>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Coś na wieczorna sesje ? Jakieś handicapy -1.5 warto ba któregoś?
Ja próbuje win Van Der Voorta.
Na Etoto są fajne zakłady z kursem 1,80
Pierwsza lotka w meczu musi wpaść w singlową 20stke. Wiadomo, że każdy celuje w potrójna i owszem zdarza się, że lotka ucieknie na 5, czy 1 ale zdarza się to rzadko.
Zazwyczaj te pierwsze loki to przywitanie się z tarcza, więc szanse są spore, że wpadnie singlowa.
Dzisiaj grałem to w meczu Rataja, Searle'a i Sulijovica. U Dirka odpuściłem, bo bałem się, że on rozpocznie, a potrójne lubi trafiać, ale wpadła singlowa, Więc można powiedzieć, że siadło 4/4.
Jak ktoś lubi się w ten sposób bawić, to grając kilka takich dubelkow jest spora szansa wyjść na plus.
 
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Gary Anderson - Madars Razma
Typ: Gary Anderson wygra spotkanie i rzuci najwięcej 180-tek @ 1,57 3-1 i 4-2 w maksach


Gary ma dziś urodziny, ostatnio często go wypuszczają do gry w jego urodziny. Ale ja nie o tym. Gary uwielbia grać w Ally Pally. Po jego dwóch triumfach najszybciej odpadł w 4 rundzie. Z Razmą miałby odpaść? No bez jaj. Łotysz swoje zrobił - wymęczył z Jiwą 3-1 na średniej 89. Madars maksów za bardzo też nie rzuca, uwielbia latać po tarczy. Fajny kurs do dubla lub trebla.

Danny Noppert - David Cameron
Typ: Danny Noppert -1,5 seta @ 1,30 3-1


Cameron wygrał z Edhousem i chyba obaj do dziś nie wiedzą jak to się stało. Średnia Davida 87 i to raczej jego normalny poziom. Nopperta przedstawiać nie trzeba. Zdecydowany, świetnie punktujący i szybko kończący. Spodziewam się gładkiego 3-0.

Joe Cullen - Ricky Evans
Typ: Joe Cullen @ 1,26 3-1


Cullen w dwóch ostatnich latach dołączył do ścisłej czołówki i nie zdarzają mu się głupie wpadki. A taka byłaby z Evansem. Ricky ograł Fallon na średniej 89 i kompletnie mnie nie przekonał. Cullen jest powtarzalny aż do bólu i tym pokona Ricky'ego.

AKO: 2,57 (2,26) betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +475
S 0

secretariat

Użytkownik
Na czym oglądacie mś? Myslslem ze na viaplay bedą to sie przeliczylem, natomiast na tvp sport tylko niewielka czesc. Mam wiecej czasu i chetnie bym poogladal.
 
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Na czym oglądacie mś? Myslslem ze na viaplay bedą to sie przeliczylem, natomiast na tvp sport tylko niewielka czesc. Mam wiecej czasu i chetnie bym poogladal.
Ludzie ile razy można.

Na viaplay nie ma transmisji w tym roku.

Wszystko na TVP Sport online (aplikacja/strona/youtube)

 
Otrzymane punkty reputacji: +90
F 761

fimbus16

Użytkownik
Witam! Ktoś wie jaki kurs był na wyższy checkout suljovica? Zagrałem w etoto suljo win, więcej maxow i wyższy checkout po kursie 37.5 i po tym jak weszło dali po kursie 1.0 tłumacząc się że kurs zawyzony.Patrzac że w fortunie na więcej maxow był kurs 12 a na win koło 2 to raczej nie był kurs zawyzony tylko zrobili mnie w ... no ale raczej nic się z tym nie da zrobić
Ode mnie na najbliższe dni:
Van den Bergh, MVG win&maxy&checkout, Clemens, Noppert win&maxy&checkout
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +761
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Witam! Ktoś wie jaki kurs był na wyższy checkout suljovica? Zagrałem w etoto suljo win, więcej maxow i wyższy checkout po kursie 37.5 i po tym jak weszło dali po kursie 1.0 tłumacząc się że kurs zawyzony.Patrzac że w fortunie na więcej maxow był kurs 12 a na win koło 2 to raczej nie był kurs zawyzony tylko zrobili mnie w ... no ale raczej nic się z tym nie da zrobić
Ode mnie na najbliższe dni:
Van den Bergh, MVG win&maxy&checkout, Clemens, Noppert win&maxy&checkout
Pozdrawiam
Reklamacje pisz i nagłaśniaj temat na forach i grupach darterskich bo to nic innego jak zwykłe oszustwo i złodziejstwo.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Witam! Ktoś wie jaki kurs był na wyższy checkout suljovica? Zagrałem w etoto suljo win, więcej maxow i wyższy checkout po kursie 37.5 i po tym jak weszło dali po kursie 1.0 tłumacząc się że kurs zawyzony.Patrzac że w fortunie na więcej maxow był kurs 12 a na win koło 2 to raczej nie był kurs zawyzony tylko zrobili mnie w ... no ale raczej nic się z tym nie da zrobić
Ode mnie na najbliższe dni:
Van den Bergh, MVG win&maxy&checkout, Clemens, Noppert win&maxy&checkout
Pozdrawiam
Masz Screena kuponu, czy jakieś inne dowody na ten wałek z ich strony? Napisze do kogoś w tej sprawie, bo wiem kto może zrobić coś z tym i być może odzyskasz hajs.
 
F 761

fimbus16

Użytkownik
Pisałem posta po 23, był zwrot 1.0 a teraz patrzę po godzinie i jest na zielono mimo że o 20 zgłaszałem to na czacie i dostałem informację że nie ma szans na zmianę rozliczenia. Może ktoś z forum ma jakieś magiczne moce i to przez to więc tak czy siak dziękuję :)
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Pisałem posta po 23, był zwrot 1.0 a teraz patrzę po godzinie i jest na zielono mimo że o 20 zgłaszałem to na czacie i dostałem informację że nie ma szans na zmianę rozliczenia. Może ktoś z forum ma jakieś magiczne moce i to przez to więc tak czy siak dziękuję :)
Uzytkownik Cabron Cabron chwile przed tym Twoim postem wspomniał o magicznych mocach to chyba jemu nalezy sie podziekowanie
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Witam serdecznie,

pomału zaczynam typowanie MŚ i na pierwszy ogień idą:

Dobey win i under 4.5 setów @1.85 3:0
Dolan win i under 4.5 setów @1.8 3:1
Smith win i under 4.5 setów @1.55 3:1
Williams -1.5 180 @1.85 6-7, Cross lepiej niz sie spodziewalem
Schindler -2.5 180 @2.04 6:2
Schindler win i więcej 180 @1.9 6:2 w maksach, 3:1 w meczu
Noppert 3:0 @1.97 przegral set ma wlasne zyczenia, zlekcewazyl slabego camerona
Noppert King of the oche @2.0 remis w maksach :(
Cullen win i under 4.5 setów @1.65 3:1
Van Den Bergh -1.5 seta @1.93 4:1
Clemens win @1.78

dużo tego, zobaczymy, jak mi wyjdzie ;)
Polecam różne kombinacje z powyższej listy.

Jeśli chodzi o trzy pierwsze typy, to logika dość podobna - faworyci, w lepszej formie przeciwko zdecydowanie niżej notowanym rywalom, którzy w swoich poprzednich rundach nie zachwycili i notowali średnie w granicach 85 punktów. Jeśli zagrają na swoim średnim poziomie, czyli średnia ok 93-95, to nie będzie podjazdu i jeden stracony set to absolutne maksimum.
Williams i Schindler zdecydowanie lepiej dysponowani na T20 od swoich rywali. Szczególnie Williams w pierwszej rundzie dał koncert na tym polu uzyskując aż 10 maksów w czterosetowym pojedynku (notabene pokonując Joyca grającego na średniej 103 i rzucającego 7 maksów ...). Cross co prawda potrafi czasem zaskoczyć skutecznością na T20, ale nie sądze, by rzucił więcej niż 3 sztuki. Schindler w maksy potrafi, udowadniał to swoimi ostatnimi występami. Lukeman na przeciwnym biegunie, nie zachwyca ani średnimi, ani skutecznością na T20.
Danny Nopert dostaje w mojej ocenie bardzo łatwego rywala i każdy inny przebieg spotkania niż jego dominacja i szybkie 3:0 będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Tym bardziej, że już Edhouse powinien wyjaśnić Kanadyjczyka w poprzedniej rundzie prowadząc mecz 2:0 w setach i 2:0 w trzecim secie. Niestety, w tym momencie go odłączyło i przestał kompletnie trafiać. Średnia gra Camerona wystarczyła na dojechanie do mety i odwrócenie meczu z 0:2 na 3:2, ale z Noppertem nie ma na to szans.
Nie wierzę w Evansa, nie ten poziom. Maks to 1 set stracony przez Cullena. Joe jest ostatnio w dobrej formie, punktuje bardzo regularnie i nie widzę tutaj zagrożenia ze strony Ricky'ego.

Na deser dwa wtorkowe spotkania.
Belg to bierze i chyba niestety łatwo. Ten sezon słaby w wykonaniu Polish Eagle i niestety występ w MŚ zdaje się to potwierdzać. Wyrównany mecz ze słabym Jansenem tylko to potwierdza. Nie zdziwi mnie tutaj 3:0, ale zabezpieczam się, bo jednak Ratajskiego stać na lepszą grę i ten jeden set jest w stanie ugrać, to z pewnością.
Kurs na Clemensa dla mnie miodzi, spodziewałem się raczej czegoś w okolicach 1.4-1.5 i na tyle wyceniam ten bet.
Niemiec w swoim prime, gładko odprawił solidnego O'Connora. Williams po thrillerze z Wade'm, ale umówmy się - daleko im było to clash of the titans. Obaj zagrali na średnich 90-91, co nie starczy na Clemensa, o ile ten zbliży się do swojego poziomu z ostatnich występów. A nie bez znaczenia będzie też stres i trema, która może sparaliżować Walijczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2168
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Chris Dobey - Martijn Kleermaker
Typ: Chris Dobey wygra spotkanie i rzuci najwięcej 180-tek @ 1,47 3-0 i 5-1 w maksach


Kleermaker jest solidnym zawodnikiem, ale Dobey jest o półkę wyżej od niego. Anglik poniżej 90 praktycznie nie schodzi, co innego jeśli chodzi o Holendra. W maksach jestem spokojny, Dobey pięknie dorzuca i obija lotki, a Kleermaker często zrywa rzut i wchodzi tylko 140.

Rob Cross - Scott Williams
Typ: powyżej 3.5 setów @ 1,42 3-1


Czekam tu na iskry. Williams w bardzo dobrej formie, robi show, prowokuje. Cross pewnie nie odpowie na zaczepki, aczkolwiek jego sposób cieszenia się często jest taką odpowiedzią. Williams nie jest faworytem, ale jest bardzo pewnym siebie zawodnikiem, a w tej grze to klucz. Mam przeczucie, że Scott ten mecz wygra, ale biorę bezpieczne 4 sety.

Danny Noppert - David Cameron
Typ: Danny Noppert @ 1,14 3-1


Na podbicie. Spodziewam się 3-0, pisałem o tym wyżej.

AKO: 2,38 (2,09) betfan

----------

Rob Cross - Scott Williams
MY BET: Scott Williams wygra minimum jednego seta + Scott Williams checkout powyżej 99.5 + każdy zawodnik rzuci minimum 3 180-tki @ 2,50 betfan 3-1, 111 HF, 7-6 maksy


Fajny zakład ktoś wykminił, może brodaty-zolw brodaty-zolw? :) Jestem za, za drobne wziąłem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1719
S 15,6K

sinus

Użytkownik
S sinus a Clayton 3-0 w setach ?
Powinien. Holender to gracz dwie klasy nizej, ale potrafil zagrac trzeciego seta z Beatonem (5 legow) na sredniej 91-92, a to juz pozwala liczyc się w walce o set przy zalozeniu, ze Clayton zagra ma swoim srednim poziomie, bo jesli wejdzie na wyzyny, to nie bedzie czego zbierac. Szybkie 3-0 i maks 3-4 legi Van Trijpa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Oglądanie Claytona w formie, to prawdziwa przyjemność. Na miejscu Dolana bym wywiesił białą flagę ;P

Niedługo prawdziwe żniwa, czyli runda 3
MVG -2.5 po kursie @1.63 czy King of the Oche @1.83?
Post automatycznie złączony:

Fajnie można zarobić grając overr 3,5 lega w 1 secie. W większości spotkań siada na luzie
Gdzie to grasz? Na Uni nie mają takich zdarzeń
 
Do góry Bottom