>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2023 (2-8 październik)

Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Michael Smith vs Gerwyn Price
ponad 0.5 legów skończonych bullem @1,70 (Totalbet)
W 2022r. Price miał najwyższą skuteczność w finiszach na czerwonym środku - blisko 40%. Typ oczywiście uwzględnia obu graczy, a Smith też nie unika środka. Najpewniej będzie tutaj >20 legów, więc obaj zawodnicy powinni mieć podejście do bullseye i to pewnie niejednokrotnie..

/ niestety Price nie dostał podejścia. A szkoda, bo dwukrotnie przy finiszu 82 trafiał czerwony bez problemu. Smith 0/1
 
Ostatnia edycja:
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Smith - Price - Smith skuteczność checkout powyżej 42.5% @1.85 forBet
Niby Price idzie jak czołg, jednak z drugiej strony wczorajszy pojedynek przypomniał bardziej trening rzutowy Price'a niż jakakolwiek rywalizację. Ciągle mam w głowie te niewykorzystane szanse na podwójnych Ratajskiego. Smith, jeśli takowe będzie miał, raczej marnował ich nie będzie.
Faworytem wg. buków w meczu jest Price - ja jednak bardziej skłanialbym się w kierunku Smith'a. Jakby nie było liczę na dobry pojedynek na wysokim poziomie i wysokich procentach ;)

Cullen - Humphiers - totalnie nie wiem co sądzić o tych Panach, jedyne co mi przychodzi na myśl, jeśli musiałbym coś ruszyć to chyba over 5.5 seta @1.55. Ale może macie jakiś ciekawy pomysł na ten pojedynek? :)
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ale może macie jakiś ciekawy pomysł na ten pojedynek?
Ja próbuję więcej maxów Cullena @2,10 Unibet 4:4 Cullen przy 0:3 już odpuścił i Luke w ostatnim secie rzucił luźne 2 maxy
Co prawda statystka maxów na przestrzeni całego sezonu jest nieznacznie na korzyść Humphriesa, ale Luke na tym turnieju nie jest tutaj sobą, jeśli chodzi o grę na dystansie. Trzymają go przy życiu dobre podwójne (zwłaszcza te otwierające). Myślę, że w tym meczu Cullen będzie musiał często gonić i maksymalnie się skupiać, żeby wcisnąć 3 lotki w T20

Statystki z WGP:
Cullen: 15 maxów (0,41 / leg)
Humphries: 9 maxów (0,19 / leg)

P. S
Też mam na 1 kuponie over 5,5 seta. Ogólnie mam czutkę, że Cullen to weźmie
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom