>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Clayton vs Rock
Typ over 5.5 seta
Kurs 1.62

Czeka nas ciekawej pojedynek, myślę że równie ciekawy jak ten poprzedni Rocka. Młody Irlandczyk z Polnocy rozegrał świetny mecz na pełnym dystansie z Aspinallem, gdzie padł 25! maxow. Clayton ma potencjał na wygrana i myślę że jego 2 sety to będzie formalność. Rock jest faworytem ale nieznacznym, myślę że jednak jego drogą wkoncu się zakończy. Gdyby z Aspinallem, ten skuteczniej kończył to Rock byłby już poza turniejem (52 podejścia do checkoutu z skutecznoscia 29%...). Clayton pewnie rozprawil się z Dolanem ( wykorzystane prawie połowa podejść konczacych - super skuteczność).
Dobrze że mecz tak późno, przyciągnie mnóstwo kibiców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Clayton vs Rock
Typ over 5.5 seta
Kurs 1.62

Czeka nas ciekawej pojedynek, myślę że równie ciekawy jak ten poprzedni Rocka. Młody Walijczyk rozegrał świetny mecz na pełnym dystansie z Aspinallem, gdzie padł 25! maxow. Clayton ma potencjał na wygrana i myślę że jego 2 sety to będzie formalność. Rock jest faworytem ale nieznacznym, myślę że jednak jego drogą wkoncu się zakończy. Gdyby z Aspinallem, ten skuteczniej kończył to Rock byłby już poza turniejem (52 podejścia do checkoutu z skutecznoscia 29%...). Clayton pewnie rozprawil się z Dolanem ( wykorzystane prawie połowa podejść konczacych - super skuteczność).
Dobrze że mecz tak późno, przyciągnie mnóstwo kibiców.
Josh Rock jest z Irlandii Północnej. Clayton jest Walijczykiem. Popraw sobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Josh Rock jest z Irlandii Północnej. Clayton jest Walijczykiem. Popraw sobie.
To jest właśnie rezultat konkursu z dodatkowymi punktami za napisanie analizy 🙃

Luke Humphries v Vincent van der Voort (R3)
Czy tylko ja mam wrażenie, że Humphries przegra? Anglik nie zachwycił, niby końcówkę z Hempelem zagrał fajnie, ale mnie nie przekonał. Spodziewam się równego meczu, przepychanki na tarczy i być może wygranej Holendra.
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Luke Humphries v Vincent van der Voort (R3)
Czy tylko ja mam wrażenie, że Humphries przegra? Anglik nie zachwycił, niby końcówkę z Hempelem zagrał fajnie, ale mnie nie przekonał. Spodziewam się równego meczu, przepychanki na tarczy i być może wygranej Holendra.
Też jestem daleki od grania na Humphriesa - zwłaszcza po tym kursie. Najbliżej mi do +5.5 seta @1.82
Aczkolwiek VdV jest taki bardzo nieprzewidywalny. Może zagrać seta na średniej 85 albo 105
Post automatycznie złączony:

Ktoś może wytłumaczyć co się stało z kursami w meczu Dirka z Rossem? Mieliśmy praktycznie 50/50, a teraz DvD nawet za 1.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy grudnia 2022 (3. miejsce)
  • #245
Dirk van Duijvenbode - Ross Smith
Obaj zawodnicy Powyżej 8.5 180-tek: Tak @ 2.32 12-19
Betfan

Ciekawa opcja na to zestawienie. Obaj są w ścisłej czołówce sezonu jeśli chodzi o ratio 180tek na lega: van Duijvenbode 0.38, Smith 0.34, co oznacza że średnio w co trzecim legu rzucali maksa. W tych MŚ to ratio u obu jeszcze się podwyższyło choć na razie to wynik tylko jednej rundy w której brali udział. Holender w swoim meczu (3-2 z Sedlackiem) rzucił 12x 180tek w 23 legach (0.52), Anglik był nawet lepszy (3-1 z Labanauskasem) bo rzucił 10x maksów w tylko 18 legach (0.55). Zapowiada się dość wyrównany mecz, można się spodziewać 5-6 setów i przynajmniej 20-25 legów, więc sprzyjające okoliczności by obaj rzucili przynajmniej po 9x 180tek, format dłuższy, forma sprzyja a kurs całkiem przyjemny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1419
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Też jestem daleki od grania na Humphriesa - zwłaszcza po tym kursie. Najbliżej mi do +5.5 seta @1.82
Aczkolwiek VdV jest taki bardzo nieprzewidywalny. Może zagrać seta na średniej 85 albo 105
Post automatycznie złączony:

Ktoś może wytłumaczyć co się stało z kursami w meczu Dirka z Rossem? Mieliśmy praktycznie 50/50, a teraz DvD nawet za 1.55
Też właśnie miałem pytać dlaczego nagle Dirk stał się aż takim faworytem. Przyznam szczerze przed meczem było dla mnie 50/50, a nawet delikatnie bym się skłaniał ku Smithowi. No nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć. W poprzedniej rundzie Ross zrobił większe wrażenia. Średnia ponad 100, na doublach 57% i 10 maxów w 4 setach. Dirk 95 średnia, double 37% i 12 maxów. Jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt, że ktoś musiał ostro przyłożyć grając Holendra. Osobiście mam tutaj pograne over 9,5 maxów Rossa. Spodziewam się meczu na 5-6 setów.
 
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Kaldui Kaldui , Pewnie ktoś grube siano na azjatyckich rynkach stawia na DvD i kursy lecą.Innej opcji nie widzę.

A czy mi ktoś może wytłumaczyć co odwalił wczoraj ''Heavy Metal''??Kryminał to mało powiedziane.
I drugie pytanie.Jakim cudem ''Bully Boy'' rzucił tylko 6 maxów przy 7 setach???Przecież gdyby buki wiedziały,że będzie 7 setów to pewnie linia na Smitha byłaby nie 8.5 a z 16.5 lub więcej.

Z dzisiejszych spotkań widzę bet perełkę w meczu Icemana z De Sousą,mianowicie -2.5 handicap setowy na Walijczyka.Po tym co pokazał wczoraj Portugalczyk to nie widzę innej opcji.Iceman w formie,De Sousa kompletnie bez formy i myślę,że ugra tu maksymalnie seta.

Price -2.5 handicap sety // 2.04 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dirk van Duijvenbode-Ross Smith

Jedno ze spotkań, które elektryzowało już przy symulacji samej drabinki. Obaj Panowie mają za sobą bardzo dobry sezon przez Anglika okraszony nawet wygraniem pierwszego telewizyjnego turnieju - Mistrzostw Europy. W tym turnieju Anglik pokonał takie nazwiska jak Cullen, van den Bergh, Wright, Dobey oraz Michael Smith. Co łączy tych wszystkich zawodników? Fakt, że każdy z nich awansował do 3 rundy MŚ, a tylko Wrighta nie ma w tym momencie w grze. Jest on również jednym z nielicznych zawodników, który pokonał MVG (w wersji demon) w fazie grupowej Grand Slamu grając na AVG108 i rzucając 9 maxów w 9 legach! W swoim pierwszym spotkaniu ograł Labanauskasa 3-1 rzucając 10 maxów w 18 legach i grając blisko 101.

Dirk uciekł spod topora i w swoim pierwszym meczu pokonał na przewagi w deciderze Sedlacka podczas chyba najlepszego spotkania 2 rundy tych MŚ. Statystyki nie imponują aż tak bardzo jak w przypadku Anglika, ale AVG95 oraz 12 maxów wygląda naprawdę bardzo solidnie. Dirk miewał bardzo słabe momenty w tym spotkaniu jak chociażby 2 set, gdzie trafil zaledwie 1 lotkę w podwójną na 10 prób.

Czego można się spodziewać po tym spotkaniu? Przede wszystkim nakręcania z obu stron. Obaj rzucają szybko, obaj świetnię maxują i jeżeli jeden trafi 180's to nie zdziwi mnie zupełnie odpowiedź ze strony drugiego. Linia na maxy wystawiona bardzo wysoka, bo aż pod 19.5. Ja tutaj znalazłem dość ciekawą alternatywę w postaci po 8 maxów dla obu zawodników. 12-7 w jedną ze stron? Nie kupuje tego. Szybciej uwierzę w 8-8. Do tego wysokie zamczysko. DVD-R.Smith to jestem z duetów idealnych pod granie 170 C/O. Obaj bardzo często zostawiają sobie ten finish, a o potrójnych 20 pisałem. Kurs przyjemny, wczoraj M.Smith zrobił, a codziennie jakieś próby występują wśród zawodników. Do tego finish bullem po 1.45, który moim zdaniem jest pewniakiem, bo dostaniemy tutaj zapewne około 5 prób na czerwony środek i jedna w moim odczuciu zakończy się sukcesem.

Obaj zawodnicy powyżej 7.5 180's - 1.65/betfan
Leg zakończony bullem - 1.45/totalbet chyba minus
170 C/O - 7/fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
dzisiejszych spotkań widzę bet perełkę w meczu Icemana z De Sousą,mianowicie -2.5 handicap setowy na Walijczyka.Po tym co pokazał wczoraj Portugalczyk to nie widzę innej opcji.Iceman w formie,De Sousa kompletnie bez formy i myślę,że ugra tu maksymalnie seta.

Price -2.5 handicap sety // 2.04 fortuna
Też to gram, tylko po 2.30 na Unibet. Z tą wysoką formą Price'a, to jednak bym nie przesadzał. Barney dostał od Gerwyna sporo okazji, ale był w kiepskiej dyspozycji i nie potrafił tego wykorzystać. Bardziej skłaniam się do twierdzenia, że Barney przegrał mecz niż Price go spektakularnie wygrał. Aczkolwiek Sousa gra taki piach, że przy tym kursie warto spróbować.

Zastanawia mnie też aż takie faworyzowanie Crossa. W meczu z Williamsem był świetny na podwójnych (57%), ale gra na dystansie przeciętna. Ani jednego lega nie zamknął poniżej 12 lotki. Dla porównania King w meczu z Baggishem 3 legi w 12 lotkach lub mniej. Średnia 93,74, ale pogorszyły ją kiepskie duble. Średnia z pierwszych 9 lotek 101.96
Myślę, czy nie zaryzykować powyżej 5.5 seta po kursie 2.20 - opinia?
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Cross - King
Typ: Cross over 6,5 180' @ 2.05 Betlic/ 2.25 @ 22bet 5

Analiza:
Uważam, że Cross może się dziś trochę pomęczyć z Kingiem dlatego liczę na 5/6 setów w których Cross nabije przynajmniej 7 maxów. Ostatnie jego pojedynki pokazały, że jest mocny w maxach:
-z Williamsem 7 maxów/20 legów (0,35 max/leg)
- z MVG 11 max/17 legów (0,64 max/leg)
- z Claytonem 6 maxów/18 legów (0,33 max/leg)
- z DVD 3 maxy/13 legów (0,23 max/leg)
- z Schindler 5 maxów/16 legów (0,31 max/leg)
- z Andersonem 4 maxy/11 legów (0,36 max/leg)

Liczę dziś na co najmniej 20 legów co daje nam wynik około 7 max dla Crosa. Kurs uczciwy i adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Chisnall - Bunting
1 set powyżej 4,5 lega @2,8

W pierwszych spotkaniach oboje ciężko weszli w grę i przegrali pierwsze sety choć przeciwnicy nie byli zbyt mocni, może było trochę nerwów na początek, trudno powiedzieć. Gates u Buntinga w ogóle był niespodzianką, że wszedł do tej rundy, natomiast Gilding w pierwszym spotkaniu grał piach, natomiast nieco zaskoczył w tym pierwszym secie Chisnalla niezłą grą. Dlatego liczę na to, że i dziś to wejście oboje mogą mieć spokojne. Chizzy faworytem i wydaje się, że powinien wziąć to spotkanie, natomiast liczę na spokojny pierwszy set i 5 legów na początek, kurs jest ciekawy, by to zaryzykować.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Ross Smith @2.25
Warto spróbować biorąc pod uwage ich mecze w poprzedniej rundzie. Smith bardzo dobra forma, świetny na dystansie, 10 maxow w 18 legach, średnia 3 lotek 101, 57% na podwójnych, DvD grał znacznie gorzej, ledwo 88 średnia. Jeśli Smith utrzyma formę, będzie z automatu rzucał 180 i dalej grał świetnie na podwójnych, to powinien sobie poradzić.
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Spotkanie Dirka z Rossem rozpoczęło nam się na dobre i po tym co zobaczyliśmy w 1 secie uważam, że to będzie kawał meczu, gdzie Panowie mogą zagrać pełen dystans. W drugim spotkaniu sesji dostaniemy spotkanie, o którym mówi się mało i dla wielu wydaję się być one jednostronne. Ja tutaj jestem jednak zdania, że starszy z Anglików jest w stanie postawić się byłemu mistrzowi świata. Nie ukrywam, że typ jest bardziej "pod czutkę" niż typowo pod statystyki. Warto jednak wspomnieć, że Mervyn King kiedy się pojawia na największej scenie to gra naprawdę bardzo solidnie. W zeszłym roku udało mu się nawet niespodziewanie dojść do półfinału, gdzie przegrał aż 0-5 z Jamesem Wadem. Tutaj podczas 1 rundy pokonał po bardzo ciekawym spotkaniu Baggisha. Niemniej jednak faworytem tego spotkania jest Cross, który po świetnym PCF i porażce dopiero w finale z MVG wygrał swoje pierwsze spotkanie pewnie pokonując Scotta Williamsa grając pod 100AVG.

Na czym się warto tutaj skupić? Przede wszystkim w moim odczuciu Kinga jak najbardziej stać na grę w okolicach 94 co powinno mu pozwolić na wygranie minimum 1 seta przy swoim podaniu. Kurs na czysty win Voltage jest zbyt niski, ale podparty minimum 5 setami w moim odczuciu wygląda dobrze.

Do tego 180's:
Cross 7 w 20 legach
King 5 w 23 legach

Sezon:
Cross: 0.26 na lega
King: 0.21 na lega

Biorąc pod uwagę, że czuję tutaj minimum 5 setów co powinno nam dać te około 22/23 legi minimum co daje nam prawie 6 u Crossa i blisko 5 dla Kinga.

Cross wygra i powyżej 4.5 seta – 1.52/betfan
Obaj zawodnicy powyżej 3.5 180’s – 1.57/betfan
King powyżej 4.5 180’s – 1.83/fortuna


Dla zabawy :D

King rzuci więcej 180’s i osiągnie wyższy C/O – 7.5/betfan
 
Ostatnia edycja:
S 306

siersciuch

Użytkownik
Van der Bergh -1,5 seta @1,64 BETFAN

Kim Huybrechts awansował dzięki słabej postawie broniącego tytułu Wrightowi. Młodszy Belg pokonał bez problemu naszego reprezentanta. Jest poziom wyżej od starszego kolegi. Dobry typ do ako lub zagranie grubiej na solo. Moim zdaniem bardzo pewny typ.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Czuje, że Van Der Voort może to dzisiaj wygrać. Humphries mnie nie przekonał w poprzedniej rundzie, a narazie mało kursów 1,20 popsuło kupony, więc gdzieś musi być kolejny. Warto pograć Holendra po takim kursie, bo jest nieobliczalny
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gerwyn Price - Jose De Sousa
Rzuci najwięcej 180-tek i uzyska najwyższy checkout: Jose De Sousa @ 4.20
Betfan

Tak sobie myślę, że takie kombo "najwięcej 180tki + najwyższy checkout" w stronę doga ma rację bytu w tym zestawieniu. Oczywiście, Price jak mu się będzie chciało i będą wchodzić t60 to maksów narzuca, bo powtarzalność ma, ale jego siła tkwi głównie w 140tkach, a nie 180tkach. Rzuca je regularnie i tym buduje przewagę w większości legów. Z punktowaniem w legu nie ma problemu, ale też szału nie ma: z Woodhousem ave92 (3x 180tki), z Barneyem ave93 (6x180), są to spokojnie poziomy do osiągnięcia dla Portugalczyka. Różnica między nimi raczej będzie zauważalna na dublach. A więc, Price nie będzie musiał się silić na wysokie zamki, bo sobie spokojnie dojdzie na swoje ulubione podwójne, a de Sousa nie będzie miał wyjścia i takie wysokie kończące kombinacje będzie musiał rzucać żeby się zaczepić w meczu. Potrafi to robić, pokazał to nieraz, podobnie z maksami, nawet w tym turnieju już trochę narzucał (z Whitlockiem 6, z Searle 9). W poprzednich rundach 2 razy rywale pozwalali mu wrócić do meczu z 0-2 i 0-3, dzisiaj przy takim falstarcie happyendu nie będzie, więc od początku trzeba cisnąć. Na co to wystarczy to się okaże, ale de Sousa umiejętności ma żeby postawić się trochę Walijczykowi, gorzej z mentalem, ale to już inna historia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom