>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

A 498

addam44

Użytkownik
ale nie fart, gol w 90+4&#39; min na 1:1 i jeszcze goście grali z czerwoną
szkoda, w sumie dobrze, że mnie nie było w domu bo bym też postwił ten typ
PS. Gospodarze cisneli niemiłosiernie ale i tak im nic to nie dało jak widać
pzdr.
Tak to w futbolu bywa........Kiedys po jednym z meczy gdzie Polska cisnela niemilosiernie(3 slupki+poprzeczka)a mecz zremisowala trener Kazimierz Gorski w swoim stylu powiedzial&quot;slupek i poprzeczka to tez strzal niecelny&quot;:grin::grin::grin:

Pabianicznin&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Ty faktycznie nie kumasz do konca zasad Zdzisia....
 
P 0

pabianiczanin

Użytkownik
Mówiłem pierwsza tercja...

Przestańcie mówić czy rozumiem, czy nie rozumiem. Liczby mówią same za siebie. Aby odzyskać te pieniądze, które ma musi odrobić prawie 2500 funtów, w przypadku nietrafienia kolejnego typu zaczynają się ogromne schody. Tak samo moje stawkowanie, jak i Twoje może doprowadzić do bankructwa, ps: grałbym inter remis do przerwy.
 
P 0

pabianiczanin

Użytkownik
Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać się do błędu, źle spojrzałem Zdzisu odwrotnie podaje nazwy, u mnie Buffalo to 1, co nie zmienia faktu, że źle napisałem.
Ogólnie za dużo remisów w NHL.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
MONTREAL @ BUFFALO

typ: 2

kurs: 2,06

stawka: 960 GBP

wynik: 2:2

bilans progresji: - 2470 GBP

wg moich zabobonów jeden z dwoch kolejnych meczy jest pewniakiem. na nich teraz sie skupiam ale najwazniejsze beda nie te 2 teraz, bo pewnie jedne z nich wejdzie ale co bedzie potem. potem muszi wejsc tez 1 z dwoch. reasumujac wypadaloby w najblizszych 4 meczach wykazac sie piecdziesiecioprocentowa skutecznoscia. na piewszy ogien idą waleczni walijczycy..
 
K 26

krom

Użytkownik
Stawiasz w Betfair:
1560 * 2,1 = 3276
(3276 - 1560) / 20 = 85,8
3276 - 85,8 = 3190,2
Czyli w Betfair stawiając 1560 GBP po kursie 2,1 możesz wygrać 3190,2 GBP.
A gdybyś postawił w Pinnacle: 1560 * 2,12 = 3307,2 GBP.
Stawiając w Betfair zamiast w Pinnacle możesz zarobić 117 GBP mniej, a to się równa zyskowi z prawie 4 Twoich progresji. Totalna amatorszczyzna.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Stawiasz w Betfair:

1560 * 2,1 = 3276
(3276 - 1560) / 20 = 85,8
3276 - 85,8 = 3190,2

Czyli w Betfair stawiając 1560 GBP po kursie 2,1 możesz wygrać 3190,2 GBP.

A gdybyś postawił w Pinnacle: 1560 * 2,12 = 3307,2 GBP.

Stawiając w Betfair zamiast w Pinnacle możesz zarobić 117 GBP mniej, a to się równa zyskowi z prawie 4 Twoich progresji. Totalna amatorszczyzna.

to wez wplac do buka (obojetnie ktorego) zamiast na gielde betfair 10 tys zl i sproboj postawic 7,5 tys na jedno zdarzenie amatorszczyzno ty.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Przy dużych sumach spokojnie możesz podzielić stawkę na kilku/kilkunastu bukmacherów.
Jeśli podzieli stawkę między kilkunastu bukacherów to średnia stawka ze wszystkich tych buków będzie mniejsza niż w Betfair...
Więc nie rozumiem krytyki z Twojej strony;/
Zdzisiu zycze Ci powodzenia w dzisiejszym meczu i przełamania w końcu tej czarnej serii. Również postawiłem na Cardiff troche grosza i mam nadzieje że wspólnie ten typ wygramy ;]
Pozdrawiam
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Przy dużych sumach spokojnie możesz podzielić stawkę na kilku/kilkunastu bukmacherów.
heheh. czyli juz nie w pinnacle tylko, a musialbym przelewac kase do kilkunastu bukow. ciekawe. mozesz nazywac mnie amatorem, a system amatorszczyzna ale nastepnym razem znajdz lepsze argumenty niz rozlozenie stawki na kilkunastu bukow z czego w 5 znajdziesz lepszy kurs niz na bf. pozdro.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Limit na pinnacle w chwili podania typu wynosił 9000zł, a przed meczem będzie wynosił 37000zł, więc nie widzę problemu z grą w pinnacle. Autor nie musi stawiać typów z dużym wyprzedzeniem, a może tuż przed meczem kiedy dostępne są limity maksymalne. Nawet jakby stawka przekraczała limit maksymalny, to po jednokrotnym zagraniu można zagrać ponownie po to trochę niższym kursie.
 
K 26

krom

Użytkownik
heheh. czyli juz nie w pinnacle tylko, a musialbym przelewac kase do kilkunastu bukow. ciekawe. mozesz nazywac mnie amatorem, a system amatorszczyzna ale nastepnym razem znajdz lepsze argumenty niz rozlozenie stawki na kilkunastu bukow z czego w 5 znajdziesz lepszy kurs niz na bf. pozdro.
Kurs 2,1 w Betfair oznacza, że realny kurs wynosi 2,045. Obecnie sporo wyższe kursy masz w:
Victor Chandler - 2,15
12BET - 2,14
5Dimes - 2,12
Sportbet - 2,12
Pinnacle - 2,11
TitanBet - 2,1
Betfred - 2,1
Betsafe - 2,1
Ladbrokes - 2,1
Skobet - 2,1
William Hill - 2,1
Canbet - 2,1
Paddy Power - 2,1
Bwin - 2,1
Expekt - 2,1
Bet365 - 2,1
Czyli masz 16 buków z realnym kursem minimum 2,1
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
zakladajac, ze macie racje i moglbym dzisiaj zarobic duzo wiecej to pozostane jednak z bf dzisiaj i do konca kariery systemowej. zdarzaja sie sytuacje, ze wchodzi mecz za tysiac funtow i widze inny rynek na bf gdzie moge za 5 min wejsc. glowa goraca, duza kasa w obrocie, nierzadko pare chmieli na stole... zdecydowanie latwiej jest wtedy wejsc na goraco u tego samego buka/gieldzie, anizeli kalkulowac gdzie zarobie stowke wiecej. druga sprawa to moj system bądz co bądz przynosi jednak zyski. betfair potrzebuje takich jak ja i nie robi mi problemow, a wrecz odwrotnie. nie wiem czy jakbym ogral dzisiaj wieczorem na 1,5 tysia pinnacle, jutro na 6 stow i zalozmy za 3 tyg znowu na tysiaka czy byliby tacy bezproblemowi dla mnie jak przy wplacie.
 
A 498

addam44

Użytkownik
W sumie nie wiem jak jest z limitami na Pinnacle.Ale widzialem w sieci fora angielskojezyczne gdzie gracze gdy stawiaja pare tys(euro,funtow)(byly skany zakladow) to jest to niemal zawsze BF....
Wiec jednak gracze operujacy&quot;na stale&quot;duzymi stawkami sa chyba przywiazani do Betfair.I latwo sie domyslic czemu...
 
shadow-man 0

shadow-man

Użytkownik
Kurs 2,1 w Betfair oznacza, że realny kurs wynosi 2,045. Obecnie sporo wyższe kursy masz w:
Victor Chandler - 2,15
12BET - 2,14
5Dimes - 2,12
Sportbet - 2,12
Pinnacle - 2,11
TitanBet - 2,1
Betfred - 2,1
Betsafe - 2,1
Ladbrokes - 2,1
Skobet - 2,1
William Hill - 2,1
Canbet - 2,1
Paddy Power - 2,1
Bwin - 2,1
Expekt - 2,1
Bet365 - 2,1

Czyli masz 16 buków z realnym kursem minimum 2,1
Także nie rozumiem rozpisywania tego zakładu na kilkudziesięciu bukmacherów. Kurs na ten mecz w Betfair w pewnym momencie wyniósł 2,18 , wiem bo też nim jestem zainteresowany. Kolejna sprawa to czas poświęcony na obstawianie tego meczu bedzię strasznie męczący, tym bardziej że można to zrobić w jednym miejscu. No i pozostaje sprawa limitów. Zapewne kilku buków naloży Tobie limit przy częstym wygrywaniu co sprawi, że zaczniesz grać w mniejszej ilość ale za wyższe stawki co doprowadz do kolejnych limitów u kolejnych buków. I teraz pozastaje Tobie Pinnacle. Tylko niech mi ktoś poda żelazny powód dlaczego tam nie mialyby zostać nalożone limity ? Dzisiaj ich nie masz, a jutro polityka może sie zmienić i nic z tym nie zrobisz. Teraz pomyśl w jakiej d.... byś był jakbyś był w takiej dlugiej serii porażek jak Zdzisiu. To gdzie wtedy postawiłbyś te 1560 GBP? Wiadomo.
 
Do góry Bottom