>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Półfinały Enea Ekstraligi - 14 i 21 września

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno (0-6) 1 1,83 Bet365
Piotr Pawlicki - Janusz Kołodziej 1 1,85 Betsson

Nie wiem czy awansują ale stać ich na pewno na to. Gospodarze bez Grega ale goście też bardzo osłabieni bo ich siła na wyjeżdzie już nie jest tak imponująca. Do tego bez Bjerre i Michelsena więc na prawdę problem duży. Gospodarze również kontuzjowani ale jednak u siebie są bardzo grożni i do tego mają Cieślaka. Goście na pewno będą meli swoich liderów w postaci Nickiego i myślę, że Piotra też. Kołodziej po upadku więc może być ciężko dzisiaj z jego dyspozycją tym bardziej, że tam trochę kości ucierpiało. Mam nadzieje, że tor będzie w miarę do jeżdża a powinny być ok.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ode mnie dwa typy, ale sam korzystam z typu Torretoo.
Adrian Cyfer-Kamil Adamczewski 1 @ 1,40 Betsafe▶
Cyfer pokazał w ZG, że może wreszcie przekuć dobre wyniki w zawodach juniorskich na mecze ligowe. Dzisiaj liczę na jego kolejny dobry występ i więcej jak 3 biegi. Jest Linus, jest Świder i myślę, że kogoś z tej dwójki zastąpi. Adamczewski niby ostatnio co raz lepiej, ale w Gorzowie w ostatnich dwóch występach aż 3 razy upadał na tor i ogólnie pamiętam, że jeździł od kredy do bandy, bo kompletnie nie potrafił sobie poradzić na torze. Jeśli nic się nie zmieni pod tym względem, to nie ma szans na dobry wynik. Wyraźnym faworytem więc jest Adrian.
Krzysztof Kasprzak-Jarosław Hampel 1 @ 1,25 Betsafe▶
Zapewne obaj panowie dzisiaj po 6 razy na torze, ale zdecydowanym faworytem jest KK. Forma genialna, do tego domowy tor i to on musi nadawać ton drużynie, która ma odrobić straty. Hampel niby coś w góre z formą idzie, ale do KK mu jeszcze sporo brakuje. Do tego para z Loktaevem, więc coś może potracić na nim. Na podbicie idealny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jarosław Hampel - Piotr Protasiewicz 1 2,20 Betsson

Ja mam jeszcze jeden typ na dzisiejsze zawody. Uważam, że Jarek powinien być dzisiaj lepszy bo ten tor po prostu mu bardziej leży. Ostatnie występy w lidze w Gorzowie Piotra były co na jmniej średnie, zawsze koło 6-7 punktów. Jarek natomiast zawsze robi dwu cyfrówki. Forma lekko idzie do góry i dzisiaj na pewno to udowodni. Może nie będzie nieomylny ale raczej powinien być lepszy niż Piotr. Obaj mają dość przeciętnych kolegów w parach i obaj pewnie pojadą sześć razy ale stawiam tutaj na Jarka.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Przypominam, że dzisiaj odbędą się zaległe półfinałowe mecze w Enea Ekstralidze.

Stal Gorzów - Falubaz ZG 17:45

SPAR Falubaz Zielona Góra
1. Andreas Jonsson
2. Aleksandr Łoktajew
3. Piotr Protasiewicz
4. Mikkel Bech
5. Jarosław Hampel
6. Kamil Adamczewski

Stal Gorzów
9. Krzysztof Kasprzak
10. Linus Sundstroem
11. Matej Zagar
12. Niels Kristian Iversen
13. Piotr Świderski
14. Adrian Cyfer

Unia Tarnów - Unia Leszno 20:15

Fogo Unia Leszno:
1. Nicki Pedersen
2. Damian Baliński
3. Grzegorz Zengota
4. Przemysław Pawlicki
5. Bartosz Smektała
6. Piotr Pawlicki

Grupa Azoty Unia Tarnów:
9. Martin Vaculik
10. Jacob Thorssell
11. Artiom Łaguta
12. Krzysztof Buczkowski
13. Janusz Kołodziej
14.
15. Kacper Gomólski
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Prawda to że Kołodziej dziś nie jedzie? Ktoś coś wie?
Wg niepotwierdzonych inf - Koldi nie jedzie, z/z -ki prawdopodobnie to buczek, vacul, laguta i gomolski czyli betsafe i buczek-zengi 1 bo tyle samo biegów im wyjdzie nawet jeśli zengi z taktyka pojedzie lub jeden wiecej jesli nie pojedzie.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Sts proponuje handi handi -6,5pkt na Tarnów po 1,8. Także w Betsafe wisi handi -9,5pkt po 1,85. Tak jak już wspomniano wyżej Kołodziej jedzie, tor w przeciwieństwie do niedzieli będzie atutem gospodarzy więc nie widzę innego scenariusza jak awans Tarnowa. Już Cieślak tak zakombinuje z torem że będzie już w nominowanych świętować awans do finału.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Kacper Gomólski - Piotr Pawlicki 2.95 Betsafe zwrot
Obaj znakomity sezon mają jak na juniorów oczywiście. Nie doceniałem Rudego ale progres jaki zrobił jest naprawdę imponujący. Kursy uważam , że zdecydowanie przeszacowane. Dzisiaj obaj powinni odjechać podobną liczbę biegów. Obstawiam , że Gomólski będzie zmieniał Thorsella. U siebie na torze pokazywał już niejednokrotnie , że potrafi pokonać każdego. Po takim kursie grzechem nie spróbować.
Jarek Hampel - Matej Zagar 2.50 Betsafe ⛔
W poprzednim pojedynku na gorzowskim owalu lepszy okazał się Jarek. Dzisiaj będzie miał zapewne przewagę startów. Zagar znowu nie jest taki nie do ruszenia na swoim torze. Lepsze występy przeplata gorszymi. Ostatnio niby komplet na własnym torze ale nie miał na kim tracić pkt. Dzisiaj nie da się ukryć , że już ciężej. Hampel , Protasiewicz czy Jonsson, a nawet Loktajev mogą mu zabrać oczka. Po takim kursie jak najbardziej do grania
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Laguta - Kołodziej 1,65 @ Betsson
Piotr Pawlicki - Kołodziej 2,10 @ Betsson
Kontuzja Kołodzieja jest jednak poważniejsza niż się wydawało, więc dziś gram przeciwko Jaśkowi. Pojedzie na dużej blokadzie, jak wyjdzie ze startu to dowiezie punkty, jak nie to nie liczę na jakieś bardzo ryzykowne szarże z jego strony. Do gry przeciwko niemu wybieram dwóch zawodników będących w świetnej formie. Artiom na torze w Tarnowie fruwa, ma tam średnią bodajże w granicach 2,600. Jest więc w Mościcach praktycznie nieomylny. A Kołodziej przy jeździe z urazem trochę punktów potraci. Jeżeli chodzi o Piotrka to ostatnio ma świetną formę, dziś prawdopodobnie pojedzie 6 razy więc po takim kursie warto spróbować. W przeciwieństwie do swojego brata wie jak w Tarnowie jechać.
PS 1: nie zgadzam się z tym co napisał slawek-80. Od piątku do wtorku w Tarnowie padało. Tor przyjął strasznie dużo wody. Więc na pewno nie będzie taki jaki chce Cieślak. Przypominam że mamy końcówkę września i 13 stopni. A nie środek lata i 30 stopni.
PS 2: Kołodziej to nie jest Pedersen, on z kontuzją nie potrafi jechać! Przypominam rok 2011.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik - Krzysztof Kasprzak 2.70 Betsafe ✅
Jak to przeoczyłem wcześniej to ja nie wiem. To według mnie może być &quot;walju&quot; dnia. Zmarzlik wygrał GP na swoim torze. Oznacza to tyle , że mógłby być i na tym torze mistrzem świata jakby każde zawody się na nim odbywały. Obaj są w znakomitej formie i wydaje się , że komukolwiek z drużyny przeciwnej będzie ciężko któregokolwiek z nich złapać. Przesada jednak z tymi kursami. Zmarzlik będzie miał teoretycznie łatwiejsze biegi bo juniorski oraz zakładam , że nie pojedzie w 15 , a w 14 biegu. Ja po takim kursie wchodzę w to bez zastanowienia.
Artiom Laguta - Piotr Pawlicki 1.70 Bet 365 ✅
Ostatnio grałem przeciwko Rosjaninowi. Jak już o tym pisałem jest to zawodnik własnego toru. Na wyjazdach padaka , a na swoim torze torpeda jakich mało. Dzisiaj zapewne będzie oscylował ponownie około kompletu. Nie bardzo widzę z kim ma przegrywać w drużynie gości. Zresztą jego ostatnie wyniki na własnym torze mówią tylko tyle , że obojętnie kto tam jedzie to i tak na Lagutę to mało. Nawet przewaga startów po stronie Pawlickiego uważam nic nie zmieni. W rundzie zasadniczej niby był remis obaj po 10 pkt ale Artiom jechał tylko w 4 biegach. Dzisiaj na pewno pojedzie w 5 biegach.
Andreas Jonsson under 11 1.90 Bet 365 ⛔
Adrenalina niby forma zwyżkująca ale dzisiaj bardzo ciężkie zadanie przed nim. Kasprzaka i Zmarzlika uważam , że nie będzie w stanie złapać , z Zagarem też może być ciężko. Na papierze łatwiejszy bieg tylko 12 ale i tak jego rywalem będzie w nim Zagar. W 1 biegu przeciwko Kasprzakowi. W 5 biegu Zagar i ZZ za która obstawiam pojedzie Zmarzlik albo Kasprzak ( sądzę , że na początku od razu swoje armaty dadzą jako zz). W 8 biegu przeciwko Zmarzlikowi. Do tego przecież Loktajev też mu może zabierać punkty. W rundzie zasadniczej zaledwie 5 pkt przywiózł. Dzisiaj nawet przy 6 startach uważam , że 11 oczek nie zrobi.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno (0-9,5) 1 1,80 Triobet ⛔ heh :?
Kacper Gomólski - Damian Baliński (0-3,5) 1 1,90 Triobet ⛔
Uważam, że Unia wejdzie do finału bo ma mimo wszystko mocniejszy skład. Atut tor jest ogromny, uważam, że Nicki nawet sobie dzisiaj w Tarnowie radzić nie będzie. Vaculik i Kołodziej skoro jadą to poziom utrzymają, do tego Artiom będzie &quot;latał&quot;. Reszta coś dorzuci, szczególnie liczę na punkty Kacpra którego widzę dzisiaj na torze z 5 razy. Nie wierze natomiast w Damiana, który w pierwszym meczu zdobył dwa zera i dzisiaj widzę to podobnie. To zawodnik już tylko swojego toru i myślę,. że dzisiaj pojedzie właśnie maks 2-3 razy. Stawiam na Kacpra i &quot;Jaskółki&quot;.

Jarosław Hampel over
10 punktów 2,50 Bet365 ⛔
Stal Gorzów - Spar Falubaz Zielona Góra (0-8,5) 1 1,70 Triobet ✅
Stal dzisiaj awansuje takie mam po prostu przeczucie. Falubaz boi się dzisiejszego mecz i ma czego. Na pewno zdenerwowany Paluch zrobi największą jaką może kopę i nie liczni z Zielonej Góry będą potrafili dzisiaj w ogóle skutecznie walczyć w Gorzowie. Do nich uważam, że będzie należał Jarek. Przeanalizowałem jego występy ligowe od 2011 roku i tylko raz nie przekroczył tej linii ba zrobił wtedy właśnie 10 punktów. Pozostałe występy to spokojnie 12 jak nie 18 punktów. Jedyne ryzyko to pierwszy bieg z niedzieli który wyglądał fatalnie i występ z GP. Jednak kurs piękny więc zaryzykuje tym bardziej, że pewnie pojedzie dzisiaj 6 razy i jak to na lidze, w końcu się spasuje. Stawiam na Stal i over Hampela.
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik - Krzysztof Kasprzak 2.70 Betsafe
Jak to przeoczyłem wcześniej to ja nie wiem. To według mnie może być &quot;walju&quot; dnia. Zmarzlik wygrał GP na swoim torze. Oznacza to tyle , że mógłby być i na tym torze mistrzem świata jakby każde zawody się na nim odbywały. Obaj są w znakomitej formie i wydaje się , że komukolwiek z drużyny przeciwnej będzie ciężko któregokolwiek z nich złapać. Przesada jednak z tymi kursami. Zmarzlik będzie miał teoretycznie łatwiejsze biegi bo juniorski oraz zakładam , że nie pojedzie w 15 , a w 14 biegu. Ja po takim kursie wchodzę w to bez zastanowienia.
Czekam jeszcze na ofertę bet 365 i na pewno coś dorzucę co chciałem zagrać od początku.
Na ten moment Kasprzak, jeżdżący przez połowę sezonu z kontuzją ma średnią wyższą o 0,15 na torze w Gorzowie. Warto też zauważyć, że Zmarzlik jechał więcej biegów przeciwko juniorom. Poza tym Kasper z dziecinną łatwością mija rywali na &quot;Jancarzu&quot;.
Bolo pewnie zostawi Bartkowi jeden bieg na 14 wyścig bo kto niby miałby tam jechać?
Typ ma szansę na wejście, ale ja postawiłbym na blondyna.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Kasprzak - Zagar - 1 ✅
A. Łaguta - Buczkowski - 1 ✅
@1.76
Betsson
Drugie podejście do rewanżowych meczów półfinałowych. Wszyscy widzą w jakiej dyspozycji jest obecnie Kasprzak. Sprzęt jest na dobrym poziomie, są wyniki. Głowa spokojniejsza, są wyniki. Zagar ma średni sezon, nie wydaje mi się, aby tutaj zrobił lepszy wynik niż KK. Tylko pech Kasprzaka może sprawić, że lepszy będzie Matej. W Tarnowie niesamowite wyniki kręci A. Łaguta. Tor idealnie mu pasuje. Sprzęt ewidentnie pod ten tor. Mareczek przecież wiedział, co robi mocno krzycząc do zarządu, że chce właśnie jego w składzie.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
@LedwoZipiesz
Rozsądek też mi kazałby stawiać na Kasprzaka ale nie po takim kursie. Jak sam zauważyłeś Kasprzak ma zaledwie o 0,15 średnią wyższą od Zmarzlika, do tego Zmarzlik ma łatwiejsze dwa biegi, więc gdzie logika w kursach? ???? Wole się spinać po kursie 2.7 niż po 1.4 ????
Pozdrawiam
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
@CeKaeM
Jako, że widzę tą parę na 60/40 dla Kasprzaka to po 1.4 to nawet nie ruszyłbym tego typu. 2,7 na Bartka to gruba przesada więc może spróbuję.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Nie mam dzis wiele czasu, ale cos napisze (brak polskich znakow, gdyz nadaje z telefonu). Wpadlem do stsu i uderzylem w tripla.

Unia Tarnow - Unia Leszno 1 1.20 ⛔ dramat, koniec marzeń
Stal Gorzow - Falubaz Zielona Gora 1 (-10.5) 1.70 ✅
GKM Grudziadz - Orzel Lodz 1 1.20 ✅

W Tarnowie padalo przez ostatnie kilka dni. Sytuacja kiepska poniewaz nie dalo sie trenowac. W nocy tor wysychal bo zostal zbronowanym. Dzis slonecznie od rana wiec na pewno juz wszystko gotowe i ubite. Trojka Vacul, Buczek i Tiomka pojada swoje. Martwie sie o Janka ktory jest poobijany, ale on ponizej pewnego poziomu u siebie nie zejdzie. Licze na Thorsella. Niezle wygladal na treningach w zeszlym tygodniu. Jesli wykorzysta wsparcie GH i MV moze zaliczyc debiut przez ktory zaplacze cale Leszno. Zwyciestwo w tym meczu dla mnie jest oczywiste. W handicapy sie nie pcham bo Leszno bedzie trzymalo wynik taktykami i szczegolnie juniorami.

Co do Gorzowa to jestem bardzo spokojny. Zielona nie poradzi sobie bo nie ma kim. Tor na pewno nie bedzie latwy a co sie dzialo ostatnio kazdy widzial. Ktos tu pisal o overze Hampela. Przepraszam, ale taki typ to ja bym podal ale rok temu a nie teraz.. Grudziadz na podbitke.

Pozdrawiam i trzeba szykowac sie na stadion.
Tylko Unia. Tylko tarnowska!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jarek Hampel - Matej Zagar 2.50 Betsafe
W poprzednim pojedynku na gorzowskim owalu lepszy okazał się Jarek. Dzisiaj będzie miał zapewne przewagę startów.
Jaką ma mieć przewagę startów? Hampel poleci pewnie 6 razy licząc z taktykiem, podobnie z resztą jak Zagar, który przecież pojedzie jako zz-etka.
Zmarzlik będzie miał teoretycznie łatwiejsze biegi bo juniorski oraz zakładam , że nie pojedzie w 15 , a w 14 biegu. Ja po takim kursie wchodzę w to bez zastanowienia.
Jeśli nie będą potrzebowali taktyka, a na 99% tak będzie to wiadome, że pojedzie w 14 biegu jako rezerwa. Prawdopodobny skład 15 biegu z ich strony to KK i Zagar, a w 14 poleci za kogoś z dwójki Linus-Świder w zależności kto będzie gorzej jechał.
Janusz Kołodziej-Piotr Pawlicki 2 @ 2,03 Betsafe⛔
Już kilka dni temu to grałem, a dzisiaj ponawiam. Piotrek w trochę lepszej kondycji fizycznej, bo jednak miał więcej czasu na dojście do siebie. Na wyjazdach lata świetnie, w Tarnowie dobry mecz w fazie zasadniczej, a dzisiaj prawdopodobnie 6 razy na torze. Janusz poobijany i ciekawi mnie jak jest z jego zdrowiem. 2x z Gomólskim jedzie, a i potem może Ginger zmienić Thorssella, gdy będzie wymieszanie par. Poza tym, jeśli nie będzie potrzeby to być może zostanie oszczędzony na biegi nominowane.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Nasz żużelek jak zwykle niesprawiedliwy. Runda zasadnicza zdominowana przez Unię Tarnów i zonk w PO. Wystarczyła jedna kontuzja Grega Hancocka w najbardziej nieodpowiednim momencie sezonu. Nie dość, że Jaskółki nie zdobędą złota, to jeszcze Amerykanin może przegrać IMŚ, chociaż mu tego nie życzę i trzymam kciuki. I takie niepozorne Leszno ma sporą szansę na DMP. Cała kampania przeciwko Toruniowi obróciła się przeciwko niektórym, bo z Apatorem Tarnów miałby łatwiej, biorąc pod uwagę tegoroczną olewkę i dojenie klubowego hajsu przez Golloba, sieroctwo Miedzi, kontuzje Holdera.
W ZG też nie wesołe miny, bo Hampel podobnie jak Gollob przyczynił się do takiego wyniku jaki jest. Już pomijam sprawę Dudka. Za to Stal w pełni zasłużenie w finale i trzymam kciuki za nich, bo elegancko pracowali przez cały rok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom