>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - FC Barcelona 23.04.2013

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Półfinały Ligi Mistrzów już za pasem. Na placu boju pozostały 4 najlepsze drużyny Europy, po 2 z Hiszpanii i naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec.

Pierwszy półfinał już we wtorek, tradycyjnie o 20.45 na Alianz-Arena. Dla wielu ciut przedwczesny finał bowiem Bayern spotka się w dwumeczu z Barceloną. Bayern gra imponująco w tym sezonie na każdym froncie. Mało tego, jego forma jest bardzo wysoka i bardzo równa od początku sezonu, nie zwalniają tempa. Barcelona chyba trochę zluzowała ostatnio. Ale oni są mistrzami od mobilizacji na ważne spotkania, a półfinał z Bayernem niewątpliwie do takich należy. Po za tym mają coś co nie ma Bayern - Messiego, który w pojedynkę takie mecze może załatwiać. Dodatkowo rewanż zostanie rozegrany w Hiszpanii więc kolejny plusik za Barceloną. Według bukmacherów faworytem do awansu jest Barcelona, ale czy aby kursy są adekwatne? IMO 50-50 szanse do awansu.

Oferta WilliamHill na pierwszy mecz i ogólną rywalizację:



Zachęcam do dyskusji bo jest nad czym dywagować ;) Tylko kulturalnie ie merytorycznie proszę​
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Po za tym mają coś co nie ma Bayern - Messiego, który w pojedynkę takie mecze może załatwiać.
A Bayern nie ma zawodników, którzy potrafią zrobić dobry rajd i wygrać również mecz w pojedynkę? Według mnie są tacy zawodnicy jest to oczywiście: Ribery oraz Robben. Kto widział mecz Francja - Hiszpania, ten widział co Ribery robił z obroną Hiszpanii, a Hiszpania to w wielkiej części Barcelona, obrona Barcelona z kolei nie należy do najlepszych, szczególnie stoperzy nie są już tak zwrotni jak kiedyś. Co do holendra to każdy wie, że schodzi do środka, ale nikt nie potrafi go powstrzymać, można go puścić po linii, ale również dośrodkowanie prawą nogą w końcu może mu wyjść. Jestem bardzo ciekawy kto zagra po stronie Bayernu w ataku, czy będzie to Gomez, czy Pizarro, wielka szkoda że zabraknie Mandukica, bo bardzo dobrze walczy w obronie, ale na rewanż za pewne będzie gotowy. Mimo, wszystko według mnie Bayern ma lepszy atak od Barcy, Villa oraz Sanchez bez formy, Perdo gra jakoś nie jako, ale to jest w końcu Barca, jeśli Bayern zneutralizuje Xaviego, Iniestę, oraz co najważniejsze Messiego, to nie daje Hiszpanom większych szans.
To jest tylko &quot;lekka&quot; zapowiedź a nie jakaś analiza pod konkretny typ :|/Konrad
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Póki jeszcze na temat meczu cisza to się wypowiem, bo potem zostanę niezauważony wśród wielu opinii ????

Moim zdaniem ciekawym typem jest BTS (1,65) lub over 2,5 (1,85 w Unibecie). Bayern strzela gola za golem i nie zarwaca sobie głowy, czy graja pierwszym składem czy w połowie rezerwowymi. W Barcelonie największym problemem przed tym spotkaniem będzie właśnie zestawienie obrony. Do Monachium nie pojadą Mascherano, Puyol i Adriano. Boki obrony to pewnie Alves i Alba, chociaż ostatnie mecze zamiast Alby grał Montoya. Na środku będzie Pique i ? Możliwości są takie: Bartra, Abidal lub któryś z defensywnych pomocników. Wczoraj z Levante Abidal zagrał cały mecz jako środkowy obrońca ale nie wiem, czy sztab zdecyduje się rzucać go na tak głęboką wodę po długiej przerwie. Barca z przodu za to powinna powalczyc żeby na wyjeździe strzelić coś, wtedy bedzie łatwiej jak przy rewanżu z PSG, gdzie dwa w Paryżu ustrzelili. Messi zagra, Alexis gra teraz naprawdę dobrze, kolega Kolti chyba ostatnio Barcy nie oglądał. Coś podopieczni Vilanovy powinni ustrzelić.
Ciekawym typem moze też być jakiś over na kartki. Sędziować będzie Viktor Kassai, a on kartek raczej nie żałuje. W tym sezonie LM w 4 meczach pokazał ich 19, w jednym spotkaniu Ligi Europy aż osiem.

jeśli Bayern zneutralizuje Xaviego, Iniestę, oraz co najważniejsze Messiego, to nie daje Hiszpanom większych szans.
Jeśli Barca zneutralizuje Robbena, Ribery&#39;ego i Mullera, to Ci powiem, że Bayern nie ma żadnych szans :grin:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ciekawym typem moze też być jakiś over na kartki. Sędziować będzie Viktor Kassai, a on kartek raczej nie żałuje.
Były takie mecze z Borussią Dortmund, w których nie było żadnej kartki. Nie chce mi się sprawdzać i tych spotkań przytaczać, ale jeśli ktoś mi nie wierzy to niech sprawdzi. Bayern nie gra ostro, raczej też w zespole nie ma takich typowych kozaków od gry faulami.
Ja skupiłbym się na decydującym aspekcie, to już jest półfinał, mecz gigantów i mamy tu piłkarskie szachy. Tito Vilanova vs. Jupp Heynckes. Dla Niemca jest to 50 rok w zawodowej piłce, jako piłkarz w Bundeslidze strzelił 226 goli, co czyni go trzecim najskuteczniejszym strzelcem w historii tych rozgrywek. Jako trenera m.in. wygrał LM z Realem.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Były takie mecze z Borussią Dortmund, w których nie było żadnej kartki. Nie chce mi się sprawdzać i tych spotkań przytaczać, ale jeśli ktoś mi nie wierzy to niech sprawdzi. Bayern nie gra ostro, raczej też w zespole nie ma takich typowych kozaków od gry faulami.

Ja skupiłbym się na decydującym aspekcie, to już jest półfinał, mecz gigantów i mamy tu piłkarskie szachy. Tito Vilanova vs. Jupp Heynckes. Dla Niemca jest to 50 rok w zawodowej piłce, jako piłkarz w Bundeslidze strzelił 226 goli, co czyni go trzecim najskuteczniejszym strzelcem w historii tych rozgrywek. Jako trenera m.in. wygrał LM z Realem.
To nie będzie czynnik decydujący - przed finałem Ligi Mistrzów w Rzymie, kiedy Barca grała z Manchesterem United również wszyscy mówili, że doświadczony sir Alex Fergusona zje pod każdym względem Pepa Guardiole, a jak było każdy doskonale pamięta.

Poza tym Tito Vilanova był prawą ręką Pepa, wielokrotnie opracowywał taktykę, podejmowali.wspólnie decyzję, wiele rad pochodziło od Tito. Jasne, w CV ma tylko rok, niepełny, pracy jako pierwszy coach, ale to też nie do końca, że nie ma doświadczenia i trener Bayernu zrówna go z ziemią.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy to nie wiem skad u wielu osob taki optymizm wzgledem Barcy. Ostatni mecz ze slabiutkim Levante dosc mocno pokazal nieporadnosc. Villa nie strzela karnego, druzyna bez pomyslu na sile probuje wejsc do bramki. Wlasnie w ten sposob w ostatnich latach Barca przegrywala chociazby z takimi zespolami jak CFC. Jezeli nie moga grac swojego nie potrafia zbytnio reagowac. I wala przyslowiowo glowa w mur. Bayern na pewno w formie, ciagle rotacje wiec i zawodnicy wszyscy ograni oraz wypoczeci. Obrona Barcelony to jakis dramat. Pique bez formy, Puyol cos tam wraca po kontuzji podobno ale nawet przed nia nie byl w jakiejs optymalnej formie. Mascherano nie zagra. Moze jakos to starczylo na Milan czy PSG ale gdzie te zespoly a gdzie Bayern? Milan kolejny sezon nic nie pokazuje i w lidze dostaje od Juve ktore z Bayernem nie mialo nic do gadania i moga sie cieszy, ze wyszli z twarza nie przegrywajac dwumeczu z 8:0. PSG wiadomo... Ile bym nie patrzyl nie widze argumentow za Barca w tym spotkaniu i ewentualnym awansie. Moze jedyne to:
1. Messi (jezeli go nie zneutralizuja co sie niektorym udaje)
2. Rewanz w Barcelonie
3. Niemcy moga sie spalic psychicznie (chociaz nie liczylbym na to bo wydaja sie niezwykle mocni w tym roku poostatnich porazkach i zdeterminowani)
Podsumowujac. Na ten moment moje typy to:
Bayern -1,5 (kursu jeszcze nie patrzylem ale pewnie spory)
Bayern awans
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Barca to chyba najbardziej znana drużyna piłkarska na świecie, ale wiadomo, że nazwy nie grają, a liczy się to co jest tu i teraz. a teraz to barcelona bez formy, słabo się prezentują ostatnimi czasu. a ich rywal, czyli Bayern wnet przeciwnie, mistrzowska forma, a jedyne problemy ze składem to brak mandżukića, ale jest Pizzaro, jest Gomez. mi wydaje się jutrzejszy typ na 2-0 dla gospodarzy, i tak właśnie chyba zagram, no i dorzucę na czystą jedynkę też po dobrym kursie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Bayern München - FC Barcelona
FC Bayern München kurs: 2,20 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: szkoda, że nie grałem handi, mamy 4:0)
over 4,5 kartki kurs: 1,750 Bet365 ✅ (edit po meczu: no było niebezpiecznie do 80 min, ale ostatecznie pięknie weszło)
over 10 rzutów rożnych kurs: 2,00 Bet365 ✅ (edit po meczu: już w 45 min. było 11 rogów)
Ja stawiam na mistrza Niemiec i generalnie gram overowo. Barcelona na pewno się zepnie, ale grając nie u siebie nie pokona Bayernu. Jeśli Milan był w stanie ją zatrzymać to tym bardziej zrobi to Bayern. Messi nie jest w rytmie meczowym po kontuzji, a to połowa (no może 1/4) całej drużyny. Ostatni mecz z Levante - tragedia, ale pewno się oszczędzali na to spotkanie, tym nie mniej nie sądzę aby pokonali Bayern. Pewniejszy typ byłby z podpórką, ale zaryzykuję. Co do overów w rzutach i kartkach to na takim poziomie myślę, że będzie ostra walka, to już są półfinały LM. Przypomnijmy sobie Manchaster Utd i Real co się działo, łącznie z czerwoną kartką. Najmniej pewny jest typ na rzuty rożne, ale wierzę, że będą ostre ataki w polu karnym i strzały bronione przez świetnych bramkarzy właśnie na cornery.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Sergio Busquets dostanie kartkę @ 2.70 Expect
Javi Martinez dostanie kartkę @ 4.00 Unibet

ad Busquets
Expect pojechał z kursem chyba tak wysoko jak tylko się dało. Unibet płaci 2.20, a Betsafe 2.15(tylko za żółtą). Busquets wiadomo jaki jest. Często gra faulem, lubi teatrzyki. Na Allianz Arena defensywa Barcy będzie miała ogrom roboty. Frąk, Shaqiri, Muller, a przed nimi Mandzukic będą raz po raz nękać Valdesa. Pierwsza dwójka to są torpedy. Francuza każdy zna, a kto nie widział Shaqiriego w akcji to polecam jutro mu się przyjrzeć. Niesamowita dynamika. Uważam, że Sergio w tym półfinale będzie musiał coś złapać za faul taktyczny i będzie to jutro, na bardzo gorącym terenie w Niemczech. No i do tego kurs taki, że nie mogę nie skorzystać z okazji.
ad Martinez
Oczywistym jest, że ze środka pola Bawarczyków to Hiszpan będzie miał o wiele więcej zadań w destrukcji niż Schweini. Martinez potrafi grać brutalnie, a czasami łapać wręcz bezsensowne kartki. Przykład? Rewanż z Arsenalem, gdzie wykluczył się z meczu z Juve. Barca z przodu ma wiele do zaoferowania(przede wszystkim Messiego), a wiadomo jak jest z dwumeczami - przede wszystkim nie strać bramki u siebie. Kurs jak na ten typ zawodnika uważam za bardzo przyjemny.
Posędziuje Kassai, który kartki pokazywać potrafi. W LM nie jest tego taki ogrom, jak w węgierskich rozgrywkach ale Ci dwaj panowie to dla mnie numery 1 w swoich zespołach do upomnienia. Obaj to defensywni pomocnicy, więc... oby chociaż 1 złapał i będzie dobrze. :p
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Witajcie, jest to ciężki mecz i to bardzo. Piszecie tu niektórzy, jak Barca grała z Levante, ale czy Barca grała 1 składem? czy iniesta i xavi byli w 1 składzie? czy sie zmieniali, no i w meczu nie grał znany nam Messi. Co oznacza Messi? wystarczy oglądnąć mecz Barcelona-PSG. Barcelona do wejscia Messiego prawie wgl nie atakowała. Wszedł Messi, PSG nie wiedziało zbytnio co się dzieje. Wykluczyć Messiego jest trudno, kryją go w 4 i im ucieka, jeszcze te prostopadłe, dopracowane podania Barcelony. Co do Bayern-u, to słyszałem, ze ma osłabienie jakiegoś zawodnika. Mogę jeszcze dodać tyle, co oglądam czasem mecz Bayern-u, że Roben to jeden z największych samolubów jakich widziałem ???? Po prostu myśli, że jest sam w zespole, jak mu zależy na strzeleniu bramki w danym meczu to on nie poda nikomu tylko zawsze proboje przejsc jakims trickiem, co mu to zbytnio nie wychodzi co mogliśmy zaobserwować w meczu z Arsenalem.
Ja obstawie mecz bez remisu na Barcelone kurs 2.1 na efortunie bodajże, i obstawie, że 2 drużyna strzeli bramke, to tyle
 
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Ja obstawie mecz bez remisu na Barcelone kurs 2.1 na efortunie bodajże, i obstawie, że 2 drużyna strzeli bramke, to tyle
Weź pod uwagę grę Barcelony na wyjazdach i jej eksperymentalne zestawienie obrony na tą chwile. Zauważ też jakość PSG i zestaw ją z Bayernem który przejechał sie po Starej Damie nie tracąc bramki, która w tej kolejce pokonała Milan, który rozklepał Blaugrane u siebie. Jest to takie poniekąd pokrętne kalkulowanie... ale biorąc te przesłanki pod lupe warto spojrzeć na ostatnie poczynania Bayernu jest pewny, zdeterminowany jak nigdy i gra strzelając jak na zawołanie niezależnie od przeciwnika, podrażniony brakiem trofeum LM.. jak nie teraz to kiedy? FCB najpewniej będzie klepać miliony podań, a Bawarczycy do bólu skuteczni i lepsi chociażby w grze głową wykorzystają sprzyjające okazje i wypracują zaliczke przed rewanżem, gdyż na CN każdy wynik jest możliwy. Milan (po części) i PSG pokazali że można grać jak równy z równym, wykorzystując niepewność w defensywie Barcy. Nie rozumiem argumentów o magii Katalończyków, uważam że ich czar powoli pryska a jutro zostanie to potwierdzone na Allianz Arena, zapewne Bayern nie przejedzie sie tak jak po Juventusie gdyż jest to jednak wyższy level, to licze na wypunktowanie przereklamowanej, nieefektywnej tiki-taki, zwłaszcza, że Messi stanowiący o ich sile ostatnio nie jest w regularnym rytmie meczowym.
Bayern @ 2.23 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Szczerze ? Na ten mecz jest ciężko cokolwiek wytypować, granie czystej jedynki jest opłacalne, ale mocno ryzykowne.
Dlaczego ? To samo gadanie było przed rewanżem z Milanem &quot;Barca bez formy&quot;, &quot;koniec ery Barcelony&quot;, &quot;mają spadek formy&quot;. Jednak jestem dobrej myśli i liczę na to, że Bawaria pokaże charakter i da szansę na rewanż Realowi.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2

messsi18

Użytkownik
Jestem kibicem FC Barcelony, ale w jutrzejszym pojedynku nie widzę ich jako zwycięzców. Nie oszukujmy się, Bayern niszczy drużynę za drużyną, są w mega formie - czego nie można powiedzieć o Barcelonie.
Uważam, że Bayern wygra, lecz nie do zera.
Kurs na Bayern: 2.20 Betclic
Typuję wynik: 2-1 dla Bawarczyków.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Weź pod uwagę grę Barcelony na wyjazdach i jej eksperymentalne zestawienie obrony na tą chwile. Zauważ też jakość PSG i zestaw ją z Bayernem który przejechał sie po Starej Damie nie tracąc bramki, która w tej kolejce pokonała Milan, który rozklepał Blaugrane u siebie. Jest to takie poniekąd pokrętne kalkulowanie... ale biorąc te przesłanki pod lupe warto spojrzeć na ostatnie poczynania Bayernu jest pewny, zdeterminowany jak nigdy i gra strzelając jak na zawołanie niezależnie od przeciwnika, podrażniony brakiem trofeum LM.. jak nie teraz to kiedy? FCB najpewniej będzie klepać miliony podań, a Bawarczycy do bólu skuteczni i lepsi chociażby w grze głową wykorzystają sprzyjające okazje i wypracują zaliczke przed rewanżem, gdyż na CN każdy wynik jest możliwy. Milan (po części) i PSG pokazali że można grać jak równy z równym, wykorzystując niepewność w defensywie Barcy. Nie rozumiem argumentów o magii Katalończyków, uważam że ich czar powoli pryska a jutro zostanie to potwierdzone na Allianz Arena, zapewne Bayern nie przejedzie sie tak jak po Juventusie gdyż jest to jednak wyższy level, to licze na wypunktowanie przereklamowanej, nieefektywnej tiki-taki, zwłaszcza, że Messi stanowiący o ich sile ostatnio nie jest w regularnym rytmie meczowym.
Bayern @ 2.23 Tobet
Nie zapominajmy też o fatalnej postawie wobec Arsenalu u siebie. Mało brakowało a Bayern by odpadł. No cóż ciężko to obstawić ???? ja spróbuje tak jak pisałem swoje typy. ew. pogram powyżej 10.5 roznych po kursie pewnie 1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Jutro ciężko tak naprawdę wytypować kto wygra... oczywiscie lekkim faworytem jest Bayern grający u siebie + osłabiona obrona Barcelony.
Ja skupiam się na typach na strzelców. Stawiam wiadomo, na najlepszego strzelca Barcy , Messiego + Gomeza, który przy nieobecności Mandzukica moze sie wykazac w ofensywie strzelając bramki.
W fortunie mozna zagrac to jako ako @ 5,46.
Powodzenia ????
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Moje propozycje na jutro:
Bayern +1,5 gola @ 2,05 Sportingbet 2:0 - 49&#39; ✅
Bayern +2,5 gola @ 4,50 Sportingbet (ten za drobniejsze) 3:0 - 73&#39; ✅
Bayern miazga.

Bawarczycy są w świetnej formie. W lidze niemieckiej zdemolowali swoich rywali, w pięknym stylu zapewniając sobie tytuł. Siłą Bayernu w mojej ocenie jest kolektywy i równie wartościowi zmiennicy jak np. Pizzaro. Moim zdaniem blask Barcelony powoli gaśnie. Owszem można nie lubić tej drużyny, ale ja oddaję im, że w ostatnich sezonach wpisali się na stałe do historii piłki nożnej. Bayern w ostatnich latach ocierał się o puchar, szczególnie rok temu. Uważam, że jeśli Bawarczycy chcą wejść do finału już na własnym boisku będą musieli zyskać przewagę. O to jestem dziwnie spokojny. W formie jest ostatnio Gomez, dobrze gra także wspomniany Pizzaro. W Bayernie zabraknie Mandżukicia, Kroosa oraz Badstubera. Z tego co wyczytałem w Barcelonie na uraz narzekają Puyol i Mascherano. Za kartki pauzuje Adriano, a pod znakiem zapytania stoi także występ Messiego, ostatnio nieco poobijany. Wydaje się jednak, że Argentyńczyka zobaczymy jutro od pierwszych minut. Do kursów zachęca mnie świetna forma Bayernu, który w mojej ocenie jest głównym kandydatem do wygrania pucharu. Determinacja do zmazania plamy sprzed roku jest ogromna.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Wiadomo jak to z takimi meczami - opinii jest tyle ile głow ???? . Jednak, jeśli spojrzymy na ten mecz z obiektywnego oka to dojdziemy do wniosku, że warto stawiać na Bayern. Jestem pełen podziwu gry tej drużyny w tym sezonie i życzę im finału, bo po prostu nań zasłużyli. Mam wrażenie, że Messiego powoli w Barcelonie traktują jak armaty, która ma odpalać wtedy kiedy trener pociągnie za spust (oczywiście w wielu meczach tak jest), jednak forme zawodnika buduje się poprzez mecze. Wydaje mi się, że jutro Messi nie sprosta zadaniu i Barcelona polegnie. Oczywiście w tym momencie można powiedzieć, że Barca ma dwie twarze, że nie można sugerować się wynikami z ligowych boisk, bo tam nie gra Xavi czy Messi, ale fakty są takie, że drużyna na dłuższą metę nie może grać, jak z nut na pstryknięcie palcem, trzeba ją rozbudzić, rozpędzić. Niewątpliwie rozpędzoną maszyną jest Bayern, który na chwile obecną grą najlepsza piłke w Europie - a co najważniejsze, jest doskonałym monolitem, którego nie tworzy jeden, czy dwoch zawodników (inaczej sprawa się ma w Blaugranie). Skoro PSG potrafiło zremisować z Barceloną u siebie (nie patrze juz na spalonego Ibry), to dlaczego Bayern (o niebo lepszy od Paryżan) miałby nie wygrać? Stawianie na Barce jest w moim odczuciu non sensem. Słabe wyjazdy w LM to dla kibiców z Katalonii standard - podejrzewam, że oni będą zadowoleni z bramkowego remisu. Inaczej podejdą do meczu Bawarczycy, którzy rzucą sie na przyjezdnych i będa chcieli wygrac, najlepiej jeszcze strzelając pare goli. Oczywiście chciec to nie miec, ale jestem zdania, żee jutro żadna tiki-taka nie powstrzyma rozpędzonych Bawarczyków od wygrania.

Bayern 2,20 Expekt
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Bayern powyżej 42.49% posiadania piłki @ 1.75 Expect

To chyba jakieś jaja! Żadnymi argumentami nie dam się przekonać, że Bayern pozwoli się tak zdominować na Allianz Arena. Jakiegoś 50/50 się tutaj spodziewałem, może minimalnej przewagi Barcy. Typ wchodzi przy 43-57%, więc pobieram z dużymi nadziejami na powodzenie.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Barcelona
Typ: x2 ⛔ (4:0)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bez jaj, pobieram typ z takim kursem aż miło. I wszystkim stawiającym w stronę Barcy radzę nawet jeszcze trochę poczekać bo z tego co obserwuje kursy na gości cały czas rosną i rosną. Jak dla mnie wg nie wiem czym to jest spowodowane. Może trochę tym, że niby Barcy bez obrony, no ok brakować będzie Mascherano i Puyola ale tak na dobrą sprawę trzeba załatać tylko jedną lukę - na środku. Czy będzie to Bartra? a może Abidal lub cofnięcie Busquetsa. Najprawdopodobniejsze jest wyjście młodzieniaszka ale ja wolałbym Abidala, który rozegrał świetne spotkanie z Levante. Doświadczenie w obronie będzie na pewno mile widziane, nie wiadomo tylko do końca jak z siłami. Załóżmy jednak, że w obronie wyjdzie Francuz lub Bartra więc na pomoc trzeba desygnować Busquetsa, Xaviego i Fabregasa po to tylko a, żeby z przodu mógł wyjść Iniesta. Do niego oczywiście Messi i (tutaj może wielu zaskoczę) Tello a nie żaden Alexis, Villa lub Pedro. Śmiem twierdzić, że właśnie taka wyjściowa jedenastka dawała by nam dziś nawet zwycięstwo. Ale zapewne to co napisałem a propo wyjściowej 11-tki nie pokryje się w 100% więc daje podpórkę. Tym, że Blaugrana grała słabo wyjazdy w LM nie ma się co przejmować, jutro ważny mecz i ciężki przeciwnik a na takie coś Barca zawsze się mobilizuję i przewrotnie gra świetne spotkania. W dodatku Bayern nie będzie się bronił, gdyż też będzie chciał prowadzić grę (określenie będzie chciał zapewne idealnie będzie obrazować dzisiejsze spotkanie bo nic więcej się nie spodziewam, nie wierzę, że Barca da się zdominować) a to otworzy wolne przestrzenie na boisku co sam Messi nie raz zapewne skrzętnie wykorzysta siejąc popłoch w szeregach Gwiazdy Południa. A wracając do absencji to wspomnieć trzeba, że Bawarczycy też mają je wg mnie dość poważne. Zabraknie mózgu drużyny Krossa, lepszego od Gomeza Mandzukicia i Badstubera (najmniejsza strata). Także zapowiada się świetne spotkanie i jestem święcie przekonany, że najlepsza obecnie drużyna świata wzniesie się na swój fenomenalny poziom i zwycięży jutro na Allianz Arena, a jak nie to na pewno tego spotkania nie przegra. Najlepsze rozgrywki świata wkroczyły w decydującą fazę i trzeba odpowiedni na tym etapie poziom zaprezentować (Andreas Iniesta obyś miał dziś dzień jakie już nie raz miewałeś--&gt;poziom high!). Powodzenia !
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Bayern powyżej 42.49% posiadania piłki @ 1.75 Expect
To chyba jakieś jaja! Żadnymi argumentami nie dam się przekonać, że Bayern pozwoli się tak zdominować na Allianz Arena. Jakiegoś 50/50 się tutaj spodziewałem, może minimalnej przewagi Barcy.
W całej LM Barca notuje średnią 68%, Bayern 57%.
Barca miała w 4 ostatnich meczach w LM średnio 64%, Bayern 53%.
Hiszpanie: najwyższy wskaźnik w przegranym meczu w Mediolanie (66%).
Niemcy: najniższy wskaźnik w wygranym meczu w Londynie (45%).
Wnioski do wyciągnięcia samodzielnie ;)

I wszystkim stawiającym w stronę Barcy radzę nawet jeszcze trochę poczekać bo z tego co obserwuje kursy na gości cały czas rosną i rosną. Jak dla mnie wg nie wiem czym to jest spowodowane.
Zgadza się, od kilku dni zjazd kursu na Bayern, obecnie około 2,20, kurs na Barcę równy kursowi na remis. Dlaczego? Pewnie po prostu za dużo ludzi stawia na Bawarczyków :&gt;
 
Do góry Bottom