>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Mecz: de Sousa, Jose - Soutar, Alan
Typ: Jose de Sousa więcej 180
Kurs: 1.40
Bukmacher: Betfan

Kolejny raz podejście w stronę 180 tym razem Portugalczyka de Sousy. Był moment w tym sezonie, w którym wydawało się, że granie underu maxów de Sousy jest dobrym pomysłem. Teraz nie jest już to wg mnie takie pewne, bo zaczął on trochę częściej rzucać 180. Jeśli chodzi o Soutara to grałem na maxy w jego stronę, ale z dużo słabszym przeciwnikiem i mimo to Soutar przegrał w tym aspekcie. Wydaje mi się, że na scenie rzucanie maxów przychodzi mu nieco trudniej. Szkot zagrał nieporównywalnie dłuższy mecz w porównaniu do tego de Sousy i rzucił zaledwie 4 maxy przy 7 Portugalczyka. Jeśli chodzi o wartości 140+ było bardzo podobnie, więc gdyby Sousa grał równie długi mecz co Soutar na pewno wygrałby również w tym aspekcie. Portugalczyk słynie z rzucania 140 i 180 i powinien Soutara jutro pokonać.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
1. set - zwycięzca Peter Wright 1,51 betfan

Troszkę mnie utopił Joe ale meczych bylo przednie tak na szybko bo wirus mnie wkor...idę troszkę po najmniejszej linii oporu w stronę snekabita czyli faworyta myślę jest szansa na wielki wynik w jego wykonaniu-nie wiadomo jak będą wyglądały sprawy z reszta Holendrów w turnieju .Peter wielki grajek mega doświadczony i myślę ze powinien spokojnie to ugrać mozna powiedziec ze na tarczy potrafi wszystko mam go na kilku kuponach w różnych opcjach win 180 itp wiec myślę ze będzie dobrze forma jest
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Gervyn Price - Dirk van Duijvenbode typ: Gervyn Price kurs: 1.24 Betfan

Jutro w okolicach godziny 21:15 szykuje nam się znakomite widowisko. Chodź jak widać kursy tego nie pokazują. Spotyka się jutro dwóch darterów o ogromnych charakterach. Publiczność tutaj będzie w dużym stopniu zapewne za Duijvenbode. Myślałem żeby pograć na przeciwnika Price, jakiś handicap, ale patrząc na całokształt tego turnieju to troszeczkę dziwię się, że jutro właśnie Dirk zagra z Pricem. Dlaczego tak mówię, ponieważ oglądając Jego spotkania w niektórych momentach już wychodził na swoją korzyść z dramatycznych spotkań. Wola walki u Holendra jest na bardzo wysokim poziomie. Jak widać Price mimo, iż wiele czynników, a głównym z nich publiczność nie przemawia za nim, ale jednak w tych kluczowych momentach pokazuje, że nie jest zwykłym darterem. Chodź ostatni mecz przeciwnik postawił bardzo wysoko poprzeczkę to jednak Walijczyk już w grze na przewagi zdołał przychylic spotkanie na swoją korzyść. Myślę, że jeśli Price poprawi jutro trochę grę to liczy na pewne jego zwycięstwo. Pozdrawiam.
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Clayton - Smith M.
Typ: over 5,5 seta @ 1.64 Betfan


Analiza:
Starcie zawodników zajmujących 8 i 9 miejsce w rankingu światowym. Patrząc na historie obu Panów to na zmianę wygrywają (dwa spotkania Clayton, potem dwa spotkania Smith itd.) a to oznacza, że ich poziom jest bardzo podobny i bardzo małe czynniki wpływają na zwycięstwo. Ostatnie dwa spotkania wygrał Clayton i to on jest według bukmacherów faworytem spotkania. Clayton z średnią 102,56 wygrał pierwszy mecz 4:0 z Clemensem, ale to Niemiec w tym spotkaniu zaprezentował się słabo rzucając z średnią 87,66. Więc pierwszy egzamin zobaczymy w starciu z Smithem, który w pierwszym meczu rzucał z średnia 97,42 (wygrywając 4:2 z O'Conorem). Spodziewam się, że zobaczymy w tym spotkaniu minimum 6 setów.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Michael van Gerwen wycofuje się z MŚ z powodu covid :oops:

Jak sam przyznał nie mial żadnych objawów.
Te chore absurdalne przepisy niszczą sport. Chłop zdrowy i musi kończyć turniej z powodu śmiesznych testów na chybił trafił.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Mecz: Nathan Aspinall - Callan Rydz
Typ: powyżej 5,5 seta
Kurs: 1.62


Jedna z bardziej wyrównanych par tej rundy. Rydz jest ostatnio bardzo dobrze dysponowany i myślę, że gdyby nie fakt iż jako pierwszą przeszkodę ma Aspinalla, to mógłby mocno namieszać na tym turnieju. Pisze to - po prostu czując z tyłu głowy, że Nathan wygra ten mecz, jednak nie chce mi się wierzyć, że zamknie się to w maksymalnie 5 setach. Obaj zawodnicy wyglądają ostatnio dobrze na kończących, a także wykręcają niezłe średnie z 3 lotek, Rydz ostatnio ponad 100! Spodziewam się arcyciekawego spotkania, w którym najpewniej rozstrzygnie 7 set.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie pobudka.

I Smith i Clayton grają trzeci mecz na turnieju. Clayton w obu spotkaniach średnią powyżej 100 wyciągnal lecz trzeba też zauważyć że Smith w pierwszym swoim meczu zagrał najwyższą średnią jak do tej pory na całych mistrzostwach (106.32)

Dla mnie osobiście Clayton wydaje się pewniejszy, natomiast nastawiam się na super widowisko i żaden wynik mnie nie zaskoczy

Aspinall pierwsza przeszkodą Rydza? Otóż Callan ma za sobą już dwa wygrane mecze bez straty seta - z Yamada i Dollanem.

Asp wyrwał zwycięstwo Murnanowi ( tak, wyrwał Murnanowi, jakkolwiek to brzmi) grając na średniej 93. Otóż nie wiem na ile to zaleczył ale Nathan gra z kontuzją. Dla mnie mecz do śledzenia na live, przyznam że jestem blisko zagrania na Rydza


A co do całych mistrzostw to dawno nie było tak fajnych zawodów. Szkoda Holendrów, Price miał już swoje problemy, świetni póki co Clayton i Wright

ja jednak najbardziej jaram się tym jak otworzyły się drabinki dla moich czarnych koników o których pisałem na początku turnieju. Półfinał zarówno Wade jak i Cross mają na horyzoncie znacznie wyraźniej widoczny niż jeszcze tydzień temu. Kciuki Panowie mocno trzymam!
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ależ nam się meczycho szykuje, Clayton vs Smith to mecz, który naprawdę może nam dostarczyć wszystkiego. Obaj Panowie na ten moment prezentują się najlepiej oraz najrówniej na całym turnieju (za nimi Cross). Smith zagrał mecz z najwyższym AVG na całym turnieju, a Clayton jako jedyny zaliczył oba spotkania na średniej 100+. Jeżeli Smith dojedzie i będzie dobrze naciskał na Claytona to liczę, że obaj zawodnicy zagrają na AVG100+. Nie ukrywam, że właśnie w tym spotkaniu upatruje szansy na pokrycie zakładu długoterminowego ze średnią 107 lub więcej, bo te 106.32 Smitha pozostawia spory niedosyt. Overki wszystkiego tutaj są do gry i naprawdę szkoda, że nigdzie nie ma zakładu na to, że obaj Panowie będą mieli AVG100+, bo uważam, że takie coś mogłoby mieć ultra wysoki kurs i mega szanse na wejście. Patrząc na linie w WH, gdzie mamy 97.5 na Smitha i 98.5 na Claytona to oba te zdarzenia wydają się pewniakami. Jeżeli ktoś z was będzie widział zakład na obaj zawodnicy będą mieli AVG100+ to proszę mnie poinformować, będę ogromnie wdzięczny.

Jestem ciekaw jak potencjalni "dziwni" półfinaliści wpłyną na dobór Premier League. Czy potencjalny półfinał Kinga da mu szansę na zagranie w tym prestiżowym turnieju? Pierwsza część drabinki jest tak napchana, że reszta wygląda śmiesznie. Jeżeli dziś Gary zagra na optymalnym poziomie to jego spotkanie z Crossem też może być kozackim meczychem. Na ten moment jeżeli miałbym typować zwycięzcę to chyba nie jestem wstanie tego zrobić, ale nie zdziwi mnie powtórka z zeszłego roku.
 
P 10

pk95

Użytkownik
Ależ nam się meczycho szykuje, Clayton vs Smith to mecz, który naprawdę może nam dostarczyć wszystkiego. Obaj Panowie na ten moment prezentują się najlepiej oraz najrówniej na całym turnieju (za nimi Cross). Smith zagrał mecz z najwyższym AVG na całym turnieju, a Clayton jako jedyny zaliczył oba spotkania na średniej 100+. Jeżeli Smith dojedzie i będzie dobrze naciskał na Claytona to liczę, że obaj zawodnicy zagrają na AVG100+. Nie ukrywam, że właśnie w tym spotkaniu upatruje szansy na pokrycie zakładu długoterminowego ze średnią 107 lub więcej, bo te 106.32 Smitha pozostawia spory niedosyt. Overki wszystkiego tutaj są do gry i naprawdę szkoda, że nigdzie nie ma zakładu na to, że obaj Panowie będą mieli AVG100+, bo uważam, że takie coś mogłoby mieć ultra wysoki kurs i mega szanse na wejście. Patrząc na linie w WH, gdzie mamy 97.5 na Smitha i 98.5 na Claytona to oba te zdarzenia wydają się pewniakami. Jeżeli ktoś z was będzie widział zakład na obaj zawodnicy będą mieli AVG100+ to proszę mnie poinformować, będę ogromnie wdzięczny.

Jestem ciekaw jak potencjalni "dziwni" półfinaliści wpłyną na dobór Premier League. Czy potencjalny półfinał Kinga da mu szansę na zagranie w tym prestiżowym turnieju? Pierwsza część drabinki jest tak napchana, że reszta wygląda śmiesznie. Jeżeli dziś Gary zagra na optymalnym poziomie to jego spotkanie z Crossem też może być kozackim meczychem. Na ten moment jeżeli miałbym typować zwycięzcę to chyba nie jestem wstanie tego zrobić, ale nie zdziwi mnie powtórka z zeszłego roku.
Gary i Price dzisiaj biorą?

Clayton 2+ 100+ C/O?
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Smith - Clayton

powyżej 5,5 seta i powyżej 15,5 maxów @2,50 betfan

Spotkanie, na które czeka każdy fan darta! Pojedynek nr. 8 z nr. 9 światowego rankingu. Obaj na tym turnieju do tej pory prezentują się najlepiej. Równie dobrze mógłby to być finał MŚ, ale drabinka została tak ustalona, że to mecz 1/8 finału.

Jonny Clayton na tej imprezie pokonał Keana Barrego i Gabriela Clemensa. Walijczyk jako jedyny, oba spotkania zagrał na średniej 100+. Do tej pory Jonny rzucił 15 maxów. Rok 2021 jest bardzo udany dla Claytona. Udało mu się triumfować w turnieju The Masters, a następnie w zmaganiach Premier League.

Michael Smith to zawodnik, który rozegrał w tym turnieju spotkanie z najwyższą średnią. Przeciwko Ronowi Meulenkampowi osiągnął średnią 106,32! ,,Bully Boy’’ znany jest z rzucania dużej ilości maxów. Do tej pory rzucił ich 16. W poprzednim meczu miał trochę problemów z O’Connorem, ale wyszedł z nich i ostatecznie wygrał 4:2. Rzucił wtedy aż 10 maxów. Smith w tym roku wygrał parę turniejów mniejszej rangi. Doszedł do półfinału Grand Slam of Darts. Anglik ma ogromny potencjał, ale często zjadała go presja. Rok temu w MŚ odpadł w drugiej rundzie z Jasonem Lowe.

W tym meczu nie widzę zdecydowanego faworyta. Obaj do tej pory grają kapitalnie i liczę, że dzisiaj to potwierdzą. Stawiam, że to spotkanie potrwa minimum 6 setów i zobaczymy w nim 16 maxów. Linia na 180 jest dość wysoka, ale obaj gdy się nakręcą potrafią rzucać maxy seriami. Wczoraj na mecz Cross-Gurney linie także były wysokie, a w meczu zobaczyliśmy aż 23 maxy! Obyśmy dzisiaj zobaczyli równie wspaniałe widowisko!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom