>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Clayton - Dolan

Clayton handicap -1,5 seta @1,45 forbet
Ryzykownej: Clayton handicap -2,5 seta @2,50 forbet

Nie ma co ukrywać, zdecydowanym faworytem tego meczu jest Clayton. Walijczyk w poprzedniej rundzie pewna wygrana 3:0 nad van Trijpem. W drugim secie Walijczyk zagrał na kosmicznej średniej 120. Dolan natomiast wygrał 3:1 z Hendrixem, ale mecz stał na niskim poziomie. Brendan zagrał na średniej zaledwie 87. Dziś pewnie Dolan zagra troszkę lepiej, ale Walijczyk to dużo wyższa półka. Powinien poradzić sobie dość gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dimitri Van Den Bergh - Krzysztof Ratajski
Wygra spotkanie i rzuci najwięcej 180-tek: Dimitri Van Den Bergh @ 1.86 4-1 i 3-4 180tkach
Betfan

Ratajski bardzo skorzystał na rozstawieniu bo w 1. Rundzie miał wolne, a w w drugiej dostał ogórka Jensena. Ja wiem że generalnie poziom na tych MŚ jest niższy niż we wcześniejszych, ale średnia Holendra 81 troche nie przystoi na tym poziomie, i trochę było tak że Polak się dostosował do poziomu z ave 88 a mimo to oddał seta. Generalnie nie wyglądało to imponująco, nawet jeśli czasem trudno przy słabszym rywalu wyzwolić swoją najlepszą grę. Przy tym występ Belga w poprzedniej rundzie to byo po prostu dobre wykonanie roboty: 3-0 z niewygodnym Illaganem (średnia 86), który na spokojnie ograłby rywala Ratajskiego, a i z Polakiem nie byłby bez szans. Dimitri średnia 97 i kończące na poziomie 53%, jeśli to powtórzy to mecz z Polakiem może nie być zbyt długim widowiskiem. Ale mimo wszystko liczę na to że Polak 1-2 sety urwie. Natomiast typem moim jest Van Den Bergh win + więcej 180ek, bo kurs sporo wyższy niż gdzie indziej, a wydaje się dość rozsądnym w tym zestawieniu.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dimitri Van Den Bergh - Krzysztof Ratajski
Ratajski poniżej 4.5 sumy punktów 180 @ 2.15
Betclic

Spotkanie za 30 minut, a więc na szybko. Ratajski zaczął turniej od drugiej rundy. W pierwszym swoim spotkaniu, które wygrał dość gładko 3:1, rzucił zaledwie tylko trzy razy maksymalna liczbę 180.
W poprzednich turniejach tak jak min. w PDC Players Ch., gdzie liczba setów była zdecydowanie większa, w przegranym meczu 10-7 rzucił osiem razy maksa. W wygranym spotkaniu 6:1 przeciwko De Sousa ani razy nie trafił maksa. W spotkaniu z O'Connorem wygranym 6:4, maksów rzucił zaledwie raz.
Dzisiaj będzie musiał mocno stanąć na wysokości zadania jeśli będzie chciał wygrać i pójść dalej. Jestem jednak zdania, że będzie mu ciężko przebić linie 4,5, a więc proponuję poniżej 4.5 maksów Ratajskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dima w 1 secie słaby, ale w takim razie co powiedzieć o Ratajskim…
Edit. Ale Krzychu odpalił w 3 secie 🔥
 
Ostatnia edycja:
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Takie pytanie mam: widzieliście gdzieś typy na overy legowe w meczu?

Pamiętam że przy poprzednich MŚ zawsze były i to była fajna opcja przy jakimś wyrównanym zestawieniu, lepsza niż over setów.
A teraz nigdzie takich typów nie widzę, w żadnym buku, który znam, ale buków tyle że może gdzieś są.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Takie pytanie mam: widzieliście gdzieś typy na overy legowe w meczu?

Pamiętam że przy poprzednich MŚ zawsze były i to była fajna opcja przy jakimś wyrównanym zestawieniu, lepsza niż over setów.
A teraz nigdzie takich typów nie widzę, w żadnym buku, który znam, ale buków tyle że może gdzieś są.
Ruskie maja. 1xbet itp
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Takie pytanie mam: widzieliście gdzieś typy na overy legowe w meczu?

Pamiętam że przy poprzednich MŚ zawsze były i to była fajna opcja przy jakimś wyrównanym zestawieniu, lepsza niż over setów.
A teraz nigdzie takich typów nie widzę, w żadnym buku, który znam, ale buków tyle że może gdzieś są.
Na początkowe mecze fortuna praktycznie na każde spotkanie miała over 3.5 Lega w secie, kursy około 1.40.
Dzisiaj over 3.5 mamy tylko w spotkaniach Wrighta i Claytona, na resztę par wychodził over 4.5 Lega.
U Rocka łatwo weszło,co mnie cieszy bo mam właśnie pograne w tasiemce a kurs 2.70 przy tak wyrównanej parze dosyć wysoki.
Post automatycznie złączony:

Na początkowe mecze fortuna praktycznie na każde spotkanie miała over 3.5 Lega w secie, kursy około 1.40.
Dzisiaj over 3.5 mamy tylko w spotkaniach Wrighta i Claytona, na resztę par wychodził over 4.5 Lega.
U Rocka łatwo weszło,co mnie cieszy bo mam właśnie pograne w tasiemce a kurs 2.70 przy tak wyrównanej parze dosyć wysoki.
Teraz live pojawia się na każdego seta z osobna no ale do ako niestety na fortunie tego nie połączymy.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Póki co to Dima rozczarował i aż za łatwo to wygrał (trzeba będzie to wziąć pod uwagę w kolejnej rundzie), z kolei ASP można powiedzieć przegrywa mecz, w którym był lepszy. Zjadły go te podwójne niestety. Szkoda, bo w tym kursie było spore value :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ale zwrot akcji w meczu Claytona. W ostatnim legu zrobił więcej 180 i zamknął 116 ratując kupony :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +587
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
1672159738076.png
Sesja popołudniowa dla długoterminówki, którą wstawiałem przed turniejem nie mogła się ułożyć lepiej. Wystarczy już tylko, że MVG wygra z Suljo i czerwieni na tym kuponie na pewno nie będzie. Oby sesja wieczorna również nie zawiodła, a ja przedstawiam co zagrałem na środę w Unibet.

MVG King of the Oche @1.83
Anderson - Dobey under 16.5 180-tek @1.42
Smith @1.18


Suljovic zaskoczył mnie wygraną w maxach przeciwko de Deckerowi, ale nadal uważam, że jest to zawodnik dużo gorszy w 180 od MVG. Pokazują to nie tylko liczby z tego sezonu. W formacie do 4 wygranych setów myślę, że przewaga MVG w maxach powinna być widoczna. Jeśli chodzi o samą wygraną w meczu to myślę, że nie ulega to wątpliwości. Holender to jeden z kandydatów do końcowej wygranej, a Suljovic ma za sobą naprawdę słaby sezon, a przekonywujące zwycięstwo w drugiej rundzie to bardziej zasługa Belga, który zagrał na AVG 85 i średnim procencie podwójnych. Jeśli już o podwójnych mowa to MVG miał oczywiście tyle samo wygranych legów co Suljovic, ale potrzebował 18 prób by je wygrać, a Austriak aż 30. To dosyć istotne jeśli gra się zakłady na najwyższy checkout w meczu. Wydaje się, że przy wartościach 100+ większe szanse na skończenie będzie miał MVG, który powinien zaliczać mniej wtop na podwójnych.

W meczu Szkota z Anglikiem nie jest oczywiście wykluczony over setowy, ale ja jednak skłaniam się ku niedużej liczby 180. Gary rozegrał z Razmą 20 legów, w których rzucił tylko 4 maxy. Dobey w tym aspekcie pokazał się lepiej, bo w 14 legach rzucił 5 maxów. Gdyby jednak przyjrzeć się bliżej statystykom z jego meczu to w oczy rzuca się jedna rzecz. Miał więcej 180-tek niż 140+ co jest rzadko spotykane i nie ma co na to liczyć w meczu z Andersonem. Jeśli proporcje 180 do 140+ zmienią się to nie powinniśmy obejrzeć dwucyfrowej liczby maxów w wykonaniu Dobeya, mimo że jest to jeden z lepszych zawodników pod względem rzucania 180. Uważam jednak, że jeżeli któryś z zawodników da plamę w kwestii 180-tek to szanse na powodzenie typu są spore oczywiście jeżeli nie zobaczymy jakiejś długiej siedmiosetówki.

Ostatni typ to już gra na faworyta, który nie powinien zawalić. Smith nie przegrał jeszcze na tym turnieju lega co już jest sporym wyczynem. Martin Schindler zagrał całkiem nieźle w swoim pierwszym spotkaniu, ale dużo bardziej poprawić się to już raczej nie da rady. Powinniśmy zobaczyć Smitha, który zagra na średniej z przedziału 95-100 skoro bez żadnej presji w meczu z Raffertym bez problemu osiągnął ten przedział, a teraz poprzeczka idzie nieco wyżej. Taka gra powinna jednak w zupełności wystarczyć do pokonania Niemca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +587
G 0

gubernator_nh

Gość
Clayton dostanie w czajnik z tym młodym co ograł dziś ASP coś mi się wydaje.
 
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gerwyn Price - Raymond Van Barneveld
Rzuci najwięcej 180-tek i uzyska najwyższy checkout: Raymond Van Barneveld @ 5.10 i blisko i daleko..6-5 w 180kach i 128-147 w checkout
Betfan

Chyba ciekawa opcja na to zestawienia. Price w pierwszej rundzie z Woodhousem mocno rozchwiany, zaczął źle 0-1 i niewiele brakowało żeby było jeszcze gorzej, ale rywal pozwolił mu się odbudować i skończyło się 3-1. Przeciętna średnia jak na niego 92, tylko 2x180, potem się tłumaczył że trochę stresu było bo broni w tych mistrzostwach mnóstwo punktów rankingowych po tytule sprzed 2 lat i stąd ten kiepski start. Tak czy siak, zaprezentował się tak sobie, a punktów w rankingu nadal musi bronić. Tylko teraz zagra ze starym wygą który w pierwszej rundzie zaprezentował trochę gry ze swoich najlepszych lat: ave 95 +7 maksów i komfortowa wygrana (3-1) z dpbrze grającym Meikle. Wysokich zamków nie rzucał, ale wszyscy wiemy że Barney jest w nich specem, maksy też siedzą i jeśli dzisiaj będzie podobnie to combo „najwięcej 180ek + najwyższy checkout” może być po jego stronie, a kurs taki że nie da się obok przejść obojętnie.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Williams - Clemens własnie graja jeden z lepszych meczów tych MŚ, coś koło tego co grali dzisiaj Aspinall z Rockiem. Też średnie pod 100, dużo 180tek, wysokie zamki.. też leg za leg, set za set, i też się może skończyć w decydującym secie. Na razie 2-2 i przerwa. Nie zdziwię się jesli to będzie najlepszy mecz tej sesji.
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Searle - de Sousa typ de Sousa kurs 2.20 Betclic

Lekko zaskoczył mnie kurs na Sousa, ale patrzac na ostatnie średnie obu panów to w lepszej dyspozycji wydaje się Searle. Ostatni mecz Sousy dał mu na pewno wiele, wygrana po 5 setach z groźnym przeciwnikiem jakim jest Whitlock powinno dobrze wpłynąć na kolejną rundę. Patrząc na pojedynki obu zawodników to czterokrotnie wygrywał Portugalczyk, natomiast raz cieszył się ze zwycięstwa Searle. Nie tak dawno spotkali się obaj panowie, a dokładnie końcem września, gdzie Sosusa powyżej średniej 100 pokonał dość pewnie swojego jutrzejszego rywala. Patrząc na ranking różnica zaledwie jednej pozycji. Według mnie kursy powinny być przynajmniej zbliżone do siebie, a tutaj widać bardziej jeszcze spadek kursów na Searle, więc kompletnie tego nie rozumiem. Ostatnie wyniki Searle nie były jakieś nadzwyczajne, a wręcz powiedziałbym dość przeciętne. Czuje, ze jutro Portugalczyk sprawi niespodziankę i wygra to spotkanie.
 
Do góry Bottom