>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

over 0.5 gola

C 52

checkin

Użytkownik
System: over 0.5 gola
Stawkowanie: all in
Budżet: 1 PLN
Kryterium doboru spotkań:
a) jedynie mecze ligowe (z wyłączeniem meczów derbowych),
b) nie gram ligi włoskiej, czeskiej, francuskiej i portugalskiej,
c) tylko mecze &quot;dorosłych&quot;, żadnego u-21/u-20 itp.,
d) gram tylko spotkania w których miara wskaźnika bramkowego wynosi powyżej 2.51, a wskaźnik ten wyliczam w sposób następujący.
WSKAŹNIK BRAMKOWY = (współczynnik atrakcyjności spotkań gospodarzy + współczynnik atrakcyjności spotkań gości) / 2
*współczynnik atrakcyjności spotkań gospodarzy = (ilość bramek strzelonych i straconych przez gospodarzy) / ilość odbytych spotkań
*współczynnik atrakcyjności spotkań gości = (ilość bramek strzelonych i straconych przez gości) / ilość odbytych spotkań

Dodam jeszcze, że będę grał tylko i wyłącznie mecze warte zagrania, nie będzie tutaj żadnego typu na siłę.
 
C 52

checkin

Użytkownik
Typ 1
Data: 17.02.2014 22:00
Mecz: Malaga - Real Sociedad
Kurs: 1.05
Stawka: 1.00 PLN
---
WSKAŹNIK BRAMKOWY: 2,87
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
@emoboy już wiem skąd ten nick ????
@check&#39;in jak dla mnie granie na kurs 1.04 to jakaś paranoja (kurs z sts). Skoro dwie dość bramkostrzelne drużyny to albo grać BTS albo over 2.5 lub mniej ryzykownie over 1.5 ale 0,5 bo trafisz wkońcu na bezbramkowy mecz i minie sporo czasu zanim odbudujesz kapitał... ????
 
C 52

checkin

Użytkownik
Proszę jedynie o odpowiedzi coś wnoszące, sugestie tj. &quot;po raz setny ktoś próbuje coś ugrać na 0.5...&quot; itp. możecie sobie zostawić dla siebie.
@luczyk10
Wszystkie moje zakłady grane są w Bet365, więc spokojnie nie wyjdę na tym źle.
Oczywiście wiem, że granie niskich kursów na dłuższą metę jest nieopłacalne jednak moim zdaniem warto zainwestować ten ogromny kapitał jakim jest ta moja złotówka ;)
A Wolę grać over 0.5 w takich meczach w których jest bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zdarzenia. (wiem, często są niespodzianki!)
Ale możesz być spokojny, jeśli ugram w ten sposób 100 PLN nastąpi jakiś podział budżetu i coś sobie odłożę.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Na Bet365 masz kurs 1.05 więc nie wiele większy... A masz świadomość żeby od złotówki do 100 złotych dość grając kursy 1.05 musisz wytypować prawie 100 meczy pod rząd bezbłędnie?? więc na taka ilość meczy prawdopodobieństwo bezbramkowego remisu jest ogromne. Z drugiej jednak strony grając za złotówkę krzywdy sobie nie zrobisz bo będziesz miał przynajmniej okazje przekonać się o bezsensowności takiego grania niskim kosztem. Więc wsumie jako granie w formie zabawy popieram ale za wyższe sumy bym już odradzał ????
 
C 52

checkin

Użytkownik
Tak, tylko w STSie płacisz jeszcze podatek 12% od stawki.
Czyli przykładowo: w STS stawiajac kurs 2.00 za 112PLN i zakładając, że mecz wchodzi - wygrasz tyle samo co stawiając 100 PLN u buka zagranicznego.
Nikt poważny nie zagra takiego kursu jako singiel w sts, bo &quot;wygra&quot; mniej niż włoży ????
Oczywiście, że mam taką świadomość, dlatego jest taka stawka jaka jest.
A co do bezsensowności takiego grania to kilku userów z tego forum udowodniło, że trafić w ten sposób ponad 100 meczów pod rząd jest możliwe, w tej chwili nie chcę szukać konkretnych linków, ale jestem pewien tego co pisze ;)
 
C 52

checkin

Użytkownik
Typ 2
Data: 18.02.2014 20:45
Mecz: Sheffield Wed - Derby
Kurs: 1.05
Stawka: 1.05 PLN
---
WSKAŹNIK BRAMKOWY: 2,95
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Jest nowy , uważam że najdalej za dwa tygodnie dojdzie do wniosku że sposób jest nic nie warty bo grać większą kasą się tego nie da a skubac po 5 czy 10 groszy mu się znudzi
 
R 0

roy9090

Użytkownik
Jest nowy , uważam że najdalej za dwa tygodnie dojdzie do wniosku że sposób jest nic nie warty bo grać większą kasą się tego nie da a skubac po 5 czy 10 groszy mu się znudzi
 
C 52

checkin

Użytkownik
Typ 3
Data: 21.02.2014 20:30
Mecz: Schalke - Mainz
Kurs: 1.03
Stawka: 1.10 PLN
---
WSKAŹNIK BRAMKOWY: 3,26
 
J 31

janek1509

Użytkownik
No to typ nr 3 nie siadł. Bardzo szybko się kolega przekonał że tak niskie kursy mimo wszystko dość często nie wchodzą.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Podaję autorowi wątku jako ciekawostkę:
Klasyfikacja liderów w serii wyników over 0.5
Clyde Scotland 3. Division 68 kolejnych spotkań
Brechin Scotland 2. Division 68 kolejnych spotkań
Forfar Scotland 2. Division 67 kolejnych spotkań
wg: http://en.24score.com/?hs=amore
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom