>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
MVG - Bunting # over 19.5 180's # 4.42 # goplusbet # 3/10

Uważam, że warto spróbować. Zakładam, że obaj dojadą na mecz i nie będzie rowerka 4-0/0-4 jak w 2019 roku (albo jak w meczu Chisnalla z MVG w 2021).

Nie jestem fanem grania maksów MVG ale na T20 prezentuje się dobrze, Bunting też.

Przy 6 setowym pojedynku (liczę na 7 i ekstra legi) linia spokojnie do pokrycia.

Listopad, 19 legow, 13 maksow. Podobnie jak wczoraj Smith i Dobey.

Z fartem.

Dla szaleńców checkout 170 i 9 darter.

Dokładam 5+ checkout 100+ # 3.25 # etoto # 2.5/10

Rowerek, to czego się obawiałem.
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Michael van Gerwen handi +1,5 seta @ 1,27 4-0 klasyk 😂
Dart to gra, gdzie H2H niespecjalnie decyduje. Ba, decyduje nie tyle bieżąca forma turniejowa co forma dnia. Ale w tym przypadku nie sposób nie popatrzeć na mecze bezpośrednie.

Flashscore pokazuje 18 oficjalnych meczów. I tylko 1 wygrany przez Buntinga w mało ważnym European Tour w lutym 2023.

A kiedy miesiąc temu wydawało się, że Stephen znów ogra Van Gerwena, tym razem w ćwierćfinale PCF, gdy prowadził 9-6 w meczu do 10 wygranych legów wydarzyło się to: 13-12-11-12 i w półfinale zameldował się Holender.

Mam jeszcze w głowie Mistrzostwa Świata PDC 2020, gdzie Stephen radził sobie dobrze. Panowie spotkali się w identycznej fazie turnieju. I pamiętam jak sam typowałem bezpieczny, wydawało się, over 4,5 setów. "No przecież Stephen jednego ugra". 4-0, średnie 104 - 84. Dziękuję dobranoc.

Wiem, że Stephen wygląda tu naprawdę dobrze. Ale Michael na niego jest zawsze świetnie przygotowany. A Stephen często nie dojeżdża. Michael wygląda tu dobrze i raczej będzie się rozkręcał. Holender uwielbia format setowy, wie kiedy robić właściwe rzeczy.

Kurs 1,52 na MVG jest trochę zwariowany (przypominam, że na wygraną ćwiartki było 1,90) i dla mnie za duży. Ale biorę bezpiecznie +1,5 seta.
Klasyk 🙃 Oj głupie buki i głupi ja, że dałem się nabrać na ich kurs.

Jak na razie 2 jednostronne pojedynki. Liczę teraz na mocny mecz Smith - Dobey 🔥
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Williams - Heta, Heta więcej 7.5 maxów @1.98
Stawiam na maxy Hety, ponieważ spodziewam się wyrównanego pojedynku z Williamsem, w którym na pierwszy rzut oka nie jest tak łatwo wskazać faworyta. Może obaj panowie nie imponują średnimi, ale na pewno awansowali tutaj zasłużenie Obaj z nich rozkręcali się pod względem trafiania wartości 180. Ja jutro spodziewam się ponownie wyrównanego meczu tych zawodników (tak jak w 3 rundzie), więc linia 7,5 maxów powinna być dla Hety do zrealizowania skoro w 4-setówce rzucił ich 7, a w meczu (7 setów) z BVP aż 13. Licze na małą wojnę panów na maxy, która mogłaby jeszcze bardziej urozmaicić pierwszy mecz sesji.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
Panowie oświećcie mnie o co chodzi z kursami w pojedynku Littler - van Barneveld?
Rozumie, że młodzian ma świetny okres swojej gry ale kursy jakby by faworytem do ogólnego zwycięstwa a rywal kompletnym "ogórem"?!
Jestem "niedzielnym" obserwatorem dlatego pytam fachowców. 2.95 na Holendra to po mojemu noworoczna promka?!
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Panowie oświećcie mnie o co chodzi z kursami w pojedynku Littler - van Barneveld?
Rozumie, że młodzian ma świetny okres swojej gry ale kursy jakby by faworytem do ogólnego zwycięstwa a rywal kompletnym "ogórem"?!
Jestem "niedzielnym" obserwatorem dlatego pytam fachowców. 2.95 na Holendra to po mojemu noworoczna promka?!
Holender zagrał wczoraj średnio. Miał sporo szczęścia, że nie przegrywał 2:0 po dwóch pierwszych setach. Później się trochę przebudził, ale za to Williams mocno obniżył poziom. Myślę, że kursy są w porządku, bo Littler wygląda jakby grał na kompletnym luzie bez żadnej presji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +380
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Panowie oświećcie mnie o co chodzi z kursami w pojedynku Littler - van Barneveld?
Rozumie, że młodzian ma świetny okres swojej gry ale kursy jakby by faworytem do ogólnego zwycięstwa a rywal kompletnym "ogórem"?!
Jestem "niedzielnym" obserwatorem dlatego pytam fachowców. 2.95 na Holendra to po mojemu noworoczna promka?!
Kursy są wystawione poprawnie i to żadna promocja.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Też nie widzę żadnej promocji w kursie na Holendra. Oczywisscie Barni nie jest bez szans, ale jeśli młodego tylko nie sparaliżuje ranga meczu to powinien to ogarnąć. Moim zdaniem już lepiej szukać niespodzianki w solidnym Cullenie po jeszcze wyzszym kursie, bo Hamprhies nie wygląda najlepiej w tym turnieju.

Heta - Williams

Heta wygra @1.50
Heta over 6.5 180 @1.65


e: Williams bez szału, ale szkoda, że nie posłucham głosu z tyłu głowy, że dobrze grający Heta w końcu odwali maniane.



Nie jestem zwolennikiem Hety, wiele razy mnie zawiódł, ale Williams w ćwierćfinale mistrzostw świata? Nie widzę tego. Zagrał dwa dobre spotkania jako underdog, ale tutaj chyba będzie potrzebował czegoś więcej, bo Heta całkiem solidnie punktuje. Obawiam się trochę podwójnych, bo tutaj Australijczyk lubi się zawiesić, jeśli poprawi ten element - powinno byc spokojne zwycięstwo. Dokładam maksy, bo w tym aspekcie Heta prezentuje się bardzo dobrze.

Chisnall - Gurney

over 5.5 seta - @1.60
Gurney minimum 2 checkouty powyżej 100 - @2.50


CIezko mi tu wytypować faworyta, więc jeśli bym miał coś grać to raczej w kierunku Irlandczyka, ale wybieram moim zdaniem bezpieczne 6 setów, gdyż obaj mają swoje gorsze i lepsze momenty w trakcie trwania meczu i nie spodziewam się tutaj dominacji któregoś z nich.

Drugi typ dla mnie value. Gurney już tutaj zamknął kilka wysokich podejść więc taki kurs biorę z pocalowaniem ręki zwłaszcza że tak jak wspomniałem, spodziewam się minimum 6 setów, a więc szans powinno być sporo.

Cross - Clayton

Cross wygra @1.50

Cross więcej 180 @1.80

Za Crossem podobnie jak za Hetą nie przepadam, ale tutaj odkładamy to na bok, ponieważ wydaje się być w dużo lepszej formie niż jego dzisiejszy rywal. Może z Tricole nie wyglądało to jeszcze najlepiej, ale już w poprzednim meczu bardzo dobra gra i średnia ponad 101 robi wrażenie. Walijczyk natomiast w pierwszej rundzie wyglądał tragicznie, wczoraj z Ratajskim już było lepiej, ale w dalszym ciągu to nie jest gra która wystarczy na Crossa.

Dokładam więcej 180 Anglika który w 6 setach z De Graafem rzucił ich aż 10, a Clayton niegdy nie brylował w tej materii.

Jeśli chodzi o sesje wieczorna, postaram się coś skrobnąć po południu, ale na pewno gram coś w stronę Cullena
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Promocja to jest kurs under 99,5 średniej Humphriesa. Pisałem o tym wczoraj. Przecież on się nawet nie zbliżał tutaj do takich średnich
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Na początku się spłacze trochę, bo Price zabrał mi kuponów na 19 tysięcy.

1FADBA72-D074-4F96-AD92-7B99EAF94ADA.jpeg

3 takie z STS i 5 z betfan także trochę boli. Oddał MVG z Barneyem chociaż pare groszy, ale nie o tym mowa.

Czy tylko ja tutaj widzę szanse na finał Gary-MVG? Nie ukrywam, ze dla mnie byłoby to spełnienie marzeń bo to dwójka z mojego top3, a jeszcze czycha sobie zamykający top3 Barney.

Co dziś? Mimo, ze kurs na Hete nie zachęca to uważam, ze powinien na spokojnie swoje spotkanie wygrać. Te 96 i kilka kluczowych dabli pokazało, ze Australijczyk nie powinien mieć problemu żeby to spotkanie wygrać. Scotty dobry grajek do oglądania, ale tutaj zabraknie regularności żeby to spotkanie uciągnąć.

Widzę dość spore Value w Irlandczyku z Północy, ponieważ zagrał on dwa naprawdę dobre spotkania przy dobrej punktacji i w moim odczuciu jest on gotowy na to żeby to spotkanie wygrać. Chizzy do tej pory mocno nierówny i bezzębny. Jeżeli odpali to powinien to spotkanie wygrać jednak tak rzucając t20 jak w spotkaniu z Clemensem na pewno nie jest on faworyrtem do wygrania tego meczu. Powyżej 5.5 seta powinno zostać zaksięgowane. Być może już po 4 setach.

Naprawde szkoda, ze nie dostaliśmy kursu w granicach 1.7 na Roba Crossa bo z miła chęcią zagrałbym coś takiego mocniej w dubelku z Garym. Nie mniej jednak pobieram wygrana byłego MŚ i dokładam do tego więcej 180s. W tej materii jest on wyżej niż Clayton, który do tej pory rzucił 7 maxow w 41 legach. Cross zaledwie 2 w meczu z Tricole, ale jak musiał wejść na wyżyny to dołożył 10 sztuk z Holenderskim Szwedem.

Heta x Powyżej 5.5 seta (Gurney-Chizzy) x Cross i więcej maxow
AKO: 5.67/totalbet (już po podatku)
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +225
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Williams - Heta, Heta over 7,5 180-tek @ 2.10
over 14,5 180-tek w meczu @ 2.00
over 18,5 180-tek w meczu @ 5.00

Brakło seta :(


Bardzo ciekawe spotkanie pod względem maxów. Obaj sporo ich rzucają i tutaj przy 6 setach możemy ich sporo zobaczyć.
Williams vs Noppert 7 max/14 leg = 0,5 max/leg
Williams vs Schindler 10 max/28 leg = 0,36 max/leg

Heta vs Lukeman 7 max/15 leg = 0,46 max/leg
Heta vs van Peer 13 max/ 28 leg = 0,46 max/leg

Jeżeli zawodnicy utrzymają poziom z pierwszych spotkań to możemy zobaczyć 15 maxów już przy 5 setach. Przy 6 setach tym bardziej. W dodatku myślę, że Heta jest ciut solidniejszy w tej kwestii więc można też singlowo grać over 7,5 maxów. Sądze, że naprawdę sporo maxów tutaj może się pojawić. Dla zabawy gram największy over podany na unibet czyli 18,5 @ 5.00.
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Heta powyżej 6,5 maksa @ 1,55 7
Damon wygląda dobrze, ładnie dorzuca kolejne 60, nie zrywa rzutów. Williams nie jest rywalem z najwyższej półki, trochę "bez nazwiska", Heta powinien dalej zagrać swoje. Dopiero w kolejnej rundzie może pojawić się problem. Scott pewnie coś urwie, 1, może 2 sety. Nie wiem czy Damon utrzyma średnią 0,46 maksa na leg, ale koło 10 maksów powinien się zakręcić. 2 maksy na seta dla Hety nie będzie wyczynem.

Heta vs Lukeman 7 max/15 leg = 0,46 max/leg
Heta vs van Peer 13 max/ 28 leg = 0,46 max/leg
Raymond van Barneveld - Luke Littler
Liczba co najmniej 100-punktowych checkoutów powyżej 2,5 @ 1,55 2

Ray ratował się bardzo dobrymi kończeniami przeciwko Williamsowi. Co prawda nie zrobił żadnego 100+ (najwyższe 96), ale prób kilka było. Holender wczoraj zagrał kiepsko, dziś pewnie tak źle nie będzie. W pierwszym spotkaniu RVB 2 wysokie kończenia. Littler dotąd 1, 0 i 3 checkouty 100+. Poziom trudności wzrasta, liczę na wyrównany mecz, okraszony kilkoma wysokimi kończeniami.

Rob Cross @ 1,45 4-0
Dzień dziecka dla Claytona dziś się kończy. Ograł słabego Lennona i przeciętnego Ratajskiego. Jonny punktuje nieregularnie, ma dużo dziwnych kolejek. Koniec sezonu dla Claytona jest mierny, praktycznie nic nie osiągnął. Cross regularny do bólu, do tego dobrze kończy. 2 sety max dla Claytona.

AKO: 3,60 (3,16) iforbet
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Luke Humphries - Joe Cullen
Cullen +1,5 seta @2,50 (unibet)
Cullen +2,5 seta @1,67 (unibet)


Na zwycięstwo Cullena płacą @4 - szaleństwo! Śmiem stwierdzić, że nawet jak Luke był w formie październikowo-listopadowej, to Cullen mógłby z nim ugrać 2 sety, a co dopiero teraz. Luke powinien zagrać dużo lepiej niż z Pietreczko, ale spodziewam się bardziej gry w okolicach 96, to jest dla Cullena jak najbardziej w zasięgu. Cullen w meczu z Searlem zagrał tylko 1 seta poniżej 95. Ma moc na dystansie i jeżeli tylko podwójne będą na przyzwoitym poziomie, to może nawet wygrać spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +713
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Anderson i więcej maxów @1,40 forbet

Anderson jest zdecydowanym faworytem meczu z Dolanem. Gary zagrał tutaj dwa dobre mecze. Średnia 98 z Whitlockiem i 99 z Krcmarem. W tych meczach rzucił łącznie 14 maxów. Szkot uwielbia potrójną dwudziestkę. Obecność Dolana natomiast to spore zaskoczenie. Irlandczyk jednak wykorzystał słaby dzień Price. Dolan nie gra nie spejalnego, średnia w okolicach 95. Do tej pory Brendan w tych dwóch długich meczach rzucił tylko 5 maxów. Anderson tutaj powinien górować. Zdecydowanie najwyższy kurs na to zdarzenie ma Forbet. Na innych bukmacherach wynosi on 1,2.

Littler i więcej maxów @1,72 forbet

Genialny 16-latek kontra były mistrz świata. Idę tutaj w stronę Littlera i jego więcej maxów. Luke zagrał tutaj trzy mecze i każde z nich było na porządnym poziomie. Wysokie średnie i dużo maxów. Z Kistem 7, Gildingiem 5 i 8 z Campbellem. Anglik ma ogromną łatwość trafiania maxów. Barneveld natomiast w tym turnieju nie zachwycił jeszcze. Najpierw pewna wygrana ze słabym Szaganskim, potem wygrana z Williamsem ale na średniej zaledwie 89. Barney w tym turnieju rzucił 9 maxów.

Poniżej statystyki maxów z tego turnieju:

Littler 20/48 - (0,42 maxa na leg)
Barney 9/38 - (0,24 maxa na leg)

Liczę dziś na kolejne znakomite spotkanie młodego Anglika.
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Joe Cullen najwyższy checkout over 110,5---1,50
Brendan Dolan najwyższy checkout over 110,5---1,60

superbet

Granie zamków na zawodników którzy nie są faworytami w całym spotkaniu wychodzi ostatnio bardzo dobrze. Tutaj linie przyjemne i fajny dubel z tego wyszedł.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Sesja popołudniowa 5/6, Heta oczywiście nie dojechał, ale i tak jestem bardzo zadowolony.

Na sesję wieczorną gram w zasadzie to co już koledzy zaproponowali więc nie będę się rozpisywał:

Anderson wygra plus więcej maxow @1.40
Dolan średnia over 92.5 @1.90
Littler - Van Barneveld 3 lub więcej c/o 100+ @1.67
Humphries under 99.5 średnia @1.80
Cullen wygra min 2sety @1.67

Cullen wygra 4.00


Dodam tylko, że rano byłem nieco zdziwiony 1.35 na Humprhiesa a widzę że kursy nawet spadły i już jest 1.25 czym jestem lekko zszokowany po tym co widziałem w poprzednich dwóch meczach obu Panów. Oczywiście Luke może nagle odpalić, i na luzie wygrać, ale branie takiej niewiadomej po tak niskim kursie jest dla mnie niedorzeczne. Spróbowanie w stronę Cullena to dla mnie obowiązek. Może gość nie gra jakiś fajerwerków, ale jest to bardzo solidna gra która na 2 sety - nawet przy lepszej grze faworyta i tak powinna wystarczyc
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Dolan - Anderson
Dolan wyższy checkout 2.55 102 : 91
Betonred

Ja tam znawcą tematu nie jestem ale idę w typ na większy zamek w meczu Dolana. Kurs zachęca a jak do tej pory panowie w swoich meczach mogą się pochwalić zamkami: Anderson 102 i 116 a Dolan 126 i 144. Myślę że ten kur jest wart gry w taki przypadku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +631
Do góry Bottom