>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Darts Championship 2019 - Londyn

fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
nie no to jest śmiechawa jaki poziom prezentują niektórzy. Kim Huybrechts DRAMAT na jednym na wygraną a na drugim over 4,5 setow. Chłop może grać co najwyzej z swoimi dziećmi ????
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
To co zrobił dziś Gurney, przekracza ludzkie pojęcie, taki comeback z 3-1, kurs na przeciwnika już był koło 20.00 i gość zmissował bodajże 7-8 lotek z rzędu na wygraną. prowadził chyba 60-300 i przegrał lega
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
To co zrobił dziś Gurney, przekracza ludzkie pojęcie, taki comeback z 3-1, kurs na przeciwnika już był koło 20.00 i gość zmissował bodajże 7-8 lotek z rzędu na wygraną. prowadził chyba 60-300 i przegrał lega
Tylko 1 lotka meczowa. Natomiast miał 4 lotki na wyjście na 3-2 w ostatnim secie, ale pamiętajmy, że gra się na przewagi.
 
Z 0

zygmundt1993

Użytkownik
WOW, co za mecz, spotkanie Mistrzostw bez cienia wątpliwości! Gary, zagrał w najwazniejszych momentach jak na Mistrza Świata przystało. A Wattemina, cos czuje ze to przyszły pretendent do tytułu. \w/
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Wade @1,3
Brown wywiadzie po meczu z Klaasenem powiedział że jego żona jest w szpitalu i cała jego uwaga obecnie skupia się wyłącznie na tym a nie na grze, zresztą średnia 82,55 mówi sama za siebie. Na słabego Holendra to wystarczyło, na regularnego Jamesa, który rzadko kiedy schodzi under 93 to za mało
Lewis @1,3
Mieliśmy namiastkę starego dobrego Adriana w starciu z młodziutkim Evettsem. 3:0, 97.20, super checkout na poziomie 54%. Darius ograł RvB (86.81) ale wiemy doskonale jak w tym sezonie prezentuje się Barney. Lewis jak będzie w pełni skoncentrowany to tu Litwin max 2 sety
Alcinas @1,57
Van de Pasa już powinno tu nie być, szczerze mówiąc liczyłem ze Kanadyjczyk Long przejdzie dalej, mega fart, bo po słabych pierwszych 2 setach wziął się do gry i miał nawet meczową. Tutaj prezentu pod choinkę Alcinas Benito nie sprawi, równy, solidny rok, czego nie można powiedzieć o Holendrze, który sezon miał po prostu fatalny i nie wiem czym to jest spowodowane, narodzinami córki czy zmianą lotek? Ja mu tu nie wróże sukcesu
West @1,44
Dzień dziecka dla Petersena też już raczej dobiegnie końca, nie odbieram mu wygranej z Whitem, bo zagrał kapitalny i chyba można powiedzieć że najlepszy mecz w życiu, co ciekawe Ian zagrał jeszcze lepiej ale d20 wbił mu gwóźdź do trumny i w kluczowych momentach spudłował chyba z 9 czy 10 lotek na komfortowe objęcie prowadzenia. Nie wierzę w to by Devon taki mecz powtórzył i spodziewam się tu średniej poniżej 90 co na solidnego Westa nie wystarczy
ze stawkami raczej nie ma co szaleć, wszak kilka nieprawdopodobych wyników już mieliśmy
Wade + Lewis + Alcinas + West @3,8 1/10
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wie ktoś może, czy Cross coś zmieniał w lotkach, chwycie itp?
Był maszynką do robienia T20 i maxów, a póki co wygląda bardzo niemrawo ... Zupełnie nie jak broniący tytułu MŚ.
I gdyby Reyes grał coś ponad poziom barowy, to spokojnie by go poskładał.
Wiem, że to dopiero pierwszy set, ale nie da się uniknąć wrażenia, że Łysy to nie ten sam Łysy ;)
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Wie ktoś może, czy Cross coś zmieniał w lotkach, chwycie itp?
Był maszynką do robienia T20 i maxów, a póki co wygląda bardzo niemrawo ... Zupełnie nie jak broniący tytułu MŚ.
Cross nigdy nie był maszynką do maksów - wręcz przeciwnie.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Cross nigdy nie był maszynką do maksów - wręcz przeciwnie.
Oczywiście nie postawiłbym go w jednym szeregu z Chizzym, MvG, czy choćby Gurneyem, ale też bez przesady - myślę że należy do TOP10 jeśli chodzi o maxy. Zawsze kojarzyłem go z dość wysoką liczbą 180&#39;, ale mocniej śledzę darta od niedawna, więc głowy sobie uciąć nie dam ;)
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Witajcie. To dopiero mój pierwszy typ podany tutaj z trwających MŚ. Ale po tym co widziałem na poczatku tego turnieju dalem sobie na wstrzymanie. Tylu niespodzianek w najważniejszej imprezie darterskiej dawno nie widziałem. Do rzeczy: Smith - Henderson. Henderson over 108.5 checkout. Unibet Spodziewam sie tutaj trudnego meczu dla Smitha i wcale sie nie dziwie jak jutro wyleci z tego turnieju. Gramy do 4 setow czyli format na robienie wysokich zamkow jak ulal. Hendo w meczu z Clemensem 3 zamki powyżej 100. Co prawda tam chlopaki grali naprawde dlugo ale jutro te 6 setow powinno wpasc a co za tym idzie szans na takie zamknięcia tez powinno byc kilka. Polecam. Napewno lepiej pograc takie cos niz czysty win Smitha po 1.20. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Van den Bergha można śmiało stwierdzić że te tegoroczne mś to jedna wielka niewiadoma.Sensacja goni Sensacje. Dramat nic nie da rady zarobić ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zazwyczaj zaprzeczam sobie i nie przestaje grać w danym momencie jakiegoś turnieju i potem mocno tego żałuję. Teraz jednak po drugiej rundzie skończyłem i naprawdę cieszę się, że to zrobiłem. Niespodzianka goni niespodziankę co pokazała chociażby dzisiejsza porażka Westa czy van den Begha. Oglądam sporadycznie, ale przy wolnym wieczorze z chęcią zobaczę dziś pojedynek MVG-Lewis. Jest to jedno z bardziej klasycznych spotkań, które może przynieść sporo emocji. Co więc zagrać? Idę w 170 C/O, bo MVG to maszynka do robienia najwyższego zamka, a Lewis również potrafi. Na tym turniej w 1 spotkaniu Holender mocno mnie irytował, bo zamiast rzucać 180&#39;s często przekładał sobie na 170. W drugim spotkaniu miał dwie próby i jedna się udała. Dzisiaj również powinien mieć, a format bo7 powinien nam przynieść te te około 20-25 legów. Kursik dość przyjemny, więc polecam.

170 C/O - TAK - 7.5/fortuna
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witajcie. To dopiero mój pierwszy typ podany tutaj z trwających MŚ. Ale po tym co widziałem na poczatku tego turnieju dalem sobie na wstrzymanie. Tylu niespodzianek w najważniejszej imprezie darterskiej dawno nie widziałem. Do rzeczy: Smith - Henderson. Henderson over 108.5 checkout. Unibet Spodziewam sie tutaj trudnego meczu dla Smitha i wcale sie nie dziwie jak jutro wyleci z tego turnieju. Gramy do 4 setow czyli format na robienie wysokich zamkow jak ulal. Hendo w meczu z Clemensem 3 zamki powyżej 100. Co prawda tam chlopaki grali naprawde dlugo ale jutro te 6 setow powinno wpasc a co za tym idzie szans na takie zamknięcia tez powinno byc kilka. Polecam. Napewno lepiej pograc takie cos niz czysty win Smitha po 1.20. Pozdrawiam
Ładnie wszedł Ci typ, gratuluję ???? Ja też dziś szukam szczęścia w typie na najwyższy checkout, ale w ostatnim meczu sesji wieczornej ;)
Michael van Gerwen - Adrian Lewis
Typ: Lewis najwyższy checkout poniżej 112,5
Kurs: 1,85 w Unibet
Wynik: 110 ✅


Michael van Gerwen - Adrian Lewis
Typ: MvG wyższy checkout
Kurs: 1,5 w Unibet
Wynik: 127:110 ✅

Rozpoczyna się już czwarta runda turnieju, dziś dwa mecze, jutro pozostałe 6 par zawalczy o ćwierćfinał. Mnie interesowała już po ostatnim meczu linia, jaką wystawią bukmacherzy na Lewisa jeśli chodzi o checkout. Ustawili ją wysoko na tyle, że warto spróbować under 112,5 moim zdaniem. W poprzednich rundach Adrian nie zrobił nawet trzycyfrowego checkoutu, co też można wytłumaczyć brakiem potrzeby szarżowania, gdyż mógł sobie ustawiać lotki kończące, rzadko był pod presją. Dziś będzie zgoła inaczej, bo po dwóch łatwych meczach wpada na MvG, który chce w tym roku odzyskać tytuł. Format best of 7 sets, więcej niż seta moim zdaniem nie ugra, a w ostatnim czasie niezbyt często ładował wysokie liczby na koniec lega. Inny typ w mojej opinii bardzo kuszący to MvG wyższy checkout. Już w poprzedniej rundzie zrobił 170, dziś może powtórzyć. W ostatnim meczu trochę się bawił z Niemcem, bo najpierw miał 170, ale bezpiecznie ustawił sobie tylko na D18, a w następnym legu mając 170 po prostu załadował 2x T20 i Bulla i wygrał seta ;) W tym typie już kurs niższy, ale ciągle atrakcyjny, bo 1,5, spodziewałem się niższego szczerze mówiąc ;)
Ciekaw jestem opinii innych na ten temat ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Ale meczycho!! W końcu .. Wielka szkoda Dobreya , miał już wygraną w rękach szkoda , końcówka nie tak miała wyglądać. Ale Anderson grożny wedlug mnie. Bardzo dobry poziom pokazal Darta Jeden i Jak i Drugi
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Dobey miał pecha, że obok był akurat Anderson, który wytrzymał presję i sypał maksami w najważniejszych momentach jak z rękawa. Każdego (może poza MvG) innego przy takiej dyspozycji prawdopodobnie by zmiótł. Szkoda Anglika, ale mecz fenomenalny.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dziś póki co próbuję tak:
Aspinall - Petersen over 10.5 maxów
Dolan win
AKO: 2.55 lvbet
Wydaje mi się, że pierwsze spotkanie powinno być dość zacięte i możemy spodziewać się 6-7 setów. Obaj grają dość nierówno, ale ostatnio na wysokich średnich ok 95 punktów. Obaj już pokazali we wcześniejszych meczach, że potrafią rzucić przynajmniej te 4-5 maxów, nawet w krótszym formacie meczu.
Dlatego też przy takiej ilości legów spodziewam się przynajmniej ok. 12 maxów w spotkaniu.
Druga para bardzo nudna wg mnie. Idę tutaj dość zdecydowanie w Irlandczyka, gdyż w moim odczuciu prezentuje się tutaj o półkę wyżej niż Holender. Jego wczorajsze spotkanie było bardzo słabe i swoją wygraną zawdzięcza jeszcze słabszej postawie Alcinasa... Średnie Dolana są wyższe niż Van de Pasa i uważam, że dziś nie będzie inaczej. Do tego niezły % kończących (w granicach 40%), nie widzę tutaj większego podjazdu do Dolana.
Stawiam wynik 4:2.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Darts PDC World Championship
Jamie Lewis - Dave Chisnall
MOST 180S IN MATCH: JAMIE LEWIS @ 2.7 ⛔ 5-8
MOST 180S AND TO LOSE MATCH: JAMIE LEWIS @ 4.5 ⛔
Lewis jak do tej pory ma najwięcej maksów w turnieju, w sumie 21 180ek (w 1 rundzie 9, w drugiej aż 12), więc już samo to wskazuje że kurs na to że to on rzuci więcej maksów daje spore value. Inna sprawa że miał na to więcej czasu niż inni, bo w obu meczach grał na pełnym dystansie. Do tego ciekawą opcją jest łamaniec że Lewis więcej maksów + Chisnall wygrywa mecz. Dwie rzeczy: Lewis punktuje w legu ale ma bardzo przeciętną skuteczność na dublach, przecież tak naprawdę to awans w poprzedniej rundzie zawdzięcza Gurneyowi, który w decydującym secie mylił się na potęge i podawał mu rękę. Tym czasem Chisnall po bezndziejnym początku turnieju zaczął grać jak potrafi. Od 0-2 w setach w pierwszej rundzie wygrał 7 setów z rzędu i 21 z 29 rozegranych legów i trafiał dokładnie 50% dubli. Chizzy jest w gazie i może być go trudno zatrzymać, nawet masowo rzucanymi maksami. Tym bardziej że przecież sam jest jednym z najlepszych w tym elemencie.
Nathan Aspinall - Devon Petersen
TOTAL SETS: OVER 5.5 @ 1.664 ✅ 4-3
TOTAL LEGS: OVER 23.5 @ 1.665 ✅ 30
Benito van de Pas - Brendan Dolan
Match Winner: BRENDAN DOLAN @ 1.49 ✅ 1-4
TOTAL LEGS: OVER 23.5 @ 1.83 ⛔ 20
Do tego grałbym na ovey legowe i setowe w pierwszych 2 meczach. Outsiderzy przejęli kontrolę nad dolną częścią drabinki i spodziewam się tutaj sporej dawki nerwów i gorszej niż zwykle gry, za to dużych emocji, bo dla całej czwórki to wielka szansa na życiowy sukces. Dość powiedzieć że ktoś z tej czwórki zagra w półfinale MŚ, bo tak się złożyło że zwycięzcy tych dwóch meczów spotkają się w ćwierćfinale! Zwłaszcza mecz van de Pasa może nie być do oglądania, bo Holender gra żenująco za to ma ogromne szczęście do wyjątkowo łatwej drabinki (Long, Alcinas), a i tak ledwo ją przeszedł tracąc w sumie 4 sety. Myślę że z do bólu poprawnym Dolanem jego szczęście się skończy. W pierwszym meczu faworyta nie ma, i tam możemy zobaczyć trochę dobrej jakości, bo Aspinall z Petersenem to pozytywne niespodzianki tego turnieju.
Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom