>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo betfan

N 0

Nordika

Użytkownik
Witam

W dniu 01.09.2021 r zawarłam zakład na mecz Kazachstan - Ukraina na końcowy wynik remis.

Kupon był zawarty za stawkę 40 PLN przy kursie 8.00

Kupon został poprawnie zaakceptowany i rozliczony zgodnie z wynikiem meczu jako wygrany.

Zleciłam wypłatę środków, jednakże została ona cofnięta.

Betfan jak w polskim sejmie dokonał reasumpcji i ponownie rozliczył kupon po kursie 1.00.

Rozmawiałam na chat z konsultantem. Poinformował mnie, że bukmacher zgodnie ze swoim regulaminem ma prawo anulować każdy zakład jeżeli uzna, że kurs był nieodpowiedni do zdarzenia.

Moja rada i sugestia.

Nie grajcie i nie powierzajcie swoich środków tej firmie, bo możecie zostać oszukani tak jak ja.

W dniu jutrzejszym składam zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z art 286 kk.

Napiszę także skargę do Ministerstwa Finansów.

Proszę o poradę co w mojej sytuacji mogę jeszcze zrobić

Dziękuję i pozdrawiam
 

Załączniki

B 0

BugariArmando

Użytkownik
sprawę w sądzie pewnie byś wygrał, ale czy gra jest warta świeczki ? Można jeszcze napisać do Urzędu Ochrony Konsumentów bo wydaje mi się, że taki zapis regulaminu jest niezgodny z prawem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
17.35 zawarto zakład, czy czasami wtedy nie było już 1:1? Gol padł w 74' na 1:1, oglądałem pierwszą połowę i nic nie było doliczone, mecz rozpoczął się punktualnie o 16, paru minut tu brakuje, chociaż nic nie sugeruje, po prostu zastanawiam się, bo ich praktyki z anulowaniem są znane.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Zajmijcie sie lepiej szydelkowaniem a nie bukmacherka skoro anulowany zaklad to jest dla was taki problem. Uda sie wam wygrac cos raz na miesiac i stad taka awantura a jeden kupon. Nordika, i tak wszystko przegrasz wiec nie ma co sie awanturowac😉 Kazdy buk ma jakies niuczciwe praktyki. Jak umiesz grac to i tak go ograsz i to olewasz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Zajmijcie sie lepiej szydelkowaniem a nie bukmacherka skoro anulowany zaklad to jest dla was taki problem. Uda sie wam wygrac cos raz na miesiac i stad taka awantura a jeden kupon. Nordika, i tak wszystko przegrasz wiec nie ma co sie awanturowac😉 Kazdy buk ma jakies niuczciwe praktyki. Jak umiesz grac to i tak go ograsz i to olewasz.
Skończ to mentorzenie chłopie, bo jakieś niewielkie pojęcie o rynku masz, ale Twoje chamskie teksty są poniżej poziomu. Nic nie wnosisz poza przechwałkami i wielbieniem ruskich buków, także zarabiaj trollu i nie zniechęcaj nowych użytkowników na tym forum.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Skończ to mentorzenie chłopie, bo jakieś niewielkie pojęcie o rynku masz, ale Twoje chamskie teksty są poniżej poziomu. Nic nie wnosisz poza przechwałkami i wielbieniem ruskich buków, także zarabiaj trollu i nie zniechęcaj nowych użytkowników na tym forum.
Jakimi przechwalkami? Jakimi chamskimi tekstami? Pisanie prawdy to chamski tekst? To Wy sie zachwujecie jak dzieci w piaskownicy. Buk zrobil zwrot zakladu i juz jest oszustem😁 Kazdy buk ma cos za uszami i jak by patrzec na to tak jak co niektorzy to kazdy jest oszustem i nigdzie nie mozna grac. Jak dla kogos taka sytuacja jest problemem to niech odpusci bukmacherke bo to napewno sie nie raz powtorzy. A trolami to sa takie placzki jak Ty ktore o byle co zaraz placza, ze buk ich oszukal itp.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Jakimi przechwalkami? Jakimi chamskimi tekstami? Pisanie prawdy to chamski tekst? To Wy sie zachwujecie jak dzieci w piaskownicy. Buk zrobil zwrot zakladu i juz jest oszustem😁 Kazdy buk ma cos za uszami i jak by patrzec na to tak jak co niektorzy to kazdy jest oszustem i nigdzie nie mozna grac. Jak dla kogos taka sytuacja jest problemem to niech odpusci bukmacherke bo to napewno sie nie raz powtorzy. A trolami to sa takie placzki jak Ty ktore o byle co zaraz placza, ze buk ich oszukal itp.
W liczbie mnogiej to pisali zawsze komuniści, także to wiele wyjaśnia, w tym Twoje uwielbienie do ruskich buków. To po pierwsze, po drugie koleżko naucz się czytać - wiem że ciężko przejść z cyrylicy, ale mam nadzieję, że ogarniesz. Reszta bez odbioru, ewentualnie jak poćwiczysz polski.

Ps. Podaj raz na jakiś czas typy na tym forum (skoro jesteś taki wybitny), bo póki co jesteś wyłącznie pasożytem.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
W liczbie mnogiej to pisali zawsze komuniści, także to wiele wyjaśnia, w tym Twoje uwielbienie do ruskich buków. To po pierwsze, po drugie koleżko naucz się czytać - wiem że ciężko przejść z cyrylicy, ale mam nadzieję, że ogarniesz. Reszta bez odbioru, ewentualnie jak poćwiczysz polski.

Ps. Podaj raz na jakiś czas typy na tym forum (skoro jesteś taki wybitny), bo póki co jesteś wyłącznie pasożytem.
Wszystko jasne. Jak zawsze kiedy ktos napisze prawde i brak kontargumentow zeby mu odpowiedziec to zaczyna sie czepianie wszystkiego wkolo. Pisowni, pochodzenia, polityki itp😁I wlasnie tacy ludzie maja problemy z bukami.
Co do typu to oczywiscie nie podam, bo nie chce zeby takie placzace pasozyty jak Ty, zerowaly na mojej wiedzy.
Jak to napisales, bez odbioru😉 Walczcie dalej po sadach z bukami😁
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Wszystko jasne. Jak zawsze kiedy ktos napisze prawde i brak kontargumentow zeby mu odpowiedziec to zaczyna sie czepianie wszystkiego wkolo. Pisowni, pochodzenia, polityki itp😁I wlasnie tacy ludzie maja problemy z bukami.
Co do typu to oczywiscie nie podam, bo nie chce zeby takie placzace pasozyty jak Ty, zerowaly na mojej wiedzy.
Jak to napisales, bez odbioru😉 Walczcie dalej po sadach z bukami😁
I tym się zaorałeś Panienko. Twoje zdanie jest takie jak Ty, pozdrawiam!
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zawsze w takich sytuacjach prawda leży pośrodku. W Sądzie raczej użytkownik nie miałby szans, ponieważ Ministerstwo Finansów podpisało Regulamin i tutaj nie ma z czym dyskutować. Takie działania buka są mocno kontrowersyjne ale zgodne z literą prawą. Zapobiegają sytuacjom, że użytkownik zgarnie dużą kasę przez to tylko, że był błąd w kursie.

Jednocześnie wygrana w postaci 100 zł nie zabolałaby buka. Mógłby wypłacić. Ale nie daj Boże ktoś postawiłby 100 tys złotych na błędny kurs, miałby cofnięty zakład, i powołałby się na precedens że "kiedyś komuś" buk odpuścił. Wtedy nie ma pomiłuj. Dlatego nikomu nie odpuszczą nawet jeśli wygrana to 10 zł. A zgodzę się z opinią wyżej, że nawet gdyby buk odpuścił, to niewykluczone, że niedługo potem przegrałby część tej kasy (chyba że by wypłacił i już nigdy więcej nie zagrał). Tym bardziej buka nie bolałaby wypłata powyższej wygranej. Ale z całą pewnością nikt nie chciałby sobie tworzyć obciążającego precedensu (abstrahując od tego że w Polsce teoretycznie nie ma prawa precedensowego). Dlatego uznać należy, że zwrot stawki, to jedyny słuszny (choć kontrowersyjny) wynik.

Każdy rejestrując się zaznacza fakt zapoznania się z Regulaminem więc tutaj niestety nic nie da się zaradzić.
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
N Nordika

Pamiętaj o jednej rzeczy , że wszystkie zakłady live są oferowane z lekkim poślizgiem czasowym do realnie rozgrywanego zdarzenia po to by bukmacher miał możliwość szybkiej interwencji w postaci zmiany kursu , blokady zdarzenia itp. Tak działają wszystkie buki na całym świecie niestety nie tylko Betfan. Jeśli zakład był zawierany na "styk" to zawsze się wybronią. Tak jak napisali koledzy wyżej zawsze ma prawo bukmacher anulować zakład bez podania konkretnej przyczyny i tu mają przewagę.
Generalnie jestem od zawsze zwolennikiem opcji że to co zagrane na kuponie odnośnie stawki , kursu i wyniku jest święte i nie powinno podlegać żadnej dyskusji czy weryfikacji skoro zaakceptowane i kupon wydrukowany ( w naziemnych) czy też przyjęty w necie...Wszelkie bzdety o pomyłkowo wystawionym kursie lub błędzię systemu bo i takie rzeczy słyszałem ( system to przecież człowiek który odpowiada ze strony buka za wystawiony kurs i cała otoczkę ) uważam za totalne olewanie klienta i furtkę awaryjną dla buka. No ale żyjemy w innej rzeczywistości i decydując się na grę musimy się liczyć z tym że i pod tym względem ( regulaminowo - formalnym) ma bukmacher nad nami zdecydowana przewagę.

Gdyby to chodziło o dużą kasę to mógłbyś próbować się szarpać z nimi , ale niespełna 300 zeta przy wkładzie 40 nie wiem czy jest sens......Rację masz i każdy to wie z punktu widzenia grającego i inwestującego własna kase. Regulaminu nie złamałeś itd...ale tak jak mówię my swoje a buki swoje... Powiem Ci że znam przypadki dużo bardziej jasnych sytuacji gdzie ewidentnie racje miał gracz , inwestował w tysiącach dane zdarzenie 3 dni przed jego rozpoczęciem trafiał kupon i..... miał zwrot środków po kursie 1.0...Chodziło o StS lata temu i mecz w piłce ręcznej w lidze niemieckiej gdzie bukmacher " omyłkowo" pomylł kursy i na faworyta dał 3.60 a na underdoga 1.3...Ale z tego co wiem tam zebrała się ekipa kilku ludzi którzy to zagrali i byli potraktowani w ten sam sposób...Złożyli wspólny chyba pozew , na dodatek jednym z poszkodowanych był prawnik....Sytuację w sądzie wygrali ale tam wchodziły w grę duże pieniądze no i fakt tego prawnika poszkodowanego też na pewno nie był bez znaczenia....

Pzdr
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
Bardzo dobrze, że to napisał. Niech tracą klientów. Trzeba unikać i pisać o takich rzeczach. Myślą, że wszystko im wolno. Jeżeli 300 pln to żadne pieniądze jak pisze Z ziemba to tym bardziej bukmacher nie powinien sobie psuć reputacji za taką kase. Stać ich na Pudziana i inne gwiazdy a potem takie cyrki.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Bardzo dobrze, że to napisał. Niech tracą klientów. Trzeba unikać i pisać o takich rzeczach. Myślą, że wszystko im wolno. Jeżeli 300 pln to żadne pieniądze jak pisze Z ziemba to tym bardziej bukmacher nie powinien sobie psuć reputacji za taką kase. Stać ich na Pudziana i inne gwiazdy a potem takie cyrki.
Mike, ale tu nie chodzi o pieniadze bo nic o tym nie wspominalem tylko o ta sytuacje. Kazdy buk ma cos za uszami, kazdy. Ruski np potrafi zmienic kurs na juz postawionym kuponie. Masz postawione po @3 za 20 minut zmienaja na @1,2 i tlumacza sie, ze zle wystawili kursy. I myslisz, ze ktos robi z tego taka awanture i pisze ze to oszusci? Przyjmuje to na miekko, olewam i gram dalej. I wszystkim proponuje to samo bo robienie gowno burzy nic nie da i buk zdania nie zmieni. A znajac zycie, i tak 90% z nas przegralo by te pieniadze😁
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
Mike, ale tu nie chodzi o pieniadze bo nic o tym nie wspominalem tylko o ta sytuacje. Kazdy buk ma cos za uszami, kazdy. Ruski np potrafi zmienic kurs na juz postawionym kuponie. Masz postawione po @3 za 20 minut zmienaja na @1,2 i tlumacza sie, ze zle wystawili kursy. I myslisz, ze ktos robi z tego taka awanture i pisze ze to oszusci? Przyjmuje to na miekko, olewam i gram dalej. I wszystkim proponuje to samo bo robienie gowno burzy nic nie da i buk zdania nie zmieni. A znajac zycie, i tak 90% z nas przegralo by te pieniadze😁
Ok, może i tak jest na ruskim. Osobiście mi się to nie przytrafiło, co innego jeżeli chodzi o buki krajowe. Nie ma znaczenie jaka to jest kwota, dla kogos 300 to może nie jest dużo. Nie ma co deprecjonować użytkownika forum, niezależnie od tego czy by przegrał czy by wygrał. Na sts, fortunie z taką sytuacją się nie spotkałem i fajnie by było, żeby dostali nauczkę. Np. poprzez opisywanie takiej sytuacji w sieci.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Sprawa oczywista. Zwrot za błędnie wystawione kurs. Zaklad zagrany 17:35 a wiec ok 77-78min spotkania gdzie wynik byl 1:1 . Normalnie kurs na remis oscylowalyby w okolicach 2.50 a nie 8.00.
Także wyluzuj i graj dalej. Praktycznie każdy bukmacher ma w regulaminie zapis o możliwości anulowania zakładu w przypadku błędnie wystawionego kursu.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Mike, ale tu nie chodzi o pieniadze bo nic o tym nie wspominalem tylko o ta sytuacje. Kazdy buk ma cos za uszami, kazdy. Ruski np potrafi zmienic kurs na juz postawionym kuponie. Masz postawione po @3 za 20 minut zmienaja na @1,2 i tlumacza sie, ze zle wystawili kursy. I myslisz, ze ktos robi z tego taka awanture i pisze ze to oszusci? Przyjmuje to na miekko, olewam i gram dalej. I wszystkim proponuje to samo bo robienie gowno burzy nic nie da i buk zdania nie zmieni. A znajac zycie, i tak 90% z nas przegralo by te pieniadze😁
Jakby jakiś buk mnie tak regularnie robił w balona to bym tam nie grał i przestrzegał innych na forum. Bo to raczej jedyna droga.
Trochę tak jakbyś regularnie kupował w sklepie, kupował towar za 100 zł, kasowało by cię 150 zł ale ty przyjmujesz to na miękko, olewasz i kupujesz w tym sklepie dalej. Okej, masz do tego prawo bo widocznie 50 zł nie robi ci kompletnie żadnej różnicy, ale śmianie się z innego klienta który robi o to gównoburzę jest idiotyzmem
EDIT: oczywiście odnoszę się tutaj do przypadku kiedy buk ewidentnie robi w balona, a nie anuluje zakład albo koryguje kursy ze względu na to że są źle wystawione. Analogicznie do metafory zakupowej, odnoszę się do przypadku kiedy klient ten towar chce kupić za 100 zł i jest on tyle warty, a nie że sklep przez pomyłkę wystawił taką cenę
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Ja kiedyś postawiłem na live na podbicie mecz katarskiej siatkówki po kursie 1.15 do taśmy. O dziwo po 5 minutach jak faworyt przegrywał 19:7 coś mi nie pasowało. Sprawdziłem kursy a tam 1.01 w drugą stronę. Oczywiście kontakt z czatem nic dał, mimo że pajace sami przyznali się do błędnie wystawionych kursów przed meczem. Natomiast w drugą stronę jak widać po powyższym przypadku zawsze złodzieje znajdą wymówkę 😑
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Betfan w formie :) dziś wysyłali promke "polska guuurom" swoja droga spoko opcja (grasz kupon za 79 dodajesz zdarzenie ze Polska wygra z Albanią i traktują to jako wygrane na kuponie) ale piszą w emailu o 3 zdarzeniach i łącznym kursie 2,85 a faktycznie przy stawianiu zakładu wychodzi ze mają to być 4 zdarzenia o kursie 5.0... Niepotrzebne robienie ludzi w ciula i wprowadzanie w błąd. Nie wiem jak u nich jest ale u niektórych buków jak juz wpłacisz kase to nie możesz jej wypłacić bez zagrania. W moim odczuciu duża tracą na takich akcjach...
 

Załączniki

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Z każdą chwilą przybywa nowych graczy do ogolenia, a tych co już coś potrafią się limituje. Bukmacher nigdy nie przegrywa, ale po nosie może trochę czasem dostać ;)
 
Do góry Bottom