>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PartyBux - 50$ free za złożenie depozytu

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
Nowa promocja, trzeba zrobić depozyt 15€.

Nie można było mieć wcześniej konta w Uni bet
Red Kings oraz Titan poker nie są obecnie dostępne dla Polaków

Wpłacamy min. depozyt, 15€ (trzeba koniecznie użyć tutaj karty kredytowej bądź debetowej - np. Inteligo) i za sam ten depozyt dostajemy na konto bankowe lub PayPala całe $50!

Promocja jest więc dość ciekawa



Pozdrawiam!
 
B 0

bula_bomst

Użytkownik
No no, zapowiada sie ciekawie ???? . Dzieki wielkie Iron za info !!

Hm interesuje mnie oferta na Unibecie powiedz czy po wplaceniu tych 15ojro jest wymagany jakis obrot tym ?!
 
K 0

kob22

Użytkownik
można zrobic depozyt z moneybrookers ? ????
I jakie są warunkie obrotu jeżeli skorzystamy z tego kodu HEARTS250?
I jeszcze jedno pytanie :p czy z nie zweryfifkowanego konta paypal moge przesyłac innym osobom kase ? :p

edit: jakie mają program partnerski ? :] ile dają i ile trzeba miec osób zeby wypłacili ? :] noi jakie mają pozostałe warunki
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
fajna sprawa się zapowiada 8) Tylko mam pytanko...nigdy nie wpłacałem żadnej kasy w innej walucie niż PLN-y i nie wiem co trzeba zrobić. Miła by była jakaś krótka rada jak to zrobić :]
 
I 0

incomer

Użytkownik
ok wpłaciłem 100zl na unibet, dostałem w sumie 200zł[bonus 100%] + 50$[~150zł] w drodze na konto.
Z tego wynika ze jestem do przodu ok 150zł :p + 100zł z bonusu w unibecie, ciekawa sprawa
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Re: 50$ free za złożenie depozytu 20$!
Nowa promocja,

Polega to na tym że robimy depozyt $20, a w zamian firma PartyBux wysyła nam 25$+25$=50$ PROSTO NA KONTO BANKOWE!! Pierwsze $25 dostajemy za samo zrobienie depozytu! Drugie kiedy zdobędziemy 50 player points. Jeśli ktoś niechce, NIE MUSI NIC GRAĆ, a darmowe $25 i tak pojawi się na koncie bankowym lub PayPal-u ???? (do wyboru).!
czyli wystarczy ze zrobie ten depozyt 20 $ to dostane te 25$ na konto bankowe, i moge zabrac te 20$ spowrotem?
pytam bo nie jestem jakims dobrym graczem i nie wiem czy bym ugral te 50player pointsów ;p
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Wpłacasz $20 , i dostajesz $50. Do tego możesz wypłacić to $20, które wpłaciłeś, jak dobrze zrozumiałem.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Kto mi zaufa i pożyczy 20$ ? ????
Ja oddaję Ci odrazu te 25$ + 15$, jeżeli ugram 50 punktów ( co na 99% zrobię )
Tak więc i tak jesteś 5$ na plus, a raczej 20$, po ugraniu przeze mnie pktów.
Zapraszam na PW lub GG.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
czy po wplaceniu tych 15ojro jest wymagany jakis obrot tym ?!
raczej nie ;) na wszelki wypadek postaw jaki kolwiek niski zakładzik na pewny kurs albo zagraj 2min w pokera na najniższe stawki, żeby przyjęło im rejestrację. Nic nie piszą o obrocie więc widocznie nie jest wymagany. Jedyny warunek w przypadku Unibetu to depozyt kartą kredytową

można zrobic depozyt z moneybrookers ?
niestety RedKings nie obsluguje MB, a na Unibet trzeba wplacic credit cardem

sa jakies warunki wypłaty?
nie;)

fajna sprawa się zapowiada 8) Tylko mam pytanko...nigdy nie wpłacałem żadnej kasy w innej walucie niż PLN-y i nie wiem co trzeba zrobić. Miła by była jakaś krótka rada jak to zrobić :]
kasa automatycznie sie przewalutowuje, poprostu musisz mieć tyle ile trzeba i wszystko zrobić się samo ????

czyli wystarczy ze zrobie ten depozyt 20 $ to dostane te 25$ na konto bankowe, i moge zabrac te 20$ spowrotem?
możesz ????

a jeszcze jedno pytanko, jesli skorzystalem z promocji do Unibetu moge skorzystać jeszcze z tej do Red Kings?
tak
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Jeszcze tylko pytanie czy wpłaty tych 20$ można dokonać z konta bankowego, bo nic nie było o tym wspomniane...no i ile zł im wysłać żęby było równowartością 20 $??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
wszystko ładnie pieknie tylko czy ktoś sprawdził ta promocje i dostał obiecane pieniadze?
tak, ja sprawdziłem i dostałem tutaj szczegoly

Jeszcze tylko pytanie czy wpłaty tych 20$ można dokonać z konta bankowego, bo nic nie było o tym wspomniane...no i ile zł im wysłać żęby było równowartością 20 $??
z konta bezposrednio bedzie za duzo szlo. Najlepiej wplacic sobie cos na Netellera (http://www.neteller.com) i z niego dokonac depozytu. Jesli masz karte kredytową/debetową to możesz użyć również jej
 
K 0

kob22

Użytkownik
a mógłbys napisac cos o programie parnterskim ? ????

noi czy można przelewac kase nie maja zweryfikowanego paypala ?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
a mógłbys napisac cos o programie parnterskim ? ????
noi czy można przelewac kase nie maja zweryfikowanego paypala ?
sry sam sobie poszukaj;P
a z Paypalem to nie wiem, ja swojego zweryfikowalem..jakby co można wziac wyplate na konto
 
K 0

kob22

Użytkownik
zarobic na nas to by chciał a jak sie pytamy to nie powie :]

a moze byc tak ze paypal na mnie a konto na kogos innego ? tzn. czy kasa dojdzie ? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom