>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - Real Madryt 17.04.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


VS


Półfinały Ligi Mistrzów. Na placu boju pozostały 4 najlepsze ekipy z tego sezonu Ligi Mistrzów. W pierwszym półfinale Bayern podejmie u siebie , na Alianz Arena Real. W tym sezonie finał Ligi Mistrzów odbędzie się właśnie w Monachium , na stadionie Bayernu. Bawarczycy otwarcie o tym mówią , że marzą zagrać na własnym obiekcie w finale i go wygrać. Nie inaczej jednak jest z zespołem Królewskich. Tyle lat posuchy w Lidze Mistrzów, że również stało się to priorytetem. Do finału zostało tylko dwa mecze. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji ? Zobaczymy.

Bukmacherzy też mają problem z pierwszym meczem co doskonale widać po kursach:


Unibet

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 0

jimmy1962

Użytkownik
BAYERN - REAL
Według mnie murowanym faworytem tego dwumeczu są zawodnicy Królewskich , lecz pierwszy mecz na Alianz Arena z pewnością będzie bardzo ciężki dla ekipy gości . Jeżeli miałbym coś typować w tym pierwszym meczu był by to over 2,5 bądz obie drużyny zdobędą gola.
MÓJ TYP : OVER 2,5
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Mój typ to under 2,5 Bayern u siebie gra bardzo dobrze,rzadko traci bramke więc królewskim może być cięzko przebić się przez obronę.Poza tym sprawa mistrzostwa praktycznie przesądzona więc będą monachijczycy skupiać się na meczu z Realem by coś w tym sezonie ugrać jeszcze.To kolejny trudny przeciwnik który lania nie da sobie sprawić.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
ja tam jestem zdania ze bawarczycy sa bez szans w obu potyczkach z Realem Madryt.
Uważnie śledze poczynania obu zespołow w lidze i pucharach i Bayern ma problemy jak przeciwnik gra zbyt ofensywnie. Real pomimo meczu na wyjezdzie bedzie atakowal. Przewage w przodzie robi sam Ronaldo. Zabrzmi to lakonicznie ale cenie go bardziej niż Messiego. Jest to piłkarz o mniejszych umiejetnosciach od argentynczyka ale o wiekszym sercu do gry i zacietosci.
Ciekawym pomysłem jest również over na kartki w tym meczu. Mou wie że posiada kilku cwanych &quot;ofensywnych&quot; piłkarzy (m.in Marcelo,Pepe) którzy zrobia wszystko żeby pomoc Bayernu rozsypała sie przed meczem rewanżowym.
jednak zanim podejme ryzyko przyglądne sie dzisiaj grze obu zespołów.
wstępny typ na to spotkanie, ktory ocaniem na 80% pewny:
Bayern - Real 2DNB @ 1,83
 
Z 891,6K
Bayern Monachium -Real 1//2,60
Troche przekornie postawie ze to Bayern bedzie zwyciezca tego pojedynku.Gospodarze na swoim boisku zmiataja wszystkich rywali i teraz zapewne Real tez bedzie musial zaznac goryczy porazki.Gospodarze napewno zrobia wszystko zeby awansowac do finalu przeciesz ten pojedynek bedzie rozgrywany w Monachium.Mysle ze gomez strzeli dwie bramki i Bayern odniesie przekonywujace zwyciestwo.Real moim zdaniem niestanowi takiego monolitu jak jego przeciwnik,a tacy pilkarze jak Roben,Muller,Gomez przesadza o zwyciestwie Bayernu.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jako kibic Bayernu muszę niestety stwierdzić, że w dwu meczu nie daje szans niemieckiej ekipie. W tym sezonie coś czuję, że nie będzie ani jednego trofeum niestety. Brak mistrzostwa, DFB też przegrają to samo będzie w LM. W ekipie nie ma polotu brakuje dobrej atmosfery, dzisiaj było widać, że grac po prostu się nie chce. Nie wierzę w wygraną Bayernu na tle tak mocnego rywala jakim jest Real.

Real (0) @ 2,05
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja w tym meczu stawiam na Bayern ze zwrotem w wypadku remisu kurs złapię koło 1,90 ???? . Nie sądzę by Real który wyraźnie przystopował wygrał na wyjeździe z Bawarczykami którzy złapali drugi oddech. Bayern na siłę będzie chciał wygrać. W końcu finał jest na Alianz moje typy
Bayern ze zwrotem
Dla odważniejszych Bayern 2,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
gdzie Ty widzisz ten drugi oddech?
Z Borussią? Gdzie zagrali tylko kilkanaście minut dobrze, do tego z niezawodnym Robben&#39;em?
Może wczoraj z Mainz? Świeża i naładowana siłą ekipa, nie ma co ;) Czy też męczarnia u siebie z Augsburgiem do którejś tam minuty. Jak zwykle stek głupot.
Mieli 4-5 dobrych (no, nawet mega dobrych) spotkań na początku kwietnia, a potem już z Hannoverem się to zawiesiło.
Real też ostatnio gorąco ale Ronaldo pokazał ze jest przywódcą nie do zastąpienia. Ich słabsza gra wynikała ewidentnie z presji i parujących głów, jednak w przeciwieństwie do Bayernu poradzili sobie.
Dla mnie na AA no bet, lecz na SB dostaniemy 1,55-1.60 na Madryt i będzie można śmiało brać.
Hiszpański finał i tego nie ma co ukrywać
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Może wczoraj z Mainz? Świeża i naładowana siłą ekipa, nie ma co
Mainz olali, nawet im się nie chciało grać, zresztą w podstawowym składzie zagrał: Rafinha, Contento, Tymoshchuk, Olic i dla Schweinsteigera to był pierwszy cały mecz. Widzieli, że wcześniej BVB wygrało z Schalke wiec nie było sensu się rozgrzewać nawet.

do tego z niezawodnym Robben&#39;em?
Tego typu teksty są chyba nie na miejscu jak mówimy o Holendrze. Robben była najaktywniejszy z Mainz i założę się, że będzie orał prawą stronę w meczu z Realem ile będzie mógł, a on podenerwowany wiele może ;).

Po za tym, Bawarczycy udowodnili w tym sezonie, że puchary i liga to dla nich zdecydowanie inna bajka.

Hiszpański finał i tego nie ma co ukrywać
Miejmy nadzieję, że nie bo to będzie upadek europejskiej piłki. Zniszczyli La Liga, jak zmonopolizują LM to już nie będzie sensu piłki oglądać.

Trzymam kciuki za finał Chelsea-Bayern :grin:
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
W tym meczu Bayern będzie musiał skoncentrować się na tym, żeby bramki nie stracić, czyli po prostu wyłączyć z gry CR7, który ostatnio sam wygrywa mecze bo Benzema czy Higuain nie potrafią mu pomóc. Jaka jest forma Bayernu tego nikt nie wie. Jeżeli kolega z Manchesteru United wierzy, że spotkanie z Mainz jest jakimś odniesieniem to gratuluje.
Z BVB Bayern nie potrafi grać, bo Klopp ustawia genialnie zespół, ale bardzo defensywnie. Jeżeli tak samo zagra Mourinho to wielce prawdopodobne, że może być 0:0.
Jeżeli Ribery i Robben, którzy mają jakąś tam swoją historię piłkarską z Realem związaną odpalą w tym meczu, to może być naprawdę ciekawie, ale chyba wszystko zależy od Mourinho, czy będzie ich wyłączał z gry czy pójdzie na wymianę ciosów.
Tak zagra Bayern?
Neuer-Lahm,Boateng,Badstuber,Alaba-Gustavo,Schweinsteiger,Robben,Kroos,Ribery-Gomez
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Mainz olali, nawet im się nie chciało grać, zresztą w podstawowym składzie zagrał: Rafinha, Contento, Tymoshchuk, Olic i dla Schweinsteigera to był pierwszy cały mecz. Widzieli, że wcześniej BVB wygrało z Schalke wiec nie było sensu się rozgrzewać nawet.
O czym Ty piszesz ... jakie olali ? czytałeś/słuchałeś zapowiedzi zawodników Bayernu przed meczem z Mainz .... Sam Robben mówił ze chcą sobie poprawić humory przed realem i zagrają dobre spotkanie bla bla bla . CO wyszło... gnój .
Najlepszym piłkarzem Bayernu w tym meczu był Tymoszczuk qwa obronca jako jedynny oddaje 2 groźne strzały w światło bramki .... reszta dno .
Rozumiem ze można być kibicem Bayernu ale nie można być ślepym na to co grają i słabych/bezndziejnych meczy tłumaczyć sobie tym ze olali ligę czy przeciwnika .
Bo Bayern męczy się z każdym rywalem od 23.03 od meczu z Hanoverem ,nast wyjazd do Nurnbergi i ledwo ledwo 0-1 po słabej grze i jedynym błędzie obrony gospodarzy ,no ale to przecież się tłumaczy ze to derby były ... ale rywal 2 klasy słabszy !.
Kolejny mecz u siebie z Augsburgiem ... i dalej dno w wykonaniu Bayernu 2-1 po równie słabej grze jak poprzednio .z BVB wiadomo pograli z 15 min i reszte czasu się bronili .W tym meczu do do HT powinno być lekko 2-0 dla BVB . widać jaki efekt dał wyłączenie z gry Robbena i Riberiego .... Gomez bez nich nie istnieje ! .
NO i wczorajszy mecz .. nie ma co tu mówić ze Bayern w innym składzie bo od 70 min gral już Gomez ,Ribbery ,Robben i też ***** pokazywali .
Co się rzuca w oczy i to drużyna nie ma świeżości (pisałem to już do którejś kolejki BL i napiszę jeszcze raz ) nie potrafią zrobić składnej akcji ,podania nie dokładne ,albo za mocno do przodu ,albo za plecy ,albo w trybuny . Przyjęcia piłki też nie dokładne .CO z tego ze Bayern podchodził na 30 metr pod bramkę Mainz jak później już nie było pomysłu jak rozegrać piłkę lub nie było komu podać bo wszyscy stali jak słup soli .
Robben szarpał coś próbował ,ale widać ze siedzi mu w głowie BVB i karniak on ma świadomość ze to on pozbawił drużynę szans na Majstra .
Nikt mi nie wmówi ze Bayern rozegra jakiś super mecz z realem czy choćby zagra jak równy z równym ... sorry 5 kolejke BL pokazało ze z Drużyną coś nie tak .
Nie sympatyzuję z żadną drużyną patrze na to czysto piłkarsko iimho Real ma więcej argumentów na to spotkanie .
Jak BVB ,Mainz potrafili wyłączyć z gry Robbena,Riberiego to taki Real tego nie zrobi ?!
Muller też cień samego siebie chłopak bez formy gdzie te jego cwaniackie zagrania gdzie ta lekko gry .. nie ma ,Bastian po kontuzji nie ma co się cudów spodziewać po nim .
Gomez ... bez pary R &amp;R to on się nadaje do podpierania bramki bo sam to nie pociągnie żadnej akcji .
Tai Ronaldo ,Benzem, Higuain ... każdy może pociągnąć mecz swoją indywidualną akcją .
W dodatku na rozegraniu Ozill ...
Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jeden smaczek ... 1/8 LM z sezonu 2006/07 gdzie Real odpadł z Bayernem . W monachium 2-1 dla Bayernu ,3-2 dla Realu w rewanżu . Bayern awansował dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe .
W mej opinii Bayern z obecną formą nie ma czego szukać w 2 meczu z Realem . Kursy też buki dały ze hoho 2.6 - 3.4-2.6
W mojej opinii czysto piłkarsko Bayern jak ugra w tym meczu remis to będzie sukces .
Ja spróbuję delikatnie :
Real @2.60
Real -1 @4,25

Tak wiem ze Real nie wygrał ani razu w Monachium .Korekty na live ????​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
O czym Ty piszesz ... jakie olali ? czytałeś/słuchałeś zapowiedzi zawodników Bayernu przed meczem z Mainz
Wywiady były zapewne przed meczem Borussii z Schalke, który skreślił jakiekolwiek szanse na inną pozycję niż druga w tabeli.
Oglądałem, cały mecz z Mainz i to było już takie lelum polelum...

Rozumiem ze można być kibicem Bayernu ale nie można być ślepym na to co grają i słabych/bezndziejnych meczy tłumaczyć sobie tym ze olali ligę czy przeciwnika .
Nie jestem kibicem Bayernu, pierwsze ;)
Drugie, bezczelnie widać było że większej uwagi do Mainz nie przykładali.
 
T 0

toomek10

Użytkownik
Real u siebie nie pozostawi rywalowi cienia watpliwosci dlatego w tym spotkaniu Bayern bedzie skupial sie na obronie i na kontrach nie sadze ze bede chcieli za wszelka cene rzucić sie na rywala bo Real bardzo dobrze sobie poradzi z kontrami a pozniej moga tylk opilnowac wyniku i bys spokojni o wynik i awans to napewno bedzie ciekawy mecz ktory skonczy sie mala przewaga bramkowa dla Realu
 
A 0

antyhardcore

Użytkownik
Ludzie, nie ma takiej opcji, żeby Real wygrał w Munchen ;)
To co oglądacie w lidze ma się nijak do postawy Bawarczyków w LM.Jedyne o co martwie się w tym meczu to taktyka dziadka.Jak Jupp niczego nie przygotuje, to moze być cięzko, Mourinho napewno przygotuje coś ekstra na Bayern, ale powiem tak, jesli nie zamurują bramki i nie podwoją Robbena i Ribery`ego to Bayern to wygra.
FCB zawsze grało dobrze z otwartymi rywalami, nigdy nie lubili grać z leszczami, którzy się murują.Dlatego ta sąłba postawa w BL.Zauwazcie,że jeżeli jakiś zespół idzie na wymianę ciosów z Bayernem , to dostaje baty.Tak było z City, czy pozniej z Basel itp.
 
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
Należy wziąć pod uwagę że Real ma przed sobą Gran Derbi, myśle że nie będą zbytnio się forsować na Allianz. Bayern jak widzieliśmy w meczu z trudnym przeciwnikiem (czyt. Borussia) w obronie grał słabo, sytuację Lewego, słupek, poprzeczka, nie wyobrażam sobie żeby Krystyna czy Benzyna również nie mieli swoich szans, i któryś coś ustrzeli , ja w tym meczu widze under 2,5, a jeśli chodzi o wynik to 0:0 lub 0:1
 
A 11

algeroth

Użytkownik
Antyhardcore: co ty pleciesz trzy po trzy? Ok rozumiem, ze Bayern lubi grać w piłkę z rywalami, którzy nie skupiaja sie tylko na obronie ale rownież na atakowaniu. Ale zauwaz, ze Real to jest druzyna, ktora takze lubi grać na wymianę ciosów. Czasem naprawde jest im cięzko strzelić gola jak dany zespol z LaLiga broni się 11 zawodnikami. Ale jak ktoś chce z nimi zagrac otwarta pilke to predzej czy pozniej minimum 2-3 bramki taki zespół straci z Realem. Wiec zważywszy, ze oba zespoly graja ofensywna pilke i świetnie sie czuja jak na boisku robi sie troche wolnego miejsca, to jednak siłę ofensywną Real ma o wiele większą. Atak realu &gt; atak bayernu, Pomoc realu = pomoc bayernu, obrona realu &gt; obrona bayernu, bramkarz realu = bramkarz bayernu. Wynik na Alianz Arena 1:2/3. Wynik na Santiago 4-1.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Widać, że Bayern po porażce z BVB trochę przygasł ale ja chciałbym żeby powalczyli i teraz już tylko skupili się na LM. Grałbym Bayern gdyby nie jeden fakt. Mianowicie to, że Real ma Cristiano Ronaldo. Przeciez ten człowiek co kopnie to wpada. Może strzelić z pola karne jak i z połowy boiska jak i spod własniej bramki!

Gdyby nie to w jakiej formie jest lider Realu to można by grać na Bayern, a tak moim zdaniem szkoda kasy.

over 2,5 gola tez chyba dobra opcja biorąc formę strzelecką i Realu i Bayernu.
W klasyfikacji strzelców Gomez- 12 bramke, Ronaldo -8, a wiemy, że nie tylko oni strzelają gole.
Real w fazie grupowej 19 bramek, Bayern 11. dodatkowo w Bayernie zagra podrazniony Robben narazie strzelił 4 gole, a Ronaldo będzie wspierał Benzema który ma 7 goli.

Siły ognia są duże z jednej jak i drugiej strony.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Będzie tak Real skupi bardziej się na Gran Derbi niż na LM bo bierzmy pod uwage że rewanż na Santiago a tam nie pozostawi(zapewne) złudzeń co do finalisty tegorycznych rozgrywek piłkarskich.Wniosek taki że Bayern podwójnie zmotywowany,raz że u siebie gra,dwa że finał na Allianz da z siebie wszystko by wywalczyć choć remis a najlepiej zwycięstwo.Mój typ to under 2,5 licze że będzie 1-0 dla bawarczyków ale zobaczymy jak to się potoczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 606

wanderlei

Użytkownik
Kilka ciekawostek odnosnie meczu Bayern - Real
Bayern podejdzie do tego pojedynku podbudowany wspaniałym bilansem u siebie w drodze do półfinału. Co więcej, jest niepokonany przed własną publicznością w starciach z Realem
Z 18 poprzednich spotkań pomiędzy drużynami Bayern wygrał dziesięć razy, a Real sześć. Bilans Bawarczyków u siebie w meczach z Królewskimi to Z8 R1 P0.
Kluby spotkały się w czterech półfinałach Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. Bayern triumfował trzy razy (1976, 1987, 2001) a Real raz (2000). Jedynym obecnym zawodnikiem, który pamięta ostatnie półfinały jest Iker Casillas.
Real jest niepokonany w obecnych rozgrywkach, ale Bayern zanotował w nich sześć zwycięstw z rzędu, wygrywając 13 z ostatnich 14 meczów w rozgrywkach europejskich u siebie. Jedyna wpadka miała miejsce w sezonie 2010/11, kiedy w 1/8 finału Inter wygrał 3:2 w Monachium.
Równie udaną formę na wyjazdach prezentuje Real, który wygrał cztery z pięciu meczów i stracił tylko jednego gola, jednak jego bilans spotkań w Niemczech nie jest już tak korzystny. Królewscy w 22 poprzednich meczach w Niemczech zanotowali 15 porażek i tylko raz odnieśli zwycięstwo - 3:2 z Bayerem Leverkusen w sezonie 2000/01.
Bayern ma wyśmienity bilans u siebie w meczach z hiszpańskimi drużynami, a są to Z12 R5 P1. Jedyna porażka to przegrana z Deportivo La Coruña 2:3 w sezonie 2002/03.
Bayern ma bilans 7-6 w dwumeczach z klubami hiszpańskimi w rozgrywkach UEFA. Natomiast bilans Realu przeciwko niemieckim zespołom to 10-7.
Heynckes nigdy nie pokonał jako trener rywala z Hiszpanii w dwumeczu w europejskich pucharach. Wśród jego czterech porażek jest przegrana na wyjeździe z Celtą Vigo 0:7, gdy prowadził Benfikę w Pucharze UEFA 1999/2000, a także nieprawdopodobny pojedynek z Borussią Mönchengladbach w Pucharze UEFA 1985/86, kiedy jego zespół pokonał Real 5:1 u siebie, ale i tak został wyeliminowany ze względu na gol strzelony na wyjeździe przez rywali. Prowadząc Leverkusen w poprzednim sezonie przegrał w 1/8 finału Ligi Europejskiej UEFA z Villarreal.
Jupp Heynckes, trener Bayernu, poprowadził Real Madryt do europejskiej korony w 1998 roku. Zmierzy się z José Mourinho, czyli szkoleniowcem, który pokonał Bayern prowadząc Inter Mediolan w finale w 2010 roku na Estadio Santiago Bernabéu.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Będzie tak Real skupi bardziej się na Gran Derbi niż na LM bo bierzmy pod uwage że rewanż na Santiago a tam nie pozostawi(zapewne) złudzeń co do finalisty tegorycznych rozgrywek piłkarskich.Wniosek taki że Bayern podwójnie zmotywowany,raz że u siebie gra,dwa że finał na Allianz da z siebie wszystko by wywalczyć choć remis a najlepiej zwycięstwo.Mój typ to under 2,5 licze że będzie 1-0 dla bawarczyków ale zobaczymy jak to się potoczy ????
Za takie posty jakbym mógł to dałbym dożywotniego bana ale nieważne. Takich głupot to nawet na TVN nie podają. Motywacja to nie wszystko, tutaj pierwszorzędną role odegra takty a Mourinhio jak wiadomo pod tym względem to fenomen. Obecny szkoleniowiec Bayernu mnie nie przekonuję, w tym zespole jeszcze czegoś brakuję moim zdaniem i Bayern to nie ekipa na finał oczywiście w tym sezonie. Jako kibic Bayernu boję się, że w tym meczu zobaczymy ich słabości szczególnie w defensywie. Real to ogromna siła rażenia w przodzie , takie ekipy jak Augsburg były w stanie tam strzelić i zagrozić to co będzie z Realem ? Ofensywa Bayernu cudów też nie zdziała 2R już się powoli kończą to nie to co kiedyś. To będzie tak 2R zostaną wyłączeni i potem odechce im się grać. Taki jest mój scenariusz na to spotkanie a czy się sprawdzi to się okażę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom