>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2022

Kaldui 220,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
The RockStar" jest co prawda dość nierówny i podczas jednego spotkania może zagrać totalnie 2 różne legi
Hehe, udało się trafić. 1 set to same przełamania - dość rzadko spotykane, że żaden z zawodników nie obronił swojego licznika.
2 set totalnie pod dyktando Damona Hety, który rzucał fenomenalnie - był jak w transie. Mega skupienie i pewna ręka. A Joe odstawał i to mocno.
Natomiast Cullen ocknął się w 3 secie i dzięki świetnym podwójnym wygrywa spotkanie.
Dla mnie najlepsze spotkanie 1 rundy
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Adrian Lewis-Chris Dobey

Na rozpoczęcie środowej sesji otrzymujemy spotkanie dwóch zawodników, którzy sprawili jedne z większych niespodzianek w 1 rundzie World Grand Prix. Wielu może mówić, że Lukeman zrobił większa pokonując Wade i zapewne się obroni, ale to Dobey i Lewis zagrali naprawdę bardzo dobre spotkania i pokonali odpowiednio Humphriesa i De Souse. Obaj zagrali naprawdę bardzo dobre mecze i wygrali na średnich niespełna 91 oraz 95. Wydaję się, że właśnie dlatego bukmacherzy wyceniają to spotkanie jako typowe 50:50. Ja jednak dużo bardziej skłaniam się ku wygranej byłego MŚ, czyli Adriana Lewisa. Występ Jackpota został wybrany najlepszym w 1 rundzie i naprawdę nie ma co się dziwić. Świetny na otwarciach, zamknięciach oraz na tarczy. Kluczowe zamknięcie 101 na 1 seta pokazują, że Anglik jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Jeżeli chodzi o Dobeya to odprawienie 2-0 będącego w tym sezonie w bardzo dobrej formie Luke również może robić wrażenie, ale szczerze to nie do końca. Humphries zagrał tragicznie na otwierających podwójnych, a jego punktacja również nie powalała co odbiło się na tragiczną średnią. Dobey zagrał solidnie oraz dzięki trzem fenomenalnym zamknięciom. Czy dziś będzie je w stanie powtórzyć? W moim odczuciu nie, dlatego typuje wygraną Lewisa. Do tego dorzucam minimum 8x180s. Spotkanie powinno być wyrównane i powinniśmy otrzymać około 16-20 legów, a to powinno przełożyć się na sporą ilość 180’s. Obaj Panowie potrafią rzucać potrójne 20, więc szans na maxy powinno być sporo.

Adrian Lewis – 1.85/betfan
Powyżej 7.5 180s – 1.91/fortuna

Peter Wright-Krzysztof Ratajski


Krzysiem zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie, chyba najlepsze od ostatniego spotkania z Wrightem, które… przegrał. Bardzo dobre podwójne na otwarcie i całkiem solidne jeżeli chodzi o kończenie. Do tego doszła kluczowa 180’s w 1 secie, która pozwoliła na prowadzenie po 1 secie. Wright nie zagrał fenomenalnie z Kimem, ale on Szkot wielokrotnie pokazywał, że wejścia w turnieje ma zazwyczaj bardzo ciężkie. Mimo tego pokonał dobrze grającego Huybrechtsa 2-0 grając na średniej blisko 95. Dla porównania chwalony Ratajski zagrał na AVG90+. Panowie rozegrali do tej pory 12 spotkań z czego aż 11 wygrał Szkot. Poza czystą wygraną dokładam również Wright lepszy we wszystkim. Mimo tego, że w 1 rundzie rzucił zaledwie 1x180’s oraz nie miał finishu 100+ to było kilka podejść, a przy wydłużonym formacie powinno być jeszcze więcej szans. W ich ostatnim spotkaniu ten bet wszedł, więc dziś liczymy na powtórkę.

Wright – 1.4/STS
Wright wygra, rzuci więcej 180’s oraz będzie miał wyższy C/O – 3.5/betfan


Wright x MVG x powyżej 3.5 seta Clayton vs Dima – 2.48/STS


Bez większej analizy. Bet na Wrighta opisany, MVG to totalny faworyt, który zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie w 1 rundzie., więc powinien wygrać, a overek Claytona z Dimą? Dwaj wyrównani zawodnicy, którzy potrafią się zaciąć, a jak grają ze sobą to zazwyczaj mają bardzo wyrównane spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Mam podobne przemyślenia i biorąc pod uwagę kursy, to Lewis dla mnie bet dnia - co oczywiście nie oznacza, że wygra :) ⛔
Nie oglądałem spotkania Lewisa z Sousą, bo zaczęło się grubo po 24, ale śledziłem Adriana w ramach ET w Belgi tydzień temu - widać, że jest w dobrej dyspozycji. Pokazują to też wyniki na podłodze w lipcu: zwycięstwo Championship 20 (po drodze pokonany Clayton) i półfinał Championship.

Od siebie bez większej analizy dorzucę:
Bunting najwyższe zamknięcie poniżej 103,5 - @1.85 / etoto ✅
Myślę, że MVG zamknie mecz w max 4 setach w których Bunting zdobędzie 5-6 legów, więc nie spodziewam się wielu lotek zamykających. Patrząc historycznie, Stephen nie zdobywa taśmowo C/O powyżej 100, więc oby w tym meczu utrzymał tę tendencję. Kurs całkiem atrakcyjny
 
Ostatnia edycja:
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Peter Wright v Krzysztof Ratajski
Krzysztof Ratajski - Suma rzutów 140-179 punktów
Typ: powyżej 7,5 @ 1,65 ETOTO 8
uff, Krzysiek dziś bardzo "latał" po tarczy

Wright niby pewnie wygrał 2-0 (6-3 w legach) z Huybrechtsem, niby ładna średnia 94, ale mnie nie przekonał. Mam wrażenie, że dziś wcale nie musi mieć łatwo. Krzysiek bardzo dobrze startuje, do tego świetnie kończył w meczu z Rydzem. Uważam, że minimum 1 set Ratajski wygra. A zatem mamy 4 sety, czyli średnio wychodzi po 2 trafienia z przedziału 140-179 punktów. Sety też nie powinny być szybkie po 3 legi, tylko po powiedzmy 4 partie. Wtedy wychodzi raptem 1 trafienie 140+ na 2 legi.

Mankamentem tego typu jest to, że Krzysztof czasem po dwóch lotkach ucieka na 19/18/17. Ale z drugiej strony nie robi tego tak często jak jeszcze parę lat temu. Teraz zostaje na 20 i próbuje rzucić maksa, który rzadko mu wchodzi. Maks w tym typie nie zapunktuje, ale 140 już tak. Należy też pamiętać że otwarcia licznika w stylu 152 albo 146 oraz wysokie kończenia 140+ również zostaną tu wliczone.

Michael van Gerwen v Stephen Bunting
Typ: Michael van Gerwen @ 1,29 ETOTO 3-2

Odradzałem typowanie zwycięzców, ale nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu na Van Gerwena. Bunting mnie nie przekonuje, wydaje mi się, że pogrąży go słabe otwieranie licznika topem.

Jonny Clayton v Dimitri van den Bergh
Typ: powyżej 5,5 maksa @ 1,33 ETOTO 4
ehhh, Dimi 4 maksy w 3 setach, potem nic, Clayton 0 :|
Obniżona linia na maksy. Jonny tylko 1 maks w pierwszej rundzie, a Dimitri tylko 2. Dziś tu będzie jatka, maksy powinny się sypać.

AKO: 2,83 ETOTO
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wright - Ratajski poniżej 7,5 '180
Clayton - Dima ponizej 8,5 '180
MvG

Tak na szybko. To nie jest turniej maxow. Widać to po wszystkich dotychczasowych meczach. I oby tak dalej. Krzysiu nie umie w maxy, Clayton to Pan140

MvG beznadziejne momenty z Garrym a zwycięstwo w pewnym stylu. Co to będzie jak on wejdzie w rytm.

Jeżeli chodzi o cały turniej to patrząc na pierwszą rundę - zdecydowanie Price. Jaki on był pewny.

Sorry że tak chaotycznie ale w trasie jestem
 
Kaldui 220,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Znalazłem jeszcze jeden typ, który według mnie ma duże value

Clayton checkout powyżej 111,5 ⛔
@1.82 Fortuna

/ 104. Tym razem trochę zabrakło. Za to Dimitri 4 razy zrobił ten over ;p

Clayton to specjalista w wysokich zamknięciach. Może będzie się mylić na otwarciu, może będzie słabo punktować i będą wpadać singlowe 1 i 5, ale Clayton w każdej chwili może odpalić i zrobić nawet C/O 170.

Kurs 1.82 to prawdopodobieństwo ~55%
Tymczasem w ostatnich 10 spotkaniach, Johnny tylko 2 razy nie pokrył tej linii, więc mamy skuteczność 80%

Ponadto należy zauważyć, że większość meczów o których piszę było rozgrywanych w krótszej formule (do 6 wygranych legow). Dima to bardzo trudny przeciwnik, który na pewno będzie wywierać dużą presję, więc Clayton będzie niejednokrotnie musiał zaryzykować, żeby wygrywać legi. Obaj zawodnicy prezentują podobny poziom, więc się nie zdziwię jak zobaczymy 5 setów. Nawet przy 4 setach Clayton powinien uzbierać co najmniej 8-12 legów - oby jeden z nich był zamknięty powyżej 112 oczek.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bunting najwyższe zamknięcie poniżej 103,5 - @1.85 / etoto
Myślę, że MVG zamknie mecz w max 4 setach w których Bunting zdobędzie 5-6 legów, więc nie spodziewam się wielu lotek zamykających. Patrząc historycznie, Stephen nie zdobywa taśmowo C/O powyżej 100, więc oby w tym meczu utrzymał tę tendencję. Kurs całkiem atrakcyjny
Wiem, że już po czasie typowania, ale mecz się nie zaczął, więc napiszę - ja tu poszedłem dokładnie odwrotnie w najwyższe zamknięcie powyżej 103,5 Buntinga po tym samym kursie 🤔 Będzie Anglik musiał szukać swoich szans przy dobrze grającym MvG właśnie w szybkich zamknięciach, jeśli nie będzie chciał szybko zejść ze sceny. Format zwiększony do best of 5, więc liczę, że najwyżej 3:1 wygra Holender. A przy tylu legach realne całkiem jedno chociaż zamknięcie typu 105-110 😉

Edit:
Jak się spodziewałem, mecz nie był krótki, Bunting miał swoje szanse, ale zamknął jedynie 102, trochę brakło 😬
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Natomiast Krzysztof pechowo
Wiem, że już po czasie typowania, ale mecz się nie zaczął, więc napiszę - ja tu poszedłem dokładnie odwrotnie w najwyższe zamknięcie powyżej 103,5 Buntinga po tym samym kursie 🤔 Będzie Anglik musiał szukać swoich szans przy dobrze grającym MvG właśnie w szybkich zamknięciach, jeśli nie będzie chciał szybko zejść ze sceny. Format zwiększony do best of 5, więc liczę, że najwyżej 3:1 wygra Holender. A przy tylu legach realne całkiem jedno chociaż zamknięcie typu 105-110 😉
To trzymam kciuki, bo mi i tak już padł kupon z tym zdarzeniem przez Lewisa ;p
Wrzuciłem bet z powyżej z Claytonem i dorzuciłem MVG dla większych emocji :)

/Edit
Przed chwilą Bunting zrobił 102 :)
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,6K

Kaldui

Znawca - Dart
MVG - Bunting
Przedziwny to był mecz. Bunting zagrał najgorszy 1 set w meczu i go wygrał.
Później 2 i 3 totalna dominacja MVG i zwycięstwa do 0.
4 set to przebudzenie Buntinga i średnia w secie 100, a 5 set wyrównany, ale zabrakło Anglikowi koncentracji na końcówce.
Generalnie w legach było 13 do 7 dla MVG, ale Holender do samego końca nie był pewny wygranej.

Natomiast ten mecz pokazał mi jedno - Van Gerwen jest w świetnej dyspozycji. W ogóle nie patrzył co robi rywal - grał po prostu swoje, mega skoncentrowany.
Zapowiada się powtórka z Matchplay, czyli finał z Pricem
 
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Tripel zabójca na czwartek i piątek :D

Daryl Gurney v Madars Razma
Typ: Daryl Gurney @ 1,47 STS 1-3
hahahahahaha

Razma w drugiej rundzie to jakiś żart. Wszystko dzięki "kontuzji mózgu" Ryana Searle'a, który na podwójnych miał ogromne problemy. Madarsa kończenia 8/33 też zostawiają wiele do życzenia.

Gurney w ostatnim czasie nie jest tym samym Gurneyem, który wymiatał w PDC. Świadczy o tym chociażby jego odległa 25 pozycja w głównym rankingu, a przypomnę, że był on przez chwilę nawet na trzecim miejscu. Ale to historia. W Leicester ograł Roba Crossa, pokonując go przede wszystkim bardzo dobrymi podwójnymi: 12/26 na start i 7/15 na koniec.

Gurney jest o 2 klasy lepszym zawodnikiem od Razmy, doświadczenie i ogranie na scenach zaprocentuje. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak pewna wygrana Daryla.

Michael van Gerwen v Chris Dobey
Typ: Michael van Gerwen @ 1,32 STS 3-1


Michael znów ma ku**iki w oczach, jest strasznie pazerny na kolejne rzuty. Ciekawa sprawa w meczu z Buntingiem - Holender miał średnią o blisko 10 punktów wyższą od rywala, ale wygrał 3-2 w setach, a w ostatnim o mało nie doszło do decydującego lega. Ale to nic.

Dobey w ćwierćfinale to żart. To co Anglik rzucał w meczu z Lewisem jest śmiechu warte. Słabe otwarcia, słabe punktowanie, słabe kończenia. Średnio było słabo, ale Lewisa przestoje na fatalnym poziomie go pogrążyły i stąd obecność Chrisa w ćwierćfinale.

Dla mnie sprawa jest prosta, pewna wygrana Van Gerwena.

Peter Wright v Dimitri van den Bergh
Typ: powyżej 3,5 seta @ 1,32 STS 5


Jestem pod wrażeniem, jak Peter wrzucił trzeci bieg w meczu z Ratajskim przy 1-2 w setach i wygrał 6 kolejnych legów i mecz. Takiego Szkota chce się oglądać. Dimitri z kolei bez szału, ale swoje, w miarę solidnie, robi. Uważam, że obaj po 1 secie wygrają.

AKO: 2,56 STS
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dimitri z kolei bez szału, ale swoje, w miarę solidnie, robi. Uważam, że obaj po 1 secie wygrają.
20221006_151054.jpg
Van Den Bergh wybrany zawodnikiem dnia. Może faktycznie nie ma fajerwerków, ale jest bardzo równy i nie ma takich przestojów jak MVG czy właśnie Wright
Jeżeli Peter będzie tak samo chimeryczny jak z Ratajskim, to Dima go odprawi z kwitkiem. Tym bardziej, że również potrafi wrzucić wyższy bieg i zagrać świetnego seta - chociażby numer 3 z Claytonem gdzie rzucał na średniej 101,59 i wyzerował 153. Co prawda w H2H Wright totalnie nad nim dominuje, ale pamiętam tegoroczne Matchplay, gdzie Dima wygrał 16:14 będąc lepszym w każdym elemencie gry. No i podłączył się do meczu ze stanu 1:5. Mentalnie jest bardzo dobrze przygotowany i nie wyobrażam sobie, żeby się gotował jak Van Duijvenbode albo pocił jak Lukeman ;)
Pytanie tylko w którym momencie meczu Wright wskoczy na obroty
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gurney - Razma
Typ: Gurney win
Kurs: 1,95 w 888starz


Po pierwszym secie prowadzi Razma, ale gra na średniej prawie 100, nie wierzę, że to utrzyma przez całe spotkanie, kiedy z Searlem miał niecałe 80 🙈 Zaczynał seta Gurney, więc Łotysz przełamał, dlatego chyba aż taki kurs 🤔
 
Ostatnia edycja:
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Aspinall zachowywał się dzisiaj jak pajac, taki typowy Angol. Chłop bez przerwy uciszał kibiców (którzy byli w 90% za nim btw) i pyskował, czym wyprowadzał z równowagi Nopperta. Nawet do niego podszedł i zaczął mu się żalić, bo przeszkadzał mu każdy odgłos, a mecz wkraczał wtedy w decydującą fazę. Holendrowi siadła psycha, miał pretensje do Anglika, że go zdekoncentrował, no i w deciderze nie dał rady. Inna sprawa jest taka, że jednak miał lotki meczowe i powinien to bez problemu wcześniej wygrać. Oczywiście ten pijany plebs na trybunach nie ułatwia zawodnikom gry w skupieniu, ale przecież nie uprawiają tego sportu od wczoraj i dobrze wiedzą, jak to wygląda, a w takim momencie jednak nie można być nie fair wobec rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +298
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dokładnie, sam miałem Nopperta i uważam, że powinien to skończyć przy meczowych. Ale jednak zagranie Aspinalla bardzo nie w porządku i nie fair play. W trakcie trwania seta podejść i coś mówić/żalić się przeciwnikowi? 🤦🤡 Pozostał ogromny niesmak po prostu. A też zastanawiające, że w większości publika za nim i mu przeszkadzała? To niech ci za nim głośniej kibicują, a nie 😂 Wszedłby w skórę Price'a to by się przekonał, co znaczy mieć publikę przeciw sobie 😎
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zupełnie nie chce zrzucać winy na samą publiczność, ale mała ilość kibiców na trybunach też powoduje większe odczuwanie pojedynczych odgłosów. Jeżeli grasz cały czas w hałasie i słyszysz czasami głośniejszy dźwięk to jest to mniej irytujące niż przy odgłosach w ciszy. Niemniej jednak ASP zachował się strasznie słabo. Gra z publiką - ok, ale podejście do Nopperta, który jest skupiony to był cios poniżej pasa. Ogólnie spójrzcie, że to być może był plan ASP na ten mecz. Przed spotkaniem też podszedł i coś dyskutował chyba o stolikach. Mega dziwny mecz, over 3.5 seta zamykało mi kupon, a tutaj spokojnie powinno być 3-0 dla Nopperta, który ostatecznie ten mecz przegrał. Na dziś dwa bety (analizę wrzucę później).

Price-Razma
Typ: Price wygra, więcej 180's oraz wyższy C/O - 2.5/betfan


4/24 – 6/28
101 oraz 134 - 108 oraz 57
86.9 oraz 92.95 – 77.54 oraz 92.40

Tak jak w przypadku typu na MVG tutaj również przedstawiam statystyki. Skupiając się na nich samych można dostrzec, że spory problem będzie w kategorii 180’s jednak w moim odczuciu nie do końca. Dla ludzi, którzy śledzą darta wczorajszy występ w wykonaniu Razmy jest wyjątkiem, który potwierdza regułę, regułę, która mówi o bardzo małej ilości 180’s w wykonaniu Łotysza. Jest on graczem, który bardzo często „lata” po tarczy i jego 5x180’s we wczorajszym spotkaniu jest sporym ewenementem. Price mimo tego, że póki co nie rzuca tych maxów jakoś dużo to te 4 sztuki powinien włożyć w szczególności, że format setowy i zacinki w niektórych momentach spotkania powinny spowodować, że w tym meczu powinniśmy zobaczyć minimum 4 sety. Jeżeli chodzi o zamknięcia to tutaj jestem pewien, że tutaj Walijczyk znów nas nie zawiedzie i zrobi finisz 100+ minimum dwukrotnie. Przed turniejem widziałem, że byłemu MŚ brakuje 8 zakończeń bullem aby wyrównać rekord 70 zamknięć czerwonym środkiem w tym sezonie podczas spotkań telewizyjnych oraz niewiarygodną skuteczność na poziomie 43%. W tym turnieju nie widzieliśmy jeszcze zakończenia 161-170, więc może dzisiaj? Sama wygrana to dla mnie formalność. Price mimo tego, że wczoraj grał naprawdę bardzo słabo przez pierwsze 3 legi przeciwko Cullenowi to w pewnym momencie po zakończeniu jednego z legów krzyknął i od tego czasu zagrał dwa ostatnie sety na średniej 107.36!


MVG-Dobey
Typ: MVG wygra, więcej 180's oraz wyższy C/O - 4/betfan


180s: 9/28 – 4/30
C/O: 150 oraz 106 – 111 oraz 138
AVG: 89.43 oraz 94.35 – 90.85 82.83

Na początek czyste statystyki dotychczasowych spotkań MVG oraz Dobeya w tym turnieju. W moim odczuciu w powyższym kursie można dostrzec spore value mimo, że jest on bardzo wysoki i żeby wszedł to potrzeba tutaj spełnienia aż 3 czynników. Zacznijmy jednak od początku, czyli od wygranej Holendra u którego w końcu widać ten ogień w oczach. Rzuca w końcu dobrze, regularnie, maxuje, zamyka i wygląda jak darter, który w swoim prime nie miał równych. Jeżeli spojrzymy w H2H to dostrzeżemy, że Dobey do tej pory przegrał wszystkie spotkania z Holendrem, więc tutaj spodziewam się prostego zwycięstwa MVG. Spoglądając w 180s turniejowe obu Panów dostrzeżemy, że Dobey ma aż o 5 180’s mniej niż jego rywal mimo rozegrania dwóch legów więcej. Na koniec zostaje nam C/O, który jest najbardziej losowym zdarzeniem w tym becie, a do tego Anglik wygląda w tych statystykach wygląda naprawdę bardzo solidnie. 136 oraz 138 z Lukiem, a także 111 z Adrianem Lewisem. Holender zakończył lega zamykając 150, które jest najwyższym zamknięciem obu tych zawodników w tym turnieju. Jestem zdania, że Holender odprawi dziś swojego rywala dość gładko i pozwoli mu ugrać zaledwie 1 seta, więc Dobey nie powinien mieć wielu możliwość na wysokie zamknięcia. Przy takim kursie ten bet wydaję się naprawdę bardzo dobrą opcją do spróbowania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +721
Kaldui 220,6K

Kaldui

Znawca - Dart
21:10 startujemy z półfinałami.
Dzisiaj nie mam czasu, żeby cokolwiek od siebie napisać, ale wrzucę 3 propozycje - wszystkie z Unibet

Michael Van Gerwen vs Peter Wright
Liczba 180 ponad 12,5 - @2.40 ⛔

Gerwyn Price vs Nathan Aspinall

Price trafi w meczu finisz w środek (bullseye) - @2.50 ✅
/już 3 checkout - 121 skończone na czerwonym środku 👏
/drugi C/O na środku w 6 secie - 127

Dubel
Price (@1,45) ⛔ /dramatyczny Price na kończących. 4 leg 6 seta i Price w 3 lotkach nie zeruje 20. Całkowicie zasłużona porażka
Powyżej 5.5 setów w meczu MVG - Wright (@1,60) ⛔
AKO: 2,32⛔

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom