>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Over 0,5 - Warto ?

U 4

ukasz

Użytkownik
to dlaczego już nie grasz tym systemem ?
Zbieram budżet na grę bo wg. mnie nie opłaca się grać od 20 do np 500 euro, za duże ryzyko jest niepowodzenia grając tyle typów. System jest dobry ale można go też modyfikować pod własne potrzeby.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja na pczcątki sezonu (sierpień-listopad) lubie grać over1,5 do przerwy na mecze typu Rangers-Hamilton, Ajax-Walwij, Real,Barcelona- Teneryfa, Anderlecht-Lommel ,kursy są pod 2,0 do 2,5 w każdy weekend można wybrać 2-3spotkania i walnąć. Dopóki nie ma pucharó, ligi mistrzów to można coś zgolić grając tym sposobem.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Może ja się wypowiem.
Kiedyś byłem w nieciekawej sytuacji. Sporo na minusie. Postanowiłem, że dojdę do celu obstawiając chyba 10 meczy over 0,5. K.O to było może z 2.0 jak nie mniej. Na 10 typów weszło 8 i postanowiłem, że tego więcej nie dotknę.
Faktycznie czasami na podbicie kursu jest to całkiem dobra sprawa, ale wole zagrać typ kosza za 1.30 jak jakąś piłkę za 1.07 czy coś takiego.
Tego nawet nie można nazwać pewniakiem. Zdecydowanie nie polecam tego zakładu bowiem, ani na tym długo nie ujedziesz, ani na tym nie zarobisz.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Tobecie over 0,5 także można obstawić ;) Co do samego sposobu to myślę że może on być skuteczny, ale tylko jeżeli postawi sobie ktoś cel, a nie będzie grał do nie wiadomo jakiej sumy.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W Tobecie over 0,5 także można obstawić ;) Co do samego sposobu to myślę że może on być skuteczny, ale tylko jeżeli postawi sobie ktoś cel, a nie będzie grał do nie wiadomo jakiej sumy.

Masz rację.

Ja obserwowałem temat Travisa właśnie z tym sposobem i szło mu bardzo dobrze, ale nie wyznaczył sobie granicy i dlatego przegrał cały zysk [ około 1 tys złoty ], ale uważam, że sposób jest dobry i można w cierpliwy sposób wygrać trochę pieniędzy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Taki sposób może być pomysłem na systematyczne kieszonkowe. Najlepiej postawić sobie próg - &quot;ile chciałbym wyciągać co miesiąc&quot; - oczywiście wszystko w granicach rozsądku, bo bez żadnych założeń dojdą takie elementy jak np zachłanność ludzka która nie zna granic, a wtedy stracimy cały swój kapitał na grę takim systemem, a praca włożona w typowanie over 0,5 i czas pójdą na marne. Zamierzam wpłacić trochę grosza do któregoś z buków który daje opcję over 0,5, a wtedy założę temat który będzie wskazówką/przestrogą jak grać/nie grać tym sposobem.
@uqi
Ty grasz na live, a to wygląda trochę inaczej i moim zdaniem jest bardziej ryzykowne choć kursy są znacząco wyższe.
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
Taki sposób może być pomysłem na systematyczne kieszonkowe. Najlepiej postawić sobie próg - &quot;ile chciałbym wyciągać co miesiąc&quot; - oczywiście wszystko w granicach rozsądku, bo bez żadnych założeń dojdą takie elementy jak np zachłanność ludzka która nie zna granic, a wtedy stracimy cały swój kapitał na grę takim systemem, a praca włożona w typowanie over 0,5 i czas pójdą na marne. Zamierzam wpłacić trochę grosza do któregoś z buków który daje opcję over 0,5, a wtedy założę temat który będzie wskazówką/przestrogą jak grać/nie grać tym sposobem.
@uqi
Ty grasz na live, a to wygląda trochę inaczej i moim zdaniem jest bardziej ryzykowne choć kursy są znacząco wyższe.
Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
No dokładnie, dlaczego nie grasz tym systemem nadal? Moim zdaniem nawet mądrze analizując mecze, w których powinny paść bramki można sporo wtopić, duże ryzyko, mała wygrana. - Ten sposób gry to po prostu fart. - Takie jest moje zdanie.
 
uqi 0

uqi

Użytkownik
Żadnych overów 0,5 tam nie widzę.
Nie gram już takich małych kursów, szkoda mi kasy na to.
Na początku chciałem pokazać jak można grać i coś ugrać, teraz zysk robi się coraz to większy.
Nie chce pijawek które będą marudzić ale osoby które jak ja chcą też coś wygrać.
 
G 46

ghs

Użytkownik
W temacie na tym forum, w którym nie ma możliwości manipulacji wynikami, poległeś.
Na własnej stronce, której zawartości nikt poza tobą nie kontroluje, wygrywasz po parę tysięcy miesięcznie i chcesz za to... 20 zł.
Wyciągnięcie wniosków zostawiam innym, a wywalenie reklamy moderatorom.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Też go trochę nie rozumiem, bo skoro typowanie over 0,5 wychodziło na duży plus, a on woli grać ryzykowną progresją to ja nie wiem gdzie tu logika.
 
Do góry Bottom