>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pamiatki sportowe

malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Takie ładne karty z zawodnikami, sporo ich jest. 3 duże naklejki na szybę z takim znakiem LA (takie dwie litery). Jakaś płyta (nic ciekawego, reklama chyba jakaś),
MLB się nie interesuje ale myślę że paczka fajna. Mam jeszcze karty jakieś od Mariners i Orioles i Brewers naklejki itp.
Znalazłem paczkę Mariners w tej od Dodgers. Czyli mam 4 listy z MLB czy paczki jak kto woli.
Mariners, Brewers, Orioles i Dodgers.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
maile maile to lipa !! otrzymuja ich tyle ze na nie wykladaja laske

jak juz chcecie cos dostac napiszcie list (znaczek chyba 2,1 zl jesli dobrze kojarze)

mi tak poodpisywali:
Arsenal 2x - gazety klubowe, skan zdjecia z autografami
Barcelona - wpinka,skan ronaldinho z autografem
groclin - zdjecia wsyztskich pilkarzy z autografami oraz duzy proporzec
holenderska federacja pilkarska - proporzec
pzpn - proporzec
celtic - skan z autografami
leverkusen - skan fot krzynia i kaluznego z autografami
bordo- widokowka stadionu oraz skan calego zespolu
real madryt - widokowka
tottenham - widokowka
man utd - gazeta klubowa, skan zespolu

i wiele wiele innych

ps. zadna druzyna wloska nie odpowiedziala na moje listy a co dopiero na autografy

jakby ktos byl zainteresowny wymienionymi rzeczami i nie tylko to zapraszam napewno sie dogadamy

Barcelona
 
igorini 12

igorini

Użytkownik
głównie odpowiadają na maile, sam osobiscie wysłałem list osobisty do Jurka Dudka, z załączonym plakatem. Po 2 miechach ( ???? ) dostałem list od niego z jego zdjęciem i plakatem z podpisem z dedykacją ????
A tak to na maile odpisali mi i wysłali pamiątki:
-Trener Jerzy Engel. (Zdjęcie z autografem)
-Reprezentacja Szewcji w Piłkę Nożną. (Odznake małą - herb szwecji oraz zdjęcie reprezentacji wraz z wszystkimi autografami !)
-Chievo Verona (zdjęcia zawdodników m.in. Kamil Kosowski)
-FC Erzgebirge Aue (List z podziękowaniami, zdjęcia z autografami zawodników)
-IK Start (Szwecki klub piłka nozna) (karty zawodników + kalendarz ???? )
-Young Boys Berno (Zdjęcia z autografami)

Ogólnie miło tak dostać list zwrotny, jakieś pamiątki ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jesteś pewien czy czasem ta fotka Szwedów nie jest z nadrukowanymi autografami ? Bo czesto nadruki wysyłane są.
Generalnie zachęcam do pisania listów a jeśli już ktoś coś po mejlu dostał to moze lepiej nie pisać od kogo bo potem masa ludzi wysyła tam mejle i nie chcą wysyłać.
Kiedyś same mejle pisałm, na początku &quot;kariery&quot; potem przerzuciłem się na listy.
 
jk 0

jk

Użytkownik
ja w ostatnim czasie dostalem kilka upominkow od druzyn nhl:
Vancouver, Los Angeles Kings, Columbus, Montreal, Carolina i Minnesota.
 
jk 0

jk

Użytkownik
roznie, zalezy od jakiej druzyny, na ogol wlasnie zdjecia hokeistow, albo calej druzyny, tatuaze, naklejki, jakies ulotki z harmonogramem spotkan danej druzyny, magnesy na lodowke, a od Columbus nawet
opaske Nash&#39;a
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zobaczymy jak to wypali, ja napisalem oczywiscie do LFC oraz do kilku klubow z Bundesligi. Takze wyslalem majle do teamow F1 teraz czekamy
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jako, że chce Wam pomoc to napisze coś od siebie :*
W pamiątki sportowe się nie bawię, braciszek zbiera autografy.
Więc tak:
Ma swój wzór listu, który zawsze wysyła do klubów.
Oczywiście listownie, bo na maile mało kto odpowiada, a i zbiory są słabsze.
Adresy bierze z oficjalnych stron klubów lub zawodników, czasem wymienia się lepszymi adresami z ludźmi z tej &quot;branży&quot;.
Czasami do listów dołącza zdjęcia i ZNACZEK ZWROTNY.
Znaczek zwrotny służy temu, że piłkarz czy klub nie musi bulić za wysyłkę zwrotną, bo mają już znaczek i od razu odsyłają. (znaczek tylko do POlski, za granicą nie działa - 1,45 zł zwykły, 2,10 zł priorytet)
Za granice normalka, list + koperta z adresem zwrotnym.

to chyba tyle, mam nadzieję, że coś pomogłem !
w razie pytań - pisać, to zapytam gluta co i jak ????

ps kluby odpowiadają, czasem przysyłają np zdjęcie klubowe, ale autografy nadrukowane. Tak więc nie zawsze &quot;prawdziwe&quot; autografy.
ps2 ma np zdjęcia (sam wysyłał) z Barcy i autografy gwiazdorów :p + Kahny i inne gwiazdy itd itd. - wazelnka :|

pozd(R)awiam
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja np dzis dostalem odp od BVB, wysla mi karty z autografami (4) jezeli wysle do nich koperte i takie tam. Przesylke dostane w ciagu 2-3tyg
EDIT: Liverpool to samo wlasnie dostalem odpowiedz
 
Do góry Bottom