>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Over Bet on Live Bet!

over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Ale poruszenie...

W moim buku rozliczone na ✅

Może za dużo osób zagrało to w całorocznym i tak poplyneli że chcieli przyciąć Was?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adi777 386

adi777

Użytkownik
Udinese z Capri pokazali klase w roznych hehe.. 6 w 1pol a pozniej ledwo 3 dorzucili i od 65min nic a brakowalo 1 rożenka. Cóż ja trafilem na tą minę ale gratuluje typow na kartki ;)
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Udinese z Capri pokazali klase w roznych hehe.. 6 w 1pol a pozniej ledwo 3 dorzucili i od 65min nic a brakowalo 1 rożenka. Cóż ja trafilem na tą minę ale gratuluje typow na kartki ;)
A dzięki ???? siadlo malinowo! :)
 
matijas77 11

matijas77

Użytkownik
Udinese z Capri pokazali klase w roznych hehe.. 6 w 1pol a pozniej ledwo 3 dorzucili i od 65min nic a brakowalo 1 rożenka. Cóż ja trafilem na tą minę ale gratuluje typow na kartki ;)
Wszystko przekreśliła czerwo kartka
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
Po interwencji w supporcie bet nadal jako nierozliczony, wcześniej rozliczony jako przegrany pograne za 150funtów 365 support powiedział że zakład jest analizowany a przybliżony czas rozliczenia jest póki co nieznany
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
jakby ktoś miał jeszcze pytania to tak jak pisałem...

i tego nie udało mi się wpisać na forum... ale ładnie siadło :)


 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
trochę &quot;for fun&quot; powinni dzisiaj postrzelać, uważam że jest spora szansa, że taki combos dojedzie do mety :)

każdy buk ma takie zdarzenia
 
franzvii 1

franzvii

Użytkownik
Kilka pytań już takich padało, wystarczy, że chłop dzieli się swoimi typami, widocznie nie chce podać informacji odnośnie swojego buka, jego prawo ????
oczywiście że tak ;) ale może w końcu ;p
szczęścia Man !
 
Do góry Bottom