>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Płatność za pomocą PayPal.

maniol 0

maniol

Użytkownik
Witam, czytałem o PayPalu, wiem, że można przesyłać pieniądze przez internet jednak nie mam pojęcia czy jest możliwość płatności do zakładów bukmacherskich przez ten portal. Proszę o pomoc w tej kwestii, jeśli można to zrobić to proszę o wytłumaczenie w jaki sposób ponieważ nie mogłem doszukać się tej opcji.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
jest to bardzo ograniczone, moze 1 góra 2 buki przyjmuja tą forme płatnosci, jesli chcesz robic operacje czyli wplacac do bukow to musisz wybrac moneybookers.
Pozdrawiam
 
maniol 0

maniol

Użytkownik
Tak ale pieniądze mam na PayPal, wygrałem je na pewnej stronie, chciałbym teraz je wpłacić do jakiegoś bukmachera, najwyżej przeleje z niego do mb i potem do docelowego buka. Więc kto przyjmuje od PayPala ?
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
wyplac sobie tego paypala z ******* na konto bankowe i wplac na buka ???? potrwa to pare dni, oczywiscie nic za darmo (przewalutowanie kosztuje). Bukow z paypalem nie ma juz, a jesli sa to i tak maja wylaczona platnosc przez paypal dla Polakow.
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Do paypal zakladasz konto, a przy paysafecard tego nie potrzebujesz, kupujesz ja za okreslona kwote i potem z tego korzystasz, tak jak przy innych kartach prepaidowych
 
G 1

grzeczny

Użytkownik
paysafecard
no a ja znowu sobie troche poczytałem o tym temacie, żeby sie teraz troche wymądrzać :)..oczywiście żartuje. Nie na serio, wyczytałem, że paysafecard można płacić praktycznie za wszystko...ale niestety na razie nie w Polsce, tylko za granicą. W Polsce faktycznie można na razie płacić tylko za gry i za telefonowanie, ale chyba też tylko za granice??? O kurcze tego nie wiem dokładnie, a wy???
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Do grzeczny: Chyba nie rozumiem, jak za granice? Jeśli Ci chodzi o zagraniczne portale to gier, to tak, z paysafecard też możesz tam płacić
 
G 1

grzeczny

Użytkownik
nie chodziło mi o to, że tą kartą można prawdopodobnie tylko dzwonić za granice, czy nie? Wiem, że są rożne możliwości telefonowania online, jak np. freecall i z tego sie raczej zazwyczaj korzysta, jak sie chce dzwonić za granice, bo jest taniej, a często nawet za darmo...dlatego by to chyba było troche nielogiczne, że by można kupować paysafecard na takie telefonowanie, bo by ta firma raczej nic na tym nie zarobiła... Co do ciebie meczyslaw: ja sie niestety na paypal wogole nie znam, ale słyszałem, że możesz tą kartą też za gry płacić, podobnie jak paysafecard...
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Chyba się troche gubie, z paysafecard można płacić za usługi telefoniczne np. typu skype, a przez skype możesz przecież rozmawiać zarȯwno w Polsce jak i za granicą, i o ile jest to w zasadzie za darmo, to są rȯwnież dodatkowe usługi, za ktȯre trzeba płacić i do tego sluży paysafecard, teraz juz to rozumiesz?
 
G 1

grzeczny

Użytkownik
Rozumię, rozumię. Dzięki! Już sie dosyć dużo dowiedziałem na temat paysafecard, więc teraz moge szpanować :) Nawet z ciekawości zaabonowałem newsletter i tam ciągle organizują jakieś konkursy...
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Faktycznie czasami są jakieś organizowane, ale zazwyczaj są one skierowane przedewszystkim do tych co grają w gry internetowe…
 
G 1

grzeczny

Użytkownik
no właśnie, niestety...chociaż czytałem też o jakimś konkursie dla fanów footbolu...w sumie napewno dopasowane do mistrzostw świata w RP...
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Grałem w to kiedyś, nawet całkiem fajne, ale pewnie na konkurs się już nie załapie, patrząc na datę twojego postu chyba już jest za pózno, czy nie?
 
Do góry Bottom