaję.
Nie ważne czy wygrałeś na tym milion czy ile tam
Regulamin jest po to żeby.... się go trzymać
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dziękuje za ten turniej 😉 mam nadzieje, ze pare osób pobrało jakieś dobre kupony czy pojedyncze typy i udało im się zarobić. Dla mnie dwa ostatnie turnieje (World Matchplay oraz druzynówka) na mega przyjemny plus i jest to dobry prognostyk przed druga częścią roku w PDC, która niewątpliwie będzie bardziej intensywna! Bardzo szkoda tego Smitha, który zamykał jeden z kuponów oraz dubelka z ćwierćfinałów. Ten był naprawdę bardzo dobry, ale zabrakło po prostu szczęścia. Dobrze jednak, ze obaj nie zrobili handi, bo dzięki temu złość była niższa. Odpuściłem granie 3 ostatnich dni. Czy to dobrze? Ciężko powiedzieć, bo na papierze siadło wszystko ale niezdziwilbym się gdybym przekombinował. Niedługo lecimy dalej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +862
G 0

gubernator_nh

Gość
Dziękuje za ten turniej 😉 mam nadzieje, ze pare osób pobrało jakieś dobre kupony czy pojedyncze typy i udało im się zarobić. Dla mnie dwa ostatnie turnieje (World Matchplay oraz druzynówka) na mega przyjemny plus i jest to dobry prognostyk przed druga częścią roku w PDC, która niewątpliwie będzie bardziej intensywna! Bardzo szkoda tego Smitha, który zamykał jeden z kuponów oraz dubelka z ćwierćfinałów. Ten był naprawdę bardzo dobry, ale zabrakło po prostu szczęścia. Dobrze jednak, ze obaj nie zrobili handi, bo dzięki temu złość była niższa. Odpuściłem granie 3 ostatnich dni. Czy to dobrze? Ciężko powiedzieć, bo na papierze siadło wszystko ale niezdziwilbym się gdybym przekombinował. Niedługo lecimy dalej!
niedługo czyli kiedy następne emocje ? :)
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sierpień i wrzesień to czas gdzie rozgrywane są mniejsze turnieje, na których warto szukać niespodzianek. Bez większych stawek. Październik oferuje już większe turnieje i wtedy pewnie będzie mocniejsze granie.
 
Do góry Bottom