>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PartyBux - 50$ free za złożenie depozytu

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
Nowa promocja, trzeba zrobić depozyt 15€.

Nie można było mieć wcześniej konta w Uni bet
Red Kings oraz Titan poker nie są obecnie dostępne dla Polaków

Wpłacamy min. depozyt, 15€ (trzeba koniecznie użyć tutaj karty kredytowej bądź debetowej - np. Inteligo) i za sam ten depozyt dostajemy na konto bankowe lub PayPala całe $50!

Promocja jest więc dość ciekawa



Pozdrawiam!
 
B 0

bula_bomst

Użytkownik
No no, zapowiada sie ciekawie ???? . Dzieki wielkie Iron za info !!

Hm interesuje mnie oferta na Unibecie powiedz czy po wplaceniu tych 15ojro jest wymagany jakis obrot tym ?!
 
K 0

kob22

Użytkownik
można zrobic depozyt z moneybrookers ? ????
I jakie są warunkie obrotu jeżeli skorzystamy z tego kodu HEARTS250?
I jeszcze jedno pytanie :p czy z nie zweryfifkowanego konta paypal moge przesyłac innym osobom kase ? :p

edit: jakie mają program partnerski ? :] ile dają i ile trzeba miec osób zeby wypłacili ? :] noi jakie mają pozostałe warunki
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
fajna sprawa się zapowiada 8) Tylko mam pytanko...nigdy nie wpłacałem żadnej kasy w innej walucie niż PLN-y i nie wiem co trzeba zrobić. Miła by była jakaś krótka rada jak to zrobić :]
 
I 0

incomer

Użytkownik
ok wpłaciłem 100zl na unibet, dostałem w sumie 200zł[bonus 100%] + 50$[~150zł] w drodze na konto.
Z tego wynika ze jestem do przodu ok 150zł :p + 100zł z bonusu w unibecie, ciekawa sprawa
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Re: 50$ free za złożenie depozytu 20$!
Nowa promocja,

Polega to na tym że robimy depozyt $20, a w zamian firma PartyBux wysyła nam 25$+25$=50$ PROSTO NA KONTO BANKOWE!! Pierwsze $25 dostajemy za samo zrobienie depozytu! Drugie kiedy zdobędziemy 50 player points. Jeśli ktoś niechce, NIE MUSI NIC GRAĆ, a darmowe $25 i tak pojawi się na koncie bankowym lub PayPal-u ???? (do wyboru).!
czyli wystarczy ze zrobie ten depozyt 20 $ to dostane te 25$ na konto bankowe, i moge zabrac te 20$ spowrotem?
pytam bo nie jestem jakims dobrym graczem i nie wiem czy bym ugral te 50player pointsów ;p
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Wpłacasz $20 , i dostajesz $50. Do tego możesz wypłacić to $20, które wpłaciłeś, jak dobrze zrozumiałem.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Kto mi zaufa i pożyczy 20$ ? ????
Ja oddaję Ci odrazu te 25$ + 15$, jeżeli ugram 50 punktów ( co na 99% zrobię )
Tak więc i tak jesteś 5$ na plus, a raczej 20$, po ugraniu przeze mnie pktów.
Zapraszam na PW lub GG.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
czy po wplaceniu tych 15ojro jest wymagany jakis obrot tym ?!
raczej nie ;) na wszelki wypadek postaw jaki kolwiek niski zakładzik na pewny kurs albo zagraj 2min w pokera na najniższe stawki, żeby przyjęło im rejestrację. Nic nie piszą o obrocie więc widocznie nie jest wymagany. Jedyny warunek w przypadku Unibetu to depozyt kartą kredytową

można zrobic depozyt z moneybrookers ?
niestety RedKings nie obsluguje MB, a na Unibet trzeba wplacic credit cardem

sa jakies warunki wypłaty?
nie;)

fajna sprawa się zapowiada 8) Tylko mam pytanko...nigdy nie wpłacałem żadnej kasy w innej walucie niż PLN-y i nie wiem co trzeba zrobić. Miła by była jakaś krótka rada jak to zrobić :]
kasa automatycznie sie przewalutowuje, poprostu musisz mieć tyle ile trzeba i wszystko zrobić się samo ????

czyli wystarczy ze zrobie ten depozyt 20 $ to dostane te 25$ na konto bankowe, i moge zabrac te 20$ spowrotem?
możesz ????

a jeszcze jedno pytanko, jesli skorzystalem z promocji do Unibetu moge skorzystać jeszcze z tej do Red Kings?
tak
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Jeszcze tylko pytanie czy wpłaty tych 20$ można dokonać z konta bankowego, bo nic nie było o tym wspomniane...no i ile zł im wysłać żęby było równowartością 20 $??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
wszystko ładnie pieknie tylko czy ktoś sprawdził ta promocje i dostał obiecane pieniadze?
tak, ja sprawdziłem i dostałem tutaj szczegoly

Jeszcze tylko pytanie czy wpłaty tych 20$ można dokonać z konta bankowego, bo nic nie było o tym wspomniane...no i ile zł im wysłać żęby było równowartością 20 $??
z konta bezposrednio bedzie za duzo szlo. Najlepiej wplacic sobie cos na Netellera (http://www.neteller.com) i z niego dokonac depozytu. Jesli masz karte kredytową/debetową to możesz użyć również jej
 
K 0

kob22

Użytkownik
a mógłbys napisac cos o programie parnterskim ? ????

noi czy można przelewac kase nie maja zweryfikowanego paypala ?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
a mógłbys napisac cos o programie parnterskim ? ????
noi czy można przelewac kase nie maja zweryfikowanego paypala ?
sry sam sobie poszukaj;P
a z Paypalem to nie wiem, ja swojego zweryfikowalem..jakby co można wziac wyplate na konto
 
K 0

kob22

Użytkownik
zarobic na nas to by chciał a jak sie pytamy to nie powie :]

a moze byc tak ze paypal na mnie a konto na kogos innego ? tzn. czy kasa dojdzie ? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom