>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - bonus 100% do 500PLN

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam, Proszę napisać jakie to były spotkania sprawdzę i dowiem się o co chodziło.

Pozdrawiam.
Chodzilo o spotkanie eintracht frankfurt-augsburg chcialem dac na gola dwojke ale jakis debil z 3,3 zbil kurs na 2,9 co jest na tą chwile NAJMNIEJSZYM KURSEM JAKI WOGOLE JESTostatecznie zagralem ten mecz na pinnacle po kursie 3,5...Powiem krotko robcie tak dalej to nie bede gral u was wcale bo naprawde nie widze sensu grac jesli ktos tak kursy zbija jesli proboje sie cos zagrac!!!Na priv wysle panu linka do porownywarki kursow aby pan mial pewnosc ze tj najmniejszy kurs na sieci!!!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
To nie jest normalne pisałem wyzej aby wprowadzic zaklad max po którym mozna zagrac a nie czekac 10 min i ktos zdecyduje czy moge zagrac czy nie!!A chcialem zagrac az za 1000zl wplacilem na pinnacle i nikt problemow nie robił jak oni...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam kontakt z jednym z ich bukmacherów, jestem z nim umówiony na rozmowę w poniedziałek, dam wam znać jaka jest jego reakcja na Wasze sugestie. Bo to jest dziwna sytuacja....
 
H 7

hco

Użytkownik
Witam,

Czy weryfikacja dokumentów odbywa się również w weekendy ?
Wysłałem skany w sobotę rano, ale żadnego odzewu nie ma..

Czy wypłatę można zlecić dopiero jak dokumenty zostaną zaakceptowane ?
Pytam, ponieważ podczas wypłaty prosi o skan dokumentów, załączam plik i przekierowuje mnie do strony głównej zamiast do dalszej części..
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam HCO.
Weryfikacje odbywają się tylko w dni robocze.
Sprawdziliśmy twój przypadek i wszystko wygląda OK.
W dniu dzisiejszym konto będzie zweryfikowane o czym zostaniesz powiadomiony.
Po otrzymaniu komunikatu możesz spokojnie zlecać wypłatę - całkiem ciekawą ????
Gratulujemy i ponownie życzymy takich wygranych.
Zespół OtoBet.com
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Do kolegi otobet odnosnie sobotniego meczu czemu nic nie odpisal i wasza firma sie osmieszyla wystawiajac kurs bardziej zalosny niz bah....A chyba nikt nie daje mniej niz oni....
PS Swoja droga czemu nie usuwacie bonusow jesli ktos przegra...Niektorzy nie tylko na tym forum sie zala ze jesli sie przegra i wplaci sie ponownie trzeba obrot robic co NIE JEST STANDARDEM W BRANZY...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witaj skulasz123 odpowiem więc oficjalnie na twoje pytania:
1. Sobotnie zdarzenie kursowe - dziś o godzinie 15.26 forumowicz Doberman udzielił odpowiedzi na twoje pytanie tylko w innym temacie cyt -:
http://forum.bukmacherskie.com/f149/otobet-121828-4.html
&quot; Rozmawiałem z ich bukmacherem i on twierdzi, że akurat to była wyjątkowa sytuacja, ponieważ zaczęła się lawina kuponów na ten typ, a bukmacherzy muszą podejmować szybko decyzję w takich sytuacjach i to są normalne procedury związane z risk management.
Generalnie jednak w firmie jest polityka, aby przyjmować kupony za wysokie stawki. Oczywiście są pewne wyjątki związane np. z przyjmowaniem zakładów na różne niszowe dyscypliny lub ligi&quot;
2. Bonusy - jeżeli korzystasz z bonusu powitalnego i nie wykonasz obrotu to w panelu wyświetla się kwota zablokowana, która zostaje dezaktywowana koleją wpłatą. Reasumując kwota zablokowana dotyczy tylko bonusu powitalnego i nie jest tak jak piszesz, że trzeba wykonywać dodatkowy obrót przy wpłacie bez bonusu.
3. Widząc styl i charakter w jakim piszesz o naszej firmie domyślam się że chyba coś poszło nie tak po twojej typerskiej myśli ????
Niemniej jednak życzymy ci wysokich wygranych czy to w OTO czy u konkurencji.
Pozdrawiam.
Support Otobet.com
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witaj skulasz123 odpowiem więc oficjalnie na twoje pytania:

1. Sobotnie zdarzenie kursowe - dziś o godzinie 15.26 forumowicz Doberman udzielił odpowiedzi na twoje pytanie tylko w innym temacie cyt -:

http://forum.bukmacherskie.com/f149/otobet-121828-4.html

&quot; Rozmawiałem z ich bukmacherem i on twierdzi, że akurat to była wyjątkowa sytuacja, ponieważ zaczęła się lawina kuponów na ten typ, a bukmacherzy muszą podejmować szybko decyzję w takich sytuacjach i to są normalne procedury związane z risk management.
Generalnie jednak w firmie jest polityka, aby przyjmować kupony za wysokie stawki. Oczywiście są pewne wyjątki związane np. z przyjmowaniem zakładów na różne niszowe dyscypliny lub ligi&quot;

2. Bonusy - jeżeli korzystasz z bonusu powitalnego i nie wykonasz obrotu to w panelu wyświetla się kwota zablokowana, która zostaje dezaktywowana koleją wpłatą. Reasumując kwota zablokowana dotyczy tylko bonusu powitalnego i nie jest tak jak piszesz, że trzeba wykonywać dodatkowy obrót przy wpłacie bez bonusu.

3. Widząc styl i charakter w jakim piszesz o naszej firmie domyślam się że chyba coś poszło nie tak po twojej typerskiej myśli ????

Niemniej jednak życzymy ci wysokich wygranych czy to w OTO czy u konkurencji.

Pozdrawiam.

Support Otobet.com
Co do stylu gry to kolego sie mylisz bo zarobilem na tym zakladzie mialem x2 grane i cieszcie sie ze nie zagralem u was bo nie wiele brakowalo w 88 padla wyrownujaca bramka...
Jesli chodzi o was tak czuje sie urazony stylem przyjmowania zakladow...Uwierz mi czlowieku ze nie jest na tym forum 1 raz tylko wiele lat co widac ile postow mam...I w kazdej firmie ktora byla tego warta mam konto...a z czyms takim ze zmienia sie kursy to zdarzylo mi sie raz tez w kostarykanskiej firmie o ktorej wiekszosc ma zle zdanie....Pewnie wiecie o kim pisze...
Pozdrawiam i zycze sukcesow i wescie sobie moja prosbe pod uwage...zrobcie cos jak zaklad max.....I nie bedzie problemow......
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Weryfikacja dopiero przy wypłacie? czy od razu po zarejestrowaniu powysylać lepiej te wszystkie wymagane dokumenty? dzięki,pzdr
 
M 0

masaro

Użytkownik
slukasz 123 ma racje jesli sie stawia wysoko na jakieś zdarzenie to kurs od razu spada miałem tak wiele razy ,już o akceptowaniu kuponów szkoda wspominać trwa to czasami z 10 min
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
daje 3 zdarzenia na kuponie za 500 zł to mi odrzuca i domyślnie za max 200 zł, wiec dodaje 1mecz więcej (w sumie 4 zdarzenia) i w tym momencie z 10 min oczekuje na zatwierdzenie zakładu, to jest PORAŻKA
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam masaro , kris_nh
Bardzo proszę o informacje na priv jakie to dokładnie były zakłady.
Wszystkie inicjowane i zamknięte kupony z dnia 26/08/2015 zostały zweryfikowane i nie została stwierdzona żadna nieprawidłowość .
Ponadto niemożliwością jest aby czas akceptacji kuponu wynosił 10 min, ponieważ czas na akceptację kuponu przez system wynosi do 5 sek, a przez risk managment max do 60 sek. W przypadku przekroczenia wyżej wymienionych czasów kupon automatycznie zostaje anulowany.
Jeszcze raz proszę o wskazanie konkretnych zakładów.
Pozdrawiamy Support Otobet.com
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Witam masaro , kris_nh
Bardzo proszę o informacje na priv jakie to dokładnie były zakłady.
Wszystkie inicjowane i zamknięte kupony z dnia 26/08/2015 zostały zweryfikowane i nie została stwierdzona żadna nieprawidłowość .
Ponadto niemożliwością jest aby czas akceptacji kuponu wynosił 10 min, ponieważ czas na akceptację kuponu przez system wynosi do 5 sek, a przez risk managment max do 60 sek. W przypadku przekroczenia wyżej wymienionych czasów kupon automatycznie zostaje anulowany.
Jeszcze raz proszę o wskazanie konkretnych zakładów.
Pozdrawiamy Support Otobet.com
tutaj napisze, nie mam nic do ukrycia
TRIPEL:
FK Rubin Kazań - FK Rabotnicki Skopje
Rodzaj typu: Europejski handicap 0:2
Typ:
FK Rabotnicki Skopje 1.80

+
FK Vojvodina - Viktoria Pilzno 1X 1.70
+ HJK- Krasnodar ( Krasnodar czyste konto NIE) 1.45
Tego &quot;tripelka&quot; nie przyjeliscie mi za 500 zł tylko za 200 zł chcieliście
Wiec nie zgodziłem się i dlozylem
Bilbao - Zlina ze będzie over 0.5 po kursie 1.01
bez sciemy, czekałem 15 minut i nic, wiec się wylogowalem i raz jeszcze to samo i kolejne 10 minut wiec ostatecznie
zagrałem Dubel
Rubin + Volvodina( te 2 pierwsze co podałem wyżej) i przyjęło za 500 zł SZYBCIUTKO !
pozdro
P.S. może wyjde na tym lepiej bo HJK chyba nie strzeli gola ,wiec czekam na Vojvodine tylko, zobaczymy
 
M 4

marq

Użytkownik
Czy do obrotu w kuponie musi być mecz z kursem 1.8 czy mogą być np. 2 mecze po kursie 1.4 aby łączny kurs wynosił 1,8 ?
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom