>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2015 - Dublin (04-10.10.2015)

Status
Zamknięty.
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
partypoker.com World Grand Prix 2015



Data: 04-10 października 2015

Miejsce: Dublin, Citywest Hotel (Irlandia)

TV: Sky Sports

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/world-grand-prix


Drabinka turniejowa
Michael van Gerwen (1) v Keegan Brown
Kim Huybrechts v Benito van de Pas
Michael Smith (8) v Gerwyn Price
William O&#39;Connor v Jamie Lewis
Adrian Lewis (5) v Raymond van Barneveld
Mark Webster v Stephen Bunting
Peter Wright (4) v Dave Chisnall
Jelle Klaasen v Brendan Dolan
Gary Anderson (2) v John Henderson
Ian White v Jamie Caven
Robert Thornton (7) v Daryl Gurney
Justin Pipe v Steve Beaton
James Wade (6) v Mensur Suljovic
Andrew Gilding v Simon Whitlock
Phil Taylor (3) v Vincent van der Voort
Mervyn King v Terry Jenkins

Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 3 setów
2. Runda - Lepszy z 5 setów
Ćwierćfinał- Lepszy z 5 setów
Półfinał - Lepszy z 7 setów
Finał - Lepszy z 9 setów

Każdy set rozgrywany jest w formule lepszy z 5 legów (nie są rozgrywane dodatkowe legi, przykład: w finale jest wynik 4:4, w 9. secie wynik 2:2, a więc rozgrywany jest ostatni leg).

Plan gier (czas UK, w Polsce +1 godzina)
Sunday October 4 (7pm-12am)
First Round

William O&#39;Connor v Jamie Lewis
Mark Webster v Stephen Bunting
Kim Huybrechts v Benito van de Pas
Michael Smith v Gerwyn Price
Peter Wright v Dave Chisnall
Michael van Gerwen v Keegan Brown
Adrian Lewis v Raymond van Barneveld
Jelle Klaasen v Brendan Dolan

Monday October 5 (7pm-12am)
First Round

Andrew Gilding v Simon Whitlock
Justin Pipe v Steve Beaton
Mervyn King v Terry Jenkins
James Wade v Mensur Suljovic
Ian White v Jamie Caven
Phil Taylor v Vincent van der Voort
Gary Anderson v John Henderson
Robert Thornton v Daryl Gurney

Tuesday October 6 (7pm-11pm)
Second Round

Smith/Price v O&#39;Connor/J Lewis
Wright/Chisnall v Klaasen/Dolan
van Gerwen/Brown v Huybrechts/van de Pas
A Lewis/van Barneveld v Webster/Bunting

Wednesday October 7 (7pm-11pm)
Second Round

Thornton/Gurney v Pipe/Beaton
Wade/Suljovic v Gilding/Whitlock
Taylor/van der Voort v King/Jenkins
Anderson/Henderson v White/Caven

Thursday October 8 (7pm-11pm)
Quarter-Finals

Order of Games TBC

Friday October 9 (7pm-10pm)
Semi-Finals

Order of Games TBC

Saturday October 10 (8.30pm-10.30pm)
Final


Nagrody
Zwycięzca - £100,000
Przegrany w finale - £45,000
Przegrany w półfinale - £23,500
Przegrany w ćwierćfinale - £15,000
Przegrany w 2. rundzie - £8,500
Przegrany w 1. rundzie - £5,000
Razem - £400,000

Kursy na końcowe zwycięstwo
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Taylor-Van der Voort 1-2
Taylor 1.16 b365
⛔ I dobrze tak!
Vincent niezły turniej ET ostatnio w Innsbrucku, ale to tyle. Wcześniej słabiutka forma i wtopy z Rowbym. Phil to Phil, w ET nie pogrywał, ale na pewno jest dobrze przygotowany. Holender za mało regularny, żeby mieć jakieś podejście do the Powera, który jednak poniżej jakiegoś poziomu nie schodzi.
MVG-Brown 2-1
MVG 1.14 Unibet
✅✅✅
Podobna sytuacja jak wyżej, ale wydaje mi się, że dystans między rywalami jest jeszcze większy. MVG dobra forma, co pokazywał w ostatnich telewizyjnych turniejach. Brown to niby młodzieżowy Mistrz Świata, ale dalej to nie jest poziom na samą czołówkę darta. Dłuższy dystans działa na korzyść Shreka.
Wade-Sujlovic 1-2
Wade 1.27 betsafe
⛔ Maszyna przegrał wygrany mecz :O
Mensur ostatnio poczynił niezłe postępy, co pokazał m.in. na World Matchplay, gdzie wykopał Andersona. U niego jednak też brakuje regularności. Ostatnio w ET słabiej. Wade też za każdym razem nie powala, ale ostatnio an większe imprezy się spinał i notował dobre wyniki, jak finał na WM. Forma jest imo niezła, dido pod Maszynę. Ogranie na takich imprezach też przemawia za Anglikiem.
Klaasen-Dolan 2-1
Klaasen 1.74 1xbet
✅✅✅
Tak, tak, tak, History Maker, który 8 października 2011 roku zrobił 9-lotkę w turnieju dido. Wszyscy chyba będą już zawsze to wypominać Brendanowi, a spikerzy zapowiadając go zawsze będą o tym krzyczeli w pierwszej kolejności. To jednak historia, miła historia, ale to już za nami. Dolan ostatnio słabiutka forma, z dziadem Walshem grał na średniej ~80. Jelle za to ostatnio triumfował w PC. Był to już drugi taki jego tytuł w tym sezonie. Jeżeli Kobra zagra na swoim poziomie, to powinien poskładać Dolana.
Huybrechts-van de Pas 2-1
Huybrechts 1.59 1xbet
✅✅✅
Dwaj nieregularni zawodnicy, jednak imo Kim częściej pokazuje się z dobrej strony. Benito zaliczył wystrzał z finałem ET, gdzie poległ ze Smithem, ale to by było praktycznie na tyle. Kim za to potrafił więcej razy pograć na poziomie avg ~100. Jeżeli nie będzie większego problemu na doublach, to Belg powinien tutaj triumfować.
Do tego tak na maxy:
Wade over 1.5 180-tki 2.00 b365✅✅✅ 4
Wright over 1.5 180-tki 1.72 b365✅✅✅ 2
Klaasen over 1.5 180-tki 1.66 b365⛔ 1

Ostatnio już Hiro grał na maxy Maszyny. Poprawił się w tym elemencie i te kilka 180-tek potrafi klepnąć. Z Mensurem powinien dać radę, może nie gładko, ale maxy też powinny latać. Do przemyślenia też więcej maxów Jamesa, bo Austriak jest w tej kwestii underowy. Pita od dluższego czasu lubi maxy, więc linia ciekawa jak na niego. Z Chizzim szykuje się zacięty mecz, więc powinny być okazje. Na koniec Kobra, który lubi wciskać lotki w potrójną 20-tkę. Podobnie jak z jego zwycięstwem, jeśli zagra swoje to i te maxy wpadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Przed nami najciekawszy i najtrudniejszy turniej w kalendarzu. Zawodnicy zagrają w systemie DI-DO, a do tego w formacie setowym. Typuję zakłady długoterminowe / turniejowe.

Kwarta 1.
Typ: Michael van Gerwen @ 1,615 Sportingbet ✅


Chyba nic odkrywczego nie napiszę, jeśli powiem, że faworytem kwarty jak i turnieju jest Michael van Gerwen. Dość fajna drabinka, ale jednak jest w niej Kim Huybrechts, który czasem potrafi dobrze zagrać i nie obsrać się w połowie meczu. Pierwsza runda dla Michaela powinna wejść na luzie, w drugiej właśnie Kim. Na dole kwarty Michael Smith, Gerwyn Price, Willie O&#39;Connor czy Jamie Lewis. Może od końca - Jamie Lewis mimo, że robi 9-dartery to i tak jest słaby ;) O&#39;Connor z dobrym dablem powinien wejść do 2. rundy, ale to chyba wszystko. Mam nadzieję, że Price poleci już w 1. rundzie, bo męczy mnie oglądanie &quot;pakera&quot;. Smith&#39;owi będę kibicował, ale DI-DO zdecydowanie nie dla niego - dabel to nie jest jego mocny punkt. Oczywiście, &quot;topem&quot; potrafi niszczyć, ale sytuacja wygląda tak - albo skończę pierwszą lotką albo pomęczę się 3 rundy na dablu. Tak więc, nawet jeśli Michael Smith wejdzie do ćwierćfinału i zagra w nim z Van Gerwenem, to Anglik już tak nie odskoczy Holendrowi jak we wrześniowym finale w Niemczech. Tutaj wygląda to dość klarownie dla mnie - Michael van Gerwen.

Kwarta 2.
Brak typu


Tu wygrać może każdy. No może oprócz Webstera, bo typuję jego porażkę w 1. rundzie z Buntingiem, ale nie lekceważę go. Ale w tej kwarcie są 2 super pary: A. Lewis - van Barneveld, Wright - Chisnall. Na dole jeszcze nieobliczalny Klaasen i &quot;The History Maker ???? &quot;. Tutaj każdy może wygrać

Kwarta 3.
Typ: Ian White @ 6,50 Sportingbet ⛔ blisko było ...


Teoretycznie faworytem jest Gary Anderson, ale jednak coś mi tu nie pasuje. Kwarta słaba, bo oprócz White&#39;a to nikogo konkretnego nie ma. Henderson powinien polecieć w 1. rundzie, Thornton z Gurneyem tez może zrobić smród, a Pipe - Beaton to 2 słabiaki. Zapewne w 2. rundzie dojdzie do ciekawie zapowiadającego meczu: Gary Anderson v Ian White. Dalej krótki format - best of 5 sets, co jest z korzyścią dla Iana, bo nie lubi on długich formatów. Na krótkich (najlepiej best of 11 legs) radzi sobie bardzo dobrze. Dlaczego nie Gary? Bo nie wiem jak bardzo będzie miał wyj**ane. Na World Matchplay - słabo. W sierpniu na pokazówkach - kompletna klapa. Z ET 7 wycofał się tuż przed turniejem, na PC tydzień temu porażka 0-6 (jak sądzę - na wyj**ce). Tutaj albo będzie niszczył &quot;topem&quot;, ale nie trafi go 3 razy i obrazi się na cały świat. Mam nadzieję, że raczej stanie sie to pierwsze, ale nawet jak zagra z zaangażowaniem to White nie stoi na straconej pozycji. No i jak widzicie, typuję w 1. kwarcie win Van Gerwena (numer 1), poniżej typuję Taylora (numer 2), to i Gary, jako numer 3, miałby awansować? Rzadko się to zdarza. Dla mnie jest tu value w kursie na win White&#39;a.

Kwarta 4.
Typ: Phil Taylor @ 1,727 Sportingbet ⛔
Typ: James Wade @ 4,50 Bet365 ⛔


Ciekawa kwarta. Dla mnie wygra albo Wade albo Taylor. James najpierw z Suljoviciem i powinno być gładko. Wade w super formie ostatnio, jak jeszcze bardziej podkręci &quot;topa&quot; to będzie nim niszczył. W drugiej rundzie lepszy z pary Gilding - Whitlock, czyli &quot;męczybuła&quot;. Tutaj tym bardziej zniszczy, a format best of 5 sets. Pod nimi Phil Taylor. Pierwsza runda z van der Voortem - powiem, że może być ciekawie ;) Sercem za Taylorem, typuję jego win w turnieju, ale coś mi tu nie pasuje. No ale, OK, załóżmy, że wygra. W 2. rundzie zagra z lepszym z pary King/Jenkins i bez wątpienia będzie to mecz na wysokim poziomie. I King i Jenkins radzą sobie dość dobrze na dablach. Ale format best of 5 sets, co zdecydowanie na korzyść Taylora. No i w ćwierćfinale dojdzie do meczu James Wade - Phil Taylor. Jeśli James odpadnie szybciej - łatwiej dla Phila, jeśli Phil odpadnie - łatwiej dla Jamesa. Nie wyobrażam sobie, żeby kwartę wygrał ktoś inny jak Taylor/Wade.

Zwycięzca World Grand Prix 2015
Typ: Michael van Gerwen @ 3,50 Bwin
⛔


Na końcu typuję zwycięzcę. Czyli tak, z kwart powinni wyjść: Michael van Gerwen, Gary Anderson/Ian White, James Wade/Phil Taylor, no i ktoś z drugiej kwarty. Odrzucam jednak &quot;kogoś&quot; z 2. kwarty, odrzucam Andersona/White&#39;a. Według mnie wygra MVG lub Wade lub Taylor. Uważam jednak, że Taylor pokona i Wade&#39;a i Andersona/White&#39;a i wejdzie do finału. Już dawno nie było meczu Michael van Gerwen - Phil Taylor. Ostatni taki meczu to finał w Dubaju w maju 2015 (oczywiście Premier League 2 mecze), a tak to poprzednio Perth rok temu. Nie ma to znaczenia, ale mam takie przeczucie. No i trzeba przypomnieć, że tytułu z WGP 2013 roku broni Phil Taylor (jak wiadomo - dwuletni ranking OoM), a przed rokiem wygrał ... MVG. Co do końcowego zwycięzcy - sercem jestem za Taylorem, ale często miewa przestoje. Tutaj wystarczy, że nie trafi 3 lotek na rozpoczęcie lega i na dobrą sprawę przegrywa set. Michael to &quot;dzik&quot; i jak wrzuca &quot;piąty bieg&quot; to wszyscy wiedzą, dlaczego jest numerem 1 na świecie. Tak więc, typuję - Michael van Gerwen (ale przypominam, że mam zagranego Taylor jako zwycięzcę 3 turniejów).

Michael van Gerwen - 1. kwarta @ 1,615 ✅
Phil Taylor - 4. kwarta @ 1,727⛔
AKO: 2,79 @ Sportingbet 2/10j

James Wade - 4. kwarta @ Bet365 4,50 1/10j⛔

Ian White - 3. kwarta @ Sportingbet 6,50 0,5/10j⛔
 
top1 373

top1

Użytkownik
Huybrechts vs van de Pas 1 @1.44✅
Huybrechts ostatnio prezentuje solidną grę, wczoraj na rozgrzewkę w PC dotarł do finału gdzie przegrał z Norrisem, który po 4 legach miał avg120. Kim nie rzucał źle w okolicach 100, przeciwieństwie od innych trochę dłużej potrenował, widać że zależy.

Lewis vs Barveveld 1 @1.66 ✅
Jeden z dwóch hitów kolejki. Ja stawiam na Adriana. Ciągle widzę 13 lotek Barnevelda sprzed roku ???? . W tym roku też bez rewelacji gra. / no teraz jeszcze lepszy rekord zrobił RvB :d
King vs Jenkins 2 @1.72 ✅
Dla mnie najlepszy typ na 1 kolejkę. Jenkins łapie formę, udane turnieje. King lubi zacinać się na dublach, a ostatnie mecze na średnich 84-95, Jenkins potrafił pograć na średnich 110.
Wade vs Suljovic 1 @1.25 ⛔
Typ do podbicia jakiegoś ako, ja dałem Taylora + Gerwena + Wade @1.66
Często ręka lubi zadrżeć Mensurowi w najważniejszych momentach. Wade solidniejszy na topach. No i w ostatnich turniejach super forma. /przegrac wygrany mecz
White vs Caven 1 @1.50✅
White dobry sezon, przez cały czas solidnie prezentuje się. Caven licho, więcej negatywów niż pozytywów w jego grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Mark Webster v Stephen Bunting
Typ: Stephen Bunting @ 1,44 Bet365 ⛔

Na temat Webstera trudno cokolwiek powiedzieć, bo mało go widać. Po fatalnym występie w World Cupie w czerwcu w parze z J. Lewisem, Mark zagrał w ET w Dusseldorfie w lipcu. Wygrał tam z Kellettem, Beatonem, przegrał z Wadem. Średnie w okolicach 90. Kolejne występy do PC przed tygodniem i teraz, w Dublinie. Wszystkie 4 bez sukcesów. Wygrywał z &quot;ogórami&quot;, nie ograł nikogo dobrego. Co do Buntinga, broni półfinału sprzed roku, ale jakoś nie zachwycałbym się tamtym wynikiem. Dobrze ułożyła mu sie drabinka, rywale sami oddawali mecze na żenującym poziomie, a Bunting oddał półfinał. No ale. Mam przeczucie, że Stephen zagra świetnie na dablach (szczególnie otwierających). I proszę nie zwracać uwagi na słabe dable Stephena w programie &quot;One Hundred and &quot;Eighty&quot;, gdzie jego skuteczność wynosiła 2/15 ;)

Michael van Gerwen v Keegan Brown
Typ: Michael van Gerwen @ 1,14 Bet365 ✅


Na temat Michaela napisałem już w typach DŁUGOTERMINOWYCH. Keegan na pewno się postawi, coś ugra. Czy seta? Chyba nie. Keegan na dablu gra poprawnie, co tutaj przy DI-DO jest za mało. Według mnie pewne zwycięstwo Van Gerwena.

James Wade v Mensur Suljovic
Typ: James Wade @ 1,25 Bet365 ⛔[


Na temat Jamesa napisałem już w typach DŁUGOTERMINOWYCH. Mensur fajnie gra (znaczy - fajne wyniki osiąga, bo rzuca paskudnie), ale na Wade&#39;a za mało. James doświadczony, DI-DO uwielbia. Dwukrotny zwycięzca tego turnieju oraz ubiegłoroczny runner-up. Mensura wykończy &quot;topem&quot; i pewnie następnych też wykończy ????

AKO: 2,05 @ 5/10j ⛔

Gram to dość mocno, ale też bez przesady ze względu na krótki format. Myślę, że w 2. rundzie będą równie dobre typy i będzie można zagrać mocniej.

Suma 180 w 1. dniu
Typ: Powyżej 28,5 @ 2,20 2/10 Bet365 ✅ 31


Minimum 29 według mojego typu. Mamy 8 meczów, co oznacza że średnio w meczu powinno paść 4 maksy. Patrząc na skład wieczoru to mamy kilku specjalistów od maksów: MVG, RvB, A. Lewis, Bunting, Chisnall, Klaasen, K. Huybrechts, M. Smith. Tak naprawdę &quot;lamić&quot; powinni dzisiaj tylko O&#39;Connor i J. Lewis. Według mnie linia jak najbardziej do pokrycia, a do tego piękny kurs na zdarzenie.

Co do maksów i checkoutów konkretnych zawodników - odpuszczam. Dla mnie loteria w 1. rundzie. Jak sprawdziłem, w ubiegłym roku 16/32 zawodników w 1. rundzie rzuciło 0 lub 1 maks. W poprzednich latach malejąca liczba z tymi 0-1, ale to ze względu na to, że zawodnicy skupiają się teraz na szybkim otwieraniu i zapinaniu legów, a nie waleniu maksów. Zwróćcie uwagę, jak dobrze będą funkcjonowały dable - szczególnie te ulubione D20 i D16, a jak słabo będzie z maksami. Jakieś 3 tygodnie przed turniejem jeden z buków wystawił linię 199,5 maksa w turnieju, nie grałem, ale brałbym under i to może nawet mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bardzo czekałem na ten turniej, bo nie miałem go jeszcze okazji oglądać na żywo a formuła z &quot;dablem&quot; rozpoczynającym spotkanie jest mega spoko. Teraz co do samych typów.

Michael van Gerween vs. Keagan Brown (2-1)
Typ: MVG win - 1.14/unibet



O tym typie chyba nie ma co pisać, bo zwycięzca tego spotkania jest jeden i będzie nim MVG. W ogóle wydaję mi się, że wygra on cały turniej jednak akurat nie gram w tym turnieju na zwycięzce. Keagana dawno nie widziałem ale jego przyzwoity dabel nie starczy na MVG. Ugra maksymalnie 2-3 legi w całym spotkaniu i wydaję mi się, że Shrek go zje 2-0. Pobieram oba typy z pocałowaniem ręki, bo spodziewałem się 1.10 gdzieś na MVG a dostałem trochę więcej.

Phil Taylor vs. Vincent van der Voort
Typ: Phil Taylor - 1.14/unibet ⛔


Tutaj podobnie jak z MVG. Phil jest jednym z faworytów jednak ma dość trudną drabinkę także może mu być ciężko. Dawno go nie widziałem jednak forma pewnie wysoka. Vincent był już w kompletnym dołku jednak na poprzednim ET już lepiej. Jednak nie wydaję mi się żeby miał sobie poradzić z Anglikiem. W szczególności, że jego podwójny nie należy moim zdaniem do wyśmienitego.

Gary Anderson vs. John Henderson
Typ: Gary Anderson - 1.20/unibet ✅


Z tego co rozmawiałem z ludźmi to widzę, że Andersona za bardzo nikt nie gra. Jak na moje 1.20 na niego jest do gry. Co prawda jego forma spadła w ostatnim czasie jednak to nadal jest mistrz świata. Gra z Hendersonem, który moim zdaniem jest bardzo słaby i wydaję mi się, że spokojnie go ogra do 0.

James Wade vs. Mensur Suljovic ⛔ (1-2) brak słów :-(
Typ: James Wade - 1.30/unibet


Kursik na &quot;Maszynę&quot; jest mistrzowski! Tutaj moim zdaniem mamy Value i to dość duże. Mensur w ostatnim czasie podniósł swoje umiejętności i zaczął grać lepiej. Jednak nadal jest dwie półki niżej niż Wade. Warto także wspomnieć, że anglik ma bardzo dobrego &quot;dabla&quot; i na moje to może być jego turniej. Powinien bez problemu ograć Mensura.


Wade ⛔+ Anderson + Taylor + MVG
AKO: 2.03/unibet
Stawka: 5/10j




Taki kuponik ode mnie na pierwszą rundę. Potem wrzucę jeszcze analizę to trebelka, którego dzisiaj gram ????
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dobra, trebelek na dzisiaj oraz tasiemka także na dzisiejszy dzień. Niby drugi mój post z rzędu ale wolę dać nowy post. Mam nadzieję, że tak mogę ????
Kim Huybrechts vs. Benito van de Pas ✅✅✅ (2-1)
Typ: Kim Huybrechts - 1.58/unibet

Jedno z lepszych spotkań dzisiaj. Dwaj darterzy, których lubię. Oboje potrafią robić wysokie cyferki jednak jak już kiedyś wcześniej wspominał, niestety są nieregularni. Benito potrafił pokonać MVG parę miesięcy temu i robić dobre wyniki w ET. Kim w ET także nieźle ale bez szału. Dabel zdecyduje o wyniku tego spotkania a moim zdaniem tutaj przeważa Kim. Idę w jego kierunku i mam nadzieję, że to wygra.
Adrian Lewis vs. Barney ✅✅✅ (2-0)
Typ: Adrian Lewis - 1.65/unibet

Moim zdaniem najlepsze spotkanie w pierwszej rundzie. Dwie wielkie twarze tego sportu, od razu w pierwszej rundzie. Niektórzy mówią, że mecz 50:50. Jak dla mnie faworyt jest jeden i jest nim &quot;spocony&quot;. Barney niby coś tam grał na jednodniówkach jednak moim zdaniem w słabej formie. Lewis powinien kręcić wysoką średnią i jeżeli jakoś będzie mu wchodził &quot;dabel&quot; otwierający spotkanie to powinien awansować do 2 rundy.

Michael van Gerween vs. Keagan Brown ⛔⛔⛔ (2-1) śmiech na sali... MVG przespał 2 seta
Typ: MVG (-1.5) - 1.53/unibet

Odsyłam do analizy w poprzednim poście.

MVG (-1.5)⛔ + Huybrechts ✅ + Lewis ✅
AKO: 3.99/unibet
Stawka: 2.5/10j

MVG✅ + Huybrechts ✅+ Lewis✅ + Klassen✅ + Bunting ⛔+ Smith ✅
AKO: 9.89/unibet
Stawka: 0.5/10j

Kompletny brak szczęścia wczoraj...
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Andrew Gilding - Simon Whitlock 1 @ 2.00 Unibet ⛔ (0-2)
Gilding od dłuższego czasu pokazuje, że zamierza wbić się do światowej czołówki i osiąga całkiem niezłe rezultaty w przeciągu ostatniego roku. Należy wspomnieć tu chociażby jego tegoroczny półfinał UK Open, gdzie o mały włos nie wyeliminował van Gerwena. Whitlock natomiast od bardzo długiego czasu jest w rozsypce i nie pamiętam kiedy ostatnio doczłapał się chociażby do ćwierćfinału turnieju major. Gilding całkiem pewnie gra na doublach, a ten element jest w tym turnieju decydujący, jak dla mnie po tym kursie warto zaryzykować i zagrać Anglika.
Gary Anderson (-1.5) - John Henderson 1 @ 1.73 Unibet ✅ (2-0)
Co tu dużo mówić. Henderson nie wytrzyma tempa narzuconego przez mistrza świata i tylko jakiś dziwny zastój na doublach otwierających mógłby zmienić taki stan rzeczy. Nie spodziewam się jednak, Gary nie powinien mieć tutaj większych problemów.
James Wade - Mensur Suljovic over 2.5 180&#39;s @ 1.80 Unibet ✅ (6)
Warte grania jak najbardziej. Oboje zawodnicy potrafią rzucać maksy. &quot;The Machine&quot; udowodnił to wielokrotnie, chociażby w zeszłorocznym GP, gdzie rzucił 9 lotkę w meczu z Thorntonem. Linia niska, chwilę też powinni pograć, bo Mensur jest zawodnikiem, który z nikim tanio skóry nie sprzeda. Nie spodziewam się szybkiego 2-0 bez żadnej walki, a to będzie sprzyjało pokryciu tej niskiej linii.
Robert Thornton - Deryl Gurney 1 @ 1.44 Unibet ✅ (2-0)
Robert Thornton (-1.5) - Deryl Gurney 1 @ 2.45 Unibet ✅ (2-0)
Nie widzę innej możliwości jak łatwe zwycięstwo Thorntona. Jest to zawodnik z absolutnej światowej czołówki i potrafi rzucać jak maszyna. D20 ma opanowane i nie powinien mieć większych przestojów na otwarciu. Dodatkowo jest zmobilizowany żeby wrócić w przyszłym sezonie do Premier League, a tylko jakieś znaczące wyniki w turniejach major mogą mu w tym pomóc. W tym sezonie wygrał 1 turniej European Tour, a w kilku innych też dochodził dość wysoko. Podobnie jak to ma miejsce w meczu Andersona, nie sądzę żeby Gurney był w stanie dotrzymać tempa Thorntonowi.
Phil Taylor - Vincent van der Voort (+1.5) 2 @ 2.20 Unibet ✅ (0-2)
Jak dla mnie warte ryzyka. Sympatyczny Holender to nie jest byle jaki ogórek. Jest w stanie ugrać seta, bo ma przyzwoite double, a jak się nakręci to i w środku rzuca bardzo dobrze. Nigdy jeszcze nie ograł Taylora w turnieju major, jednak parę razy napędził mu stracha, jak chociażby w zeszłorocznych MŚ, gdzie niewiele brakowało mu do wyeliminowania Phila. Wszystko będzie zależało od tego jak Taylor wejdzie w mecz, czasem zajmuje mu to trochę czasu zanim się rozkręci i wejdzie na właściwe obroty. Oczywiście jest zdecydowanym faworytem, jednak z całą pewnością będą tu jakieś emocje i widzę szanse na ugranie czegoś przez VdV.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
James Wade - Mensur Suljovic over 2.5 180&#39;s @ 1.80 Unibet
Warte grania jak najbardziej. Oboje zawodnicy potrafią rzucać maksy. &quot;The Machine&quot; udowodnił to wielokrotnie, chociażby w zeszłorocznym GP, gdzie rzucił 9 lotkę w meczu z Thorntonem. Linia niska, chwilę też powinni pograć, bo Mensur jest zawodnikiem, który z nikim tanio skóry nie sprzeda. Nie spodziewam się szybkiego 2-0 bez żadnej walki, a to będzie sprzyjało pokryciu tej niskiej linii.
Akurat obaj należą do underowych graczy w kwestii maxów. O ile Maszyna ostatnio lekko poprawił się w tym elemencie, to Mensur dalej siepie 140-tki i rzadko notuje 180-tki. Obu graczy, i Wade&#39;a i Sujlovicia zaliczyłbym do darterów, u których można by stawiać overy 140-tek, a nie maxów. Często podobnie jest np. u Wrighta. Tylko z Mensurem często jest tak, że już pierwsza lotka nie ląduje w t20, tylko dopiero dwiema kolejnymi nadrabia wynik. Moim zdaniem over 2.5 w tym meczu po 1.8 jest słabym betem, lepiej już wziąć same maxy James&#39;a na linii 1.5, gdzie na over dają 2.00. Imo Austriak więcej, niż jednego maxa nie zrobi, więc i tak potrzebne będą 180-tki Maszyny, a przy tym mamy przyjemniejszy kurs.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Robert Thornton + Ian White, ako @2.09 ✅✅✅ Łatwo. Bet365. 8/10

Na dzisiejszy późny wieczór serdecznie polecam dubelek Thornton + White. Robert nie powinien mieć problemu z dużo słabszym Gurneyem. Szkot dobrze sobie radził na ostatnim ET, generalnie prezentuje się całkiem nieźle i taki Gurney raczej nie przeszkodzi mu w pewnym zwycięstwie.

White to solidny gracz, czołówka, jeśli Caven nie będzie rzucał jakoś kosmicznie, to Ian to wygra, bo jest po prostu lepszy. Kurs @1.5 wygląda zachęcająco, więc z przyjemnością pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dzień strasznie pechowy... MVG spartolił strasznie mojego trebelka zabójce, który mógł dać wielki zysk a Bunting spartolił tasiemkę... dwa kupony i oba po jednym meczu... Mam jeszcze kupon zbiorczy na pierwszą rundę, który mam nadzieję nadrobi to co straciłem wczoraj... Rzucam jeszcze jeden bet na dzisiejszy dzień, którego nie wliczam do swojego projektu z tego turnieju i gram go za parę złoty dla lepszego oglądania.

Terry Jenkins vs. Mervyn King ✅✅✅ (2-1, 4-3 oraz 96-do nie wiem) szkoda, że tak niska stawka, bo mogłem być zarobiony ????
Typ: Terry wygra, zrobi więcej maxów i zrobi wyższy C/O - 5.50/William Hill

Typ bardzo ryzykowny ale imo daje mu gdzieś 35% szans na wejście. Także moim zdaniem jest Value. W ostatnim czasie pokazywał się z bardzo dobrej strony na ET i pokonywał zawodników, którzy są od niego słabsi a przegrywał po prostu z lepszymi. Jednym słowem jest po prostu regularny. No i właśnie dlatego typuję, że dziś pokona Kinga. Mecz tylko do 2 wygranych setów, więc dla Bulleta jak najbardziej spoko. King bez większych rewelacji w tym sezonie. Co do maxów to są chyba one najbardziej ryzykowne bo za dużo ich pewnie nie będzie. Może być remisik jednak na moje Terry zrobi jakąś 180 a Mervyn? W sumie sam nie wiem. Jednak kurs 5.50 na moje jest mega spoko. Bo ostatnia rzecz to C/O. Tutaj na moje mamy pewniaka. Terry potrafi robić wysokie zamki i jeżeli ktoś śledzi typy jakie wrzucałem na ET to bardzo często grałem C/O Jenkinsa i nigdy mnie nie zawodził. Polecam spróbować tego typu choćby dla lepszego oglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chciałem postawić jeszcze więcej jednostek na Wade, Andersona, Taylora i MVG. Nie miałbym pewnie za co jutro do pracy jechać... Wade przegrywającego z Suljoviciem to jeszcze zrozumiem ale Taylor, który miał szansę na 9darter finish przegrywa z Vincentem 2-0. Nikt mi nie powie, że to Phil był lepszy bo tak nie było... Na tym turnieju chyba będzie ciężko zarobić... ja szczerze odpuszczam stawianie za jakieś tam jednostki, teraz gram za drobne na dogów, bo tutaj jest wszystko możliwe. Ciekaw jestem co teraz Anderson? A z drugiej strony, czy ktoś jest wstanie zatrzymać MVG?
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Wczorajszy dzień mniej więcej zgodnie z przewidywaniami. Negatywnie zaskoczył mnie Gilding, który przeszedł obok meczu i w zasadzie oddał go bez walki. Mocno na plus van der Voort, który zanotował pierwsze w karierze zwycięstwo w turnieju major z Taylorem. Szkoda Phila, miał podejście do 9 lotki i brakło mu milimetra do trafienia tego bulla. Holender kolejny raz pokazał, że jest niebezpieczny dla każdego i jego szybki sposób rzucania potrafi zmęczyć rywala. Będę mu się uważnie przyglądał w tym turnieju i mam nadzieję, że dojdzie daleko. W dziwnych okolicznościach przegrał Wade, prowadził 1-0 i teoretycznie miał wszystko pod kontrolą, ale nagle coś się zacięło. Suljovic odebrał mu ochotę do gry 2 wysokimi zamkami pod rząd w 3 secie (kolejno 148 i 129). No i jednak oboje pokazali, że plotki o tym, że nie rzucają maksów są mocno przesadzone :cool:
Michael Smith - Jamie Lewis over 3.5 seta @ 1.40 Unibet ✅ (5)
Smith niemrawo, mocno niemrawo. W niczym nie przypomina zawodnika z zeszłego sezonu, gdzie sporo mieszał. W pierwszej rundzie nie on wygrał, tylko Price przegrał marnując lotki meczowe. Nie widzę tu opcji na krótki mecz, przypominam, że w tej rundzie gramy już do 3 wygranych setów. Jamie Lewis też średniawka, wymęczył z O&#39;Connorem, jednak zanotował średnią 87.75, a Smith 84.11. Zupełnie nie polecam grania Smitha po kursie 1.30. Przy jego obecnej formie ryzyko spore, a kurs nieatrakcyjny. 3-0 dla kogolowiek w tym meczu? Nie sądzę, trochę pograją.
Michael van Gerwen - Kim Huybrechts (+2.5) 2 @ 1.57 Unibet ✅ (3-1)
3-0 dla Michaela? Również nie sądzę. Huybrechts to nie byle kto, zawsze ma w meczu jakiś zarówno zryw, jak i przestój. MvG nawet w pierwszej rundzie musiał lekko pomęczyć się z Brownem i dopiero jak się delikatnie zirytował to zaczął grać. Belga stać na walkę jak równy z równym nawet z MvG. W zeszłym roku wygrał z nim na Grand Slamie rzucając 9 lotkę. Od tamtej pory w majorach 2 przegrane. Myślę, że złapie w jakimś momencie meczu wiatr w żagle i seta ugra.
Adrian Lewis - Mark Webster- Lewis najwyższy checkout over 112.5 @ 1.80 Unibet ⛔
W pierwszej rundzie cienizna z checkoutami u faworytów. MvG, Lewis, Chisnall nie przekroczyli setki. Chyba czas najwyższy. Format gry dłuższy, poza tym Adrian widać, że w gazie. Z Barneveldem specjalnie się nie musiał nawet spocić, będzie się tu liczył. Powyżej 112.5 to dla Adriana w zasadzie pestka, w jakimś momencie powinien rzucić.
Dave Chisnall - Jelle Klaasen- Chisnall najwyższy checkout over 110.5 @ 1.80 Unibet ⛔
W zasadzie jak wyżej. Nie polecam grania na zwycięstwo, bo różnie może być. Klaasen potrafi grać i jak tylko nie będzie miał przestoju to ma tu szansę mocno powalczyć. Szybkiego 3-0 nie będzie, a Chizzy lubi sobie wysoko zejść. Pokazywał to wielokrotnie choćby w Premier League. Powinno pyknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
top1 373

top1

Użytkownik
Słabe kursy na czyste winy w tej kolejce

Gerwen vs Huybrechts suma 180 powyżej 7,5 @2.20 ✅

W pierwszej rundzie MvG rzucił 5 maxów, a Kim 3. Teraz dłuższy dystans o jeden set, a jeszcze Kim może namieszać i zagrają trochę dłużej niż 3 sety. Każdy z nich dobrze rzuca 180, a Gerwen często rzuca maxa w odpowiedzi na maxa rywala.
oraz:
Najwyższy checkout powyżej 127.5 @1.83✅
W pierwszej rundzie nikt nie popisał się wysokimi zamkami, kolejno 50 i 117, liczę, że teraz obudzą się. Kim prawdopodobnie będzie gonił Michaela jeśli chce się liczyć musi zamykać wysoko legi, a potrafi to robić dobrze. Na co stać Gerwena wszyscy wiemy.
Thornton -1,5 vs Pipe @2.0 ✅
Pipe żenujący poziom w meczu z Beatonem, a Thornton wręcz przeciwnie, bardzo dobra gra z Gurneyem. Już na ET pokazywał się z dobrej strony, jest w formie. Liczę, że odda max 1 seta.

Tery Jenkins powyżej 3.5 180 @1.83⛔

Tutaj czuję długi mecz Jenkinsa z van Der Voortem. Jenkins maxy potrafi trzaskać, w pierwszej kolejce strzelił 4, teraz dłuższy dystans i łatwo nie będzie miał będzie musiał sypać maxy jeśli chce wygrać.
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Pierwsza runda uraczyła nas dwoma niespodziankami, a nawet jedną sensacją. Z turnieju odpadli: James Wade i Phil Taylor! Coś czuję, że i druga runda przyniesie kilka niespodzianek. Na moim celowniku Ian White i Mark Webster.

Adrian Lewis v Mark Webster
Typ: Adrian Lewis over 3,5 180’s @ 1,72 Bet365 ⛔ 2


Adrian w pierwszej rundzie rzucił 2 maksy w 7 legach, co jest dobrym wynikiem. Z Websterem powinni zagrać minimum 13 legów, czyli prawie 2×7, a 2×2=4. Liczę jednak, że Mark zagra na dablach również dobrze, jak z Buntingiem i urwie co najmniej seta. Adriana w turnieju WGP kojarzę z kontuzją mózgu przy rozpoczynających dablach. I pewnie na ciut dłuższym dystansie niż w 1-ej rundzie to się zdarzy. Webster seta powinien spokojnie wygrać. Ba, nawet 2 sety. A nie typuję w tym meczu zwycięzcy, bo mam przeczucie, że Walijczyk wygra w meczu 3 sety …

Michael van Gerwen v Kim Huybrechts
Typ: 9-dart finish @ 34,00 Bet365 ⛔


Wiem, że trudno. Wiem, że dalej krótki format. Ale obaj w dobrej formie, dobrze grali w ostatnich tygodniach. Michael po otwarciu 160 już się krzywił, jak 4-ta lotka w legu nie wpadała w T20. Kim raczej nie zrobi, bo rozpoczyna legi od D16. Ale Michael ładuje „topy”. Gram for fun, 5zł to i tak za duża stawka ????

Michael van Gerwen + Michael Smith + Robert Thornton = 2,32 @ Marathon ⛔

Do tego dość mocny trebel (jednak nie zwiększam stawki – po niespodziankach 1-ej rundy). Michael, bo to „dzik”. Z Keeganem 2 pewne sety i 1 słaby. Ale tu nie trzeba wygrywać do 0, żeby wygrać turniej. Najważniejsze „swoje” legi, ale ważniejsze chyba „swoje” sety. A tego Michael pilnuje. Kolejny typ to Michael Smith. No jak chłopa lubię, tak i nie znoszę. Nie znoszę za to, że jak nie trafi 3-4 dabli to już obrażony na cały świat i najchętniej to by uciekł. Tutaj musi mocno zacząć i uciekać Lewisowi. I ostatni typ z trebla to Thornton. Robert „super top” Thornton – tak bym określił jego występ z Gurneyem. Robert wraca do czołówki, powinien w Dublinie zrobić dobry wynik. Pipe cienizna. Kilka legów zaczynał dopiero czwartą czy siódmą lotką. Na tarczy też tak sobie, a Thorn jednak zapieprza tymi 140’s. Dla mnie kurs ~1,50 na Thorna jest kompletnie nie zrozumiały – ja dałbym max. 1,25.

/Super forma ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sujlovic-Whitlock 3-0 i 2-3 w maxach
Whitlock więcej 180-tek 1.61 b365✅✅✅IZZI
Sujlovic 2.15 Pinnacle
✅✅✅IZZI
Na pierwszy wieczór drugiej rundy nie widzę, jednak w kolejnej sesji już tak. Mecz dwóch starterów obecnie spoza topu, jednak to Mensur ostatnio pokazuje się z lepszej strony. Wizard zawdzięcza obecność w kolejnej rundzie dobremu losowaniu, gdyż trafił na dennego Gildinga. Aussie nie pokazał nic nadzwyczajnego, a najwyższe zejście to bodajże 16. Jeśli chodzi o cyferki, to było słabo, ale te kilka maxów zrobił. Mensur za to był sprawcą jednej z największych niespodziewanej. Wygrał przegrany mecz z Maszyną. Trzeba przyznać, że solidnie zdemotywował James&#39;a wysokimi c/o. Austriak jest bardzo dobry na tym swoim d14, zresztą d16 też funkcjonuje nieźle. Jeśli chodzi o maxy, to konsekwentnie gram więcej 180-tek przeciwnika Sujlovicia. Raz, że Simon umie to robić. Dwa, że Mensur nie lubi rzucać maxów, a częściej zdobywa masę 140-tek. Nie zmieniają tego faktu nawet 2 maxy w pierwszej rundzie, gdyż jak na niego była to sytuacja, która nie zdarza się często.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
top1 373

top1

Użytkownik
Webster vs Klassen powyżej 6.5 180 @2.10 ✅
Czuję, że tutaj chłopaki trochę dłużej pograją, sety nie będą po 3-0 wygrywane co zamienia się w większą ilość prób do maxów. Klassen dobrze rzuca 180, w pierwszej kolejce tylko 1, ale ostatnio już 5, myślę, że rzuci znowu coś koło tego, a Webster też od siebie coś dołoży.

Jutro edytuję i podam jeszcze jakiś typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Ian White - Robert Thornton 1,72
Obserwuje Iana od jakiegoś czasu i pamiętam że był to gracz który zawsze trzymał średni poziom, miał przebłyski, ale kiedy stawał na przeciwko kogoś utytułowanego typu: Taylor, van Gerwen to nie wytrzymywał presji przeciwnika, był dużo słabszy w tych spotkaniach. W tym turnieju zaczął od wygranej z Jamie Cavenem, pewnie 2:0, wczoraj zmierzył się z obecnym mistrzem świata Garrym Andersonem i powiem szczerze że to spotkanie było doskonałe. Obydwaj grali fenomenalnie, kiedy Garry rzucał 180tke to Ian mu odpowiadał 180tka i zrobił tak bodajże pięć razy (w całym meczu aż 19 180tek, 11 po stronie Andersona i 9 Iana), to dużo mówi o tym jaki zrobił postęp mentalny, on już jest w stanie walczyć jak równy z równym praktycznie z każdym. Robert wczoraj za to grał mecz który wygrać musiał, Pipe jest poza formą żeby rywalizować z Robertem. Ogólnie Robert wczoraj się bardzo męczył i jego gra nie wyglądała efektownie, bo ciężko się gra z zawodnikami którzy utrzymują niskie tempo gry, a w takim gra Justin Pipe. Pierwszy mecz Roberta w turnieju dużo lepszy. Podsumowując: dojdzie dziś do bardzo fajnego spotkania tych dwóch darciarzy, wg mnie na teraz lepszą formę prezentuje Ian White, przewyższa Roberta przede wszystkim mentalnością, która w tym sporcie się bardzo liczy - tam ręka nie może zadrżeć. Robert jest bardziej nerwowy, najczęściej na siebie po nieudanej próbie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sujlovic-van der Voort 1-5 w maxach
Vincent więcej 180-tek 1.72 b365
MEGA IZZZZI:cool:
Tradycyjny już bet, który polecałem tak w pierwszej rundzie, jak i wczoraj przeciwko Mensurowi. Nic się nie zmienia, Austriak znowu gra z zawodnikiem o podobnej charakterystyce. Vincent lubi maxy jak Whitlock i te kilka powinien zrobić. Wprawdzie z Jenkinsem wpadł mu tylko jeden, ale mecz nie był w ogóle na styku, Terry się spalił i nie podjął w ogóle walki. Inaczej było w 1R, gdzie Holender ograł 2-1 Taylora. Tam darter z jedną z najsympatyczniejszych wejściówek w tourze rzucił 4 maxy, a pamiętajmy, że tutaj powinni zagrać na dłuższym dystansie. Nie widzę tutaj 3-0 dla żadnego z nich, więc chwilę pograją. Vincent zrobi kilka maxów, a Mensur, jak to Mensur, częściej rzuca 140-tki, w obu poprzednich meczach zanotował po 2 maxy. Myślę, ze van der Voorta stać na co najmniej 3 180-tki w tym meczu, co powinno dać tutaj plus.
 
P 0

piotrusxx21

Użytkownik
Jeśli codzi o mecz suljovic-vanto der voort to bedzie mecz zacięty ale wystaczy że suljovic kilka razy dobrze rzuci i po przeciwniku,vanto ma słabe nerwy jak bedzie przgrywał bedzie rzucał szybko bez przemyślenia i niecelnie


I TAK SZYBKO O MECZU WEBSTER-KLASEN
Webstera nie było długo widać ale z jaką forą stawił sie każdy widział,KAASEN także w wysokiej formie ale 2 sety dla webstera jak najbardziej możliwe
SULJOVIC 1,80
WEBSTER +1,5 1,61
AKO 2,90 SIEDZI
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom