>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Oszustwo MB?

es 217

es

Użytkownik
Witam, może ktoś z was miał podobną sytuację i powie mi co mogę zrobić. Sprawa wygląda następująco. Miałem na koncie moneybookers 260PLN, po czym dokonałem wypłaty w bankomacie BGŻ. Niestety bank BGŻ z tego co mi wiadomo nie akceptuje kart MasterCard i bankomat wydał mi jedynie kartę bez pieniędzy, więc udałem się do drugiego bankomatu PEKAO i wypłaciłem 250PLN bez problemu. Problemy zaczęły się teraz, ponieważ wyciąg moneybookers nie sprawdza się z rzeczywistością, wg nich wypłacałem pieniądze o 21.46, tak samo jak i płaciłem kartą w dwóch sklepach oddalonych od siebie o przynajmniej kilometr. Dostałem na MB 60PLN, które automatycznie zostało mi odjęte i e-mail, że muszę im zwrócić jeszcze 190PLN. Z tego co mi wiadomo debet na moneybookers nie jest możliwy, moje konto zostało zablokowane i zostanie odblokowane jak wpłacę zaległe 190PLN, czego nie mam zamiaru robić. Pisałem do polskiego supportu e-mail, przekazali sprawę do angielskiego supportu a ten mi odpisał:
hank you for your email. We would like to inform you, that you have made a withdraw and as a result of that your Moneybookers account balance has become negative and we are expecting a refund of the -196.25 PLN amount back into your account balance.
We kindly ask you after you do so, to inform us so we can unlock your account immediately.

Regards,
Moneybookers Security
Śmieszna sytuacja, nie chodzi o 60PLN a sam fakt, z jakiej racji mam im wpłacać jeszcze pieniądze skoro z nich nie skorzystałem. Żebym chciał to bym mógł, bo jak wcześniej wspomniałem nie mogę mieć debetu.

Niżej screen z wyciągiem. Płacenie kartą miało miejsce 3-4 dni wcześniej niż data zamieszczona na screenie, wypłata było rano nie o 21.46. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc, powiedzieć co powinienem zrobić będę wdzięczny.

 
R 0

ramzes2011

Użytkownik
Wygląda na to że dwa razy tego samego dnia w odstępie 25 min wypłacałeś po 250zł.
Miałem kiedyś taką akcję w banku pko w sobotnią noc.Miałem na koncie 300zł i wypłaciłem raz 200 i po ok 4h że byłem pijany kolejne 200zł. Czyli bankomat bez problemu wypłacił 400 zł mimo że nakoncie było 300 a debetu brak.Musiałem oddać kasę do pko bo mi konto zablokowali ;-) ahh te polskie bankomaty ;-)
 
Do góry Bottom