>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

M 3K

morgo

Użytkownik
Niech wróci znowu clemens z seta2 bo nasze zamki soutara w strachu..
Albo niech Łysy jakaś metkę wciągnie w przerwie i nam pokaże darta
 
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Już wolę taki śmietnik niż jak nic się nie dzieje. A niestety w Darcie tutaj na forum bardzo często nic się nie dzieje. Jednak głównie na mistrzostwa jakoś temat odżywa i cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest przynajmniej co poczytać i pobrać fajne typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +787
M 0

mattybarca91

Użytkownik
R.Cross - C.Dobey
W tym meczu zdecydowanie idę w Roba Crossa który 2 poprzednie spotkania na double'ach kończył na 58% i 43%, przy czym dorzucając 7 i 5 180tek i grając na średniej 99. Nie widzę Dobeya grającego na takim poziomie.
R.Cross @1.45
R.Cross -1.5 seta @2
R.Cross -2.5 seta @3.15


van Gerwen - van Duijvenbode

Tutaj szedłbym w over 180. Myślę że zakreci się w okolicach 6 setów więc linie 15.5 powinni pokryć.
over 15.5 rzutów za 180 @1.8
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
R.Cross - C. Dobey
Typ: Cross wygra
Kurs: 1.42
Betclic

Angielski mecz, który rozpocznie granie w sesji wieczornej. Rob Cross mistrz Świata z 2018 roku z Chrisem Dobeyem.. pójdę tu dość statystycznie.. w tym roku Cross dwa razy pokonywał swojego rywala.. a w calej historii swoich pojedynków wychodził 6 razy zwycięsko na 9 pojedynków. Ranking też przemawia za Roobem który jest 6 rywal 22. Cross w tym turnieju wyglada solidnie jak dotąd.. gra dobry dart.. Dobey miewa zawieszenia.. i myślę że to wykorzysta Cross i pokona swojego rywala.
 
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
MVG -2.5 2.10 STS 4-1

Obstawiam, że w tym meczu Dirk będzie w stanie wygrać max 1 set. Równie dobrze mogłoby już go tu nie być. 2 mecze wyciągnął świńskim pędem. Jeżeli chce cokolwiek w tym meczu ugrać to musi zagrać zdecydowanie lepiej niż w poprzednich meczach. Obstawiam, że te minimum średnia 98/99 a nawet 100+ musi utrzymać by nawiązać jakąkolwiek walkę. Czy jest w stanie to zrobić? Myślę, że nie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1501
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Powoli można już zaczynać typować ćwierćfinały.

Na pierwszy ogień na papierze najpewniejszy bet, czyli MVG.
Holender powinien się rozprawić z Dobeyem. Kursy są niskie, więc pójdę w stronę handicapu - 2,5. Myślę, że w formacie do 5 wygranych setów, więcej, niż 2 sety Anglik nie urwie.
Ich mecze zazwyczaj są w miarę wyrównane, ale w takim formacie jeszcze się nie mierzyli i doświadczenie MVG zrobi swoje. Średnia Holendra to 104,03, a u Anglika niecałe 96.
Na dublach też różnica na korzyść MVG.
Van Gerwen handi - 2 5 @1,69 Betfan

Clayton 1,62 Betfan

Statystki po stronie Walijczyka, miał już teraz jeden bardzo poważny sprawdzian i go zaliczył. Pokonanie Rocka należało do nie lada wyzwań, chociaż Josh też popsuł kilka ważnych lotek.
Van der Bergh narazie idzie jak burza, ale nie miał tutaj jeszcze żadnego poważnego sprawdzianu. Ratajski i zwłaszcza Kim kompletnie się nie postawili. Szykuje się wyrównane spotkanie, ale sądzę, że góra będzie Walijczyk.

Smith - Bunting
Over 7,5 @2,08

Tutaj szykuje nam się fenomenalny mecz, jeśli obaj będą grać tak jak dotychczas (Smith głównie w meczu z Cullenem)
Srednia praktycznie identyczna 98,0 i double na 40%
Nie wiedzę tutaj faworyta, bo Bunting gra naprawdę świetnie i faworyzowanie Smitha kursem 1,32 jest słabe. Wydaje mi się, że over spokojnie do pokrycia i wynik minimum 5:3 bardzo prawdopodobny.

Meczu Price nie obstawiam, bo jestem za Clemensem, ale czy on to udzwignie, albo, czy Gerwyn mu na to pozwoli to już osobne kwestie. Nie przepadam za Walijczykiem, a Clemens dotychczas gra świetnie, więc jakiś grosz na niego wrzucę, ale to będzie ciężki mecz. Jednak na luźno mogę zaproponować Clemensa po kursie 4,00
+1,5 @3,00
+2,5 @1, 86
+3,5 1,33
Natomiast jeśli Price zagra na swoim najwyższym poziomie, to pewnie Clemens będzie mieć ogromne problemy i pytanie też, czy psychicznie to udzwignie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Clayton 1 SET @1,75 betclic

Clayton we wczorajszym meczu miał mega wyzwanie pokonał Rocka, który był w bardzo dobrej dyspozycji. Utrzymał nerwy na wodzy i wrócił ze stanu 2:3 wygrywając kolejne 2 sety. Dziś przyjdzie mu się zmierzyć z Belgiem, który co by nie było miał dużo łatwiejszą drabinkę niż Anglik. Uważam, że w tym meczu dominacje pokaże Clayton już od pierwszego seta, a Van den Bergh zostanie myślami ''na parkiecie''.
 
Otrzymane punkty reputacji: +248
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Clayton 1 SET @1,75 betclic

Clayton we wczorajszym meczu miał mega wyzwanie pokonał Rocka, który był w bardzo dobrej dyspozycji. Utrzymał nerwy na wodzy i wrócił ze stanu 2:3 wygrywając kolejne 2 sety. Dziś przyjdzie mu się zmierzyć z Belgiem, który co by nie było miał dużo łatwiejszą drabinkę niż Anglik. Uważam, że w tym meczu dominacje pokaże Clayton już od pierwszego seta, a Van den Bergh zostanie myślami ''na parkiecie''.
Akurat to dzisiaj jest dzień wolny od Darta hehe :) Ten typ to typowe 50/50 a nawet z lekkim wskazaniem na Dime. Stawiasz na Claytona bo wygrał z młodym Rocky'm? Clayton nie wygląda za dobrze akurat w pierwszych setach. Z młodym został przełamany dwukrotnie i przegrał 1 set 0:3. Z Dolanem wygrał co prawda 3:2, ale również został raz przełamany. A Dima może i miał łatwiejszych rywali, ale wygrał pewnie. Typ oczywiście może wejść, ale szczerze to nie grałbym go osobiście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +178
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Smith - Bunting
Bunting średnia over 96.5 pkt. @1.85 Unibet
Bunting miał średnie wejście w ten turniej, ale widać, że wszedł na właściwe tory już w meczu z Chisnallem. W meczu z kolejnym reprezentantem Anglii potwierdził dobrą dyspozycję. Stephen daje radę na podwójnych i osiąga solidne wyniki na tarczy. Mimo, że bukmacher wystawia linię o 2 pkt. wyższą niż w meczu z Humphriesem to można spodziewać się, że będzie ona również przebita. Bunting grał już w półfinale MŚ, więc wątpię, że jakaś presja większa powinna tutaj być, a nie będąc faworytem spotkania gra się mu na tych MŚ zdecydowanie lepiej. W meczu, w którym było mu tu najtrudniej zagrał swój najlepszy mecz, a że jutro nie będzie łatwo to liczę, że linia zostanie przebita.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +829
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Michael Smith - Stephen Bunting, Set Handicap: S. Bunting +2.5, @1.65 BETCLIC

Bunting odpalił z niezłą formą na tych Mistrzostwach i pokazał się ze świetnej strony już z Chisnallem czy Humphriesem, gdzie dwukrotnie był skazywany na pożarcie. Ze Smithem może być najciężej, szczególnie gdy popatrzymy na ostatnie spotkanie Michaela i średnią ponad 100 z trzech lotek. Te Mistrzostwa są jednak bardzo nieprzewidywalne i tutaj może się wydarzyć absolutnie wszystko i idąc tą logiką wolę faworyzować słabszego na papierze zawodnika, tym bardziej że proponowany typ ma mimo wszystko niezły handicap setowy 2.5, czyli do szczęscia potrzeba tylko i aż minimum 3 setów po stronie Stephena.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +829
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Price vs Clemens
Clemens checkout powyżej 119.5 @1.80 STS

Póki co próbuję tutaj iść w tym kierunku. Clemens w dotychczasowych 3 meczach pokrył tą linię na luzie. Price niby gładko wynikowo wygrywa mecze, ale nie gra fantastycznie na tych mistrzostwach. A Clemens z kolei wygląda, że strzelił z formą na mistrzostwa. Myślę, że linia C/O nie jest jakaś wygórowana i Clemens spokojnie ją pokryje.

Van den Berg vs Clayton

Handicap+2.5 seta VdB @1.40 STS


W tym typie wystarczy by Dima ugrał 3 sety, bo faza Ćwierćfinałowa toczy się już do 5 wygranych setów. Według mnie kursy powinny być bardziej zbliżone. Nie uważam, że Clayton jest tutaj aż takim faworytem. Myślę, że Dima ma szansę nawet to wygrać, ale gram bezpiecznie minimum jego 3 sety.

Smith vs Bunting
Łączna liczba 180s powyżej 18.5 @1.38 STS



Obaj rzucają bardzo dużo maksów na tych mistrzostwach. Wszystko zależy od długości meczu. Jeżeli Smith nie poleci gładko to i nawet +25 maksów tutaj obejrzymy. Mam nadzieję, że Bunting wygra przynajmniej 2 sety to myślę, że tą linię przy minimum 7 setach spokojnie pokryją. Bunting dobrze wygląda na tych mistrzostwach więc mam nadzieję, że nie będzie to aż tak jednostronne spotkanie a co za tym idzie będą maksy.

MvG vs Dobey
Handicap (-3.5) 2 @1.61 STS


Dobey póki co świetnie na tych mistrzostwach. W poprzedniej rundzie pokonał faworyzowanego Crossa robiąc zamek 170 na średniej ponad 100. MvG gra fenomenalnie, główny faworyt do wygrania mistrzostw. Na pewno będzie chciał się odegrać za ostatnią porażkę w Mistrzostwach Europy. Patrząc na bezpośrednie pojedynki to nie wygląda to źle patrząc w stronę Dobeya. Mam nadzieję, że wygra przynajmniej 2 sety i tak też typuje.

Łączne ako @5.60 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1419
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Clayton (1,65)
🎯 Smith - Bunting over 6,5 seta (1,44)
🎯 Van Gerwen - 1,5 seta (1,24)

STS


Słabo idzie mi typowanie tych Mistrzostw. Albo trafiam na jakąś niespodziankę, albo do szczęścia brakuje dosłownie niewiele. Co nie zmienia faktu że jestem na minus. Jednak mamy Nowy Rok, nowe nadzieję. Liczę na to, że uda się przerwać złą passę.
Na wstępie tego kuponu muszę powiedzieć że jestem trochę zły, że tak późno go zagrałem, bo kursy mocno mi poleciały. Na Claytona wczoraj można było złapać 1,75, a na handi Van Gerwena jeszcze dzisiaj miałem 1,32. Eh... Trzeba jednak brać co dają.

Na pierwszy ogień idzie Clayton z Van den Berghiem. Belg do tej pory nie miał rywala, który mógłby go naprawdę sprawdzić i mocno się postawić. Dima łatwo ograł zarówno Naszego Krzyśka Ratajskiego jak i swojego rodaka Huybrechtsa. Ale jak miałobyć trudno skoro Kim w meczu rzucał na średniej 87 co na tym etapie MŚ jest dramatycznym wynikiem. Johnny natomiast zaimponował mi w meczu z Rockiem. Po ekspresowym pierwszym secie Josha przegranym 0:3 wziął się do pracy i pokazał młodemu kto tutaj rządzi. Grał mądrze, świetnie na podwójnych, na dystansie też nieźle. Widać było, że czuje się pewnie. Mam nadzieję, że Walijczyk podtrzyma dobrą formę i dzisiaj wyeliminuję Belga. Mecz na pewno nie będzie łatwy, ale liczę że w kluczowych momentach Johnny zachowa więcej zimnej krwi i zamelduje się w dalszej fazie. Kursy mocno spadają praktycznie od początku ich wystawienia.

Dalej mam over 6,5 seta w meczu Smitha z Buntingiem. Przewiduję tutaj wygraną Michaela, ale stawiam, że Stephen wygra te dwa sety. Jest to według mnie bardzo możliwe. Bunting to jedno z większych zaskoczeń tych MŚ. Z turnieju wyrzucił już Chisnala, grając na średniej 102 i Humpriesa, rzucając średnią 99. Kapitalne wyniki! Warto dodać, że w każdym z tych meczów nie był faworytem. Jeżeli utrzyma dyspozycję to o te dwa sety jestem spokojny. Smith natomiast rozkręca się z każdym meczem. Z Schindlerem było przeciętnie, prawie odpadł, jednak już w ostatniej rundzie łatwiutko ograł Cullena 4:1. Tak jak mówię. Stawiam Smitha, ale dwa sety Buntinga powinny siąść łatwo.

Na koniec MVG z rewelacyjnym Dobeyem. Anglik robi świetny wynik, a rywali po drodze miał klasowych bo ograł i Andersona i Crossa. Wydaje mi się jednak, że to koniec Jego przygody na tej imprezie. Holender jest po za zasięgiem tutaj. Stawiam na wygraną "Shreka" z handicapem -1,5. Gramy do 5 wygranych, czyli Dobey może wygrać maksymalnie 3 sety. Uważam, że nie jest w stanie zrobić więcej. Osobiście typuję 5:2 lub 5:3 dla MVG. Kursy też poleciały już na to dość mocno co mnie trochę smuci, że nie zdążyłem zagrać po wyższych, ale trudno. Bierzemy co jest.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dzisiejszy dzień jest o tyle dla mnie kluczowy, że zamyka mi dlugoterminowke z ćwiartkami, w których są Price czy MVG. Oczywiście dołożyłem sobie kuponik oparty na wygranej Claytona czy minimum 4xC/O 100+ w meczu Price z Clemensem.

Ode mnie jednak trochę inne propozycje. Dnia 01.01.2022 Gerwyn Price rzucił ostatnia z trzech 9 lotke w spotkaniu z Michaelem Smithem. Nie namawiam, ale lubię sobie czasami podeprzeć bety na historii, wiec polecam coś poszukać. Bety na 9 w poszczególnych spotkaniu są w granicach 20-22, a dniowa 9tka po 7 w fortunie.
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Smith - Bunting
Typ: over 21,5 180' @ 1.90 betclic
Over 26,5 180' @ 3.74 22bet
Obaj 11 lub więcej 180' @ 3.5 22bet

Proponuję dziś typy w kierunku maxow. Obaj dużo nabijają na tych mistrzostwach. Smith powoli wraca do formy rzucania maxow z poprzednich mistrzostw. Pierwsze założenie na ten mecz to co najmniej 7/8 setów. Bez dużej ilości legow nie zobaczymy wiele maxow. Uważam, że Bunting złapał formę i może się tutaj postawić Smithowi.
Smith ostatni mecz 0,47 maxa/leg
Bunting ostatni mecz 0,37 maxa/leg
Myślę że przy takiej skuteczności nie potrzeba maksymalnej ilości setów aby weszły maxy. Przy 8 setach nie powinno być problemów z wejściem zaproponowanych typów.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Clayton dziś przegra wg mnie. Nie piszę analizy, luźny komentarz jeśli można. Kurs 2.40 na porażkę dodam 😀
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Słuchajcie, niezbyt merytorycznie ale oglądam mecz Buntinga i przez cały czas myślałem, że gość ma około 60 lat, a tu nagle w 6 secie info, że chłop ma 37 lat??!!! o_O:oops::eek: Błagam powiedzcie, że to pomyłka :unsure:
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
Do góry Bottom