>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pływanie

sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Mistrzostwa Europy w Berlinie właśnie wystartowały, więc czas podać jakieś typy.

Na dzień dzisiejszy oferta u bukmacherów dosyć uboga, ale udało mi się wybrać dwa ciekawe typy.

1

Rapp C. - Micka J. H2H - Micka @ 1.80 STS⛔

Obaj panowie w eleminacjach popłyneli 3:49 + haczyki, faworytem buków Rapp, ale według mnie to Micka dzisiaj zwycięży. Czech to młody perspektywiczny zawodnik, który na głównych imprezach zawsze imponował formą ( MŚJ Dubai / ME Poznań ). Janek i Clemens pływali już w swoich karierach 3:48, ale według mnie to Micka złamie dzisiaj tą barierę i pokona Rappa. Czech dysponuje niesamowitym finiszem i tutaj dopatruje się jego przewagi nad rywalem. Rapp pływa 400m bardzo statycznie, trzyma tempo stawki, ale brakuje mu mocy na finiszu. Micka pływa 400m swoim tempem, często trzyma się za rywalami całe ciało, aby na ostatnich 100 metrach zwiększyć frekwencję i pokonać rywali. Janek potrafi popłynąć ostatnią setkę 55 sek ( Rapp 57/8 ) i ostatni basen na 26 sek ( Rapp 27 ).

Dla mnie Micka jest dzisiejszym faworytem, oprócz doświadczenia Rapp nie ma nic więcej do zaoferowania.

--------------------------------------------------------------------------

2

Stjepanovic V - D&#39;Arrigo - Arrigo @ 2.25 STS⛔

W tym wyścigu raczej nie będę szalał ze stawką bo to o wiele trudniejszy wybór, niż w poprzednim zestawieniu.

Arrigo to młody zawodnik, ale już pokazał w eleminacjach że trzeba się z nim liczyć. Na codzień trenuje w USA i widać efekty jego pracy ( Mistrz MEJ, medalista MŚJ ). Włoch i Serb pływają bardzo podobnie, mają podobną wytrzymałość i niezły finisz. Obaj panowie rozwijają się bardzo dobrze i z każdymi zawodami pobijają swoje życiówki. Stjepanovic pokazał w Barcelonie że potrafi pływać na zawodach takiej rangi, niestety Arrigo nie startował na jeszcze na takich wielkich zawodach, więc jest małe prawdopodobieństwo że się &quot; spali &quot;. Włocha widziałem na MEJ w Poznaniu i MŚJ w Dubaju i widać że chłopak pływa z głową i nie ma problemów ze stresem. Mam nadzieję że w Berlinie będzie podobnie. Płaską stawką po kursie @ 2.25 aż grzech nie spróbować, pomiędzy zawodnikami nie ma aż takiej rozbieżności w umiejętnościach, więc o końcowym rezultacie mogą zadecydować detale.

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
X 357

xxxl

Użytkownik
Seba lepszą opcją od D,Arrigo nie będzie Detti ze Stjepanovicem . Booki widzą go lepiej od kolegi z reprezentacji a kurs z Serbem 2,25
i prośba - kiedyś na finie szło ładnie znależć czasówki zawodników zyciowe plus najlepsze wyniki roczne -- czy możesz podrzucić linka gdzie teraz można to znależć ?
http://www.swimrankings.net/index.php?page=rankingDetail&amp;amp;rankingClubId=57627252&amp;amp;firstPlace=1
korzystam z tego - ale fina była bardziej czytelna i łatwiej było tam wszystko znależć
chłopaki sa koleszkami z repry - podobne roczniki startowali razem w sztafelach na mistrzostwach juniorów ale to detti ma lepszy SB w tym roku o ok 1 sek a w eliminacjach obaj lepsze czasy od serba
No i D&#39;Arrigo już po 3,20 ..........w sts
Obaj makaroniarze widze dośc systematycznie poniżej 3&#39;50 robią ten dystans w ostatnich latach (7 i 6 bodaj odpowiednio takich wyników - więcej ma Detti) natomiast serb dopiero 2 raz łamie 3.50
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
No nie wiem. Detti ma słabsze drugie 200 od Arrigo i jeśli w finale zaczną szybciej, a na pewno zaczną to może nie wytrzymać. Tak jak pisałem Arrigo poprawia się na każdych dużych zawodach i może powalczyć ze Stjepanoviciem, potrafi dobrze rozłożyć tempo a drugie 200 pływa podobnie jak Serb. Niestety nie widziałem jak Serb płynął w eleminacjach i nie jestem pewien czy na końcu nie odpuszczał, jeśli widział że prowadzi. Tak jak pisałeś, makaroniarze to koledzy z reprezentacji, pewnie razem byli na kadrze, mam nadzieje że dobrze się znają i jeden drugiego nakręci na szybki wyścig.

Ja także patrze ze swimrankings, więc nie pomoge.

Mam nadzieje że Micka mnie nie zawiedzie ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nie wiem o co kaman ale unibet zmienił całkowicie sytuacje na 400 dowolnym milne z 1,45 na wygrana na 1,72 tylko w parze z Serbem - próbuje za 1000 a wyskakuje mi limit 177 zł dokładnie ...więc ładuje co biorą i dodaje do zatwierdzenia reszte .Angol zawalił mistrzostwa wspólnoty brytyjskiej w finale ...dopłynał ostatni - zdechł no Wujek Samo Zło dosłownie - ale bez jaj zyciówka o 3 sek lepsza od Serba zrobiona własnie na wspólnovie w eliminacjach - dzisiaj spokojnie przyczajony na 4 miejscu do ostatnich metrów i n ostatnbiej prostej wywala kolejno : Rappa, Detiego i D&#39;Arrigo biore za tyle ile mi przyjma i tyle ????

Milne - Stjepanovic 1 1,72 ..tak mocno jak pozwola
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Ten dzisiejszy finał według mnie nie ma zdecydowanego faworyta, może wygrać zarówno Milne jaki i Stjepanovic lub Micka. Na Angola wolę nie stawiać bo to nieprzewidywalna gadzina. Polecam się przyjrzeć finiszowi Micki, robi wrażenie. Tak czy inaczej, bez względu na to co pograsz życze powodzenia ! Tak wgl to szkoda że buki mają ofertę tylko na finały 400, swoją drogą pograłbym na Murdoha, albo Gyurte w półfinale.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Przyjmują wszystko na Milne (177+900+200) gdzie wczoraj lekka czy zuzel limitowali strasznie szybko i obcinali o połowe - więc juz się boje - wygrany mnie dzisiaj nie interefere - mam tylko parę Milne-Srbosjiek po 1,72 i nic wiecej ...ale to , że dali tak niski limit na ta pare na wygrana plus to że biora wszystko jak leci na wygrana przygłupawego angola raczej mnei nie napawa optymizmem (wcześniej zawineli w ogóle zakłady na cały bieg finałowy i po przywróceniu spał mocno tylko Milne - więc sugerują , że coś wiedzą) - ja już zaryzykowałem - więc nie będe kombinował chyba , że b365 da coś na sam finał na live.

Cała przeze mnie opisywana sytuacja ma miejsce w Unibecie i do złudzenia przypomina wczorajsze Polska-Austria w baskecie ???? ))
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
No to żeś przywalił na tego Milne, ja bym się trochę cykał bo Stjepan albo wystrzeli, albo nie i to samo jest z Milne. Daj spokój z tym basketem, wczoraj dałem na win Polski żeby mieć wyższe AKO i wiadomo jak to się wszystko skończyło
 
X 357

xxxl

Użytkownik
No to żeś przywalił na tego Milne, ja bym się trochę cykał bo Stjepan albo wystrzeli, albo nie i to samo jest z Milne. Daj spokój z tym basketem, wczoraj dałem na win Polski żeby mieć wyższe AKO i wiadomo jak to się wszystko skończyło

Miałem Austrie po 3,05 po 2,60 po 2,20 więc dzisiaj stać mnie na Milne&#39;a .
Ale już zupełnie poważnie - jeśli unibet czegoś nie wie to Milne w tym roku 3 sek szybciej od Serba plus lepsze choć niewiele kwale plus całkiem spoko finisz...... jesli nie spali się jak w Igrzyskach Wspólnoty Bryt powinien dzsisiaj wygrać ze znaczną przewagą ...no ale właśnie jeśli .....

A STS dalej zatrudnia kretynów na analityce : Milne wygra 2,00 a w parach Milne -pozostali 1,60 na 1 .....jak czytacie bo nie wątpie to pozdrowienia ???? )) szkoda tylko , że nie można u was przez internet nic wygrac bo nie dość , że robicie limity po 2-3 tys wygranej na koncie i wszystko idzie do akceptacji to jeszcze ciągle oszukujecie jak wszyscy w reklamach , że emocje itd ???? ))

no i już w parach 2,00 - jakby ktoś miał wątpliwości czy czytają - czytają , czytaja ???? )

ps. Unibet dał Ci półfinały w opcji live gyurta itd wsjo jest
 
X 357

xxxl

Użytkownik
w sumie nie mam pytan - serb bije zyciowke o 4 sek milne sie nie liczy --- po co jakas analiza jak to wszystko to wresling ???? )) trzeba grać logicznie a nie ....po wynikach tabelkjach itd -- jak zawsze ???? )
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
✅hah tego chyba nikt się nie spodziewał, Arrigo powalczył no, ale sam widziałeś co się stało. Micka mnie zawiódł za szybko zaczął przez Stjepanovicia i zabrakło na końcu

--------------------------------------------------------------------------------------------
Peaty - Gyurta - Peaty @ 1.71 Unibet

Dla mnie zdecydowany faworyt, na Wspólnocie Brytyjskiej pływał rewelacyjnie i tutaj utrzymuje forme. Gyurta to zawodnik, który najlepiej pływa 200m. Z dobrze dysponowanym Brytyjczykiem nie ma większych szans.

------------------------------------------------------------
Willmott - Garcia - Garcia @ 1.40

Aktualnie w Europie w stylu zmiennym rządzi Katinka, tuż za nią jest Belmonte, a dalej reszta Europy. W finale Belmonte poradzi sobie bez problemów z Willmott. Duże value.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
hah tego chyba nikt się nie spodziewał, Arrigo powalczył no, ale sam widziałeś co się stało. Micka mnie zawiódł za szybko zaczął przez Stjepanovicia i zabrakło na końcu

--------------------------------------------------------------------------------------------
Peaty - Gyurta - Peaty @ 1.71 Unibet

Dla mnie zdecydowany faworyt, na Wspólnocie Brytyjskiej pływał rewelacyjnie i tutaj utrzymuje forme. Gyurta to zawodnik, który najlepiej pływa 200m. Z dobrze dysponowanym Brytyjczykiem nie ma większych szans.

------------------------------------------------------------
Willmott - Garcia - Garcia @ 1.40

Aktualnie w Europie w stylu zmiennym rządzi Katinka, tuż za nią jest Belmonte, a dalej reszta Europy. W finale Belmonte poradzi sobie bez problemów z Willmott. Duże value.

1283 max na belmonte i tyle poszło ???? ))

4:31 do 4:34 bodaj wyniki , kwale tez o 2 sek lepiej - no i w tym roku juz 4,33 a tego nie powinna złamac brytyjka
 
X 357

xxxl

Użytkownik
graff z costa po 1,65 i 1,50 za 500
dołozyłem lekko jeszcze na koniec ale ....
1 podstawowy bet grany za 1277 dokłądnie wjeba potem na szybkiego 4 live i wszystkie trafione - bez specjalnej analizy , bez cudowania itd ...heeeh dobrze , że wszystkie razem (max wygranej na live to ok 500 plnow a poza 2 pierwszymi - 2 kolejne były grane za mniej ) dały lekki plus z basenu dzisiaj w sumie - choć 2 bety weszły o 0,01 sek i 0,05.....
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
5

100m klasycznym - miejsca 1 - 3 - Murdoch R. @ 1.60 STS✅

Brytyjczycy podtrzymują formę po zawodach Wspólnoty, co widać bardzo wyraźnie po wynikach. Dzisiaj w stawce jest czterech kandydatów na miejsca medalowe: Peaty, Ross, Titenis i Gyurta. Uważam że Murdoch stanie dzisiaj na podium, ponieważ jest zawodnikiem stabilniejszym od Titenisa czy Gyurty. Na każdych większych zawodach potrafi pływać w granicach złamania 59 sekund a taki czas na pewno da dziś medal.

---------------------------------------------------------------------------

6

50m motylkowy - H2H - Proud B. - Cordia P. - Proud B. @ 1.60 STS ✅

W dzisiejszym finale stawiam ponownie na reprezentanta Wielkiej Brytanii. Benjamin pokazał że ma wielkie możliwości uzyskując wynik 22.95 na zawodach Wspólnoty. Jeśli dzisiaj nie będzie żadnych błędów technicznych to spokojnie poradzi sobie z Włochem, który najszybciej w swojej karierze pływał 23.21 w Barcelonie w 2013 roku.

-------------------------------------------------------------------

7

200m grzbietowy - H2H - Graf L. - Ustinova D. - Graf L. @ 1.57 STS ⛔

Trochę odważny typ z mojej strony, ponieważ ten finał pań jest bardzo wyrównany i ciężko wskazać faworyta. Ustinova to Rosjanka rocznik 98 pływała już w tym roku 2.08 na Mistrzostwach Rosji, ale w Berlinie nie radzi sobie już tak dobrze. Widać że miała ciężki sezon, najpierw Mistrzostwa krajowe, następnie podtrzymanie formy na Mistrzostwa Europy Juniorów i kolejne podtrzymanie na Mistrzostwa w Berlinie. Tej dziewczynie zwyczajnie zabrakło pary i widać to bardzo wyraźnie. Z kolei Graf pływa w stolicy bardzo dobrze. Na tym basenie Niemka zawsze osiąga wyniki w granicy 2.10. Typ opieram na stabilnej formie Niemki. Mam nadzieję że Graf znowu popłynie w granicach swojej życiówki a Rosjance znów zabraknie pary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
X 357

xxxl

Użytkownik
Seba graf z ustinova miałeś po 1,85 netto w unibet od rana teraz widze, że zdechło--ja nie lubie krótkich dystansów - wczoraj 2 wyscigi wygrali moi bo ....lepiej im wyszło dopłynięcie do basenu - jakby nie to ze szli na wyciągniętych rękach a przeciwnikom wyszło na pół łapki to byłby kolejne wjeby.
Ja dzisiaj powtarzam tylko graf z costą po 1,45

Niestety max w unibet to 285 zł na to zdarzenie - więc trzeba czekac do wystawienia tego na live .
wczoraj niemka kontrolowała wyścig , ale było widać , ze ma słabszy finisz. Imponująco płynęła mensing choć zdechłą w końcówce trochę , ale ma potencjał tylke , że nie widze z nią dobrych par a w sts single nie hulaja po takich kursach jak ona jest wystawiana.
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Patrzyłem na Unibecie to oferte mają bardzo słabą. Brytyjczykom idzie na tych zawodach rewelacyjnie, zrobili świetne podtrzymanie i to daje efekty, wiadomo to jest 50 metrów, ale Włoch nic wielkiego nie pokazuje i Proud może z &quot; łatwością &quot; się z nim rozprawić. W stawianiu na dziewczyny trzeba zawsze zniżyć stawkę, bo tam nigdy nie wiadomo co się zdarzy:p
 
Do góry Bottom