>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Matchplay 2021

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
BEZ WIĘKSZYCH OPISÓW, BO NIE MA CO. TYPY W KOLEJNYCH POSTACH, PODYSKUTUJMY, BARDZO CZĘSTO ROBILIŚMY TO NA WYSOKIM POZIOMIE, KTÓRY POZWALAŁ ZAROBIĆ HAJS.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mamy lipiec, a my dopiero otrzymujemy pierwszy duży turniej darta w tym roku. Jednak jak to mówią, lepiej późno niż wcale. Mam nadzieję, że PDC: World Matchplay 2021 dostarczy nam sporo emocji, ale także wielu zielonych kuponów!

Price-Wattimena
Typ: Price więcej 180’s


Pierwszym typem na naszym kuponie będzie bet w stronę aktualnego mistrza świata – Gerwyna Price. Dla Walijczyka będzie to pierwszy duży turniej w tym roku, ponieważ COVID wykluczył go z Mastersa oraz Premier League. Iceman niewątpliwie będzie naładowany wielką ilością energii i spróbuję zniszczyć holenderskiego rywala. Wattimena do turnieju tak naprawdę się nie zakwalifikował jednak wchodzi on w miejsce kontuzjowanego Mensura. Porównywać wyników na PC nie mam zamiaru, ponieważ Price wypada tutaj dużo lepiej. Panowie w swoim H2H mają 5 spotkań przeciwko sobie, gdzie każde z nich wygrał Gerwyn. Kurs na czyste zwycięstwo zupełnie nie dziwi, więc atakujemy więcej maxów Price. Ten rzuca ich naprawdę dużo przy dość słabym w tym względnie przeciwniku. Na tym turnieju od początku mamy format „lepszy z 19”, więc elementy losowości powinny zostać ograniczone do minimum. Kursik jest bardzo przyjemny, więc pobieram.

Clayton-Dirk van Duijvenbode
Typ: Clayton


Obaj zawodnicy mają za sobą naprawdę solidny sezon oraz przyjemny początek roku. Clayton jednak na początku tego roku eksplodował z formą i wygrał prestiżową Premier League w fantastycznym stylu pokonując w półfinale chociażby MVG, a w finale De Souse. Próbuję w tym typie wykorzystać fantastyczną formę Claytona i lekką zniżkę w wykonaniu „Bakłażana”, który podczas ostatniego weekendu PC wygrał 2 mecze z 6 rozgrywanych. Jeżeli spojrzymy w H2H to widzimy, że podczas dużych turniejów, gdzie mamy format do 10 wygranych to Clayton jest lepszy, ponieważ wygrał dwa takie mecze ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem.

van den Bergh-Petersen
Typ: van den Bergh


To naprawdę może być świetne spotkanie. Obaj zawodnicy rzucają szybko, widowiskowo i lubią mega wysoko punktować. Devon jest maszynką do maxów jednak jego wysoki Power scoring nie idzie w parze z dobrymi podwójnymi oraz regularnością, która niewątpliwie ma młody Belg. Dima jest obrońcą tytuły z poprzedniego roku i uważam, że w tym roku również może powalczyć żeby dojść daleko na tym turnieju. Belg ostatnio zaliczył solidne występy na PC dochodząc do półfinału oraz finału, gdzie w tym czasie Devon odpadał w początkowych rundach. Z tych trzech typów dostajemy bardzo przyjemny trebelek na otwarcie PDC World Matchplay 2021! Wracamy jutro z dwoma kuponami!

AKO: 2.94/fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +567
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Turniej zaczęliśmy trafionym trebelkiem i dziś spróbujemy kontynuować zwycięska passe. Na niedzielne spotkania przygotowałem trebelka z kursem 2.76.

Durrant-Rydz
Typ: Rydz


Ten bet to typowa gra przeciwko Durrantowi, który po tym jak zachorował na COVID nie jest wstanie wrócić do formy. Świetnie było to widać chociażby podczas Premier League gdzie przegrał wszystkie spotkania! Tam nie wychodził poza AVG90, a to nie powinno pozwolić mu na wygranie z Rydzem, który mimo tego, że jest dopiero 54 w światowym rankingu to powoli zaczyna występować na dużych turniejach i grać tam całkiem dobrze. Kurs moim zdaniem bardzo przyjemny, bo Glen jest w tragicznej formie i warto to wykorzystać.

Wade-Humphries
Typ: Humphries więcej 180’s


Traktuje ten bet jako budulec mojego kuponu, ponieważ chodzi mi po głowie od momentu kiedy zobaczyłem, że Ci dwaj Panowie zagrają między sobą. Wade mimo tego, że rzuca non stop w 20 to nigdy nie był maszyną do 180s. Regularne 100 oraz 140 to typowa gra The Machine. Luke to kolejny z młodych graczy, który w ostatnim czasie pokazał, że ma ochotę na to żeby wejść do czołówki PDC. Podczas ostatnich PC udało mu się dojść nawet do finału, gdzie uległ Wrightowi. Luke rzuca bardzo szybko i lubi rzucać 180’s, więc w spotkaniu z Wadem, gdzie w moim odczuciu obaj Panowie rozegrają koło 16 legów powinien mieć ich on więcej niż jego przeciwnik.

Wright-Noppert
Typ: Wright


Wczoraj wygrał Price i dziś jestem zdania, że kolejny z faworytów również to zrobi. Mimo, że Noppert potrafi grać naprawdę dobrego darta to widać, że Wright w końcu zaczął odzyskiwać formę, co udowodnił wygrywając ostatni PCF. Nie kombinuje, bo przy kursie 1.3 w takim formacie uważam, że to bardzo dobry bet i idę właśnie w stronę Wrighta.

AKO: 2.76/fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam podobne odczucia co do dzisiejszego dnia do kolegi powyżej i również zagrałem na maxy Luke'a. Mam jeszcze jakieś inne typy. Do rzeczy
SOLO
1. De Sousa - Clemens - mecz z największą ilością 180's w sesji wieczornej @2.5 Unibet

Jeśli chodzi o singla to gram na mecz chyba najlepszego zawodnika z całej ósemki sesji wieczornej jeśli chodzi o rzucanie maxów. Jego rywal również wiele razy udowadniał, że pole za 60 punktów nie jest mu obce i nie zdziwię się jeśli rzuci w tym dość długim formacie 4-5 180's. W tym meczu jest potencjał na kilkanaście maxów, a w pozostałych spotkaniach niekoniecznie to widzę. Ciężko wskazać, które ze spotkań mogłoby mieć największe szanse przebić w maxach mecz De Sousy. Na wstępie odrzucam mecz Wrighta, a jeśli chodzi o pozostałe mecze to M. Smith prezentuje się według mnienieco gorzej niż kiedyś i nie ma takiej powtarzalności, a jeśli chodzi o mecz Cullena to myślę, że tam co najwyżej 9-10 maxów padnie.
AKO
1. Wade - Humphries - więcej 180's Humphries @1.45 Unibet (choćby w Fortunie 1.57)
2. Ratajski - Dolan - więcej 180's Ratajski @1.56 Unibet
AKO @2.26

Tutaj również jak Brodaty Żółw przeglądając ofertę wiedziałem, że zagram maxy na to spotkanie. Jest to prawdą, że Luke ma większy talent do maxów i z pewnością 5-6 może ich załadować. Jeśli chodzi o Wade tam pewnie szału nie będzie, bo nigdy za bardzo nie było i raczej się to nie zmieni.
W meczu Polaka również spodziewam się dominacji Ratajskiego. Może nie jakiejś ogromnej, ale więcej maxów liczę, że rzuci. Liczę, że przed pierwszą przerwą zrobi ze dwa maxy i potem będzie trzymał przewagę. Dolan pod względem maxów prezentuje się różnie, ale raczej nie jest to wybitny poziom. Natomiast od Polaka można spodziewać się spokojnie kilku maxów w meczu coś jak u Clemensa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
P 0

pavlinho

Gość
Ja gram dzisiaj w meczu Cullen - Dobey na Dobeya. Według mnie kursy powinny być wystawione na odwrót a tak szczerze to 1.5 na Dobeya powinno być. Dobey jest regularny, walczy z najlepszymi do końca i co najlepsze z nimi wygrywa. Co prawda turnieje Players to nie ta sama ranga co World Matchplay czy Masters ale Chris pokonał ostatnio de Souse, Wade'a, Claytona, Buntinga czy Humphriesa, finaliste Mastersa, walczył w deciderze z MVG i Andersonem gdzie przegrał. A Cullen notuje konkretny zjazd, przegrać z Durrantem czy de Zwaanem to wstyd. Forma gdzieś uciekła i uważam że tu i teraz lepszy bedzie Dobey.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Wczoraj przekonałem się jak ciężko ucelować spotkanie, w którym będzie najwięcej maxów. Na razie, więc to odpuszczam. Zaproponuję coś na pierwszy mecz sesji wieczornej. Jak pokazał wczorajszy dzień mecze zawodników o w miarę wyrównanych kursach wcale nie muszą być długie i zacięte, dlatego nie idę w stronę overa i również nie w stronę maxów, ale konkretnego zawodnika.
Gurney - White - Gurney win @1.90 Betfan
Jeszcze nie tak dawno byl taki okres, kiedy Gurneyowi szło naprawdę źle i podupadł z formą natomiast dziś wydaje się to być już nieaktualne. Irlandczyk z Północy odbudował się według mnie na Mistrzostwach Świata, gdzie przegrał w czwartym swoim meczu z późniejszym triumfatorem imprezy po zaciętym boju. Jeśli chodzi o Iana White to zauważyłem, że na większych imprezach zazwyczaj daje on ciała już w pierwszych rundach. Tak było choćby na UK Open, Mastersach czy wcześniej wspomnianych MŚ. I choć nie zagrał tam źle to jednak czegoś brakowało by przejść dalej. Wydaje mi się, że w dzisiejszym spotkaniu bardziej powtarzalny będzie Gurney, który będąc w lepszej dyspozycji niż nieco wcześniej to takich rywali jak White powinien pokonywać.
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Trochę nie moja dyscyplina ale od dwóch dni obejrzałem wszystkie mecze i mam dwie propozycje.
Ratajski więcej 180-tek @1,80
Van Den Berg over 10,5 180-tek @1,81

ewinner

Nie będę nie wiadomo czego pisał, w meczu Polska stawiam że to on częściej będzie trafiał 180-tki, opieram to tylko na tym co do tej pory widziałem, Rydz w dotychczasowych 2 meczach rzucił 3 i 2 180-tki. Dzisiaj format max.31 legów więc jest trochę rzucania. Zastanawia mnie także under 12,5 180-tek w tym meczu. Może znawcy mnie naprowadzą na właściwy kierunek.

Drugi typ i over Van Den Berga,który ładnie trzaska te maxy. Przy wyrównanym meczu raczej nie powinien mieć z tym problemu.

Tak jak pisałem typy oparte na tym co zobaczyłem w ostatnim czasie, więc czekam na ewentualne za i przeciw.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie było mnie parę dni, bo dużo pracy za mną. Niestety nie podzieliłem się kolejnymi wygranymi kuponami i tylko przegrana Crossa z Rydzem psuje mi 100% na głównych kuponach. Ja już swoje zarobiłem choć MVG mocno postraszył z tymi handicapami. Na ćwierćfinały wrzucę luźne propozycje ,z których każdy może sobie stworzyć kuponiki.

Ratajski-Rydz
Typ: Ratajski (-2.5) - 1.72/STS
Typ: Ratajski więcej 180's - 1.8/fortuna


Krzysztof na tym turnieju naprawdę prezentuję bardzo solidną formę. Zanotował on dwie bardzo pewne wygrane pokonując dwóch zawodników, którzy prezentowali wysoką formę podczas ostatnich PC. W 1 rundzie pewnie pokonał Dolana grając na AVG101.57. W drugiej bardzo pozytywnie zaskoczył i również pokonał Humphriesa grając prawie 100.W obu tych spotkaniach podczas 30 legów rzucił 8 maxów co jest w moim odczuciu dość solidnym wynikiem, w szczególności patrząc na to, że Rydz rzucił 5 maxów w 35 legach i w żadnym z tych spotkań nie grał nawet na AVG93 to uważam, że Polak jest wstanie go dzisiaj przerzuć i wypluć. Rydza w spotkaniu z Crossem uratowały solidne podwójne, w szczególności Bull, którym kończył sporo legów. Dziś format zostaje wydłużony, więc w moim odczuciu nie będzie wstanie grać na takiej skuteczności przez tak długi okres czasu co powinien wykorzystać Polish Eagle.

Price-van den Bergh
Typ: Price - 1.62/fortuna


Dla wielu fanów darta spotkanie Chisnalla z Dimą było "meczychem" i ciężko się z tą opinią nie zgodzić. Po spotkaniu Price z Dimą spodziewam się jednak jeszcze więcej. Niesamowicie długi format, który powinien nam przynieść sporo 180's oraz wysokich C/O, a także wiele zmian prowadzenia. Mimo tego, że młody Belg ma lepszą AVG turniejową to w tym spotkaniu w moim odczuciu sporym faworytem jest Price. Gerwyn gra troszeczkę dłużej na światowym poziomie i nie miewa takich zacięć, które niewątpliwie przytrafiają się młodemu Belgowi. Było to świetnie widać w spotkaniu przeciwko Chizziemu, gdzie po 5 legach powinien spokojnie prowadzić 5-0 i mieć mecz ustawiony pod siebie, a ten prowadził zaledwie 2-3 i mimo ciągłego przełamywania rywali przegrywał swoje podania. Taką sytuacje niewątpliwie wykorzysta Price, który na tym turnieju stracił zaledwie 7 legów! Jak pisałem spodziewam się bardzo dobrego spotkania jednak kurs na Price jest ewidentnie warty ryzyka!


Smith-Wright
Typ: Wright - 1.56/fortuna


Czyżbyśmy w końcu widzieli Wrighta, który został mistrzem świata? Szkot w obu swoich pojedynkach podczas tegorocznego World Matchplay zalicza świetne występy tracąc zaledwie 7 legów i grając na AVG 99.75 oraz 105! Do tego widać, że posiada w końcu odpowiedni lotki i chce mu się grać. Format oraz kurs mocno zachęcają, bo Smith to dobry zawodnik, który jednak potrafi zagrać pięć dobrych legów żeby następnie siąść i nie grać nic przez kolejne trzy. Do tego dochodzą różne podwójne i mamy brak regularności, którą niewątpliwie posiada Wright. Jeżeli spojrzymy na H2H to również dostrzeżemy, że Wright lubi grać ze Smithem, ponieważ wygrał z nim 8 z ostatnich 10 spotkań.


MVG-Aspinall
Typ: MVG - 1.44/fortuna
Typ: MVG (+2.5) 180's - 1.81/fortuna


W ostatnim ćwierćfinale idę w MVG, który nie jest jeszcze może na kosmicznym poziomie, ale w obu spotkaniach, które do tej pory rozgrywał był bardzo solidny. Średnie 100 oraz 96 i podwójne na poziomie 45% oraz 40% wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Do tego jeżeli spojrzymy na te najważniejsze momenty spotkań to Holender tam jest. Po 10 legach z Hetą przegrywał 4-6, następnie wszedł na wyższy poziom i oddał mu zaledwie 1 w kolejnych 7 rozgrywanych, gdzie w ostatnim legu rozpoczął B2B 180 zostawiając sobie na liczniku 141 po 6 lotkach. Jeżeli chodzi o spotkanie z Whitem to również wchodził w spotkanie dość długo, a w momencie kiedy White wrócił to zakończył spotkanie zamykając 121 Bullem. Nie jest to nadal ten największy MVG jednak uważam, że prezentuje się naprawdę bardzo solidne i powinien on sobie poradzić z Aspinallem, który mimo pokonania dwóch dobrych zawodników gra porównywalnie na podwójnych i gorzej na średnich, ponieważ w żadnym ze spotkań nie wszedł na AVG100. Kurs solidny, więc jak najbardziej pobieram!

Do tego wchodzę w handicap 180 w stronę MVG. Holender mimo, że nadal skacze po tarczy to rzucił 3 maxy z Whitem i 4 z Hetą co w każdym spotkaniu pozwalało mu rzucić więcej 180's niż rywal. Liczby wyglądają gorzej niż przy Aspinallu, bo ten z Garym rzucił 8, a z Kingiem 5. Uważam jednak, że Aspinall będzie miewał spore zacinki a MVG maxowac nadal potrafi. Kurs ultra przyjemny, więc jak najbardziej pobieram!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 0

pavlinho

Gość
Ja bym takiej linii maxów nie zagrał bo van den Bergh poprostu potrafi się spalić i wcale te maxy tak hurtowo nie muszą wchodzić jak w poprzednim meczu a linia jest konkretna pomimo gry do 16, z resztą typów się zgadzam oprócz betu na MVG. Aspinall jest w formie i jest w stanie się postawić a dart Mighty Mike od dłuższego czasu szału nie robi, fajnie rzucał w ostatnim meczu ale kolejny może taki dobry nie być co czesto się u niego zdarza. Maksów Aspinall rzuci więcej, jestem pewien.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ogólnie to co wczoraj grał Aspinall to dramat. Tyle szans co dostawał od MVG i tyle razy to zaprzepascil. W końcówce Shrek juz odjechał z wynikiem ale to też umówmy się - nie dzięki jakiejś swojej nadzwyczajnej grze


Dzisiaj Wright powinien już pokazać MvG drzwi wyjściowe z tego turnieju. Pita w przeciwieństwie do Holendra daje odczuć ze jest w formie. Wczoraj Smith potrafił jedynie przez pierwsze 10 legow w miarę dotrzymywać kroku, lecz regularność Pity na całym dystansie była porażająca. Dzisiaj jezeli tylko zagra to co grał w ostatnim meczu to spokojnie ogarnie. Więcej 180 tez powinno być formalnością, wczoraj przecież to nie Holender ograł Aspinalla w maxach tylko Anglik przegrał rzucając 4 maxy w formacie Best of 31

Wright win
Wright -2,5
Wright więcej maxow
MvG under 6.5 max

Post automatycznie złączony:

Co do drugiego meczu to więcej maxow u Dimy to pewniak. Ale więcej nie obstawie - chce pokibicowac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
Do góry Bottom