>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Płatność za pomocą PayPal.

G 1

grzeczny

Użytkownik
nie jeszcze nie jest za późno, wprawdzie nie wiem dokładnie do kiedy ten konkurs jeszcze trwa, ale spójż sobie najlepiej na strone od paysafecard, tam znajdziesz informacje...zresztą tam są też inne ciekawe konkursy, one się chyba wciąż zmieniają...
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Patrzyłem na ich to ich strone, ale w tym miesiącu paysafe chyba nie ma żadnych konkurs ȯ w, pewnie ze względu na wakacje, ale zaciekawily mnie te aplikacje do iphona, żeby m ȯ c korzystać korzystac z lokalizatora nawet jak się jest w drodze, ciekawe jak to będzie funktionować
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Podobno William Hill obsługuje wpłaty i wypłaty poprzez PayPal. Czy to prawda? Jeżeli tak to jak to przebiega?
całkiem możliwe ale na 99,9% nie dla Polaków.
ja takiej opcji wpłaty nie mogę wybrać... a jest ich tam całkiem sporo.
 
J 0

jarekzw

Użytkownik
William Hill obsługuje PayPal na 100% tylko że nie wiem jak to wygląda dla ludzi grających z Polski. Grałem w UK i bezproblemowo wpłaty i wypłaty przez PayPal.
edit: pytanie było z perspektywy Polaka więc... po co ten post?
//kukla
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie w jednym z konkursów wygrałem 10€. Jest możliwość wypłacenia właśnie przez PayPal. Mam kartę z mBanku Master Card Debit. Czy da się ją powiązać z PayPal?
 
D 94

duga2

Użytkownik
płatnośc za pomocą PayPal
Stanowczo odradzam wszystkim PayPal, są dwie przyczyny dlaczego nie warto korzystać z usług tej firmy.
1.Wiele dobrych stron hazardowych np. William Hill, Betfred itp. oferują płatność przez PayPal ale nie dla graczy polskich!
2.Jeśli kupujesz/sprzedajesz na ebaju i korystasz z płatności PayPal a ktos Cię wyroluje, nie licz na pomoc PP.
Aha jest jeszcze trzeci powód PP może Ci zamrozic konto pod byle pretekstem i ukraść Ci pieniądze jakie masz na ich koncie.To spotkało mnie i wielu innych ludzi na całym świecie.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Mam pewną sumę pieniędzy, które mogę wypłacić na PayPal(są jeszcze inne opcje ale zupełnie mi nie znane wiec ta jest chyba najpewniejsza). Czy jest możliwość zlikwidowania konta w ich serwisie po wypłacie tej kasy i przelaniu jej na konto bankowe. Próbowałem szukać w regulaminie strony ale nie mogę nic na ten temat znaleźć a konto tam jest mi zbede i nie chce ponisić opłat z powodu jego prowadzeni w przyszłości.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mam pewną sumę pieniędzy, które mogę wypłacić na PayPal(są jeszcze inne opcje ale zupełnie mi nie znane wiec ta jest chyba najpewniejsza). Czy jest możliwość zlikwidowania konta w ich serwisie po wypłacie tej kasy i przelaniu jej na konto bankowe. Próbowałem szukać w regulaminie strony ale nie mogę nic na ten temat znaleźć a konto tam jest mi zbede i nie chce ponisić opłat z powodu jego prowadzeni w przyszłości.
Żadnych opłat nie będziesz ponosił. Konta raczej nie da się usunąć, co najwyżej można je zablokować, ale też nie jestem w 100% pewny. Jedyne koszta jakie poniesiesz to prowizja po otrzymaniu przelewu od buka.
Ja najpierw zainteresowałbym się czy w ogóle wypłacisz tą kasę na paypal, bo z tego co mi wiadomo ta usługa nie jest jeszcze dostępna dla polskich użytkowników w żadnym buku.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Ale ja nie wypłacam od buka tylko z zupełnie innego serwisu ale na wszelki wypadek napisze jeszcze do nich czy jako Polak mogę wypłacić na PayPal.
Sądziłem że prowizję pobierają od kasy wysłanej z PayPal a nie od tej która do nich przyjdzie.
 
D 94

duga2

Użytkownik
Jest sporo buków akceptujących PayPal:Ladbrokes, William Hill, Bwin, 888sport , Betfair... tylko jeśli rejestrujesz się jako gracz z Polski z opcji wpłat/wypłat znika PayPal.Jedynym bukiem gdzie udało mi się zrobić depo przez PayPal był Betfred , tylko, że PayPal tę płatność wycofał i zablkował mi konto pod pretesktem jakoby wykrył &quot;dziwne&quot; operacje na mojej karcie kredytowej powiązanej z PayPalem tyle, że karta o której mowa straciła ważnośc we wrześniu ubiegłego roku.
Konto na PayPalu mozna zamknąć bo taka opcja w zakładce profil jest ale nie wiem jak to wygląda w praktyce.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie. To dwie konkurencyjne firmy, które nie współpracują ze sobą.

Paypal narzucił spore ograniczenia. Możesz nawet mieć problem ze znalezieniem bukmachera do którego będziesz mógł wpłacić... A jeśli któryś ma dostępny Paypal to nie akceptuje tej płatności od Polaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Też tak myślałem, że się nie da.
Na ich stronie są podane sklepy gdzie można płacić za pomocą środków na PayPal-u więc chyba będe zmuszony skorzystać z tej opcji.
 
Do góry Bottom