>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Scott Williams - Martin Schindler
Liczba co najmniej 100-punktowych checkoutów powyżej 2.5 @ 1,50 146,152-100,161

Obaj bardzo dobrze kończą, lubią skończyć z przedziału 100-120, które wymaga tylko 1 dużej potrójnej.
Scott kończył 120,127 z Muramatsu oraz 104,106,127 z Noppertem. Schindler grał tylko 1 mecz, najwyższe kończenie 74.
Liczę na długi i wyrównany mecz, a co za tym idzie wysokie kończenia.

Luke Littler powyżej 6,5 maksa @ 1,50 8
Luke rzucił 7 maksów w 11 legach oraz 5 maksów w 17 legach. Spodziewam się, że Campbell mocno postawi się młodemu koledze, liczę na 6 setów (~24 legi). Jak pisałem wcześniej, Luke powinien być dziś wypoczęty i zaprezentować poziom pomiędzy pierwszym a drugim meczem.

Michael Smith @ 1,20 4-1
Na podbicie jak wyżej. Trochę dziwny kurs. Inni trzymają 1,15. A iforbet wystawił 1,20 na win i 1,25 na handi -1,5 seta?
Tak czy inaczej, Razma wraca dziś do domu.

AKO: 2,70 (2,37) iforbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +957
K 13,7K

Kimbetor

Użytkownik
Aspinall... Takie kupony trzymał, mega szkoda, ale trudno. Jedziemy dalej. Czas goni więc będzie dziś dość krótko. Z okresu przedświątecznego najbardziej cieszy mnie dyspozycja Buntinga, o którym pisałem i wierzyłem w potencjalny sukces na tej imprezie. Najbardziej rozczarowany jestem oczywiście Joshem Rockiem, choć tak jak wspominałem - kurs w jego meczu był nieadekwatny do ryzyka.

Scott Williams - Martin Schindler - Ten mecz może iść w dwie strony, ale uważam że wygra Anglik. Kursy oczywiście przyjazne żeby na Williamsa postawić.

Dave Chisnall - Gabriel Clemens - Rok temu Niemiec imponował, tutaj czeka go ciężki pojedynek. Też ma prawo pójść ten mecz w dwie strony, ale znowu bliżej mi do Anglika. Pierwszy mecz zagrał słabo, musi wskoczyć na wyższe obroty. Jego wygrana w 2. rundzie to bardziej zasługa mentalu Menziesa. W tej materii stawiam go również wyżej od Clemensa.

Rob Cross - Jeffrey de Graaf - Niesamowicie równo i dobrze gra Szwed na tym turnieju. Aż nieprawdopodobne jest to, że musiał wygrzebywać się z 0-2 przeciwko Edhouse'owi. Anglik nic wielkiego nie pokazał w pierwszym meczu. Nie miał prawa tego wygrać do zera, a jednak. Tutaj seta już musi zgubić. Uważam jednak, że pożegna się z turniejem.

Matt Campbell - Luke Littler - Mam sporą lekkość w ufaniu 16-latkowi (choć ciężko zaufać, że faktycznie ma 16 lat). Kanadyjczyk też zrobił na mnie spore wrażenie, ale tutaj musiałby zagrać coś specjalnego żeby zwyciężyć.

Michael van Gerwen - Richard Veenstra - Mam trochę moralniaka za zaufanie Huybrechtsowi. Nie kupił mnie meczem w 1. rundzie Veenstra, a w drugiej pokazał to co w PC Finals. Uważam, że minimum seta powinien wygrać.

Michael Smith - Madars Razma - Łotysz dostał bezzębnego De Deckera i głównie dzięki temu jest w 3. rundzie. Tutaj wygrany set powinien być sukcesem.

Scott Williams @2.47 Etoto
Jeffrey de Graaf @5.40 Etoto
Jeffrey de Graaf + 3.5 seta + Luke Littler + Richard Veenstra +3.5 seta + Michael Smith @2.81 Etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
Pablito91 478,6K

Pablito91

Użytkownik
Clemens najwyższe zamknięcie powyżej 114.5 pkt @1.82 Fortuna nie spodziewałem się aż tak jednostronnego spotkania...

Dzisiaj rusza kolejna faza Mistrzostw Świata w Darcie. W 1/16 finału zmierzą się Anglik Chisnall z Niemcem Clemensem. Buki faworyzują Anglika, ale ja uważam, że Niemiec może sprawić niespodziankę. Dave miał sporo przerwę, bo on rozgrywał swój mecz 11 dni temu a Gabriel 6 dni temu. Nie wiadomo jak panowie wejdą w mecz. Chizzy to maszynka do robienia maxow. Gabriel będzie musiał zagrać na wysokiej średniej by powalczyć. Ja ponownie ide w jego zamknięcia, gdyż uważam, że linia jest bardzo atrakcyjna. 115 punktów to na spokojnie linia do pokrycia. W pierwszym spotkaniu linia na niego była na 110 pkt a on w pierwszym secie zamknął na 140, w drugim miał 120. Dzisiaj już się gra do 4 wygranych setów a więc będzie więcej szans i więcej partii do rozegrania. Uważam, że w tym meczu będzie conajmniej 6 setów i spokojnie ponad 20 a i nawet około legow więc szans będzie sporo na pokrycie linii.
 
Ostatnia edycja:
M 137

miszczov

Użytkownik
Widziałem, że ktoś grał under średniej Chisnalla po lini 97,5, która była chyba jakąś pomyłką/promocją superbeta. Ja zagrałem na totalbecie po lini 95,5 i ciekawie wyszło :D 1703704401890.png 1703704424382.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +137
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Cullen - Searle, over 15,5 180-tek @ 2.23 Unibet
Smith R. - Dobey, over 17,5 180-tek @ 2.20 Unibet


Analiza:
Dwa pojedynki 50/50 w których liczę na maxy. Cała czwórka w tej kwestii jest mocna i regularna. Jeżeli zobaczymy po 6 setów to przedstawione linie powinny zostać pokryte. Proponuje jeszcze 180-tki w kierunku Smith R. oraz Cullena, którzy w tej kwestii może troche lepiej wyglądają niż przeciwnicy. Spodziewam się dwóch długich spotkań, bo na papierze pojedynki wyglądają bardzo wyrównane. Atakuje jeszcze Searle dokładnie zeruje checkout 100 @ 7.00 Unibet który lubi kończyć zamki na liczniku dokładnie 100. Przeciwnik wymagający to powinno być kilka okazji do skończenia "100".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Główne kupony w grze oparte na MyBecie wystawionym w Betfan - Zawodnik X (-1.5) handicap + więcej maxów. Wczorajsza sesja wieczorna pod tym względem super jednak zobaczymy co dziś z Pricem i Buntingiem. Nie będę się o tym rozpisywał, bo to dość prosty bet na faworyta i osobę, która rzuca więcej 180s.

Ross Smith-Dobey
Typ: 170 C/O w meczu - TAK - 9.5/superbet


Trochę szukałem odpowiedniego bukmachera i ten kurs w superbecie wydaję się najbardziej smakowitym kąskiem. Czy można znaleźć bardziej oczywiste spotkanie na 170 C/O niż mecz Dobeya z Rossem Smithem? Obaj Panowie bardzo często ustawiają się na Big Fishu, a ich łatwość w układaniu wielu lotek w T20 jest na jednym z wyższych poziomów w całym PDC. Ross w swoim pierwszym spotkaniu tegorocznych MŚ, gdzie jego przeciwnikiem był Zonneveld zapiął jeden z czterech dotychczasowych 170 C/O. Dobey również może się pochwalić telewizyjnym 170 w drugiej rundzie tegorocznych Mistrzostw Europy. Do tego jeżeli spojrzymy w H2H to dostrzeżemy, że podczas pandemicznego Home Tour w spotkaniu między oboma Panami padł 170 C/O. Jeżeli można pisać analizę pod 170 to właśnie w tym meczu. Panowie złówcie tą wielką rybę!

Humphries-Pietreczko
Typ: Pietreczko powyżej 1.5 C/O 100+ - 2.2/totalbet /// Pietreczko najwyższy C/O powyżej 113.5 pkt - 1.76/fortuna


Nie będę nikogo namawiał do grania przeciwko Humphriesowi, bo to może mój delikatny brak obiektywizmu jednak uważam, że będzie miał dziś naprawdę ciężko, a kurs nie jest miarodajny do ryzyka. Ja jednak idę tutaj w coś innego, a mianowicie C/O Niemieckiego Pikachu. Richardo notuje podwójne na poziomie 21/40 podczas tegorocznych MŚ co daje mu miejsce w czołówce pod tym względem, a do tego zapina bardzo dużo zamków 100+. W spotkaniu z Suzuki 111 oraz 116, w spotkaniu z Rydzem 112, 112, 129. Niemiec wyrasta na experta od wyskich zamknięć, a w spotkaniu z Lukiem jeżeli będzie chciał utrzymywać się w spotkaniu to będzie musiał robić takie rzeczy w trudnych momentach. Linia na 2 zamki, a także linia meczowa wydają się bardzo przyjemne, więc polecam.


Tak sobie myślę, że kursy na spotkanie Cullen-Searle powinny zostać wystawione odwrotnie, bo Rockstar wyglądał dużo lepiej podczas swojego pierwszego spotkania.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Jakby spojrzeć na wyniki, to wczoraj wszystko zgodnie z przewidywaniami. No, może Chizzy wygrał zbyt łatwo, ale niestety Clemens nie dojechał z podwójnymi. Tym samym położył sporo moich typów i na tym poległem, niemniej Chisnall rzucił tylko 3 maxy, co jest bardzo dziwne jak na tego zawodnika...
Na plus zaskoczył Cross, pomyliłem się co do niego, bo spodziewałem się raczej średniej w okolicach 93 oczek. Zwracam honor Littlerowi, ale Campbell też specjalnie presji na nim nie wywarł. Jednak póki co młody wszedł z drzwiami do Ally Pally, chapeau bas.

Typersko dzień w miarę udany, oby dziś było nie gorzej :)
Post automatycznie złączony:

Główne kupony w grze oparte na MyBecie wystawionym w Betfan - Zawodnik X (-1.5) handicap + więcej maxów. Wczorajsza sesja wieczorna pod tym względem super jednak zobaczymy co dziś z Pricem i Buntingiem. Nie będę się o tym rozpisywał, bo to dość prosty bet na faworyta i osobę, która rzuca więcej 180s.

Ross Smith-Dobey
Typ: 170 C/O w meczu - TAK - 9.5/superbet


Trochę szukałem odpowiedniego bukmachera i ten kurs w superbecie wydaję się najbardziej smakowitym kąskiem. Czy można znaleźć bardziej oczywiste spotkanie na 170 C/O niż mecz Dobeya z Rossem Smithem? Obaj Panowie bardzo często ustawiają się na Big Fishu, a ich łatwość w układaniu wielu lotek w T20 jest na jednym z wyższych poziomów w całym PDC. Ross w swoim pierwszym spotkaniu tegorocznych MŚ, gdzie jego przeciwnikiem był Zonneveld zapiął jeden z czterech dotychczasowych 170 C/O. Dobey również może się pochwalić telewizyjnym 170 w drugiej rundzie tegorocznych Mistrzostw Europy. Do tego jeżeli spojrzymy w H2H to dostrzeżemy, że podczas pandemicznego Home Tour w spotkaniu między oboma Panami padł 170 C/O. Jeżeli można pisać analizę pod 170 to właśnie w tym meczu. Panowie złówcie tą wielką rybę!

Humphries-Pietreczko
Typ: Pietreczko powyżej 1.5 C/O 100+ - 2.2/totalbet /// Pietreczko najwyższy C/O powyżej 113.5 pkt - 1.76/fortuna


Nie będę nikogo namawiał do grania przeciwko Humphriesowi, bo to może mój delikatny brak obiektywizmu jednak uważam, że będzie miał dziś naprawdę ciężko, a kurs nie jest miarodajny do ryzyka. Ja jednak idę tutaj w coś innego, a mianowicie C/O Niemieckiego Pikachu. Richardo notuje podwójne na poziomie 21/40 podczas tegorocznych MŚ co daje mu miejsce w czołówce pod tym względem, a do tego zapina bardzo dużo zamków 100+. W spotkaniu z Suzuki 111 oraz 116, w spotkaniu z Rydzem 112, 112, 129. Niemiec wyrasta na experta od wyskich zamknięć, a w spotkaniu z Lukiem jeżeli będzie chciał utrzymywać się w spotkaniu to będzie musiał robić takie rzeczy w trudnych momentach. Linia na 2 zamki, a także linia meczowa wydają się bardzo przyjemne, więc polecam.


Tak sobie myślę, że kursy na spotkanie Cullen-Searle powinny zostać wystawione odwrotnie, bo Rockstar wyglądał dużo lepiej podczas swojego pierwszego spotkania.
brodaty-zolw brodaty-zolw

Absolutnie nie chcę atakować i nie jest to moim zamiarem. Ba, szanuje Cię za typy i wiedzę darterską i często Twoje typy są dla mnie inspiracją.
Natomiast dziwnie to wygląda, jak piszesz, że główne kupony dalej w grze i sesja wieczorna wyszła super, a na wczorajszy dzień podałeś 7 typów, z czego wszedł jeden.
To tylko moje luźne spostrzeżenie.

A żeby było merytorycznie, to absolutnie popieram typ ma over 113,5 C/O Niemca. Solidnie wygląda na podwójnych, a mam nadzieję, że ubejrzymy 5-6 setów, więc miejsca na wysokie zamki nie powinno zabraknąć.

C/O 170 w meczu Smith-Dobey? Abstrakcyjny typ, wiadomo. Ale jeśli teoretycznie gdzieś miałoby to paść, to właśnie w takim meczu. Chociaż z drugiej strony podobnych podejść powinniśmy spodziewać się we wczorajszym meczu Chisnall - Clemens, a jak było każdy pamięta ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jakby spojrzeć na wyniki, to wczoraj wszystko zgodnie z przewidywaniami. No, może Chizzy wygrał zbyt łatwo, ale niestety Clemens nie dojechał z podwójnymi. Tym samym położył sporo moich typów i na tym poległem, niemniej Chisnall rzucił tylko 3 maxy, co jest bardzo dziwne jak na tego zawodnika...
Na plus zaskoczył Cross, pomyliłem się co do niego, bo spodziewałem się raczej średniej w okolicach 93 oczek. Zwracam honor Littlerowi, ale Campbell też specjalnie presji na nim nie wywarł. Jednak póki co młody wszedł z drzwiami do Ally Pally, chapeau bas.

Typersko dzień w miarę udany, oby dziś było nie gorzej :)
Post automatycznie złączony:



brodaty-zolw brodaty-zolw

Absolutnie nie chcę atakować i nie jest to moim zamiarem. Ba, szanuje Cię za typy i wiedzę darterską i często Twoje typy są dla mnie inspiracją.
Natomiast dziwnie to wygląda, jak piszesz, że główne kupony dalej w grze i sesja wieczorna wyszła super, a na wczorajszy dzień podałeś 7 typów, z czego wszedł jeden.
To tylko moje luźne spostrzeżenie.

A żeby było merytorycznie, to absolutnie popieram typ ma over 113,5 C/O Niemca. Solidnie wygląda na podwójnych, a mam nadzieję, że ubejrzymy 5-6 setów, więc miejsca na wysokie zamki nie powinno zabraknąć.

C/O 170 w meczu Smith-Dobey? Abstrakcyjny typ, wiadomo. Ale jeśli teoretycznie gdzieś miałoby to paść, to właśnie w takim meczu. Chociaż z drugiej strony podobnych podejść powinniśmy spodziewać się we wczorajszym meczu Chisnall - Clemens, a jak było każdy pamięta ;)

A widzisz, zrobiłeś za mnie nawet podsumowanie moich typów. Kiedy w tym temacie była posucha to pisałem sporo żeby ludziom podrzucać te oczywiste typy. Teraz robią to inni ludzie, więc powielanie typów się trochę nie opłaca. Poza tym odczuwam mniejszą satysfakcję z pisania, więc nie wrzucam wszystkiego co gram. Co do wczorajszych podanych typów to spójrz, że były na sesję popołudniową, która dla mnie okazała się tragiczna, więc poszła wieczorna dokładka, a tam wyniki były piękne.
 
G 9,3K

golyy

Użytkownik
29.12.
Jonny Clayton - Krzysztof Ratajski

Ciężko się patrzy, jak jeden z ulubionych zawodników tak się męczy przy tarczy. Może to tylko chwilowa "zapaść", bo przecież jeszcze całkiem niedawno z taką lekkością robił zamki +100 chociażby na World Matchplay gdzie tylko w pierwszym meczu nie zamknął trzycyfrowo. Teraz sprawa zarówno checkout'ów jak i 180tek nie wygląda zbyt ciekawie. Ostatnie trzycyfrowe zamknięcie uzyskał półtora miesiąca temu 11 listopada, w meczu z van Peer'em i było to zejście z równej 100. Podwójne wcale nie wyglądają lepiej, bo w wygranym meczu z Lenonem zanotował marne 28% - z takim wynikiem nie widzę dla niego łatwej przeprawy w meczu z Ratajskim.
No i Krzysztof, bardzo nierówny. Potrafi się zaciąć i przez kilka legów "szukać samego siebie", jednak nawet w tych trudnych chwilach, często potrafi dorzucić zamknięcie +100. Oczywiście, że w meczach z najlepszymi taki przestój najczęściej kończy się źle - jednak w obliczu słabo dysponowanego Claytona, dla mnie to Ratajski jest lekkim faworytem.

Moje propozycje na to spotkanie (Betfan):
Ratajski najwyższy checkout @1.95

i ze względu na kursy nie mogę przejść obojętnie obok:
Ratajski wygra i najwyższy checkout @3.85
Ratajski wygra, najwyższy checkout i najwięcej 180tek @8.50
 
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Smith - Dobey # over 24.5 180's # 8.50 # goplusbet na miękko, super meczycho

Tu nie ma co analizować, obaj potrafią rzucać maxy w hurtowych ilościach.

Liczę na 7 setów a nawet i dodatkowe legi.

Przypomnę mecz z tamtego roku, ta sama runda tylko rywal Smitha inny.

Smith - DVD 7 setów - 31 maksow

2022 r, obaj panowie w 20 legow 13 maksow między sobą.

Typ mocno życzeniowy ale nie bez szans na wejście.

Za grubszy hajs do grania standardowa linia.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2208
K 13,7K

Kimbetor

Użytkownik
Florian Hempel - Stephen Bunting - Od początku turnieju Anglik jawił mi się jako ten, który namiesza. Pierwszy mecz niesamowity, najlepsza średnia turnieju. Niemiec również wykonał tytaniczną pracę, że tu dotrzeć. Operuje on jednak na zdecydowanie niższych wartościach. Stephen idzie dalej.

Joe Cullen - Ryan Searle - Mecz z kategorii zagadkowych. Searle nie zachwycił, sam kręcił nosem na swoją grę. Ale tak jak pisałem kilak dni temu - nadal mamy prawo sądzić, że ta dyspozycja jest odpowiednia. Obstawiam, że pierwsze jego spotkanie to falstart i dziś zobaczymy innego Searle'a. Cullen'a stawiam mimo wszystko troszeczkę niżej.

Ross Smith - Chris Dobey - Zgadzam się z przedmówcami, że najlepiej zagrać tutaj na maksy i tak też zrobię. Nic mądrzejszego nie mam do dodania. A szalone bety zawsze chętnie gram. :)

Gerwyn Price - Brendan Dolan - O Irlandczyku z Północy możemy na pewno powiedzieć że wręcz zabijał konsekwencją w tych kluczowych momentach z Mansellem. No i lubi sprawiać niespodzianki. Seta powinien ugrać, może maksymalnie dwa. Walijczyk idzie dalej.

Luke Humphries - Ricardo Pietreczko - Był w stanie Rydz troszeczkę Niemca postraszyć, ale obywało się bez jakiegoś stresowego momentu, w którym byt Pikachu w tej imprezie były poważnie zagrożony. Anglik nie zaprezentował jeszcze tego czego wszyscy oczekujemy. Dziś powinno ruszyć.

Ricky Evans - Daryl Gurney - Chyba najbardziej czekam na tych panów. I ciężko mi wskazać, który zrobił większe wrażenie. Jakbym miał wskazać to jednak Gurney za totalną lekkość za punktacji, konsekwencję i te zabójcze finisze w końcówce. Ricky'emu również bijmy brawo, zasłużył. Tutaj też dostaniemy dobre tempo, najpewniej dobry poziom. Akcje reprezentanta Irlandii Północnej stoją jednak minimalnie wyżej.

Stephen Bunting - 1.5 seta + Gerwyn Price -1.5 seta + Luke Humphries -1.5 seta @2.03 Etoto

Wydaje się bezstresowa, bezpieczna opcja.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Humphries średnia poniżej 99,5
1,85 superbet

Jestem ostatni żeby skreślać Luke'a, natomiast odnoszę wrażenie, że jest to gracz, który rozkręca się z meczu na mecz i im dalej w turniej tym lepiej wygląda jego gra.
W 1 rundzie zagrał średnio, ale wygrał dosyć gładko. Średnia z 3 Lotek to 93,58
Teraz gramy do 4 setów wygranych i nie chce mi się wierzyć, że zagra na średniej 100. Pewnie będzie to coś w okolicach 97,98.
Pietreczko na pewno się postawi i nie będzie to łatwy mecz dla faworyta, a im więcej setów tym mniejsza szansa na utrzymanie wysokiej średniej.

Do tego utrzymuje typ na Gurneya, chociaż tak jak pisałem kurs już poleciał.

Bunting checkout powyżej 120,5 1,65 superbet
MOcno się zdziwię, jeśli w takiej formie nie zamknie czegoś wysokiego.

Cullen 2,05
Moze trochę zyczeniowo, ale mecz 50/50, a Searle mnie jakoś nie przekonuje

Dobey 2,00
Kupił mnie swoją grą w pierwszej rundzie i odnoszę wrażenie, że dobrze się przygotował na najważniejszy turniej w roku. Mam również pograne, że wygra swoją ćwiartkę, bo Smith mnie nie przekonuje.
Kapitalny mecz Chrisa w poprzedniej rundzie gdzie O'Connor mocno się postawił ale Dobey pokazał, że głowa jest na swoim miejscu. Średnia 103,09 to był jeden z lepszych występów.

Price wygra , najwyższy checkout I najwięcej maksów 1,72
Jesli zagra na swoim optymalnym poziomie, to nie powinno być problemów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
S 253

SZKYSZKY

Użytkownik
Jak ktoś ma czutkę, że Bunting straci max seta to w totalbet wisi -5,5 seta (1.95) , lub Buniting -2,5 (1.95)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Widzę, że idzie masówka na maksy Smith - Dobey 😇

Bunting @ 1,22 4-0
Pisałem o tym meczu już wcześniej TUTAJ.

Joe Cullen - Ryan Searle
Liczba co najmniej 100-punktowych checkoutów powyżej 2.5 @ 1,38 121-104,124

Ross Smith - Chris Dobey
Liczba co najmniej 100-punktowych checkoutów powyżej 2.5 @ 1,55 eh 2 tylko


Wszyscy czterej bardzo ładnie kończą z wysokich liczników. Mecze powinny być długie i zacięte (minimum 6 setów=24 legi) to okazji nie powinno zabraknąć. Wystarczy 100, które jest stosunkowo łatwym kończeniem.

AKO: 2,61 (2,29) iforbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
Pablito91 478,6K

Pablito91

Użytkownik
Meczyk zaraz, więc na szybko wydaje się pewny typ handicap maxow w stronę Niemca.. +3.5 po 1.55 wydaje się spoko... Niemiec w 2 spotkaniach 2x po 5 maxow a stephen od 5 spotkań nie rzucili więcej niż 5 maxow...

6:7 W maxach było
 
Ostatnia edycja:
S 15,6K

sinus

Użytkownik
No i Price, podobnie jak wczoraj Clemens, nie dojechał z podwójnymi, a wraz z nimi pogrzebała się większość moich kuponów.
Na szybko licząc, byłoby na metr kwadratowy mieszkania w jednym z głównych miast Polski, w całkiem niezłej lokalizacji.
Ehh, typy na Price -1.5 seta oraz Price wygra i więcej maksów to najczęściej wybierane przeze mnie zdarzenie na tę rundę.
Jakże źle to sobie wymyśliłem, jakże mocno nie doceniłem Dolana ...
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Dolan to jakąś premie od buków powinien dostać. Jak eliminował MVG z Matchplay'a, to pewnie też ładnie hajsu ludziom utopił.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Jutro Bunting wyrzuca MVG i Dobey wyrzuca Smitha.
Z jednej strony chciałbym żeby tak było bo mistrzostwa będą jeszcze ciekawsze
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Tak sledze temat i mistrzostwa za bardzo się nie udzielam bo nie mam czasu ale nie zdziwię się jak młody littler wygra te mistrzostwa chłop mimo swojego wieku jest w niesamowitej formie a faworycie odpadają jeden po drugim zaraz możemy nie mieć kolejnego faworyta bo humphries strasznie męczarnie.
 
Do góry Bottom