>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2023 (2-8 październik)

Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Cześć,

Dziś start turnieju Grand Prix, jedyny w tourze, gdzie zawodnicy grają Double out + double in, czyli aby zacząć punktować w legu trzeba pierwszą lotką trafić w podwójną.

Mecze są rozgrywane w formacie setowym:
Best of 3: 1 runda
Best of 5: 2 runda i ćwierćfinał
Best of 7: półfinał
Best of 9: Finał

20231002_091343.jpg

Tytułu broni Michael Van Gerwen.
Ratajski trafił na Jamesa Wade - specjalistę od podwójnych.
Format naturalnie premiuje graczy, którzy mają wysoką skuteczność kończenia, ale format setowy potrafi sprawić niespodzianki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +515
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
DVD x M.Smith x Humphries
AKO: 2.53/totalbet


Fajnie, bo bez podatku i w sumie bez większych kombinacji. Gram bardziej przeciwko Dolanowi i Rydzowi niż na DVD i Smitha chociaż oczywiście jedno łączy się z drugim. Format najtrudniejszy w całym sezonie, bo nie dość, że setowy to jeszcze DI/DO. Smith na D20 zawsze był mocny, a Dirk nawet jeżeli będzie miał małe przestoje to przecież właśnie na Grand Prix zaczęła się jego kariera i niewątpliwie ten turniej wspomina bardzo dobrze. Rydz coś tam zaczął grać w ostatnim czasie, ale to bardzo słaby gracz, a Dolan to Dolan.. wiadomo. Do tego dorzucam Luke, który w ostatnich miesiącach zrobił chyba największy progres i można o nim mówić jako o jednym z faworytów tego turnieju. Przeciwnik najtrudniejszy z całej trójki, ale także kurs jak najbardziej warty ryzyka.


Z typowych betów na dzisiaj to osobiście grałbym Andersona oraz Wade , którzy w ostatnich tygodniach wyglądali bardzo dobrze na podłodze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Turniejem Grand Prix wchodizmy w ostatni kwartał, więc Kalendarz mocno przyśpiesza. Dzisiaj łączę kilka kuponów na faworytów: Anderson, Smith, DvD, Wade Niemniej stawki niskie, bo od czasu Matchplay'a nie mieliśmy poważnego grania, więc ciężko stwierdzić w jakiej dyspozycji są niektórzy zawodnicy. Zatem 1 rundę obserwujemy, żeby zaatakować dalsze fazy turnieju.

Dodatkowo proponuję:
Noppert +1,5 @1,59 - Dobry kurs. Danny nie powinien być łatwą przeprawą. W ostatnim czasie pokazał się w kilku meczach.
Cross więcej 180 @1,80 Rob to chyba obecnie najbardziej chimeryczny zawodnik w Tourze. Miewa duże przestoje, żeby potem zaliczyć kilka świetnych legów albo serię dobrych spotkań, które dały mu już w tym sezonie kilka finałów. Nie spodziewam się, żeby Gilding rzucił więcej niż 1 maxa i liczę, że po stronie Crossa będą co najmniej 2
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mam troszeczkę więcej czasu, więc postanowię się pochylić nad spotkaniem Wade z Ratajskim. Spotkałem się z opiniami, że to właśnie Polak jest faworytem w tym spotkaniu i w kursie na jego zwycięstwo ludzie widzą value z czym zupełnie nie mogę się zgodzić. Anglik nie jest tą samą maszyną, która był kilka lat temu, ale to nadal naprawdę bardzo solidny zawodnik, który na dużych turniejach potrafi napsuć krwi każdemu. Jeżeli spojrzymy na 3 Playersy poprzedzające World Grand Prix to grał naprawdę bardzo dobrze w większości spotkań grając na średniej 98-102 co jest naprawdę solidnym wynikiem. Oczywiście zdarzały mu się gorsze spotkania nawet poniżej 90, ale było ich mniej więcej tyle samo co tych na 100+. Do tego format, który w moim odczuciu i tym becie jest bardzo kluczowy. Gramy DI/DO, a kim jest Wade? Specjalistą od D20 oraz D10, które powinny mu pozwalać otwierać lega w pierwszych 3 lotkach. Do tego to turniej w formacie setowym i tutaj trzeba wygrywać swoje podania, a Wade dzięki regularnym 100 oraz bardzo dobrym podwójnym bardzo rzadko jest łamany przez swoich rywali. Sporo o Angliku, więc warto powiedzieć coś o Rataju, którego forma w ostatnim czasie idzie do góry (m.in świetny występ na ET), ale Polak to przede wszystkim brak regularności oraz słabe występy na dużych turniejach. Dla mnie w takim formacie Anglik jest bardzo dużym faworytem, a nawet jeżeli spojrzymy w H2H to mamy 5-2 dla Anglika. Dla mnie szykuje się dość wyrównane spotkanie, ale najbliżej mi do wersji 3-1/3-2 dla "The Machine", więc taki kurs wydaję się być bardzo dobrym betem w stronę Jamesa.

James Wade - 1.9/STS
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Ako na maksy na 1 rundę. Ciekawostka - iforbet wprowadził typowanie 100+ i 140+.

Gary Anderson powyżej 1,5 maksa @ 1,40 6
Dimitri van den Bergh powyżej 1,5 maksa @ 1,50 2
MVG - Rock powyżej 3,5 maksa @ 1,40 0 😂
AKO: 2,94 (2,58) iforbet


Gary zaprezentował świetną formę w ubiegłotygodniowych Players Championshipach. Ćwierćfinał, półfinał, a w ostatnim zwycięstwo. Szkot rzucił sporo maksów: 21 w 7 meczach, 20 w 6 i 19 w 5. W sumie 60 w 18 meczach, średnio 3,33. Tam formaty są krótkie do 6 wygranych legów (pół do 7, finał do 8). W WGP format podobny, 2-0 w setach to 6-X. Gary w formie i trzeba to wykorzystać.

Dimi z Dobeyem. Łatwo na pewno nie będzie. A Dimi z lotkami G2 ładnie układa je w T20. Jestem spokojny o 2 maksy.

Gdy widzę parę MVG-Rock od razu przypomina się 9-ta lotka Rocka w Grand Slamie po 2 maksach (MVG w tym samym legu rzucił 1). Młody Anglik jest "zwierzęciem telewizyjnym", lepiej gra w tv niż na małej scenie w ET. Liczę na mocny mecz i sporo maksów.
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG-Josh Rock

Wczorajszy dzień mocno nadszarpnął mój budżet, a przegrana DVD z Dolanem pokazała jak trudny do typowania może być ten turniej w 1 rundzie, gdy gramy tylko do 2 wygranych setów. Niemniej jednak dziś próbujemy po raz kolejny i atakujemy (chyba) najlepiej zapowiadające się spotkanie dnia, a mianowicie legendę tego sportu, która jest w ostatnim czasie w bardzo wysokiej formie - MVG oraz wschodzącą gwiazdę - Josha Rocka. Panowie mają już za sobą kilka bardzo ciekawych spotkań m.in. to na Grand Slamie, gdzie MVG wygrał 10-8 jednak młody Irlandczyk rzucił mu tam 9 lotkę. Łącznie Panowie grali 6-krotnie, a aktualne H2H to 4-2 ogólnie i 1-0 w TV na stronę MVG. Rock w ostatnim czasie trochę spuścił z tonu i jego gra nie jest już tak wybitna jak na samym początku co pokazują chociażby ostatnie wyniki na Playersach, gdzie przegrał odpowiednio w 1, 2 oraz 1 spotkaniu. Wiadomo, że Rock kocha grać w TV i zapewne zagra lepiej, ale przy tak grającym MVG będzie mu bardzo ciężko. Holender wygrał ostatnio World Series i naprawdę widać w jego grze sporą zwyżkę formy. Gram tutaj odpowiednio wina MVG, którego łącze z Lukiem oraz Claytonem, a także po bardzo fajnym kursie MVG wygra i więcej maxów, bo Josh ostatnio sporo skacze, a MVG znów robi to automatycznie.

MVG - 1.47/STS
MVG wygra i więcej 180s - 3.1/totalbet

Dave Chisnall-Luke Woodhouse


Jedno ze spotkań, które może nam dzisiaj przynieść wyrównane, dobre spotkanie, a może nawet i niespodziankę? Luke w ostatnich tygodniach zaczął naprawdę grać bardzo solidnie i zupełnie nie skazuję go w takim formacie w szczególności, że Chizzy potrafi się zaciąć na dablu i po prostu przestać rzucać. Nie szukam jednak typu na wygraną, bo uważam, że znalazłem coś lepszego po bardzo przyjemnym kursie. Idę tutaj w bet "minimum 2x180s rzuconego przez każdego z graczy". Dave chyba nie trzeba przedstawiać, bo każdy wie, że jest on maszynka do maxów, która swoją linię jest w stanie zrobić nawet w ciągu jednego lega. Co do Woodhouse, bo to on buduje tutaj kurs naszego betu to warto spojrzeć w jego ostatnie wyniki w ET pod tym względem: 1, 3, 3, 3, 0, 6. Dwukrotnie nie zrobił on linii jednak były to spotkania odpowiednio 6 oraz 7 legowe. Ja dzisiaj spodziewam się minimum 9 legów, a to powinno pozwolić Woodhouse'owi na zrobienie swojej linii.

Obaj zawodnicy powyżej 1.5 180s - 1.9/totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Smith - Dolan

Smith wygra i więcej maxów @1,57 superbet

Druga runda w Grand Prix jest rozgrywana do 3 wygranych setów. Ostatnie spotkanie dnia. Smith kontra Dolan. Faworyt tutaj jest zdecydowany i jest nim angielski mistrz świata. Smith w pierwszej rundzie zaimponował. Rydz przeciwko niemu ugrał zaledwie lega. Bully Boy potwierdził wysoką dyspozycję. Dolan natomiast wyeliminował DVD, ale to nie było spotkanie, które stało na wysokim poziomie. Do zwycięstwa Anglika dorzucam więcej maxów z jego strony. Smith jest maszynką do maxów, w pierwszym meczu rzucił 2. Dolan natomiast żadnego. Przy graniu do 3 setów, trochę tych legów zobaczymy. Dolan w tym elemencie nie powinien zagrozić Anglikowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +966
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Humphries vs Woodhouse
Powyżej 3,5 setów @1,53 (unibet)
Humphries rozczarował w pierwszej rundzie grą na dystansie. Co prawda rzucił aż 4 maxy w 9 legach, ale wynik pierwszych 9 lotek (nielicząc nietrafionych lotek na wejściu), to tylko 94,56. Nie wiem, czy to kwestia jakiegoś rozkajarzenia, ale na pewno przez ostatnie tygodnie 'Cool Hand Luke' przyzwyczaił nas do zupełnie innej gry. Za to Woodhouse punktował potężnie (pierwsze 9 lotek: 116,37) i sprawił niespodziankę odprawiając Chisnalla. Ciężko będzie powtórzyć ten wyczyn i należy się spodziewać, że Humphries zagra lepiej na dystansie, ale Woodhouse, to nie jest tylko ten jeden mecz.. Zdziwię się jak spotkanie skończy się do 0.
Co więcej gram kupon za 'piątkę', gdzie postawiłem:
Woodhouse wygra i powyżej 3,5 setów @5,20
 
Ostatnia edycja:
S 596

samanta_d

Użytkownik
Humphries vs Woodhouse
Powyżej 3,5 setów @1,53 (unibet)
Humphries rozczarował w pierwszej rundzie grą na dystansie. Co prawda rzucił aż 4 maxy w 9 legach, ale wynik pierwszych 9 lotek (nielicząc nietrafionych lotek na wejściu), to tylko 94,56. Nie wiem, czy to kwestia jakiegoś rozkajarzenia, ale na pewno przez ostatnie tygodnie 'Cool Hand Luke' przyzwyczaił nas do zupełnie innej gry. Za to Woodhouse punktował potężnie (pierwsze 9 lotek: 116,37) i sprawił niespodziankę odprawiając Chisnalla. Ciężko będzie powtórzyć ten wyczyn i należy się spodziewać, że Humphries zagra lepiej na dystansie, ale Woodhouse, to nie jest tylko ten jeden mecz.. Zdziwię się jak spotkanie skończy się do 0.
Co więcej gram kupon za 'piątkę', gdzie postawiłem:
Woodhouse wygra i powyżej 3,5 setów @5,20
Zaskakujące zwycięstwo Woodhouse'a nad Chisnallem podnosi stawkę przed nadchodzącym starciem:)
 
G 9,3K

golyy

Użytkownik
1. Humphiers - Woodhouse - Woodhouse wygra seta @1.62

2. van Gerven - Dobey - obaj zawodnicy chekout powyżej 79.5 @1.42

Przyjemna linia, myślę, że na spokojnie do zrobienia przez obydwu panów, myślę l, że warto spróbować też linii 89.5 @1.8

3. Smith - Gilding - Smith win (-1.5 seta) @1.55
To spotkanie jutro, ale z taką skutecznością (bodajże 33% w pierwszym spotkaniu i 26% w drugim) na podwójnych Gilding raczej nie będzie miał co szukać w tym meczu.

Ako @3.5
forBet

Pierwszy mecz zaraz startuje, więc bez większego rozpisywania się.
 
Ostatnia edycja:
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Ale ściek z tego Woodhouse'a.. Humphries zagrał słabo, jak na siebie, a w decydujących momentach się obsrał Anglik.. Trzy razy prowadził 2:1 w legach i wszystkie sety przegrane..
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Price był do ugryzienia z Ratajskim. Schindler nie jest dzisiaj bez szans. Jeśli Niemiec będzie miał głowę na karku w kluczowych momentach, to może być różnie, bo Gerwyn nie gra tutaj najlepiej.
 
Tokarro 19,3K

Tokarro

Użytkownik
Ale wybrałem Typ, żeby wrzucić na forum 😅
Pokaż załącznik 33865

Jak myślicie: Humphries dziś się ogarnie? Bo jeżeli zagra tak jak w 1 i 2 rundzie, to Wright to weźmie. Kurs 2,70 kusi
Moim okiem 2.75 na Petera (unibet) wygląda na spore value biorąc pod uwagę ich h2h w tym roku i ich obecną formę jaką prezentują. Kursy powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane, a format double in, double out nie jest jakąś specjalną przeszkodą, żeby Wright to wziął.
 
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Price - Schindler - Schindler najwyższy checkout powyżej 99.5 @1.68

edit: gwałt na Niemcu 🤷

Dobey - Cullen - obaj zawodnicy checkout powyżej 99.5 @2.00

Ako @3.36
forBet
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Price-Schindler

Price (-1.5) - 1.57/forbet
Price wygra, więcej 180's i wyższy C/O - 3.25/betfan

Smith-Gilding

Smith wygra i więcej 180s - 1.56/Forbet
Smith (-2.5) - 2.95/totalbet

Humphries-Wright

Humphries wygra i powyżej 3.5 seta - 1.9/betfan
Humphries najwyższy C/O powyżej 100.5 - 1.9/totalbet


Chciałem pisać dłuższa analizę, ale nie ma już czasu. Koniec ślizgania Gildinga, bo Smith solidny. Price kliniczny mimo, ze nie powala. U Luke i Wrighta spodziewam się wyrównanego meczu, ale dla mnie Luke jest poziom wyżej. Linia na zamek zbyt niska mimo, ze nie zapiął nic ciekawego na tym turnieju. Legow powinno być sporo, wiec szanse będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
Tokarro 19,3K

Tokarro

Użytkownik
Było value na Wrighta, były trzy lotki meczowe, juz witał się z gąską, ale to jednak Luke po kosmicznym comebacku melduje się w kolejnej fazie turnieju. Co za pojedynek, oby takich jak najwięcej!
 
Do góry Bottom