>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

P 0

pavlinho

Gość
Searle - Borland over 3.5 seta HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lord borland czarna lista
Humphries - Rodriguez over 3.5 seta kolejny z potężną średnią
Cullen over 4.5 180'
Huybrechts - Beaton over 8.5 180' (w fortunie linia niższa o 1 dla mniej odważnych)

AKO 7.46 totalbet

Ciężko mi dopuścić do głowy że pierwsze i drugie spotkanie zakończy się 3-0/0-3. Borland zagrał na przyzwoitej średniej 94.81, popisał się nine dart finish czyli pokazał, że głowę ma chłodną, seta powinien urwać ale jednak to Searle ma więcej doświadczenia.
Humphries - Rodriguez, żaden z nich nie utrzyma równego poziomu gry żeby kogoś odpalić 3-0. Najpierw myślałem o maxach w tym meczu ale tyle razy się już przejechałem na 180' Humphriesa, że wybieram over 3.5 seta.
Cała czwórka potrafi zagrać mega dobre legi/sety i zarówno mega słabe biorąc pod uwagę i średnią i grę na podwójnych.

Po Cullenie spodziewam się maxów i dzbanienia na podwójnych i tylko tutaj Williams może szukać szans na urwanie legów czy setów ponieważ na średniej zagrał słabej - 89.71, mało maksów, ratowała go tylko dobra gra na podwójnych. Nawet jak Cullen wygra 3-0 to w 3 setach 5 maksów może rzucić na lajcie.

Huybrechts jak ma dzień to wali maksami na lewo i prawo, Beaton w meczu z Sherrock rzucił ich 5 a przez pierwsze dwa sety grał chyba na AVG około 105 od 3 seta zanotował mocny zjazd średniej. Linia do pokrycia, 3 setów też raczej tutaj się nie spodziewam. Typ na czuja bo jak zobaczyłem ta linię i kurs 2.02 to od razu przykuła moją uwagę.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Siemanko , dawno nic tutaj nie wrzucałem ale fajnie że dart nie umarł i ktoś się jeszcze tym interesuje. Mamy MŚ, całkiem długi format a co za tym idzie szansa na większe checkouty. A że dziś gra ekspert od takich wydarzeń czyli Mesnur to az grzech nie spróbować. Obok Wade'a Suljovic jest dla mnie jednym z lepiej kończących wysokie zamki w PDC. Na dzien dobry over 109.5 po kursie około1.70. Spodziewam się okolo 4 setów czyli powinno być sporo szans na takie zamki. Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +495
P 10

pk95

Użytkownik
Rydz over 3.5 180's czy więcej od Dolana? Kursy podobne 1.45 vs. 1.38 uni. Co sądzicie?

Do tego Noppert z handi -1,5. Set to max co powinien oddać, a i tak myślę, że 3:0 zrobi.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Super emocje w meczu Suljovica z Soutarem
Soutar jak w grze komputerowej, miał kilka żyć.

Z 0-2 w setach i 0-2 w trzecim wyciągnął najpierw oba sety za uszy, a potem w piątym też kilka zwrotów akcji.. najpierw Suljo 2-0 potem 3 legi Szkota i 2-3, potem znowu Suljovic 2 legi 4-3 i meczowe lotki. Soutar odłamuje na 4-4, potem utrzymuje swój leg >> 4-5 i na koniec zamyka 144 na mecz.

Mecz turnieju i tak już pewnie zostanie do końca.

 
Ostatnia edycja:
P 0

pavlinho

Gość
Dobey over 4.5 maxa szok
Cross over 3.5 maxa

AKO 2.87 totalbet

Obaj potrafią trafiać maxy, oba spotkania myślę że będą dłuższe niż 3 sety.
Dobey na players championship finals rzucił z O'Connorem 10 maksów w 11 legach i przegrał mecz xD
Cross myślę z taką linia to formalność, aż dziw że tak niską linia ale to chyba przez schodzenie na T18.
Cross jak przeciwnik go przyciśnie to rzuca maksy a liczę, że Barney to zrobi.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Mecz: Michael Smith - William O’Connor
Typ: Michael Smith
Kurs: 1,25
Bukmacher: Betfan

Na papierze bardzo bezpieczny typ, który stanowi idealne podbicie dla dubla lub innego rodzaju kuponu. Smith to bardzo doświadczony zawodnik, który nieprzypadkowo jest na 9. miejscu w rankingu światowym w tej dyscyplinie. W 1/32 finału gładko poradził sobie z Meulenkampem, który jest potencjałowo bardzo zbliżony do O'Connora. Smith częściej trafia popularne 180's oraz jest pewniejszy na podwójnych. Myślę, że kluczowe okaże się tutaj doświadczenie oraz lepsza skuteczność. Forma dnia oczywiście również ma swoje znaczenie, jednak nie widzę tutaj większych szans u Connora, który najzwyczajniej świecie nie jest zawodnikiem turniejowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +471
P 0

pavlinho

Gość
Mecz: Michael Smith - William O’Connor
Typ: Michael Smith
Kurs: 1,25
Bukmacher: Betfan

Na papierze bardzo bezpieczny typ, który stanowi idealne podbicie dla dubla lub innego rodzaju kuponu. Smith to bardzo doświadczony zawodnik, który nieprzypadkowo jest na 9. miejscu w rankingu światowym w tej dyscyplinie. W 1/32 finału gładko poradził sobie z Meulenkampem, który jest potencjałowo bardzo zbliżony do O'Connora. Smith częściej trafia popularne 180's oraz jest pewniejszy na podwójnych. Myślę, że kluczowe okaże się tutaj doświadczenie oraz lepsza skuteczność. Forma dnia oczywiście również ma swoje znaczenie, jednak nie widzę tutaj większych szans u Connora, który najzwyczajniej świecie nie jest zawodnikiem turniejowym.
A Ty oglądałeś chociaż jak gra O'Connor? Bo granie tego po 1.25 to inwestycja według mnie słaba. Wystarczy słabszy dzień przy tym co prezentuje O'Connor i Smith pakuje się do domu.

Jeszcze porównanie do Meulenkampa. Lol
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Wade over 119.5 checkout/ 1.61 odważniej over 121.5/ 1.85. Tak jak wspomniałem przy typie na checkout Mensura, Wade to idealny gracz do wysokich zamków, Solidne dable to jego znak rozpoznawczy. Ja osobiście gram over 119 bo Wade jak zapewne każdy wie katuje często dwudziestki i lubi sobie zostawić na koniec 120 czy 121. Powodzenia :)
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Smith - van Duijvenbode typ van Duijvenbode kurs 1.90 Betfan

Przy dodawaniu typu w godzinach porannych kurs wynosił w Betfan 1.86, jak widać minimalnie poszedł w górę więc dodaje na ten moment kurs aktualny w czasie analizy. Oglądałem obu panów w poprzednich spotkaniach. Smith dla przypomnienia aktualny ranking 34, natomiast Holender 17. Smith wygrał pierwsze spotkanie z Smith J. dość pewnie 3:0. Patrząc na drugie spotkanie już z bardziej wymagającym rywalem jakim jest Bunting nie wiele brakło, żeby z tą rywalicje Smith przegrał. Bunting prowadził już 2:1 W setach i brakowało jednego seta do odniesienia zwycięstwa w całym spotkaniu. Smith doprowadził do stanu 2:2 w setach, a tam w grze legowej na przewagi wygrał właśnie Smith. W drugim pojedynku Holender spotkał się z Rosjaninem. Obaj zawodnicy, którzy znakomicie się motywowali. Trudny mecz dla Holendra, ale ostatecznie pokazał w tym ważnych momentach swoje doświadczenie. Myślę, że jeśli Holender minimalnie poprawi swój występ z poprzedniego meczu mimo, iż odniósł zwycięstwo to myślę, że powinien pokonać Smith. Holender zawodnik niesamowicie żyjący z publicznościa i większości widać to, że publiczność także mu kibicuje. Czuje, że jutro przy swojej lepszej grze i wsparciu publiczności odniesie zwycięstwo. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +471
P 0

pavlinho

Gość
Smith - van Duijvenbode typ van Duijvenbode kurs 1.90 Betfan

Przy dodawaniu typu w godzinach porannych kurs wynosił w Betfan 1.86, jak widać minimalnie poszedł w górę więc dodaje na ten moment kurs aktualny w czasie analizy. Oglądałem obu panów w poprzednich spotkaniach. Smith dla przypomnienia aktualny ranking 34, natomiast Holender 17. Smith wygrał pierwsze spotkanie z Smith J. dość pewnie 3:0. Patrząc na drugie spotkanie już z bardziej wymagającym rywalem jakim jest Bunting nie wiele brakło, żeby z tą rywalicje Smith przegrał. Bunting prowadził już 2:1 W setach i brakowało jednego seta do odniesienia zwycięstwa w całym spotkaniu. Smith doprowadził do stanu 2:2 w setach, a tam w grze legowej na przewagi wygrał właśnie Smith. W drugim pojedynku Holender spotkał się z Rosjaninem. Obaj zawodnicy, którzy znakomicie się motywowali. Trudny mecz dla Holendra, ale ostatecznie pokazał w tym ważnych momentach swoje doświadczenie. Myślę, że jeśli Holender minimalnie poprawi swój występ z poprzedniego meczu mimo, iż odniósł zwycięstwo to myślę, że powinien pokonać Smith. Holender zawodnik niesamowicie żyjący z publicznościa i większości widać to, że publiczność także mu kibicuje. Czuje, że jutro przy swojej lepszej grze i wsparciu publiczności odniesie zwycięstwo. Pozdrawiam.
Ja akurat gram tutaj na Smitha. Van Duijvenbode jest kompletnie bez formy, w meczu to był festiwal kiczu i żałości a nie wzajemnego motywowania. Koltsov prawie wywalił go z turnieju, zabrakło mu zimnej głowy i doświadczenia. Holender przegrywał 0-2 w setach, 0-2 w legach w 3 secie i tylko Ruska można spytać co odjebał, mając tyle lotek meczowych.
Ten kurs to nic innego jak prezent noworoczny.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Ja akurat gram tutaj na Smitha. Van Duijvenbode jest kompletnie bez formy, w meczu to był festiwal kiczu i żałości a nie wzajemnego motywowania. Koltsov prawie wywalił go z turnieju, zabrakło mu zimnej głowy i doświadczenia. Holender przegrywał 0-2 w setach, 0-2 w legach w 3 secie i tylko Ruska można spytać co odjebał, mając tyle lotek meczowych.
Ten kurs to nic innego jak prezent noworoczny.
Rusek nie miał w tym meczu żadnej meczowej i przegrał pierwszego seta.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
A Ty oglądałeś chociaż jak gra O'Connor? Bo granie tego po 1.25 to inwestycja według mnie słaba. Wystarczy słabszy dzień przy tym co prezentuje O'Connor i Smith pakuje się do domu.

Jeszcze porównanie do Meulenkampa. Lol
A co niby takiego gra O'Connor? Pokonał tragicznego od dłuższego czasu Durranta na średniej ledwo 90. Smith ostatnio 106 avg + jest regularny, co nie jest u niego normą. Anglik to klasa wyżej i nie ma prawa tego przegrać. Argument o „słabszym dniu” pominę, bo jest bez sensu - tak można powiedzieć zawsze i o każdym.
 
Do góry Bottom