>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: FC Barcelona - Chelsea Londyn 24.04.2012

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP



Kursy od Unibet:
Wynik pierwszego pojedynku: 0:1.
Pierwszy mecz przebiegał pod dyktando Barcy, ale to The Blues wygrali mecz. Jak będzie tym razem na Camp Nou :?: Czy dojdzie do niespodzianki i Londyńczycy przejdą do wielkiego finału, czy też gospodarze pokażą na co ich stać :?:
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji ????
 
K 8

kubaohio

Użytkownik
Barcelona-Chelsea
Wyrażnie ostatnio barca ma pecha. Nie wychodzą im akcje tracą piłke pod polem karnym. W pierwszym meczu widzielismy że nie mają pomysłu na The Blues. Gubią się jednak mądra gra Chelsea i solidne kontrataki pozwoliły im wygrać. Tu myśle że bedzie podobnie barca będzie chodziła przy polu karnym ale nie znajdą recepty na Cecha i obrone Chelsea.
Typ: Remis
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Chelsea dla katalończyków to niewygodny przeciwnik i powiem szczerze że dziwie się kursom na remis i zwycięstwo the blues.Uważam że jednych i jak i drugich stać na wygraną więc te kursy powinny być zbliżone,ale nie o tym mowa.
Szczelna obrona londyńczyków w spotkaniu z kanonierami pokazała że Blaugrana będzie we wtorkowy wieczór miała cięzki orzech do zgryzienia.Pod znakiem zapytania stoi występ Drogby a to też ważny zawodnik.Brak stworzonych sytuacji i pomysłów na jakąkolwiek akcje w meczu z realem udowodniły że Barca znajduje się w kryzysie i szczerze wierze choć nie daje im szans na zwycięstwo w tym pojedynku.
Mój typ to remis
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja konsekwentnie:

Rzut karny w meczu? TAK @3,50 betsafe✅✅

Może argumentację zacytuję z postu odnośnie pierwszego meczu:

Barcelona w tej edycji strzeliła 6 rzutów karnych(nie wiem czy któregoś z karnych nie strzelili?),Chelsea wykorzystała 2 karne,z jednego straciła bramkę. Ale te statystyki tu nie były głównym argumentem dla mnie.Styl gry Barcelony przekonuje mnie do tego betu,bo jestem przekonany że Chelsea dziś będzie głęboko się bronić i ewentualnie kontrować. Dynamiczne wejścia graczy z Katalonii w pole karne to sytuacje powtarzające się w meczu kilkanaście razy.Szansa że za którymś razem będzie faul są według mnie spore.Z drugiej strony jest jeszcze Drogba, który ostatnio jakby w lekkim gazie-może jakiś głupi faul Mascherano i...Moim zdaniem ciekawy to jest zakład,kurs też przyjemny

Wszyscy widzieli jak zagrała Chelsea.Podobny styl pokazali w meczu z Arsenalem w sobotę-widać,że pod wodzą Di Mateo właśnie tak będzie wyglądać gra tej drużyny.Obrona przede wszystkim i to permanentna z wyczekiwaniem na jakiś duży błąd rywala i wtedy próba zadania ciosu z kontry.Jutro Barcelona posiadaniem piłki zapewne pobije swoje rekordy.Motywacja wiadomo,że jest ogromna po przegraniu ligi hiszpańskiej.Barcelona już dwa mecze z rzędu bez rzutu karnego,nie wierzę że w trzecim kolejnym też tak będzie.Sędziuje Cüneyt Çakır z Turcji,którego w sumie kojarzę z meczów na szczycie ligi tureckiej.Kartek powinno też być sporo,ale na razie oferta uboga;)
 
pr3z3s 0

pr3z3s

Użytkownik
Jak dla mnie pewne jest tylko to że w tym meczu nie padnie wiele bramek, widzę tylko dwa scenariusze. Pewne jest że Barcelona rzuci się do ataku od samego początku i prawdopodobnie będą kontrolować cały mecz, jednak zapewne nic wiele z tego nie wyniknie co widzieliśmy w pierwszym meczu gdzie Barcelona rozgrywała sobie piłke przed 16tką ale do bramki trafić nie mogli, czasem mam wrażenie że oni po prostu chcą z tą piłką do tej bramki wejść, co przy takiej obronie Chelsea jest chyba niemożliwe. I jeżeli Barcelona już ma awansować to pewnie walną te 2-0 i na tym się skończy, 1-0 i być może dogrywka lub nadzieją się na jakąś kontrę londyńczyków i będzie 1-1 lub 2-1, innego wyniku raczej nie biorę pod uwagę. Nie wierze że Chelsea da sobie wpakować więcej niż 2 bramki, tak samo jak nie wierzę że stać ich na więcej niż 1 gola.
Fc Barcelona - Chelsea Fc
under 3.5 1,62
under 2.5 2,50
BetGun
 
W 30

walsystem

Użytkownik
I tu się z wami nie zgodzę. Po pierwsze Chelsea w ostatnich meczach nie przegrywala na Camp Nou. Swietnie im sie tam zawsze grało . Sądze ze statystyki beda grały głowna role w tym meczu . Chesea skupi sie na podobnej grze jak u siebie , nalezy pamietac ze chelsea ma dobrą obrone i ciekawostką jest to ze sędzia prowadzący spotkanie będzie turek który nie trawi FC Barcelony po pamiętnym meczu z Rubinem Kazan....
Fc Barcelona - Chelsea Fc
under 2.5 2,50
Remis 6.75
Więcej kartek : typ Chelsea
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Z drugiej strony jest jeszcze Drogba, który ostatnio jakby w lekkim gazie-może jakiś głupi faul Mascherano i...Moim zdaniem ciekawy to jest zakład,kurs też przyjemny
Ponoć Drogba i David Luiz są niezdolni do gry... Brak Drogby byłby dużym osłabieniem ofensywy Chelsea.
 
Z 930,9K
Mysle ze Barcelona po przegraniu prestizowego spotkania z Realem stracila szanse na obrone tytulu mistrzowskiego i wszystkie sily rzuci na mecz z Chelsea.Pierwsze spotkanie pokazalo ze Barcelona ma duza latwosc wypracowania sobie dobrych pozycji i powinna rewanzowe spotkanie wygrac przynajmniej roznica dwu bramek..Chelsea moze strzeli jedna bramke ale pewnie straci trzy.Stawiam na awans Barcelony
 
tomiboss23 13

tomiboss23

Użytkownik
Fc Barcelona - Chelsea Fc
Żółta kartka dla Raula Meirelesa.


Ten typ obstawiam jutro w ciemno. Boję się tylko, że buki wystawią na ten typ malutki kurs. Portugalczyk gra większość swoich meczów dość agresywnie (podobnie jak Pepe z Realu). W pierwszym meczu w Londynie, już w 13 minucie powinien być ukarany żółtą kartką po drugim z rzędu brzydkim faulu.
Na Camp Nou Barca zagra lepszy futbol, a tym samym jest dużo większa szansa na żółtą kartkę dla Meirelesa. :zoltakartka:

Polecam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
Widzieliśmy pierwszy mecz, Barcelona cały czasz przeważała, nie potrafiła tylko zdobyć bramki, bo okazje mieli. Nie mieli dnia napastnicy z Katalonii, pogoda też im nie sprzyjała. Nie oglądałem Gran Derbi, więc nie wiem jak zagrali ostatnio, ale uważam że Pep wyciągnie wnioski z pierwszego meczu i da poszczególnym zawodnikom odpowiednie wytyczne, aby narzucili swój styl gry i odrobili jednobramkową stratę i awansowali do finału. Widzę tu zwycięstwo FC Barcelony.
Typ który zagram to: Barcelona wygra do 0, po kursie 2,00zł w BAH
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja poluje na zakld na faule obydwu zespolow...kto wiecej fauli...oczywiscie z hndi ujemnym na Chelsea, jak ktos gdzies widzi zaklad prosze o info....
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chelsea z pewnością zagra podobnie jak w pierwszym meczu. Torres sam w jednym z wywiadów podkreśla to bardzo dosadnie &quot;Nie zawsze wygrywa lepszy&quot;. Podkreśla też, że z Barceloną nie można grać w otwarte karty i nie można za nimi biegać do każdej piłki. Raz Chelsea udało się ugrać 0:0 na Camp Nou więc będa dążyli do tego po raz drugi. Być może odkryta Barcelona dostanie jakąś kontrę i tym samym pogrzebie szanse na awans ? Ja myślę, że prędko bramki tu nie zobaczymy. Barca będzie klepać, będzie miała niewyobrażalne posiadanie, ale szybko gola nie strzeli. Mają problem z kreowaniem sytuacji jak i z ich wykorzystywaniem. Brakuje napastnika, brakuje formy i brakuje wielu innych mniej lub bardziej istotnych rzeczy. Zakład na brak gola do 28 minuty uważam za najlepszy bet jaki można pobrać na ten mecz.
Barcelona - Chelsea (Time of 1st goal (28 min))
28:00 min or later/No goal [2,08] Tobet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Szczerze mówiąc przeglądając ofertę na jutro trudno jest wybrać coś sensownego, coś co przekonuje. Typowanie wyniku, bramek zupełnie odpuściłem, jedna kontra Chelsea może zupełnie odmienić obraz jutrzejszego meczu. Zakładam jednak, że nie zabraknie przede wszystkim faulów oraz kartek i w to bym celował.
Mam nadzieję, ze Barcelona będzie grała agresywnie od samego początku, a może to Chelsea coś wyczaruje i wtedy może być gorąco zaraz po rozpoczęciu spotkania. Szybki faul, kartka na ostudzenie emocji całkiem możliwe.
Time of First Card
Before 27:00 [1,85] Betsafe
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Szczerze mówiąc przeglądając ofertę na jutro trudno jest wybrać coś sensownego, coś co przekonuje. Typowanie wyniku, bramek zupełnie odpuściłem, jedna kontra Chelsea może zupełnie odmienić obraz jutrzejszego meczu. Zakładam jednak, że nie zabraknie przede wszystkim faulów oraz kartek i w to bym celował.

Mam nadzieję, ze Barcelona będzie grała agresywnie od samego początku, a może to Chelsea coś wyczaruje i wtedy może być gorąco zaraz po rozpoczęciu spotkania. Szybki faul, kartka na ostudzenie emocji całkiem możliwe.

Time of First Card
Before 27:00 [1,85] Betsafe

Dobry typ, tym bardziej że Turek lubi pokazać od początku kto ma władze na boisku. Na ostatnie 30 spotkań sędziowanych przez tego Pana w 18-tu pokazał kartę przed 27min, a nie raz po kilka
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Przewidywane składy. Szkoda, że nie zagra Pedro w miejsce Cesca.
W bwin jest linia 1,5 żółtych kartek na Barcelonę, powyżej 1.83. Dobry kurs, tym bardziej, że Chelsea zagra z kontry.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Nie ma co tu pisać o taktykach i nastawieniach obu zespołów .Wiadomo każdy che wygrać CHelsea odrobiła dobrze zadanie domowe wygrywając 1-0 głupotą będzie bronienie tego wyniku w Hiszpanii .
Nie twierdzę ze pójdą na wymianę ale powinni nieco dłużej pograć piłką i powalczyć o jakieś rzuty rożne gdzie przewagę wzrostu Chelsea ma ogromną .
Barcelona z zadyszką ? dostali w LM + w lidze z Realem .... ciekawe jak zareagują w tym meczu .H2H dla BArcy 2 W -3 R- 0L 10:5 w bramkach ... .
Chelsea nie przegrała w Barcelonie ost raz w sezonie 2004/05 ! (2-1) poźniej 3 remisy 1-1 ,2-2 ,0-0 .
Jeśli Chelsea nie pęknie to jestem spokojny o ich sukces !
Chelsea +2 @1.85
BTS @1.90 także ciekawa opcja i bardzo prawdopodobna .​
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
A jak widzicie under 1,5 I połowa - 1.66 Tobet. W mojej ocenie bramek nie powinno paść dużo. Chelsea stanie defensywnie, a im bliżej końca tym będą bardziej się cofać. Pierwsza połowa nie powinno przynieść dużej ilości bramek, co najwyżej jedną.
Prosiłbym o kilka słów kogoś kto się bardziej orientuje na ten typ.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Póki wisi
Betsafe oferuje ( zapewne błąd chociaż kto wie )
Rzuty rożne Barcelona 3,5 over 1,85 !!!
Hmm dziwne, nadal taki zakład wisi, choć jest też over 8,5 na Barce.
Zobaczymy co wejdzie:
Barca over 8,5 rożnych kurs 1,75 ✅
Busquets kartka kurs 3,40 ⛔
Liczba fauli over 29 kurs 1,90 ⛔
Meireles kartka kurs 2,20 ✅
Rzut karny kurs 3 ✅
Chelsea under 2,5 rożne kurs 1,90 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom