>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Gary Anderson - Chris Dobey, handicap 180's Anderson +1.5, @1.70 BETCLIC

Generalnie 180's są rzeczą mocno loteryjną, ale nie mogę przejść obojętnie obok tego typu w kontekście Andersona, który jak gra swoje, to jest nie do zatrzymania i rzuca je jak w transie. Oczywiście to już nie jest ten sam Gary co jeszcze kilka lat temu, ale przy takim systemie setowym jest w stanie osiągnąć te absolutne minimum w kontekście typu, czyli w najgorszym przypadku mieć o jedną 180's mniej od Dobeya. Nastawiam się raczej na dość zaciętą konfrontację, także jesli Anderson ma wygrać, to takie 180's będą z pewnościa bezcenne.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wright nie wygląda dobrze, już pierwszego seta wygrał trochę psim swędem, po prostu Belg nie trafił żadnego dubla 0/5. Ale w drugim już trafiał i sytuacja się odwróciła i 3-0 w 2. secie. Teraz 1-1, 180tki 1-2, checkout 60-100, a kurs na Huybrechtsa na win, maksy i checkout @17 Trochę chyba przesadzony. Nawet czysty win @6 to jest value z tak grającym Wrightem, a nawet gdyby lepiej coś pograł to Belg na razie w gazie.

edit: dzisiaj Huybrechts dał trochę zarobić, to się chwali. Obrońca tytułu poza turniejem, ale Wright dzisiaj faktycznie nie był sobą i wynik nawet mógłby być wyższy. Huybrechts grał po prostu solidny mecz, nic specjalnego, ale to wystarczył aż nadto na Wrighta. Plus dla Belga że potrafił wykorzystać słabszy dzień faworyta, bo w poprzednich takich okazjach różnie bywało.

Wynik: Wright - Huybrechts 1-4 (checkout 96-100, 180tki 3-4

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +640
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Oklaski dla wszystkich co podawali
Wright po @1.19
Jeszcze większe dla Ciebie, który zarejestrował się na forum, żeby coś takiego napisać. Ale skoro już pogratulowałeś wszystkim i w takim stylu się przywitałeś, to czekamy na Twoje typy, z pewnością cała społeczność forumowa skorzysta i zarobi dzięki Twoim typom, a bukmacher będzie płakał, że taka osobistość postanowiła zacząć publicznie podawać pewne i skuteczne typy! 🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +1089
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Jak to nikt, a P Pawe240? Pomijasz wielkiego znawcę, który już wcześniej o tym wiedział, ale czekał na zakończenie meczu, żeby wygłosić swe mądrości 😂
Dla beki dałem mu reputację i zaproponowałem post do wyróżnienia żeby dzbana oznaczyć.

Sam ładowałem na jednym kuponie Huybrechts under 5.5 maxa a na drugim Wrighta lepsze wszystko bo Kim gra taka padake że spodziewałem się 4-0 a nie 1-4 xD trafił ten jeden mecz w roku, VDB go na lajcie przejdzie i też warto szukać underow maxow Kima w tym meczu.
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Chyba nikt się takiego obrotu spraw nie spodziewał bo Huybrechts od dawna nic nie grał a tu takie coś :unsure:
I dzisiaj Huybrechts też nic nie grał, zwykły przeciętny występ: przeciętna średnia, przeciętna skuteczność na dublach, wysokich checkoutów też nie było. Po prostu Wright był jeszcze gorszy. Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej. Dzisiaj Hybrechtsa ograłby grający wcześniej Jim Williams który przegrał po świetnym meczu z Clemensem i to prawdopodobnie do zera by go ograł, może 4-1. A kto wie, może i Barney by go ograł (który przegrał 0-4 z Price'em), ale pewnie po bardziej wyrównanym meczu.

ScreenShot01431.jpg
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tacy wielcy eksperci jesteście a na kursach 1.29 leżycie i płaczecie. Żenada.
Biorąc typy z forum i polegając na innych powinieneś żale zachować dla siebie. Każdy ma swój rozum. Ja przykładowo nie dalem się nabrać na "formę" Wrighta , ale trzeba samemu trochę ogarniać temat
Screenshot_20221228-074838_Photos.jpg Screenshot_20221228-074801_Gallery.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Oklaski dla wszystkich co podawali

Wright po @1.19
Przecież pisałem na 1 stronie, że Wright słabo, trzeba było uważnie czytać 😅

Może to jest mój błąd, ale uważam, że to nie będzie turniej Petera Wrighta
A tak serio, to musisz być świeży w interesie jak dziwi Cię, że kursy @1.20 co jakiś czas nie siadają oraz wyjątkowo zgorzkniały, żeby dając od siebie 0, wymagać i mieć pretensje do innych. Włącz myślenie, a najlepiej pozamykaj wszystkie konta u buka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:45 R. Searle - Jose De Sousa
pierwszy set powyżej 4.5 legów 2.75
Betclic

Na dzisiaj proponuje, że w pierwszym środowym meczu w pierwszym secie padnie powyżej 4.5 legów. Z pewnością jest to do zrobienia, ale obaj panowie musieli być wygrać pierwszy set 3:2 albo 2:3 aby Typ się pokrył.
W pierwszych swoich spotkaniach, bo obaj zaczynali od drugiej rundy. Searle pierwszego seta wygrał 3:2 i tak naprawdę szedł punkt za punkt aż w końcu udało mu się odnieść zwycięstwo na 1:0, natomiast De Sousa został dwa razy przełamany, a co za tym idzie przegrał 2:3. Z racji, że jest to pierwszy set to panowie będą się rozgrzewać, a więc jest szansa na sporo błędów, które rywal będzie chciał wykorzystać.
Dla uwagi dodam, że wczoraj w pierwszych trzech spotkaniach w pierwszym secie mieliśmy powyżej 4.5 lega.
 
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
28.12
Mecz: R. Searle - Jose De Sousa
Typ: Powyżej 5.5 seta
Kurs: 1.62
Bukmacher:
Betclic

Kolejne wyrównane spotkanie zapowiada się w tym MŚ. Myślę, że to spotkanie zakończy się minimum na 6 setach. Czemu? Przede wszystkich historia pojedynków obu Panów. Ostatnie ich mecze zakończyły się następującymi wynikami 4:6, 7:6, 7:8 i raz się pojawił wynik 6:1. A tak za każdym razem widzieliśmy sporo legów/setów. 3x wygrywał de Sousa, a raz Searle. Zbliżona jest również pozycja w rankingu światowym pierwszy z nich 16 miejsce a drugi 17 miejsce. Searle miał znacznie łatwiejsze starcie w poprzedniej rundzie bo łatwo wygrał z Czechem Gawlasem 3:0, natomiast Sousa miał ciężki pojedynek z Whitlockiem. Spodziewam się zaciętej rywalizacji w której zobaczymy wiele legów i setów.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Joe Cullen vs Damon Heta
Heta więcej 180' - @2.50 (betclic)

Buki zapewne wystawiły takie kursy na podstawie pierwszego meczu:
Heta z Lewisem 4 maxy (0,3076 / leg)
Cullen z Evansem 7 maxów (0,388 / leg)

Damon wygrał mecz z Lewisem głównie podwójnymi, bo punktował dość słabo. Nie siedziały mu 20 i więcej punktow zrobił na dole tarczy. Ciężko powiedzieć jak dzisiaj się zaprezentuje, ale liczę, że będzie równać do średniej

Na przestrzeni ostatniego pół roku wyglądało to tak:
Cullen 0,2785 / leg
Heta 0,3248 / leg

Natomiast Cullen z Evansem wyglądał świetnie, jednak taka ilość maxów, to mały overperformance.
Bardzo trudno wytypować tutaj zwycięzce. Heta lepiej rzuca podwójne, ale ostatnio ma problemy na dystansie.
Jeżeli musiałbym kogoś wskazać, to jednak myślę, że Cullen bierze mecz Sympatyczny Kangur ma już szczyt formy za sobą, a Joe

Podsumowując: Obaj zawodnicy potrafią rzucać maxy i dla mnie to jest bet 50/50, więc przy tym kursie spróbuję zagrać w stronę Damona. Na Uni zagrany DNB

Dodatkowo Unibet:
Sousa więcej maxów - @1.58
Dobey więcej maxów - @1.67
Dobey wygra i więcej maxów - @2.70
Soutar średnia w meczu powyżej 91,5 @1.80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2510
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Witam wszystkich.
Wczorajszy dzień bardzo mnie zdenerwował.
Z prostego powodu - wyniki przewidywalne do bólu, no może poza gładkim 4:0 Price'a, a ja wtopiłem.
Czemu? Ano dlatego, że poszedłem za tłumem z Wright'em. Jak tylko zobaczyłem pary na tę rundę, to powiedziałem sobie,
że dwóch spotkań nie ruszam: Wright - Huybrechts oraz Searle - De Sousa. Bo po prostu ich nie czuję,
w mojej ocenie cała czwórka gra obecnie średnio i w kratkę. A jednak dałem się nabrać na magię Mistrza,
uwierzyłem, że się odrodzi, że w pierwszym spotkaniu więcej pokazać nie musiał.
Guzik prawda, ustępujący mistrz jest daleko od optymalnej formy, na wczorajszy mecz ciężko było patrzeć.
Szkoda tylko, że mój portfel popłynął razem z Peterem...
Drugim mój zarzut do samego siebie to zbytnia kombinacja - pójście po najmniejszej linii oporu dałoby wczoraj ładny zarobek
- over 5.5 w meczu ASP-Rock, maksy Price-Barney (obaj 5+), VdB win lub z handi i Clayton z handi -
to wszystko była aż za oczywiste i nic więcej nie trzeba było kombinować ;)
Bardzo szkoda mi Aspinalla, ale stracił głowę w końcówce, niestety...

Dziś wyciągamy wnioski i lecimy w ten sposób:

MVG king of the oche @1.83

Pozwólcie, że tutaj nie będę się rozpisywał, bo to aż bez sensu. Shrek główny faworyt do tytułu,
obecna forma 3 klasy wyżej od Austriaka, a do tego i w maksach i w wysokich zamkach jest zdecydowanie lepszy
od Suljovica.

Noppert -1.5 seta @1.8

Będę niekonsekwentny i zaufam Noppertowi po raz drugi, choć może to być potencjalna mina. W poprzedniej rundzie mnie zawiódł,
dając sobie wyrwać seta przez Camerona. Tutaj jednak mamy zapas aż dwóch potencjalnych setów dla Soutara.
Holender póki co jest himeryczny i gra set na średniej ponad 100, żeby kolejnego grać na avg 80-85...
Jeśli jednak utrzyma swój średni poziom, powinno starczyć z handi na Szkota.

Anderson @1.83
Dobey więcej maksów @1.63

Gary bez wątpienia w Ally Pally czuje się jak ryba w wodzie. To jego turniej, tutaj z reguły gra swoje najlepsze mecze.
Dziś trafia na Dobey'a, który jest w gorszej formie i na dystansie zdaje mi się nie wytrzymać tempa Andersona.
Coś, czego nie można zabrać Chrisowi to T20. Potwierdził to w swoim pierwszym meczu, dlatego tutaj upatruję jego przewagę.

Smith wygra i więcej maksów @1.77

Smith to bierze bez dwóch zdań.
Jeśli chodzi o maksy, to obaj są mocni, ale mimo wszystko uważam, że na tak długim dystancie bardziej regularny będzie Anglik.
Doświadczenie i obycie na takich imprezach również po jego stronie.

over 5.5 seta Heta - Cullen

W mojej ocenie to, obok Aspinall-Rock, najbardziej wyrównana para tej fazy. ASP z Rockiem potwierdzili to rozgrywając mecz na pełnym dystansie 7 setów.
Tutaj również nie wykluczam podobnego przebiegu, ale dla bezpieczeństwa mamy bufor 1 seta mniej.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dzisiaj mecze są mega trudne do wytypowania. Naprawdę. Noppert nie zachwyca, szczyt formy ma dawno za sobą. Anderson i Dobey - tu będzie równy mecz, zadecydują podwójne. Tak samo myślę w spotkaniu Heta - Cullen.

Co do tego ostatniego meczu. Wczoraj coś w TVP Sport zaczeli mówić że będzie to mecz z podtekstami, obaj delikatnie mówiąc nie pałają sympatią do siebie. Nie dokończyli tematu, zostawiając go na dzisiaj. Uciekło mi z głowy co Ci Panowie mają do siebie. Mógłby ktoś przybliżyć?

Na tą chwilę najbliżej mi z budżetem by postawić na jedynkę w meczu Searle-Sousa. Osobiście kibicowsko bliżej mi do Portugalczyka, ale to co on odwalał w dwóch setach z Whitlockiem świadczy z w formie to on wciąż nie jest? Searle może bez napięcia, za to bardzo pewnie wygrał z Gawlasem. Wciąż mam w pamięci jego gwiezdne wojny z DvD gdzie przegrał miesiąc temu 9:10 na średniej ponad 103.00. a i fakt że maksow nawrzucal 10 w 19 legach nakazuje się wstrzymać z maksami w stronę Portugalczyka. Searle potrafi, moim zdaniem jest aktualnie poziom wyżej i poradzi sobie dzisiaj z chimerycznym De Sousa


Searle @1.65 kiedyś coś musiało wyłożyć, ale żeby aż tak się Anglik posypał
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Kolejny raz zagram na under 180's. Wczoraj w meczu Ratajskiego wpadło w dużym zapasem. Dziś po analizie rynków na Betclic skuszę się na under 14.5 maxow w meczu Andersona z Dobeyem. W poprzedniej rundzie rzucili odpowiednio 4 i 5 180's. Teraz oczywiście mecz do 4 wygranych setów, ale chyba celowniki trochę rozregulowane. Nie spodziewam się kolejnego meczu jak wczorajszy Rocka z Aspinallem. 15 maxow to spora ilość i myślę że nie zbliża się do tej wartości.

Anderson vs Dobey
Under 14.5 180's @1.82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +997
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kolejny raz zagram na under 180's. Wczoraj w meczu Ratajskiego wpadło w dużym zapasem. Dziś po analizie rynków na Betclic skuszę się na under 14.5 maxow w meczu Andersona z Dobeyem. W poprzedniej rundzie rzucili odpowiednio 4 i 5 180's. Teraz oczywiście mecz do 4 wygranych setów, ale chyba celowniki trochę rozregulowane. Nie spodziewam się kolejnego meczu jak wczorajszy Rocka z Aspinallem. 15 maxow to spora ilość i myślę że nie zbliża się do tej wartości.

Anderson vs Dobey
Under 14.5 180's @1.82
Zbliżyć się z pewnością zbliża, chyba że mecz pójdzie w małą liczbę setów. Ale to już chyba lepiej pograć under 5,5 seta po wyższym kursie.

Jak sam napisałeś Dobey 5 maksow w trzech setach. Też nie musiałeś się za mocno koncentrować, ale załóżmy ostroznie że w tych sześciu setach zrobi 9-10 maksow.

Anderson średnio jeden maks na seta, więc zrobi 5-6. Zwróć uwagę ile on miał też 140. Widać że celuje w T20 non stop i wchodzi, naprawdę wchodzi Ja tu absolutnie nie chce krytykować, natomiast z prostej matematyki wynika że jeżeli mecz potrwa 6 setów to ten under nie wejdzie. A gdzie przy siedmiu

Uwielbiam szukać tych underow ale dzisiaj wszędzie kursy w porządku wystawione. Jest jeden under (MvG - Suljovic 8,5 lub sam Austriak under 2.5) który chodzi mi po głowie. Warunkiem naprawdę krótki mecz i zabawa MvG po tarczy. Skłaniam się ku 8,5 ale linia na Mensura w moim odczuciu też mocno przesadzona
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dziwnie zaczęła się ta 3 runda. Po pierwsze zawiódł mnie mocno Pan ASP, który wygrał przegrany mecz. Czy Rock się ślizgnął? Z jednej strony nie, bo kończył w kluczowych momentach, ale statystyka, gdzie miał 2xwięcej wizyt bez potrójnej od ASP pokazuję, że jest on mocno nierówny. Widowiskowy gracz, ale jakoś tak przypomina mi Micheala Smitha ze swoich początków. Sesja wieczorna? Na otwarcie dostajemy fenomenalny mecz pełen zwrotów akcji z overami wszystkiego co się dało. Następnie słaby Barney, a wynik uwypuklił format systemu setowego. Jeżeli spojrzymy na suche liczby z % zamiast ilości dabli to ja tutaj widzę minimum 6 setów... Price dwoił się i troił żeby pozwolić Barneyowi wrócić do spotkania, ale ten tego nie wykorzystał. Lotka na 3 seta, 2 lotki na D20 żeby mieć 2-1 w 4 secie... Serce mnie jednak mniej bolało po tym co zrobił Wright. Wiedziałem, że pchanie się tutaj w jakieś handicapy zupełnie nie miało sensu, ale, że Szkot przegra w taki sposób? Niemożliwe mimo średniej formy w ostatnim czasie. Kim nie zagrał niczego wybitnego, a i tak pewnie pokonał byłego już mistrza świata.

Nie ukrywam, że minus na moim wczorajszym kuponie powoduje, że muszę znów budować, a niestety czas się powoli kończy. Czas powoli wyciągnąć artylerię, bo budulec w postaci Rock więcej 180's wygląda fenomenalnie. Zobaczymy co dalej, bo czy Chizzy (vs. Bunting) wygląda na fenomenlany bet? Nie wiem, może ktoś mi odpowie.

Co na dziś? Bez większego opisu, bo średnio czuję te mecze.

Searle-De Sousa
Typ: De Sousa więcej 180s - 1.56/forBET


Searle był kiedyś maszyną do 180's, bo naprawdę bardzo dobrze je rzucał, ale w ostatnim czasie dostrzegłem u niego co raz częstsze zmiany sektorów przy 120 punktach w tarczy po 2 lotkach. W 1 rundzie zaledwie 1 max w 14 legach. Z drugiej strony Jose, który swoją grę opiera głównie na nich. Jemu również zdarzy się zagrać 341 od dołu, ale raczej sporo maxuje nawet w dziwnych momentach mając chociażby 206 do końca. Spodziewam się dość długiego spotkania, a to również powinno pomóc temu betowi, bo Sousa bywa nieregularny. W meczu z Whitlockiem po dwóch pierwszych setach miał tylko 1 maxa, po kolejnych dwóch już 5, a w ostatnim secie nie rzucił nic. Imo kurs bardzo przyjemny, więc polecam.

Noppert-Soutar
Typ: Noppert / obaj zawodnicy C/O minimum 100 / obaj zawodnicy C/O minimum 110 - 1.41/forBET 1.55/betfan / 2.2/betfan


Ciekawie zapowiadający się mecz, bo mimo tego, że Noppert jest faworytem tego spotkania i graczem co raz częściej występujących w decydujących fazach turnieju to Soutar umie i potrafi grać na MŚ. W zeszłym roku bardzo dobry występ i dotarcie aż do 1/8, a w tym roku pokonanie w 2 rundzie rozstawionego Gurneya zamykając 160 na mecz. Typując zwycięstwo skłaniam się jednak ku wygranej Holendra, bo wydaję mi się on bardziej doświadczonym zawodnikiem i osoba, która potrafi dźwigać kluczowe momenty w szczególności na podwójnych, które są jego bronią. Do tego dokładam zamki obu zawodników. Obaj potrafią i to wysoko. Soutar 110 oraz 160 (vs.Gurney) oraz 124 i 119 (vs.Cuming). Noppert zapiął 115 w swoim spotkaniu przeciwko Cameronowi mając w tym spotkaniu 11/19 na podwójnych. Uważam, że powinniśmy tutaj dostać minimum 22 legi, a to powinno starczyć na zapięcie powyższych linii.

MVG rozjedzie Mensura, ale tutaj poza jakimś czystym winem na typowe podbicie nie ma co się pchać. Może wygrać 4-0, stracić z 5 legów i nie zrobić ani maxów ani zamka. Mensur potrafi zamknąć jakieś 121, bo potrafi dobrze "bullować", więc te spotkanie to typowe no bet.

Smith-Schinder
Typ: Smith wygra i więcej 180s - 1.75/forBET


Smith zaledwie 3x180's w 1 spotkaniu, ale grał ledwo 9 legów. Schindler 6 maxów, ale w 18 legach co daje nam tą samą statystykę. Jedna 180s na 3 legi. Kurs bardzo wysoki, a Anglik nie miewa rywali, którzy robią tyle samo lub więcej maxów niż on. Schindler będzie idealnym przeciwnikiem pod tempo Bully Boya, więc spodziewam się bardzo szybkiego spotkania. Smith wie, że potrafi i może tutaj powtórzyć wynik z zeszłego roku. Lubi format setowy co myślę, że dziś pokaże.

Dzień 11 - 28.12.2022

Najwyższe zamknięcie powyżej 155.5 - 1.57/fortuna
170 C/O - 2.9/fortuna


Linia bardzo niska, a tutaj kilku ekspertów od wysokiego zamka mamy. Brakuje mi mocno 170 do długoterminówki a prawie codziennie mamy pudło na bullu (2xDima i 1xKim wczoraj). Anderson-Dobey, Cullen-Heta, Smith-Schindler, gdzie można spróbować zaatakować. Kurs bardzo przyjemny, bo dla porównania etoto ma podobny kurs na dana sesję.
Post automatycznie złączony:

Gdzie są zakłady np. obaj gracze ov 5,5 180? Wczoraj były na totalbecie, ale dzisiaj nie widzę.
Betfan, forBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1412
Do góry Bottom