>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały Pucharu UEFA-pierwsze spotkania(26.04.2007)

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
[center:380fe11316]Półfinały Pucharu UEFA[/center:380fe11316]

[center:380fe11316]



[/center:380fe11316]

Już w najbliższy czwartek czekają nas pierwsze spotkania 1/2 Pucharu Uefa. Poniżej zestawienie par, wraz z kursami z Expekt.Zapraszam wszystkich bardzo gorąco do pisania analiz i opini na temat zbliżających sie spotkań, suche typy będą odpowiednio nagradzane ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
[center:8cffc350ac] Osasuna - Sevilla
Typ:2
Kurs:2,60
Buk:Expekt
[/center:8cffc350ac]
Analiza:W meczu półfinałowym Pucharu UEFA zmierzą się dwie drużyny hiszpańskie Osasuna Pampeluna i Sevilla.Ogołnie mówiać zespoły angielskie zdominowały Ligę Mistrzów(na 4 ekipy 3 to:Chelsea,Manchester United,liverpool) zaś Puchar Europejski zdominowały zespoły z Hiszpani bo na cztery drużyny trzy są z kraju Basków są to:Osasuna,Sevilla i Espanyol Barcelona.Osasuna w ćwiercfinale wyeliminowała niemiescki Bayer 04 Leverkusen wygrywając w Leverkusen 3:0 i na włąsnym stadionie 1:0 zaś Sevilla po emocjonujących meczach pokonała angielski Tottetham Hotspur wygywając na Ramon Sanchez Pizjuan 2:1 i remisując po pięknym meczu w Londynie 2:2.Oba zespoły napewno bardzo chą wygrać tegoroczną edycję UEFa ale Sevilla ma także szanse na zwycięstwo w Primiera Division ponieważ zajmuje drugą lokate a do liderującej Barcy traci tylko 1 punkt.Osasuna natomaist gra w lidze hiszpańskiej juz o przysłowiową &#39;&#39;pietruszke&#39;&#39; i skupia sie na pucharach.W ostatnim emczu gracze z Pampeluny przegrali z Deportivo 1:0 zaś Sevilla rozgromiła aż 4:1 Atlethic Bilbao.Sevilla powinna uporac się z zespołem Osasuny,Sevilla jest dużo bardziej doświadczonym zespołem w Europejskich pucharach niż gospodarze,w dodatku bronią tego trofeum zdobytego rok temu,Seviila ma poprostu lepszych piłkarzy,np.Fraderica Kanoute który w lidze hiszpańskiej zdobył już 19 bramek i prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców,do bramki prawdopodobnie powrocił już Palop,Seviila jest groźna na skrzydła:Adriano &amp; Jesus Navas i wspierający ich boczny obrońca Daniel Alves,przeczuwam że Osasuna będzie grać defensywnie i bedzie próbowała wyporadzać kontrataki,ale moim zdaniem Sevilla nie da się przechytszyć i to spotkanie wygra.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: CA Osasuna - FC Sevilla ???? [1-0]
typ: (under/over 2.5) over ????
buk: Betsson
kurs: 2.4
analiza: ossasuna ostatnie dwa mecze w pucharze uefa wygrała 1-0 i 3-0 z bayernem leverkusen. mimo ze w ostatnich meczach ligowych pilkarze nie zachwycaja forma ale to dlatego ze druzyna skupia sie glownie na pucharze uefa- jest to jedyne potencjalne trofeum dla osasuny w tym sezonie. Sevilla w ostatnich meczach w pucharze uefa ugrala 2-1 i 2-2 z totenhamem a z szahtarem tez bylo 2 razy over 2.5 [2-2] W lidze idzie im bardzo dobrze - 1pkt straty do lidera barcy a ostatnie mecze 4-1 i 3-0 :mrgreen: Sevilla gra o mistzostwo, uefa i puchar króla przez co nie do każdego meczu mogą podejsc calkowicie skoncentrowani - uwazam że padnie wiele bramek ale kto wygra ... mam nadzieje ze sevilla ale wszystko moze byc mozliwe. wiadomo że za overem nie przemawia to że będzi to pierwszy mecz z dwumeczu - ale jak widać ta &quot;zasada&quot; jakoś nie trzyma się tych drużyn w aktualnych rozgrywkach UEFA :spokodfhgfh:
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
CA Osasuna - FC Sevilla
Ten mecz według mnie zakończy się zwycięstwem Sevilli. Piłkarze są w dobrej dyspozycji ostatnia wygrana w lidze. Sevilla po wyelminowaniu Totenhamu nabrali wiary, że mogą wygrać puchar UEFA
Typ 2 ⚽
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
ossasuna ostatnie dwa mecze w pucharze uefa wygrała 4-0 i 3-0 z bayernem leverkusen ?? Skąd masz takie wyniki , mi się wydaje że było 0-3 a drugi mecz 1-0 chyba że źle pamiętam

pucharze uefa wygrala 4-3 i 2-1 z totenhamem ?? Pierwszy mecz nie pamiętam jak się zakończył ale drugi to chyba raczej było 2-2

Jak źle pisze to mnie poprawcie :p
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
ossasuna ostatnie dwa mecze w pucharze uefa wygrała 4-0 i 3-0 z bayernem leverkusen ?? Skąd masz takie wyniki , mi się wydaje że było 0-3 a drugi mecz 1-0 chyba że źle pamiętam

pucharze uefa wygrala 4-3 i 2-1 z totenhamem ?? Pierwszy mecz nie pamiętam jak się zakończył ale drugi to chyba raczej było 2-2

Jak źle pisze to mnie poprawcie :p
hmm - mój błąd - ale już poprawiłem :mrgreen: a dla jasności ostatnie wyniki UEFA:
a analizę pisałem z głowy dlatego drobne pomyłki - które w sumie zabrały mi tylko 1dnego &quot;overa&quot; [na 1-0 osasuny]

12 kwietnia 2007

Osasuna Bayer 1 : 0
Tottenham Sevilla 2 : 2
Werder Alkmaar 4 : 1
Benfica Espanyol 0 : 0

5 kwietnia 2007

Bayer Osasuna 0 : 3
Espanyol Benfica 3 : 2
Sevilla Tottenham 2 : 1
Alkmaar Werder 0 : 0
 
W 0

winner

Użytkownik
Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post na forum bukmacherskim.
Gram już od dłuższego czasu, często zaglądam na fora, a teraz postanowiłem zacząć coś pisać :idea:

Zacznę od analizy meczu Osasuna - Sevilla.

Nie wiem dlaczego, wszyscy jako głównego faworyta tego meczu, przedstawiają Sevillę.
Pierwszą niedorzecznością, jest to, że bardzo rzadko mamy okazję oglądać wspaniałe (i łatwe) zwycięstwa drużyn, które w tak ważnych meczach występują w roli tzw faworytów. (Chyba, że gospodarzem jest drużyna Polska :przeklina: ).
Po drugie - ranga meczu (oraz ważność tego pucharu dla Ossasuny), oraz bardzo szczęśliwe dla nich ich własne boisko - dodadzą im skrzydeł.
Po trzecie - wyniki Sevilli w meczach wyjazdowych nie napawają optymizmem:
ostatnie 10 spotkań ligowych na wyjeździe:
Valencia FC Sevilla 2:0 PORAŻKA
Osasuna Sevilla 0:0 BEZBRAMKOWY REMIS
Gimnástico de Tarragona Sevilla 1:0 PORAŻKA
Getafe Sevilla 0:0 BEZBRAMKOWY REMIS
Betis Sevilla Sevilla 0:0 BEZBRAMKOWY REMIS
Levante Sevilla 2:4 WYGRANA Z LEVANTE
Villarreal Sevilla 0:0 BEZBRAMKOWY REMIS
Zaragoza Sevilla 2:1 PORAŻKA
Huelva Sevilla 1:3 WYGRANA Z HUELVA
Espanyol Barcelona Sevilla 2:1 PORAŻKA

Nie licząc dwóch wygranych z zespołami o klasę słabszymi Sevilla zanotowała 4 remisy, w których nie strzeliła nawet jednej bramki, oraz 4 porażki w których strzeliła zaledwie 2 bramki. Wnioskuję z tego, że jest to drużyna, która zdecydowanie lepiej czuje się na własnym boisku (i wyniki o tym mówią same za siebie)

Ostatnie dwa spotkania w PUEFA Sevilla przeszła dość szczęśliwie. Nie wygrała jednak w podstawowym czasie gry na wyjeździe

Po czwarte - Sevilla gra za dwa dni bardzo ważny mecz w lidze, a potem jeszcze ważniejszy z Realem. A skoro nie można mieć wszystkiego, to coś trzeba sobie odpuścić. Najlepiej więc zagrać zachowawczo dzisiaj, żeby u siebie wygrać, zachować siły na mecz w lidze z Espanyolem.
Ossasuna natomiast, włoży całe siły i będzie przysłowiowo &quot;gryźć trawę&quot;, żeby tego meczu nie przegrać.

Mój typ X z lekkim przesunięciem w kierunku Ossasuny
Ujmując rzecz jaśniej: szanse Ossasuna - Sevilla 60-40%

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom