>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo betfan

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam o betfanie jak najgorsze zdanie więc mnie już nic tu nie zdziwi. Co to za buk, który dopuszcza bety ręcznie ? W zeszłym roku był dobry kurs 2,00 na przedterminowe wybory w UK i chciałem postawić mocno... Mieliło z 10 min. po czym przepuściło mi ledwie 200zł. A 10 min. później wycofali bet... Uczą się poprzez graczy... Ktoś mocno stawia to tam im się włącza wielki czerwony przycisk alarm i sprawdzają czy aby się nie pomylili... Nie zdziwiłby mnie fakt jak KAŻDY bet pow. 1000zł by akceptowali ręcznie...

Jak słyszę takie historie jak ta, to mi tak smutno, że nie dość, że i tak buki zarabiają krocie na tych 90% przegrywających graczy na świecie, nie dość, że mają super biznes często oparty na wykorzystywaniu ludzi uzależnionych od hazardu to jeszcze odwalają takie nieczyste numery, a do tego w Polsce podatek 12% i bardzo daleko, daleko, daleko od standardów: Bet365, Pinnacle i innych zagranicznych buków AAA ... Gdzie jest rząd Prawa i Sprawiedliwości, który podobno broni zwykłych ludzi ? W Polsce buki nie są kontrolowane przez żaden organ nadzoru i mają prawo napisane pod siebie aby tylko im było korzystnie... Masz głupi warzywniak i masz kontrole z kilku/kilkunastu inspekcji i innych państwowych organów, a tu MF wydaje licencję, buk robi co chce, a człowiek jedyne co to do sądu może iść !!! To jest to słynne uregulowanie hazardu jakie zrobiło PiS !!!!

Jesteśmy w wątku o betfan, ale to wszystko dotyczy w mniejszym czy większym stopniu wszystkich buków w Polsce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
A 50

Aratou414

Użytkownik
Betfan w formie :) dziś wysyłali promke "polska guuurom" swoja droga spoko opcja (grasz kupon za 79 dodajesz zdarzenie ze Polska wygra z Albanią i traktują to jako wygrane na kuponie) ale piszą w emailu o 3 zdarzeniach i łącznym kursie 2,85 a faktycznie przy stawianiu zakładu wychodzi ze mają to być 4 zdarzenia o kursie 5.0... Niepotrzebne robienie ludzi w ciula i wprowadzanie w błąd. Nie wiem jak u nich jest ale u niektórych buków jak juz wpłacisz kase to nie możesz jej wypłacić bez zagrania. W moim odczuciu duża tracą na takich akcjach...
Przecież na tym screenie widać dokładnie
  • Stwórz kupon z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2.85
  • Dołóż typ na zwycięstwo Polski z Albanią Z TEGO, SPECJALNEGO, PODWYŻSZONEGO ZAKŁADU, który rozliczymy jako wygrany - niezależnie od wyniku!
Jak do tego minimalnego kursu 2,85 i trzech zdarzeń dorzucałeś kurs promocyjny na Polskę to wychodziło Ci AKO z czterema zdarzeniami oraz kursem 5.
Umiejętność logicznego czytania nabywało się w podstawówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Do góry Bottom