>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - bonus 100% do 500PLN

Status
Zamknięty.
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam kris_nh
Panie Krzysztofie OtoBet.com również nie ma nic do ukrycia.
Zaintrygowany Pana przypadkiem osobiście sprawdziłem dokładnie Pana konto i w systemie nie został odnotowany taki ticket o którym Pan wspomina.
W przypadku jeżeli risk managment nie pozwala zainicjować kuponu to takie zdarzenie jest odnotowywane w systemie i ma odpowiedni status.
U Pana nie widzę aby taka inicjacja miała miejsce - załączam screeny z systemu .
https://repuspartners.com/application/web/graphics/banners/ks%202A.jpg
https://repuspartners.com/application/web/graphics/banners/ks%201A.jpg
Widnieją na nich jedynie dwa przyjęte kupony i nie ma żadnego o statusie &quot; Risk&quot; , &quot;Initial&quot; czy &quot;Black List&quot;
Ponadto proszę zwrócić uwagę na czasy akceptacji widniejące w systemie - bet time (złożenie ticketa) i save time (akceptacja ticketa). W przypadku tych dwóch jest to średni czas około 30 sek a nie 10 min.
Zleciłem również do działu IT dokładne przebadanie trace routingu - może oni coś będą w stanie wytłumaczyć całe zdarzenie.
Jeżeli tylko otrzymamy z centrali IT informacje o możliwej przyczynie niezwłocznie poinformuję o tym na profilu publicznym.
Pozdrawiam
Jaroslav - RA Poland
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Myslalem ze ja mam zwidy czy coś ale widze ze dużo użytkownikow tak ma bo ja mam to samo sawiam kupon nie wbija mi go a za pare sekund kurs jest duzo mniejszyalbo wgl juz nie go w ofercie dodam przykła z przed 5 minut PHILADELPHIA PHILLIES - SAN DIEGO PADRES chcialem postawic -1,5 na PHI kurs 3.0 dodam ze na ze kursy na 1/2 były 2.15 lub 2.10 na Philadelphie a 1.75 na San Diego i nagle czekam 2 minuty na wbicie kupony i nic odswierzam strone a tu nagle pisze mi ze nie ma juz go w ofercie tego zakładu a kurs polecial na na PHI na 1.9 i to zdazylo mi sie juz kilknacie razy napoczatku myslalem ze akurat ta tafiam z kuponem ze akurat obnizali kurs ale teraz to juz zaczyna być ardz irytujące
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Typer_Browar
Po gruntownym sprawdzeniu okazało się że kurs na to spotkanie został źle oszacowany. Główny kurs uległ zmianie (spadł) i co naturalne w związku z tym zostały stopniete wszystkie handicapy. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, ale jest to normalna reakcja rynku.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
P 32

pudzisz

Użytkownik
Dziwna sprawa z tym bonusem. W dniu wczorajszym miałem obrócone już 6132 z wymaganych 6400. Następnie postawiłem kupony za łączną kwotę 270 zł i każdy zakład był z kursem minimum 1.8. Zakłady zostały rozliczone, jednakże patrze na obrót bonusem, a tam dalej 6132 z 6400. Miał ktoś podobną sytuację?
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
Na stronie jest info o bonusie 100% do 200zł, gdzie obrót jest x6 (tutaj x8), a minimalny kurs to 1,6 (tutaj 1,8). Czy na stronie jest jakiś błąd? Ten bonus do 200zł by mnie interesował bardziej.
Doczytałem, że bonus od 7.09.
Potwierdzone na LC że te warunki teraz obowiązują.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Zgadza się została zmieniona strategia firmy o czym będziemy informować wkrótce na łamach forum między innymi. Natomiast od wczoraj mamy nowy bonus 100% do 200 zł, i obrót po kursie 1,6 :!: :!:
Zmiany dotyczą nowych użytkowników którzy założyli swoje konta 07.09.2015. Natomiast jeśli ktoś dokonał rejestracji wcześniej obowiązują go stare zasady.

Bonus Obowiązuje Powodzenia :!:
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom