>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

jabba 36

jabba

Użytkownik
Nie wnikajmy w uczciwość ruletki rng ;) to nie ten temat.
Czym różni się losowe wkładanie meczy do koszyków od zakręcenia kołem?
Według mnie tylko marżą wielokrotnie większą u buków.
Żeby było jasne to nie zamierzam namawiać do gry w ruletkę, chodzi mi tylko o prawdopodobieństwo.
Robię symulacje milionów losowań i serie 15 cz 16 nie są niczym dziwnym.
Pozdrawiam
 
M 2

marbach

Użytkownik
Nie wnikajmy w uczciwość ruletki rng ;) to nie ten temat.
Czym różni się losowe wkładanie meczy do koszyków od zakręcenia kołem?
Według mnie tylko marżą wielokrotnie większą u buków.
Żeby było jasne to nie zamierzam namawiać do gry w ruletkę, chodzi mi tylko o prawdopodobieństwo.
Robię symulacje milionów losowań i serie 15 cz 16 nie są niczym dziwnym.
Pozdrawiam
Moim zdaniem jest różnica i to ogromna.
Ruleta przez neta jest ustawiana przez program i jak będzie trzeba to wypadnie np. czerwone i 30 razy albo np. 15 razy potem zero i znowu ileś tam razy czerwo.
Dlatego pewnie wypadają takie serie jak się gra za $.
Zresztą ja w to nie gram i niemam zamiaru.
Znalazłeś serie 15 czy 16 losowań w rulecie?
To znajdź serie 15 meczy na zasadach jakie przedstawił autor.
Myślę,że zajmie to o wiele więcej czasu niż ruleta.
Ten pomysł jest b.dobry trzeba mieć tylko kapitał, czas i stalowe nerwy jak przyjdzie kryzys.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jabba 36

jabba

Użytkownik
ile milionow juz zrobiles?
Przykładowy test 1,2m wyników:
długość serii - ilość wystąpień
...
10 - 1340
11 - 693
12 - 324
13 - 190
14 - 107
15 - 57
16 - 26
17 - 12
18 - 10
19 - 3
20 - 2

dłuższych serii nie było
Pozdrawiam
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Przykładowy test 1,2m wyników:
długość serii - ilość wystąpień
...
10 - 1340
11 - 693
12 - 324
13 - 190
14 - 107
15 - 57
16 - 26
17 - 12
18 - 10
19 - 3
20 - 2
dłuższych serii nie było
Pozdrawiam
szkoda, ze nie moge zazanczyc jak na FB. Lubie to!:spokodfhgfh:

a juz tak calkiem powaznie.. wychodzi na to, ze gdyby zastosowac sposb rozbijania od 14 poziomu na 10 koszy musielibysmy to zrobic 407 razy
na 1mln 200 tys zdarzen. czyli srednio co jakies 3 tys zdarzen. srednio raz na jakies 4-5 miesiecy. dobry wynik. tym bardziej, iz szansa ze trafimy na passe kolejnych 13 nietrafionych podczas rozbijania wydaje sie znikoma. tym bardziej, ze w przeciagu ostatnich 2 miesiecy udalo mi sie zakonczycz ponad 30 progresji co daje srednio ponad 3 na kosz. jednym slowem kazdy kosz zdazylby odrobic rozbijanie juz 3 razy w ciagu 60 dni.
jakim sposobem testowales te1,2 mln zdarzen? rzucales kostką? ????
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
No właśnie, czkanie do 14 poziomu jest nieopłacalne, dlatego trzeba znaleźć złoty środek. Testy robię w excelu - funkcja randbetween + proste makro załatwia sprawę ????
Pozdrawiam
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
No właśnie, czkanie do 14 poziomu jest nieopłacalne, dlatego trzeba znaleźć złoty środek.
Pozdrawiam
chyba sie nie rozumiemy. przy ilosci czarnych serii (407) na 1,2 mln zdarzen wychodzi na to, ze jest skuteczne.
jaka procentowa skutecznosc brales pod uwage?
 
L 0

lukaszv6

Użytkownik
szkoda, ze nie moge zazanczyc jak na FB. Lubie to!:spokodfhgfh:

a juz tak calkiem powaznie.. wychodzi na to, ze gdyby zastosowac sposb rozbijania od 14 poziomu na 10 koszy musielibysmy to zrobic 407 razy
na 1mln 200 tys zdarzen. czyli srednio co jakies 3 tys zdarzen. srednio raz na jakies 4-5 miesiecy. dobry wynik. tym bardziej, iz szansa ze trafimy na passe kolejnych 13 nietrafionych podczas rozbijania wydaje sie znikoma. tym bardziej, ze w przeciagu ostatnich 2 miesiecy udalo mi sie zakonczycz ponad 30 progresji co daje srednio ponad 3 na kosz. jednym slowem kazdy kosz zdazylby odrobic rozbijanie juz 3 razy w ciagu 60 dni.
jakim sposobem testowales te1,2 mln zdarzen? rzucales kostką? ????
nie 407 a 107 czyli co jakieś ~12tys. zdarzeń co 16-20 miesięcy czyli jeszcze in plus Zdzisiu;)
kibicuję...pzdr
 
C 1

colokolo

Użytkownik
Jak na razie, jeden z najciekawszych systemow jakie widzialem, zycze powodzenia i z niecierpliwoscia bede obserwowac ten temat
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Jutro jest naprawde mnostwo meczy w godzinach np. od 14 do 16 wiec nakladaja sie na siebie calkowicie lub polowami. Jakby tych meczy nie ulozyc to i tak na kazdy kosz padnie sporo.I teraz ciekawi mnie w jaki sposob spisujesz mecze po ich zakonczeniu skoro np. w koszu nr 1 skonczylo sie o tej samej porze np.4 mecze i dwa byly na plus a dwa na minus.Jak sobie z tym radzisz?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
lece od gory do dolu. malo sie dzieje u mnie w koszach teraz wiec dopiero rano w niedziele wlacze livesports.pl, wybiore sobotnią pilke i hokej wraz z kursami bet365 i wynikami i od gory do dolu rozpisze po koszach. nawet jesli gdzies przeocze i bedzie juz 5 razy nietrafione, a meczy bedzie jeszcze sporo zakonczonych do rozrzucenia po koszach to w tym koszu z czarna passą zostawie luke i wrzuce pierwsze z brzegu niedzielne. caly czas loteria. kolejnosc nie ma znaczenia.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
I wszystko jasne!Dziekuwa! Testuje twoj sposob od ostatniej soboty i zdazylem juz zakonczyc jakies 10 serii.Co najlepsze, ani razu nie doszedlem do 3 poziomu heh chociaz wiem ze to sie zmieni niedlugo.
Zycze jak najkrotszych serii po 5 meczu ;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ok, zakumałem tak jak od początku podejrzewałem. Mi też to przypomina ruletkę. Ale również życzę powodzenia, i proszę mnie nie podejrzewać o &quot;wyśmiewanie się&quot; z pomysłu, życzę szczerze, jak test się uda to może z ruletki zrobisz coś skutecznego ????
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
odpowiadajac na tego typu post wracam do punktu wyjscia w calym temacie. &quot;..nie oznacza, ze nie trafisz gorszej passy..&quot;. ???? trafie. obiecuje, ze trafie. tylko co nazywamy gorsza passa? to wez prosze kartke i dlugopis i typuj kursy 2,0 tak dlugo, az nie trafisz 17 razy z rzedu np. obawiam, ze zycie ci ucieknie w tym czasie. pozdro.
Mi to calkowicie wystarcza.Jesli ktos jest przekonany ze mozna 15 razy z rzedu nie trafic to niech ten ktos 15 razy trafi kurs 2 nawet wspomagajac sie czym sie tylko da.Wiele razy probowalem i znam wielu ktorzy tego probowali ale nie znam nikogo komu by sie udalo.Predzej czy pozniej sklejajac nawet ten kurs 2 z meczy po kursie 1.01 zaliczy sie wtope.Tak samo to dziala w druga strone, jesli masz juz spora serie wtop w koncu zaliczysz trafienie ???? .
Pozdrawiam.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Mi to calkowicie wystarcza.Jesli ktos jest przekonany ze mozna 15 razy z rzedu nie trafic to niech ten ktos 15 razy trafi kurs 2 nawet wspomagajac sie czym sie tylko da.Wiele razy probowalem i znam wielu ktorzy tego probowali ale nie znam nikogo komu by sie udalo.Predzej czy pozniej sklejajac nawet ten kurs 2 z meczy po kursie 1.01 zaliczy sie wtope.Tak samo to dziala w druga strone, jesli masz juz spora serie wtop w koncu zaliczysz trafienie ???? .
Pozdrawiam.
wez pod uwage skale trudnosci trafienia pod rzad np 8 razy kursu 2,0 PRZY SKUTECZNOSCI 45%.
 
Do góry Bottom