>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: World Darts Championship 2016 - Londyn (17.12.2015-03.01.2016)

Status
Zamknięty.
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Van der Voort V. - Anderson K.
Najwyższy checkout w meczu - 130 i wyższy, @1.85, Sportingbet ✅✅

Szykuje się wyrównany meczyk. Anderson ostatnio pokonał Dolana do zera, a Vincent odprawił Rydera. Panowie rzucać potrafią, a jako że pojedynek może trochę potrwać, to okazji na fajne zamki nie powinno zabraknąć. Liczę na interesujące widowisko. Całoroczny ma @1.83 na over 130.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Adrian Lewis v Andrew Gilding
Typ: Andrew Gilding najwyższy checkout poniżej 108,5 @ 1,80 Unibet
✅ 80

To będzie krótki mecz. Dla przypomnienia - półtora roku temu na World Matchplay Lewis wygrał 10-0. Na średnich wówczas 110,51-92,55, na dablach 10/19 - 0/2. Tutaj w Ally Pally, Lewis pewna wygrana z Dekkerem 3-0, 99,53, 164 na mecz. Gilding 3-0 z kiepskim Price&#39;m, ledwo 90,91 na średniej. Co prawda zapiął m.in. 132, ale miał sporo podejść, bo Gerwyn oddawał jak mógł. A Adi to go nie będzie dopuszczał do check-ów nawet ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pallett-Suljovic 3-4
Mensur-1.5 seta 1.80 Unibet
⛔

Szczerze mówiąc spodziewam się w tym meczu czegoś podobnego do starcia kumpla Dave&#39;a z 2R, czyli Evansa. Pallettowi wyszedł mecz z Kimem, chociaż trzeba i tak przyznać, że Belg zagrał słabo jak na swoje możliwości. Anglik kilka dobrych lotek, jak ten c/o 132, czy spora liczba wysokich zejść, bo aż 15 140-tek i 5 maxów. Średnia w granicach 90-92 nie powala i na Mensura nie musi starczyć. Austriak wygrywa zawsze swoją solidnością. Do oporu jest w stanie tłuc te 100-tki, 140-tki, czy podobne zejścia schodząc na t19. Do tego dobry poziom podwójnych, gdzie w 1R Suljo miał 44%, a wiadomo, że stać go na więcej. Pallett słynie z rzucania sporej ilości 180-tek, ale przy tym jest bardzo nieregularny. Potrafi zdobyć jakiegoś maxa, by później kilka kolejek ceglić. Jak pokazał wczorajszy mecz Buntinga z Barneyem samymi maxami meczu się nie wygra. Co do mojego odwołania się do meczu Evansa myślę, że tutaj także może młodszemu z graczy zabraknąć paliwa. Dave zrobił swoje, ograł znacznie wyżej notowanego Kima i to już jest sukces. Do tego dochodzi specyficzny styl gry Austriaka. Mensur zawsze zamula, spowalnia grę, a to dla szybko rzucającego Palletta nie musi być korzystne. Mensur nieprzypadkowo jest tutaj faworytem, cały sezon gra niezwykle solidnie. Nieraz pokazywał, że wdrapał się już na pewien poziom, poniżej którego nie powinien schodzić. Tutaj grając swoje wykręci jakieś avg 95-100, gdzie w 1R zaliczył 99, do tego powinien dołożyć dobre double, a to powinno wystarczyć, żeby w miarę spokojnie ograć Dave&#39;a z handi -1.5.
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Alan Norris (ENG) - Joe Murnan (ENG)
Ile &#39;180-ek&#39; zdobędzie zawodnik 1 w meczu?
Typ: Więcej niż 5,5 @ 1.72 ✅ 11
Kurs z bwinu Chyba ciut za niska ta linia na maksy Norrisa, wszędzie indziej o jeden wyższa i to wydaje się dużo bardziej adekwatne. Norris zaliczył w 1 rundzie wymarzony debiut w MŚ PDC, chyba największa sensacja, bo tak trzeba nazwać zdemolowanie Thorntona (3-0) i nie ma tu nic do rzeczy, że faworyt zagrał poniżej możliwości. Moim zdaniem gdyby nawet zagrał dużo lepiej to na niewiele by się to zdało, bo Anglik zagrał prawie bezbłędny mecz, zwłaszcza biorąc pod uwagę debiutancką tremę, która musiała mu towarzyszyć: średnia 96.88, w tym 4x 180 i 11x +140 i przede wszystkim 56.25% na dublach, a to wszystko tylko w 12 legach, bo dominacja Norrisa w każdym secie była duża. W 2 rundzie gramy już do 4 setów, więc 12 legów ma gwarantowane, ale też trudno spodziewać się, żeby zdmuchnie rywala do zera (wygranie 2 setów przeciw lotkom to jednak sporo), więc tych legów może być nawet około 20. Norris lubi i potrafi rzucać maksy, tylko w ostateczności schodzi po 19tki, dlatego jego 6 maksów na mimo wszystko sporo dłuższym dystansie niż w 1 rundzie jest najbardziej do osiągnięcia, nawet jeśli mecz będzie wyglądał dość jednostronnie, a tego można się spodziewać, bo Murnan w 1 rundzie z Hamiltonem dali jeden z gorszych meczów, tylko niewiele lepszy od popisów Newtona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
David Pallett - Mensur Suljovic -Pallett więcej 180&#39; @ 1.333 Sportingbet ✅
David Pallett - Mensur Suljovic -Suljovic poniżej 4,5 180&#39; @ 1.53 B365 ✅
Zakłady na mecze 2 rundy, jednak ja gram je już teraz, ponieważ kursy będą spadać. Sprawa jest prosta. Mensur to nie jest zawodnik, który rzuca masowo maksy. Ba, często zdarza mu się robić po 1 na mecz. Ostatnio trochę się poprawił, jednak nie na tyle, żeby przepuścić takie kursy w parze z Pallettem. Zawsze jeśli Suljovic gra z kimś, kto potrafi rzucać maksy, to gram takie zakłady przeciwko niemu. W meczu 1 rundy grałem u2,5 maksa u Mensura. W 4 setach zrobił 2. @Macko18 wspominał, że na dużym farcie to weszło, bo schodził na t19. No, ale co w tym dziwnego? Przecież taki jest styl jego gry, bardzo często to robi. Nie powiem, bo lubię patrzeć na jego grę. Jest mega równy w każdym meczu, notorycznie rzuca te 140 i kończy d14. Jednak nie ma ciśnienia na te maksy. Linia 4,5 na niego, to moim zdaniem dobra opcja. Rzadko się zdarza, aby wystawiać na niego taką linię. Pallett jest to jeden z lepiej rzucających 180 w PDC. W każdym meczu robi ich naprawdę sporo. Z Huybrechtsem dosyć średni mecz, ale 5 maksów zrobił. Na pewno jest to zawodnik dosyć nierówny i moim zdaniem przegra z Mensurem, który zabije go swoją skutecznością i przede wszystkim systematycznością. David będzie tutaj musiał gonić wynik, co powinno przełożyć się na rzucanie maksów.
2x ✅ Tak jak mowielm, to bardzo dobre bety, a Mensur nawet przy 7 setach nie byl w stanie rzucic 5 maksow.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dawno nic nie wrzucałem ale 1 runda dała plusik. Wczoraj Barney na live także jednak dziś handicap na Mensura niestety nie siadł. Mam jednak dubelek na wieczorna sesję.
Wright więcej maxow ✅+ Taylor (-2.5)✅
Ako: 2.02/uni


Będzie krótko bo na telefonie z pociągu. Dla starszego z braci 2 runda Ms to najlepszy występ w tym sezonie ale na tym się kończy, Peter wysoka, równa forma w tym sezonie która pozwala mu być w czołówce Pdc. Jak na moje dziś zobaczymy szybkie 4-0 a więcej maxow to pewniak. Starszy z braci nie rzuca ich tak dużo jak jego brat a przecież papuzka strasznie się poprawił w tym względzie. Bardzo dobry kursik do dubelka. Łącze go z pewną wygrana Phila. Taylor jak i jego przeciwnik pewnie wygrali swoje spotkania jednak to Phil zagrał lepiej na dablach które są bardzo ważne. Wydaje mi się że anglik straci dziś max 1 lega bo Painter to nie zawodnik który jest wstanie ugrać więcej.
Do tego 3x4:0 dla faworytów pod czas wieczornej sesji.
AKO:24.13/uni ⛔
Jaka szkoda, że Phil stracił tego lega na początku, mogłoby być pięknie a jest jedynie fajnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mervyn King - Jelle Klaasen
Typ: Mervyn King powyżej 5.5 180&#39;s @ 2.00 ⛔ 5 w pierwszych 2 setach 4 maksy, a potem dupa.. masa 140ek ale bez trzeciego trebla..
betsejf

Nie za niska ta linia na maksy Kinga? Wprawdzie Anglik zaskakujące męczarnie w 1 rundzie z Oreszkinem (zwłaszcza w pierwszej części meczu), ale jeśli coś wtedy dobrze funkcjonowało to punktowanie: średnia 97.84, w sumie 8 maksów w meczu, 15x 140+, a kiedy do tego dołożył duble to szybko odwrócił mecz (z 0-2 na 3-2). Ale sam fakt, że był do tego zmuszony daje do myślenia, bo z Klaasenem taki falstart jak w pierwszym meczu na pewno nie skończy się happy endem. Holender w 1 rundzie gładziutko odprawił Cullena (3-0) i zrobił to w świetnym stylu (102.54, 5x 180’ i 52.94% na dublach), inna sprawa, że rywal pozwalał na wszystko i nie było żadnego stresu na finiszach. Dzisiaj już tak łatwo nie powinno być, King pokazał, że punktuje grubo i może deptać Holendrowi po piętach nawet w jego legach i pudła na dublach już nie będą bez konsekwencji. Ja tu widzę szansę na zacięty mecz, King ma wszystko by sprawić kłopoty faworytowi i 5-6 setów bardzo prawdopodobne, a to już jest dystans więcej niż wystarczający, żeby trafić 6 180’ek. W pierwszych 2 setach 1 rundy (Best-of-5) trafił 5 maksów, w sumie w meczu 8x180, więc na dłuższym dystansie meczowym 2 rundy (Best-of-7) linia 6 maksów wydaje się dla Anglika jak najbardziej do przekroczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy becik siadł, Maciej zachęca mnie do większej ilości analiz a ja wreszcie mam czas aby oglądać. Wszystko to składa się na to, że dzisiaj będzie sporo kuponów ode mnie. Co prawda na sesję popołudniową tylko jeden, bo nie ma zbytnio w czym wybierać ale próbujemy.

Wade (-2.5) ✅ + Klaasen ✅
AKO: 2.70/uni

Kiedyś przeczytałem opinię, że Kobra we formie jest światową czołówką darta, czy się z tym zgadzam to sam nie wiem ale jego występ w pierwszej rundzie był naprawdę bardzo dobry. AVG na poziomie 102.5 , 5 maxów oraz ponad 50% na dablach robi wrażenie. Szybkie 3-0 gdzie oddał rywalowi jedynie 2 legi. Mervyn za to wymęczone zwycięstwo z dużo słabszym rywalem a mianowicie Oreskinem jednak dobra średnia na poziomie 98 oraz aż 8 maxów. Za to bardzo słabo na dablach. W tym sezonie obaj Panowie ze sobą nie grali jednak to Klaasen jest faworytem. Do tego jeżeli ktoś obserwował ruchy kursów to widział jak spadał kurs na Kobre. Dziś dla mnie jak i dla buków jest on faworytem i wydaję mi się, że jeżeli utrzyma 40% skuteczność na podwójnych to spokojnie powinien pokonać Mervyna, który pewnie będzie grał falami. Przy takim cyklu przyjdą z 2/3 przestoje u Anglika, które powinny zostać wykorzystane przez Holendra.
Drugi bet to dość potężne handi na Wade. Wczoraj to samo grałem na Phila i byłem naprawdę zestresowany w 3 secie gdzie Taylor powinien przegrać. Szczerze to nie lubię grać handi na Wade, bo jak wiadomo on lubi dostosowywać się poziomem do przeciwników. Jednak patrząc na Wade na tym turnieju to wygląda on dość pewnie, tylko 7 straconych legów, żadnego seta a średnia w obydwu meczach powyżej 92. Może nie jest to świetny wynik jednak jest on na tyle regularnym i ustabilizowanym zawodnikiem, że powinien pokonać &quot;Jabe&quot;, który jest w 3 rundzie tylko i wyłącznie dzięki drabince. Pierw Szabo z eliminacji a potem Evans, który zagrał życiówkę w 1 rundzie z Whitlockiem. Jak na moje Wade powinien oddać maksymalnie 1 seta swojemu przeciwnikowi i bez problemu go pokonać, bo w kolejnej rundzie będzie już czekał najprawdopodobniej Gary Anderson. Jak na moje ciekawy dubelek, który warto spróbować!
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
2 kupon z rzędu siada, miejmy nadzieję, że passa będzie nadal trwała. Klaasen straszne problemy na dablach jednak dał radę a Wade według oczekiwań, dość spokojnie choć Caven miał parę dobrych momentów. Na wieczór jeden główny kupon oraz parę pobocznych z dużo mniejszą stawką.
Barney (+3.5)✅ + Anderson win ✅+ over 4.5 seta (Lewis vs. Mensur) ⛔
AKO: 2.33/bet 3 6 5


Dzisiaj zaczynamy od początku, od najwyższego kursu. Moim zdaniem za wysoki kurs na ugranie seta przez Barneya. Do tej pory pewne zwycięstwo w 1 rundzie oraz Horror z Buntingiem. Sezon taki sobie w jego wykonaniu. Ale doświadczenie oraz wiele spotkań z MVG w tym sezonie, które zazwyczaj były wyrównanymi pojedynkami (mega dobry mecz w półfinale PL – polecam obejrzeć) powinny mu pozwolić ugrać przynajmniej seta. MVG w pierwszej rundzie przeżył potężną nerwówkę gdzie mógł sensacyjnie przegrać jednak już w drugiej grał jak przez cały sezon. Średnia 110, pare maxów i dobrze na dablach. Dzisiaj także powinien wygrać ale każdemu nawet jemu przydarzają się słabsze momenty i wtedy Barney będzie miał szansę na wygranie seta a może nawet dwóch? Bardzo dobry kursik do pobrania.
Tutaj typowa podbitka na Andersona. Vincent jak do tej pory bardzo dobrze w tym turnieju ale wiadomo, że on wysokiej formy nie będzie utrzymywał przez cały turniej i Gary powinien go spokojnie pokonać, oddając jednego lub dwa sety. Innego beta z tego meczu nie znalazłem a ten jest bardzo pewny.
Na koniec overek w pierwszym spotkaniu wieczornej sesji. Faworytem oczywiście jest Lewis, który jest jedynym przeciwnikiem MVG, który na mnie robi wrażenie w tym turnieju. Nie oddał jeszcze ani jednego seta a nie wiem czy więcej niż 4 legi także oddał. Dużo maxów, fajna średnia i dabel też bardzo przyzwoity. JEDNAK ja doszukuję się tutaj niespodzianki (typ niżej) a przynajmniej wyrównanego spotkania ze strony Mensura. Wielki progres w tym sezonie i już po raz kolejny wspominam, że możliwy występ w Premier League. Jak do tej pory regularnie i równo przede wszystkim a to jest u niego ważne. Średnia nie zachwyca ale mimo wszystko ponad 90 w obu rundach. Przy swoich podaniach powinien mieć wiele lotek kończących, które potrafi rzucać, więc jednego seta ugra na pewno a może pokusi się o coś więcej! Powodzenia!
Mensur Suljovic win – 5.20/óni ⛔

W tym sezonie zrobił największy progres ze wszystkich graczy średniej stawki i ma sporą szansę na debiut w Premier League. Jego sen może nadal trwać jeżeli wygra a Lewisowi przecież słabszy mecz musi się przytrafić. Mensur pokonał w tym sezonie MVG, więc małe szansę na pokonanie Lewisa także ma.

Barney vs. MVG ✅✅✅ Wielki Plus!!!
Typ: C/O 170 – 7.50/óni

Tutaj króciutko, ewidentnie najlepsza para na dzisiaj. Dwóch świetnych zawodników o czym wspominałem wcześniej. Ale do rzeczy. Do tej pory mieliśmy 4 takie C/O w tym turnieju co jest strasznie wysokim wynikiem jak na tą fazę turnieju. Phil, Gary, Rowby oraz dzisiaj Klaasen. MVG jest profesjonalistą i znając jego zapał do gry to dzisiaj może się często ustawiać pod taki zamek a z taką formą w tym sezonie jest to wstanie skończyć. A nie zapomnijmy, że Barney także potrafi kończyć.
Barney over 5.5 180’tki ✅+ Anderson over 7.5 180’tki ✅+ Mensur over 110.5 C/O) ⛔
AKO: 6.05/óni (w bet 3 6 5 będzie więcej)

Moim zdaniem za niskie linie na obu Panów, bo obaj potrafią rzucać maxy a spotkanie powinno trwać te 5/6 legów, więc powinni pokryć takie linie. Mensur jak chce wygrać/powalczyć z Lewisem to będzie musiał zamykać takie zamki a jego D14/D16 mogą pomóc przy zamkach powyżej 110.

EDIT:
MENSUR ZJEDZONY PRZEZ LEWISA NA ŚNIADANIE :O :O :O ⛔
EDIT 2:
Gary Anderson więcej maxów - 1.50/Óni ✅
Na odkucie połowy pierwszego kuponu ???? .

EDIT 3:

LIVE:
Barney vs MVG (over 4.5 seta) - 1.80/óni ✅

 
A 332

abes1

Użytkownik
Vincent Van Der Voort - Najwyższy Check/Out under 111,5 @1.9 Unibet
✅ Vincent niewiele miał w tym meczu do powiedzenia
Konkretnie, bo mecz już niedługo. Vincent ma dziś naprzeciwko siebie o wiele lepszego rywala, Andersona, który myślę, że nie da za wiele pograć Holendrowi. Maksymalnie 1 set jest w jego zasięgu, ale mimo to uważam że nie będzie miał tutaj zbyt wielu szans na zapięcie takiego c/o. Do tej pory skuteczność na dablach nieco ponad 40% nie wygląda najgorzej, aczkolwiek VdR w tym turnieju gra nadspodziewanie dobrze i myślę, że dziś przyjdzie dzień chwilowego przestoju, zgodnie z zasadą jego sinusoidalnych występów przeplatających dobrą grę ze słabszymi momentami. Do tego dochodzi klasowy rywal, presja otoczenia rośnie, dlatego uważam, że ta linia wystawiona jest ciut za wysoko, a kurs na tyle zachęcający, że warto spróbować tego betu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Van Gerwen M. - Van Barneveld R.
Van Gerwen - checkout powyżej 123.5, @1.83, WilliamHill ✅✅

Mecz wieczoru. Tych dwóch Holendrów przedstawiać nie trzeba - potwór i legenda. Od wczoraj chodzą za mną wysokie zamki w tym spotkaniu, nie tylko u MvG. Spróbuję więc pograć overek Michaela, ale polecam też ten meczowy 132.5 po @1.83 ✅ np. w 365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niezbyt &quot;zielono&quot; wygląda mój post, który znajduję się wyżej. Powód znany: Mensur Suljović. Naprawdę został zjedzony przez Adriana, który mu oddał bodajże 3 legi. Starczył jeden set i byłbym strasznie zarobiony. Nie mniej jednak dzięki graniu na live udało się wszystko nadrobić nawet z nawiązka a 170 C/O dał fajny plusik. Co do meczu Barneya z MVG. Najlepsze spotkanie jakie widziałem w tym sezonie i naprawdę cieszę się z wygranej tego starszego, bo hegemonia MVG w ostatnim czasie była już nudna. Ostatnia jego porażka miała miejsce 17 października a od tego czasu zdążył wygrać 23 mecze. Wynik niesamowity ale przerwany przez Barneya. Kto teraz jest waszym faworytem? Ja po jutrzejszej sesji wieczornej zdecyduję się i spróbuję zagrać na jakiegoś grajka. Teraz jeszcze jeden typ na jutro oraz próba 170 C/O.

Chizzy vs. Peter
Typ: over 5.5 seta - 1.53/óni
✅ 3:4
Panowie spotkali się w tym sezonie 4 razy i wszystkie spotkania wygrał Chizzy a mimo tego faworytem buków jest Peter Wright. Co to oznacza? Jak na moje zobaczymy bardzo wyrównane spotkanie między oboma zawodnikami. Obaj są we formie, grają równo, dobrze a przede wszystkim widowiskowo. Na 99% zobaczymy ich w przyszłorocznej PL co pokazuje, że obaj są światową czołówką. Jak na razie nie mieli oni problemów ze swoimi rywalami i stracili razem tylko 1 seta. O średniej i dablach nie mówię, bo są na wysokim poziomie. Ten mecz powinien być bardzo ładny dla oka choć nie nic nie przebije meczu Barneya z MVG. Linia na sety wystawiona niby poprawnie ale jak na moje ten kursik obrazuje, że nawet buki spodziewają się wyrównanego pojedynku. Jeżeli zawodnik nie zobaczymy szybkiego 2-0 po 2 pierwszych setach to bet siądzie na pewno a powroty w tym spotkaniu także mogą mieć miejsce. Do dubelka jak najbardziej można pobrać. Ja u siebie łącze to z brakiem gola Firmino! Polecam!

Klaasen vs. Taylor
Typ: 170 C/O - 8.0/óni

Nic dwa razy się nie zdarza ale do jakiegoś wariata można pobrać jak na moje. Obaj Panowie zrobili taki zamek w poprzedniej rundzie, więc jeżeli jeden raz się udało to czemu by nie drugi? Ja próbuję u siebie i myślę, że wy także powinniście! Fajny kursik a za stawkę piwka można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Peter Wright (SCO) - Dave Chisnall (ENG)
How many legs will there be in the match?
Typ: Over 23,5 @ 2.02 ✅ 34 kapitalny mecz...

Całkiem korzystna linia na ilość legów, o jeden niższa niż u konkurencji, a kurs sowity. Wystarczy prosta matematyka, że 24 legi do zrobienia nawet w 6 nieprzesadnie zaciętych setach np. z 4 legami, a przecież przy tak wyrównanym zestawieniu graczy nie ma siły, żeby parę setów nie skończyło się w decydującym legu. Zresztą przy odrobinie szczęścia linia jest do zrobienia nawet w 5 bardzo wyrównanych setach, Mecz zapowiada się pasjonująco, obaj gracze w wysokiej formie, h2h w tym sezonie na korzyść Chizzy’ego (4-0), ale już jego przeciętny rekord w MŚ trochę unieważnia tamte wyniki, jednak format setowy to zupełnie inna bajka. Wynik końcowy nie do przewidzenia, dlatego lepiej się od niego uniezależnić i postawić na bardzo prawdopodobny scenariusz overowy.

Alan Norris (ENG) - Mark Webster (WAL)
How many 180´s will Player 1 score in the match?
Typ: Over 7,5 @ 2.10 ✅ 9

Linia na maksy Norrisa już nie taka promocyjna jak w poprzedniej rundzie, ale moim zdaniem ciągle zachęcająca. Chuck w1 rundzie 4 maksy w 12 legach, w drugiej 11 maksów w 21 legach. Dzisiaj z Websterem powinni pograć 4 sety, pewnie 23-24 legi, to wystarczający czas, żeby ustrzelić 8 x180.

Phil Taylor (ENG) - Jelle Klaasen (NED)
Which player will have the highest 3-dart average?
Typ: Jelle Klaasen (NED) @ 4.00 ✅ 100.03-102.52 Dzięki Żelek.. było value i się sprawdziło, choć konieczne było trochę magii w końcówce i odwrócenie decidera..

Typ ryzykowny, ale po takim kursie warto spróbować. Pewne jest dla mnie, że Taylor wygra (no dobra, prawie pewne), ale czy zobaczymy fajerwerki w jego wykonaniu? Nie jestem przekonany. Po pierwsze, nie ma takiej potrzeby. Phil to jeden z niewielu graczy (obok m.in. Wade’a), którzy nie potrzebują wysokiej średniej do pewnego wygrywania meczów. Nawet grając na 30% możliwości (średnia 92.91 i 27.66% na dublach) potrafi pewnie ograć rywala jak w meczu z Painterem (4-1), gdzie 2 sety wygrał ze średnią 85 (przy dużej pomocy rywala, ale zawsze). Po drugie, na fajerwerki przyjdzie czas w półfinale czy finale, pierwsze rundy są tylko po to, żeby je przejść i The Power to właśnie robi. Po trzecie wreszcie, może jednak coś z grą 16-krotnego mistrza jest nie tak, bo dawno nie widziałem w jego wykonaniu tylu 5-ek i 1-ek. Klaasen potrafi kręcić wysokie średnie, w 1 rundzie nawet 102.54, w drugiej też przyzwoicie 93.56, Phil oczywiście nie będzie cały czas grał poniżej swojego standardu, ale to chyba jeszcze nie czas na najwyższy bieg. Moim zdaniem w takim kursie jakieś value jest.

Phil Taylor (ENG) - Jelle Klaasen (NED)
Typ: Jelle Klaasen (NED) +2,5 Sets @ 1.95 ✅ 3-4

Dla tych co widzą szansę na overa w meczu Phila, bo chyba lekka pomyłka buka. Na handicap +2.5 dali wyższy kurs niż na over 5.5, a powinno być przecież odwrotnie, bo teoretycznie handicap pewniejszym typem.

Kursy z bwinu
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Phil Taylor - Jelle Klaasen - Taylor checkout powyżej 122,5 @ 1.72 Unibet ✅
Kurs już spadł, bo w nocy grałem po 1.80, ale już nie miałem siły pisać analizy. Uważam, że jednak jest dalej warty gry. Na razie Taylor nie błyszczy, dużo przestojów, jednak w najważniejszych momentach to on pokonuje rywali doświadczeniem. Choć wyniki nie pokazują tego, to jednak we wcześniejszych rundach się mocno męczył. Czasami Taylor ma problem z mobilizacją na słabszych zawodników. Jeśli dojdzie do półfinału to sądzę, że wrzuci swój najwyższy bieg i tam pozamiata niezależnie czy to będzie Wade czy Anderson. Przechodząc do samego typu. Kobra to jeden z lepiej rzucających maksy. Dzięki temu będzie uciekał z zejściami Philowi, co powinno poskutkować tym, że Taylor będzie musiał robić wysokie zamki, jeśli chce wygrać. Potrafi to robić, co pokazał chociażby w pierwszej rundzie gdzie zamknął 167, w drugiej rundzie zrobił maksymalne zamknięcie czyli 170. Jemu i MVG to nawet jak nie idzie, jak grają źle to potrafią odwrócić losy spotkania właśnie takim wysokim zamkiem. Klaasen pokazał tutaj, że ma niezłą formę i jeśli będzie rzucał te maksy, to Taylor będzie musiał zamykać spore liczby, bo za dużo szans może nie mieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Chisnall 2-2 po 4 setach, 4-3 na koniec
Over 5.5 seta 1.60 otobet
✅✅✅ IZZI :cool:
Tradycyjny kierunek w meczu pomiędzy oboma darterami. Tak Pita, jak i Chizzi to absolutna czołówka. Uczestnicy tegorocznej PL, jak i zapewne przyszłorocznej edycji. Obaj są lubiani przez publiczność, bo raz, że prezentują bardzo wysoki poziom często przekraczając avg 100, a po drugie ich występy na scenie są widowiskowe. Pita przyciąga uwagę swoim wyjątkowym wyglądem. Bardzo specyficzne, ale prawie u każdego budzi uśmiech na twarzy i od razu zachęca do oglądania. Chizzi za to wygląda niepozornie. Żółta koszulka zapięta po ostatni guzik, brak większych znaków szczególnych, ale wystarczy chwilę popatrzeć, żeby dostrzec to, co u niego robi różnicę. Dave potrafi rzucać 180-tki jak szalony, niczym Michael Smith w meczu z Benito w 3R MŚ2016. Do tego dochodzą niezłe podwójne, dzięki którym Chizzi potrafi zaliczać wysokie c/o. Co do maxów, to Wright także potrafi je rzucać. Jest tutaj trochę mniej regularny, miewa czasami gorsze momenty, ale takie zdarzają się każdemu. Ale dart to nie tylko maxy, a przy samych zejściach Szkot jest bardzo solidny i często notuje masę 140-tek. Zresztą jak pisałem, obaj to najwyższy poziom i ciężko tutaj wskazać tego lepszego. Przy tym trzeba spodziewać się po prostu zaciętego meczu. Solidne zejścia i niezły procent doubli będzie powodował, że wiele razy powinni oni utrzymywać swoje legi. Ciężko jest kogoś złamać, jeśli gra on na 12-15 lotce. Linia 5.5 będzie tutaj pokryta, gdy obaj darterzy ugrają co najmniej 2 sety. Z jednej strony jest pewne ryzyko, że któryś z nich będzie dzisiaj lepiej dysponowany i po prostu zniszczy swojego przeciwnika, jednak moim zdaniem nie powinno być tutaj miażdżącej przewagi z którejś strony. Jak pisałem, spodziewam się tutaj walki na styk, czegoś w stylu wczorajszego meczu Barneya z MVG. Może nie zobaczymy tutaj pojedynku, gdzie obaj w pewnym momencie będą lecieli na avg blisko 110, ale coś koło 100 jestem już sobie w stanie spokojnie wyobrazić. Sam decider(7.set) także mnie nie zdziwi. Kurs nie powala, ale jest wręcz idealny do jakiegoś dubla, co zresztą poleciłem już dzień wcześniej w kombinacji z BullyBoyem w 3R.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Wright P. - Chisnall D.
Dave Chisnall - checkout powyżej 120.5, @1.83, WilliamHill ✅✅

Szykuje się dobry mecz na otwarcie dzisiejszego dnia turnieju. Bardzo spodobała mi się ta linia na czekałt Chisnalla, bodajże w Uni mamy 123. Nikt chyba nie wątpi, że obu Panów stać na wysokie zamki, przykład: Dave z Kistem i 138 finisz. Widzę go jako lekkiego faworyta tego spotkania, a do pokonania Petera (oprócz fajnej średniej na dublach) będzie potrzebował wysokich C/O. Spróbujmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Wright P. - Chisnall D.
zwycięstwo Chisnall D ----&gt; @2.0 , Bet365
Moim zdaniem Chisnall jest faworytem dzisiejszej rozgrywki , bardzo dobry bilans ostatnich spotkań ( w 2015r ) z Wrightem , na pewno będzie to wyrównane spotkanie , nie wyobrażam sobie zwycięstwa którejś ze stron 4-0 , dziś gram na Dava i myśle że wygra dzisiejsze spotkanie.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Phil Taylor - Gary Anderson - Taylor wyższa pozycja końcowa @ 1.63 1xbet ⛔
Michael van Gerwen - Gary Anderson - van Gerwen wyższa pozycja końcowa @ 1.30 1xbet ⛔
Phil Taylor awansuje do półfinału @ 1.60 1xbet ⛔
Gary Anderson to obronca tytulu z zeszlego roku. Ktos zapyta w takim razie dlaczego gram przeciwko niemu? Jestem troche zawiedziony forma Gary&#39;ego w ostatnim czasie. Kilka porazek slabym stylu takich jak z Guerneyem w Players Championship czy Websterm na Grand Slamie. Co wiecej, nawet jak wygryl mecze to czesto meczyl sie strasznie. Slabo przede wszystkim wygladal na dablach, gdzie czasami po kilka lotek potrzeba mu bylo na skonczenie lega. Nawet jego glowna bron czyli maksy wygladala duzo gorzej. Jak na niego to w ostatnim czasie rzucal malo ich. Chociaz wiadomo, dla wiekszosci innych darterow to i tak poziom ciezki do osiagniecia. Glownym jego konkurentem do wygrania cwiartki bedzie James Wade. Ostatnie tygodnie rowniez u tego pana wygladaly srednio. Jednak taki format mu odpowiada. Przede wszystkim jest solidny. Mimo, ze tych maksow nie rzuca tak duzo, to srednia zawsze osceluje na dobrych wartosciach. Co wiecej, uwazam ze jest jak najbardziej w stanie tutaj ograc Gary&#39;ego. Umiejetnosci co do tego ma na pewno. Jesli bedzie dobrze dysponowany tego dnia, to na chimerycznego ostatnio szkota powinno wystarczyc. Szybkie odpadniecie Gary&#39;ego we wczesniejszej fazie rowniez nie zaskoczyloby mnie szczegolnie mocno.
Zarowno Michael van Gerwen jak i Phil Taylor maja dosyc latwa, w moim odczuciu duzo latwiejsza drabinke niz Gary. Calym opisem tej drabinki zajal sie Hiro i uwazam, ze nie ma co tam dodawac. Sadze, ze raczej bez wiekszych problemow powinni zameldowac sie w polfinalach. Phil moze ostatnio rowniez nie blyszczy forma i reguralnoscia. Trzeba pamietac jednak, ze The Power zawsze potrafi zmobilizowac sie na najwazniejsze turnieje, a szczegolnie na mistrzostwa swiata. Co prawda ostatni pojedynek Anderson - Taylor padl lupem szkota. Jednak nie biore tego za glowny wyznacznik. Jesli Gary przejdzie do polfinalu to powinien spotkac sie z Taylorem. W mojej ocenie Phil jest lepszym zawodnikiem i powinien zameldowac sie tutaj w finale razem z MVG.
Co do samego Holendra to uwazam, ze on zostanie nowym mistrzem swiata. Forma w ostatnim czasie to jest kosmos. Gra na takim poziomie, ze chialoby sie non stop ogladac jego mecze. Srednie w okolicach 110, dable na bardzo wysokim poziomie, duza liczba maksow no i przede wszystkim wysokie zakonczenia, w tym rowniez maksymalne. Moim zdaniem jedyny sposob na zatrzymanie Mighty Mike to gra na sredniej 110 przez cale spotkanie i stalowe nerwy na dablach. Ciezko mi sie wyobrazic, ze nie wygra swojej cwiartki. W polfinale czeka na niego Wright/Mensur/Lewis. Moga oni powalczyc, jednak sadze ze moga miec problem utrzymac sie na stale na takich cyferkach. W bezposrednim pojedynku z Andersonem to nie daje wiekszych szans Latajacemu Szkotowi, patrzac na jego ostatnie poczynania.
A wy co uwazacie na ten temat? Kto wedlug odegra kluczowe role w mistrzostwach swiata? Jak poradza sobie MVG, Gary i Phil? Jestem bardzo ciekawy waszej opini i zachecam do dyskusji.
Tutaj 3x ⛔ Zarowno Barney jak i Klassen, ktorzy wyrzucili MVG i Taylora - klasa mecze. Oby wiecej takich. To samo tyczy sie pojedynku Chisnall - Wright.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Anderson-Wade 10-2 w 180-tkach
Anderson over 10.5 180-tki 1.86 betsafe⛔ Pech ????

Linia lekko zaniżona, gdyż gdzie indziej mamy 11.5 przy wyższym kursie na over, dla przykładu 2.10 w b365. Gary lubi robić maxy i to nie ulega wątpliwości. W ostatnich meczach 8 z Gurneyem w 24 legach oraz 7 z Vincentem w tylko 13 legach. Widać, że Gary się rozkręca i robił już sporą liczbę 180-tek nie musząc grać na 100%, gdyż oprócz początku meczu z Darylem Latający Szkot nie musiał się spinać i grać swojego maxa. Tutaj Gary dostaje Wade&#39;a, który zawsze gra solidnie. Może nie trzaska sporej liczby 180-tek, ale solidnie siedzi na tych swoich 140-tkach i do tego dorzuca dobre double, dzięki którym jest też w stanie zagrozić wysokimi c/o. Ten fakt daje od razu 2 argumenty za graniem overów w tym meczu. Po pierwsze Gary od początku będzie musiał wejść na swój wysoki poziom, a po drugie Maszyna coś tutaj mu urwie i powinno być tutaj trochę legów. Nie bawię się w dokładniejsze szacowanie, ale zwiększamy tutaj format do bo9 setów, więc zobaczymy znacznie więcej rozgrywek, niż w meczu 3R Andersona z van der Voortem.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Klaasen J. - Norris A.
Klaasen - checkout powyżej 126.5, @1.75, Unibet ⛔

W tym turnieju Holender zaliczył już 170 finisz, jest w dobrej formie i generalnie pewnie zmierza do półfinału. Norris prezentuje się całkiem przyzwoicie, ale moim zdaniem na Kobrę to troszkę za mało. Liczę na jakieś fajne zamki Klaasena. William ma linię 125.5 po @1.83.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom