>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Championship 2023 (26-29 października)

Kaldui 221,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Aspinall vs Searle
Searle średnia w meczu powyżej 93,5 @1,75
Niska linia na Searle’a, który jest ostatnio w dobrej dyspozycji. Zwłaszcza w Major’ach prezentuje dobry poziom (no może nie licząc ostatniego WC). Policzyłem, że od ostatnich Mistrzostw Europy zagrał 16 spotkań na dużej scenie (Grand Slam, PC Finals, UK Open, Matchplay, Grand Prix) i over 93,5 pokrył w 11 na 14 przypadków. W tym roku Ryan zmodyfikował lotki i jeszcze mocniej je dociążył, co wyszło mu na dobre: sektor 20 siedzi perfekcyjnie, a na Grand Prix widzieliśmy też super dyspozycję na 19. Wcale mnie nie zdziwi jak pokona tutaj Aspinalla. Nathan po powrocie z wakacji mocno spuścił z tonu i to nie jest ta sama solidność i powtarzalność jak podczas Matchplaya. Zwłaszcza, że pierwsza runda, to format BO11, więc mamy krótki mecz, co moim zdanie działa na korzyść Searle’a.

Cross vs Van Den Bergh
Obaj zawodnicy over 1,5 maxów @1,50
Trochę tutaj boję się o Crossa, który albo rzuca 0-1 maxów na mecz albo 5-7. Niemniej to powinno być wyrównane spotkanie i liczę na min. 10 legów, więc oby udało się pokryć ten over.

Price vs Barry
Price -1,5 @1,32
Zdarzenie dorzucam, żeby ominąć podatek i podbić ako. Price zdecydowanym faworytem na papierze, chociaż wiadomo, że pierwsze rundy są trudne i zdarzają się niespodzianki. Jednak liczę, że Price nie pozostawi złudzeń i zagra na swoim optymalnym poziomie.

AKO 3,47 (Totalbet)
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Humphries -1,5 @1,40
Luke jest w niesamowitej dyspozycji. Dolan w tym sezonie sprawił kilka niespodzianek (np. Wyeliminował MVG na Matchplay'u), ale Luke jest zbyt solidny, żeby tutaj mogło coś się mu stać.

Cullen @1,56 /trochę zaskoczenie. Cullen większość meczu na średniej o 10pkt wyższej, ale podwójne nie siedziały i zaczął się gotować
Ostatnie występy Ratajskiego w podłogówkach niezbyt udane. Cullen zawsze dobrze wygląda na dużej scenie. Wydaje mi się, że Ratajski nie będzie w stanie ugryźć Cullena.

Wade średnia w meczu ponad 93,5 @1,80
Podrzucam link sprzed kilku tygodni, ale tutaj wiele się nie zmieniło. A linia niższa o 1pkt
Wade jest w miarę regularny na dystansie, więc jak dorzuci podwójne na swoim poziomie, to over powinien pokryć bez problemu.

Heta i GvV obaj powyżej 1,5 maxów @1,40 średnia 111 i tylko 1 max, no cóż..
Panowie w tym sezonie mierzyli się już trzykrotnie i zawsze były to ciekawe mecze, w których maxów nie brakowało. Obaj średnio rzucają maxa co 0,3 lega, więc dość regularnie. Wczoraj analogiczne Typ nie wszedł za sprawą DvB, ale może dziś szczęście dopisze

AKO @5,50 (Totalbet)
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Michael van Gerwen v Madars Razma
poniżej 3,5 maksa @ 1,85 betcris / wiele buków
poniżej 2,5 maksa @ 2,95 betcris
poniżej 1,5 maksa @ 6,30 betcris
Kto 1. zdobędzie 180 NIKT @ 20 betfan


MVG 1 maks, Razma 4 maksy :oops:

Jak zobaczyłem tę parę to moja pierwsza myśl była - mało maksów. Michael to taki zawodnik, który grając ze słabymi przeciwnikami nie szaleje z maksami. A Razma z pewnością takim rywalem jest. Łotysz z kolei lata po tarczy jakby potrójna 20 parzyła. Nie lubię grać underów maksów, ale w tym spotkaniu mam przeczucie, że będzie ich bardzo mało, a może nawet żadnego. Potraktujcie te typy rekreacyjnie. Obserwuję pierwszą rundę, od drugiej postaram się coś podać, chociaż weekend wyjazdowy mi się szykuje. Wkraczamy teraz w poważne granie, druga runda już do 10 wygranych legów, a za chwilę Grand Slam i PCF.
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Price - Aspinall
Obaj 90+ checkout @ 1,60 84-110

Smith - Wright
Wright powyżej 3,5 maksa @ 1,45 3

Ako: 2,32 betfan

Price i Aspinall świetnie kończą, spodziewam się wyrównanego spotkania i wielu legów. Każdy z nich powinien skończyć takie 90+, a nawet myślę że 100+.

Wright wraca do niezłej formy po bardzo słabym pierwszym półroczu. Wczoraj 3 maksy, dziś zwiększamy dystans, 4 powinny wpaść.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Price vs Aspinall
❗Price najwyższy checkout powyżej 97.5 @1,85 dobrze, że odrzucili ;p
Nie wiem kto wystawiał te kursy, ale nie przejdę obojętnie obok takiej wartości przy tej linii. Dla porównania:
- Totalbet @1,24 na C/O powyżej 100,5
- Unibet @1,61 na C/O powyżej 110,5 (niższego nie mają)
Co prawda Price ostatnimi czasy nie bryluje w zamkach +100, ale mecz jest na dłuższym dystansie, no i to jest Gerwyn - w każdym momencie może dać coś wielkiego, a przecież tutaj mówimy jedynie o finiszu na 2 lotki.


Można to połączyć z:

Michael Smith - Peter Wright
Najwyższy checkout powyżej 109.5 @1,60
Wright ostatnimi czasy niejednokrotnie ratuje się wysokimi zamkami i C/O +100 wpada bardzo często. Poniżej Screen z ostatnich spotkań Petera:
Screenshot_20231028_105942_Chrome.jpg

Zakład będzie jeżeli którykolwiek z zawodników rzuci +109,5, a przecież Smith to również solidna firma i bez problemu może rzucić jakiś szanghaj na 20 czy inny finisz skończyć na bull'u, którego raczej nie unika.

AKO @2,96
Bukmacher: forBET
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Wiem, że MVG to MVG i jak chce to robi nieprawdopodobne rzeczy, ale ten Pietreczko naprawdę kusi. Kurs świetny , ostatnio go ograł I to był pod mega presją i udźwignął, a wczoraj zagrał na średniej 104... Myślę, że warto zagrać zwycięstwo Czecha, a jeśli nie ,to jakieś dodatnie handi.
 
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Ale się zaraz piękny finał szykuje :) "dziadek" vs "dzieciaczek" ;) ciekawe jakie kursy wystawią, ja chyba wyrzuciłbym coś w stronę van Veen'a 🤔

edit: no to za szybko go pochwaliłem 😅
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom