>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszust!!

Status
Zamknięty.
K 76

karlos83

Użytkownik
Kilka dni temu jakis koles wlamal mi sie na konto mb (naprawde nie mam pojecia jak to jest mozliwe poniewaz haslo znalem tylko ja) i wytransferowal moje srodki na swoje konto Mb ( adres to [email protected] jesli ktokolwiek mial z nim stycznosc prosze o info bo tego nie odpuszcze ) byl tez na tyle bezczelny, ze zmienil mi dane dotyczace mojego kodu pocztowego co uniemozliwialo mi skorzystanie z funkcji przypomnienie hasla, dopiero po telefonie do siedziby Moneybookers i opisaniu sytuacji odblokowano mi konto, ale teraz nawet mimo zmiany hasla nie czuje sie bezpiecznie...

Zastanawia mnie fakt skad mogl wziasc haslo bo tego za cholere nie moge zrozumiec, moze wpuscil mi do komputera jakis program? Nie wiem, macie jakies pomysly?

Myslicie, ze opisanie tej sprawy do supportu MB moze miec jakis skutek? Zalezy mi w sumie tylko na dorwaniu danych tego gnoja.

Prosze adminow o niezamykanie tematu bo uwazam to za wazna sprawe, ktora moze stawiac pod znakiem zapytania bezpieczenstwo wszystkich korzystajacych z mb.
 
F 0

fenio

Użytkownik
na twoim miejscu bym szybko zmienial hasla tam emaili gg itp i najlepiej kompa sformatuj i juz bedzie luzik.Powiem ci ze wczoraj cos dziwnego zaobserwowałem bo na moje gg ktos 2 razy sie włamał i tez nie wiem jakim cudem .. :/
 
O 0

oberskiraf

Użytkownik
Jak moglby Ci przelac kase z mb ,skad znal Twoja date urodzenia ? Masz jego IP ? Powinni byc gdzies w mb jako ostatnio zalogowany .Podaj z checia Ci pomoge.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
W dzisiejszych czasach wprowadzenie robaka do komputera jest niesamowicie łatwe... równie dobrze może to być jakiś twój znajomy, który np. wprowadził Ci robaka w pliku graficznym typu JPG albo w najprostszym dokumencie. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, przy takim asortymencie szpiegów i robali, niestety.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Hmm, nie zebym byl jakims superexpertem, ale nie wydaje mi sie aby mozna bylo wrzucic wirusa do np. JPGa ????
Co do calej sprawy - koniecznie wyjasniaj wszystko z Money bookers ! Przeslij im w szczegolach jak to wygladalo, koles nie moze zostac bezkarny, musial zostawic po sobie jakies slady !
Sprawa moim zdaniem policja powinna sie zajac bezwarunkowo, nie jest to oszustwo, naciagactwo, a wlamanie i ZLODZIEJSTWO !
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Jak moglby Ci przelac kase z mb ,skad znal Twoja date urodzenia ? Masz jego IP ? Powinni byc gdzies w mb jako ostatnio zalogowany .Podaj z checia Ci pomoge.
Nie widze w MB takich informacji jak ip:/ mam tylko jego login mb jak masz jakis pomysl jak go namierzyc pisz na Pw. Szalenie dziwna sprawa, koles musial znac haslo bezblednie bo nie dochodzil mi na skrzynke zaden mail ze ktos probowal sie logowac z blednym haslem... Zrobie formata chyba bo obawiam sie ze to moze byc jakis robak.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie no szok!!!! teraz jestem autentycznie w szoku, po zmianie wszystkich hasel wszedzie ten gosc (napewno on) loguje sie dzis na moje konto w bet365 i puszcza zaklad live za cala moja kase (oczywiscie przegrany). A ten zje...any support nawet nie chce mi podac numeru ip z ktorego sie logowano!!! szok..
Nie wiem juz co mam robic...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
moze przejal twoje wszystkie hasla ktore masz zapamietane w mozilli czy gdzies tam ?? kurde szok jak to sie czyta. czemu nie chca dac ip\?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Puscil na live w snookera zaklad na kolor kuli jaka wpadnie pierwsza...
Rzeczywiscie musze chyba sformatowac bo nie mam innego pomyslu jak to rozwiazac... Hasla wszystkie zmienilem po pierwszej akcji a dzis takie cos... Babka z live na bet365 mi mowi, ze oni nie moga udostepnia numerow ip i ze to moja sprawa dbac o bezpieczenstwo konta. Troche w dolku jestem, moze nie stracilem jakies ogromnej sumy (ok 200 zl) ale to mnie zniecheca do jakiejkolwiek gry w internecie...
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
usun cookies w przegladarce i ja nigdy nie zapisuje hasla jak sie loguje w przegladarkach ????


ps. to tylko i wylacznie musi byc twoja wina ze ci sie ktos wlamal na konto (wpuscil ci robaka, lub byl u ciebie w domu lub sciagnales cos od niego) a za bledy sie placi bo tak z niczego to hasel nie mogl miec.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mozesz powiedziec czy miales zapamietane hasla ?? bo mysle nad usunieciem swoich??jemjogurt pomysl przeciez napisal ze zmienil haslo a oprocz hasla potrzebna jest takze znajomosc loginu.....
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Tak zrobie i dodatkowo zainstaluje jakiegos antyvira + firewalla (nigdy tego nie uzywalem do tej pory...). Mam taka chec namierzyc tego sk*****, ma ktos jakis pomysl ? Sam bym sie przejechal zeby sobie porozmawiac.
 
F 0

fenio

Użytkownik
ooo to ty nie masz antivira i firewalla..sciagnij sobie spybot z dobreprogramy i przeskanuj i zobaczysz jakie niespodzianki masz na kompie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom