>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszukali mnie?

P 0

pluto201

Użytkownik
Witam
Spotkała mnie wczoraj taka dziwna sytuacja podczas obstawiania meczu Lecha na żywo. Oglądałem mecz w TV i gdy miał miejsce rzut wolny dla Poznaniaków zaryzykowałem i zawarłem zakład, że padnie bramka dla Lecha co po chwili miało miejsce. Ucieszyłem się bardzo ponieważ wygrałem ładna sumkę pieniędzy. Po kilku minutach bukmacher dodał wygraną z tego zakładu do mojego internetowego konta. Po jakiś 15 minutach dokładnie nie pamiętam pieniądze z wygranego zakładu zniknęły z konta zdziwił mnie to bardzo napisałem do obsługi z zapytaniem o co chodzi. Odpowiedz brzmiała mniej więcej tak, że mają prawo zmieniać kursy już po zakładzie, z tym się zgodzę tak jest napisane w regulaminie ale dalsza część wiadomości brzmiała tak ze anulowali zakład ponieważ wynik mojego zakładu był wcześniej znany niż miało to zdarzenie miejsce no i zostałem z niczym i z wielkim niesmakiem co o tym sądzicie zostałem zrobiony w balona??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a co to za bukmacher ??
Raczej nic nie zrobisz w tej sprawie. będą się wypierać tym , że mają prawo do zmiany kursu , po zawarciu zakładu albo anulowaniu go w przypadku zauważenia jakiś nieprawidłowości. pewnie przysnęli ze zmianą kursu i tak Cię załatwili. No ale katuj ich to może coś zrobisz.
 
P 0

pluto201

Użytkownik
Pisałem następna wiadomość do nich z pytaniem takim jeżeli było wiadomo ze bramka &quot;niby&quot; padła to dlaczego zakłady nie były zawieszone i można było obstawiać no i dlaczego przelali pieniądze z wygranego zakładu na moje konto i potem je zabrali...
Do tej pory nie dostałem na te pytania odowiedzi
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zdarza się czasem właśnie , że przysną na Live , a potem anulują zakłady zasłaniając się regulaminem. Raczej masz małe szanse na ✅ w tej sprawie. Ale jak by nie było katuj ich. Może dasz radę
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zdarza się, że live u bukmachera ma opóźnienie i np 10 sek po bramce na 1-0 u nich ciagle 0-0 i wtedy o ile dojdą do tego, że mieli opóźnienie, co się najczęsciej zdarza, to jest zwrot.
 
P 0

pluto201

Użytkownik
ale gdyby bramka nie padla to by sianko zostało zabrane i by się cieszyli ze zrobiłem taki zakład i możliwe, że bym wtopił. Ale pierwszy raz się spotkałem z takim czymś, że kwotę z zakładu przelali na konto i po 15 minutach postanowili ja zabrać, to można powiedzieć ze ukradli ja z mojego konta. Ciekawe co by było gdybym zaraz po tej bramce ta kwotę co wygrałem przelał na moje osobiste konto bankowe?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
SimonS - pokaż mi buka, który ma aż takie opóźnienie ????
Kilka lat temu takie sytuacje można było zobaczyć, buki chciały pokazać oferte live i można było znaleźć takie wielbłądy.
Obecnie to raczej nierealne.
pluto201 - jeśli wszystko wygląda jak pisałeś walcz o swoje. Wygrałeś pieniądze uczciwie, bez niczyjej pomocy.
Jeśli nie to pewnie musisz ich postraszyć opisem sytuacji na anglojęzycznych serwisach, które u buków są cenione ..
 
M 7

mesjasz19

Użytkownik
SimonS - pokaż mi buka, który ma aż takie opóźnienie ????
Kilka lat temu takie sytuacje można było zobaczyć, buki chciały pokazać oferte live i można było znaleźć takie wielbłądy.

Obecnie to raczej nierealne.

pluto201 - jeśli wszystko wygląda jak pisałeś walcz o swoje. Wygrałeś pieniądze uczciwie, bez niczyjej pomocy.
Jeśli nie to pewnie musisz ich postraszyć opisem sytuacji na anglojęzycznych serwisach, które u buków są cenione ..
Dokładnie, jeżeli zaczniesz ich obsmarowywać na popularniejszyhc forach to może odpuszczą namolnemu graczowi ????
 
P 0

pluto201

Użytkownik
Dziś dostałem wiadomość ze zrobili jak zrobili z powodu opóźnienia video na którym oni oglądali mecz i zmieniali kursy i tak dalej i tak dalej ale co ja mam zrobić skoro oglądałem mecz na żywo w TV i ryzykowałem?? Ciekawe jakbym był na meczu na stadionie z laptopem i tam obstawiał jak by to wszystko wyszło? Z nimi raczej się nie wygra cały czas będą się zasłaniać regulaminem...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Napisanie maila nie zajmie Ci wiele czasu, więc możesz jeszcze z nimi podyskutować...

Pieniądze będzie odzyskać ciężko. Napisz im, że ciekawe jak zareagują inni gracze na przedstawioną przez Ciebie sytuację, bo argument opóźnionego live można użyć ZAWSZE, żeby ukraść komuś pieniądze i taka sytuacja może spotkać KAŻDEGO. Napisz, że jest to nie fair ponieważ Ty ryzykowałeś nie wiedząc o ich opóźnionym video i że w zasadzie ***** Cie to obchodzi. Jeśli oni nie umieją zadbać o nieopóźnione video to niech wystawiają tylko zakłady długoterminowe i w ogóle darują sobie zakłady live. Możesz zawsze też im nieco dopiec na temat tego opóźnionego video - jeśli mają problemy z techniką, może powinni korzystać z gołębi pocztowych... Wyśmiej ich profesjonalizm - jaki bukmacher udostępnia zakłady live nie mając dobrego streama z meczu...

Wymiana mailów wiele Ci nie zaszkodzi - możesz nawet tutaj wklejać ich treść. Im więcej osób przeczyta sobie jakie bukmacher robi wałki tym mniej osób będzie chciało u nich grać, a nóż zwrócą kasę. Jeśli nie będziesz mógł dogadać się z polskim supportem zacznij pisać do angielskiego (często o wiele łatwiej coś załatwić) itd. Kilkanaście minut dziennie możesz na to poświęcić... Poproś, żeby udowodnili Ci, że postawiłeś zakład już po tym jak padł gol. I truj im dupę, walczysz o swoje pieniądze, więc nie warto im odpuszczać, bo nauczą się dziadostwa i będą tak robili częściej.
 
P 0

pluto201

Użytkownik
Sam już nie wiem... Jeżeli chodzi o zagraniczne fora to a odpadam bo Angielski to moja pięta Achillesowa i jestem typem człowieka, który łatwo się poddaje. Jedyny plus tej całej sytuacji to jest to ze ie straciłem pieniędzy na tym zakładzie...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no to już sam sobie musisz odpowiedzieć na pytanie czy chcesz i czy warto się z nimi targować. jak jest to suma taka która dla Ciebie nie jest mała to się kłuć. a jak jedna z wielu wygranych to se olej jak jesteś typem człowieka co się łatwo poddaje. a z tym angielskim to jest sporo słowników itp , kilka zdań byś skleił na pewno
 
R 125

roger12

Użytkownik
Tak jasne odpuszczajcie takie rzeczy bukom a jutro kolejna osoba napisze iż została oszukana w ten sam sposób. Ostatnie czasy buki kradną ile wlezie jak nikt na to reagował nie będzie to nadal będę tak robić straszyć ich że napiszesz do ich firmy licencyjnej a nie się poddawać nawet jak chodzi o głupie 30 czy tam 50zł.
Edit. na Bwin ta metoda podziałała jak się zebrało parę osób i napisało do firmy licencyjnej od razu inaczej śpiewali
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Roger12 ma rację. Mało to ludzi piszę o takich problemach. Może i na forum to tylko kilkadziesiąt lub ostatecznie kilkaset z bukami miało problem, że zwinęli prawidłowo wygraną kasę. Ale patrząc na takie bwin, betclic, bet-at-home, expekt, betsafe itd tych wszystkich bukmacherów i jesli policzyłby wszystkich takich użytkowników z wszystkich buków co im zgarnęli tak kasę niesłusznie to było by mnóstwo. Jednej osobie niby zabiorą 30-50 PLN, a z 10 000 osób to ile już kasy ? Jak by buki na to nie zwracały uwagi to by były na tym stratne w ciągu roku bo temu by dały 30 zł temu też itd tutaj bez zwrotu tylko wygrana i się zbiera. I dlatego tak robią probują wyszarpać jak najwiecej. Pozniej sie nie dziwie ze bwin.com sie reklamuje ze dobry buk najwiekszy najlepszy i ma 20 mln euro zysku w ciagu 2009 roku. akurat mowie tutaj o bwin ale inni podobnie tylko ze mniejsze zyski maja roczne. Pozdro.
 
chwileulotne 0

chwileulotne

Użytkownik
koniecznie napisz e-mail, jeśli angelski to dla Ciebie problem to po prostu wklej tekst do translatora i prześlij do supportu. Na pewno zrozumieją sens e-maila.
 
simons 646

simons

Forum VIP
SimonS - pokaż mi buka, który ma aż takie opóźnienie ????
Kilka lat temu takie sytuacje można było zobaczyć, buki chciały pokazać oferte live i można było znaleźć takie wielbłądy.
Obecnie to raczej nierealne.
Jak najbardziej realne. Mecz Werder - Sampdoria eliminacje LM, mieli opóźnienie około 30 sekund na bet365 , nie pamiętam dokładnie przy której bramce. Zagrałem i dostałem zwrot i wiadomość czemu tak się stało.
Zdarza się to częściej niż myślisz, tylko trzeba siedzieć na tych live ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jak najbardziej realne. Mecz Werder - Sampdoria eliminacje LM, mieli opóźnienie około 30 sekund na bet365 , nie pamiętam dokładnie przy której bramce. Zagrałem i dostałem zwrot i wiadomość czemu tak się stało.
Zdarza się to częściej niż myślisz, tylko trzeba siedzieć na tych live ????
Co nie zmienia faktu, że fatalnie świadczy to o profesjonalizmie bukmachera.

30 sekundowe opóźnienie mają streamy na stronach działających z partyzanta i &#39;kradnących&#39; obraz z satelity. Jeśli jakiś bukmacher korzysta z takich serwisów przy zakładach live to jest to ŻAŁOSNE. Jeżeli nie potrafią czegoś zorganizować to niech się za to nie zabierają. Ciekawe czy bukmacher zwróciłby mi pieniądze gdybym napisał im maila, że to ja miałem opóźnione video!? ????

Dzisiaj bukmacher tłumaczy się opóźnionym video jutro będzie tłumaczył się tym, że oddsmaker oglądał zakodowany mecz i nie bardzo orientował się co się działo...
 
Do góry Bottom