>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszukali mnie?

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Proszę się trzymać tematu.
Błędy z opóźnieniem się zdarzają i o tym już w tym dziale dyskutowaliśmy...
Sam ogrywałem swego czasu dwóch bukmacherów. Jednego na bramkach, drugiego na rzutach rożnych i bramkach. Nie było tego dużo ale... jednak zdarzało się i dalej się zdarza.

Co do samego pytania - z taką sytuacją i reakcją bukmachera nic nie zrobisz.
Nie udowodnisz im, że się mylą...
Możliwe, że rzeczywiście mieli opóźnienie i miałeś najzwyczajniej w świecie pecha - anulowali Twój zakład razem z innymi, które wniesiono zbyt późno.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Odnośnie betclic to miałem nie cały miesiąc temu również nie miłą sytuacje z nimi, zagrałem we wtorek kupon na którym miałem pewien mecz z tenisa po czym mój zawodnik poddał mecz rozliczyli mi jako przegrana, Ok tak mieli w regulaminie, ale na drugi dzień środa podobna sytuacja tym razem to zawodnik przeciwko któremu grałem poddał mecz skreczował i dali mi zwrot, więc wchodze na livechat pytam sie o co chodzi dopiero co rozliczali krecz=przegrana, a koleś mówi, że dziś został zmieniony regulamin , pytam się dlaczego nie poinformowaliście nigdzie o tym, na co on odpowiedział, że nie muszą w ogole informować graczy o zmianach w regulaminie...(czyli według tego mogą sobie robić co chcą i kiedy chcą).... Betclicc ????
 
D 0

damiano12

Użytkownik
Witam chciałem powiedzieć jak zostałem wprowadzony w błąd przez bukmachera „interwetten” Postawiłem na zakład „równe/nie równe i był podany przykład
równe=0-0 Nic więcej więc dało mi to do myślenia… wiadomo 1-1,
2-2,3-3 to są równe,ale 2-1, 2-3 3-1, są nierównymi…więc
napisałem do supportu polskiego. Co się okazało zapytałem
o co w tym chodzi i podałem przykłady czy
dobrze interpretuję to zagadnienie… dostałem potwierdzenie,
że tak… kolejno postawiłem na zakład na nierówne i na to
ze będzie remis…po czym przegrałem wszystko… więc piszę do
nich i pytam czemu przegrałem dostaje odp od tej samej osoby,
że wynik był parzysty czyli równy…i w ten sposób
zostałem rzekomo i pewnie świadomie wprowadzony w błąd. Nic jak
pytałem supporta nie wspomniał o tym że chodzi to o parzyste wyniki…lub nieparzyste. Po żmudnych 2miesiącach pisania do polskiego
suportu,otrzymałem:
„Proszę o zaprzestanie spamowania mojej skrzynki pocztowej. W
wcześniejszych mailach odpowiedziałem Panu na wszelkie niejasności.
Jeśli chce Pan dalej kontynuować sprawę, w której nie ma Pan racji,
odsyłam do angielskiego supportu.”
wiec zaczołem do angielskiego suportu pisać…..
i otrzymałem:
„Wramach dobrego imienia firmy zwróciliśmy Panu pieniądze za mecz
w związku z błędnym tłumaczeniem, wynikłym z naszej
strony. W przypadku
niejasności prosimy sprawdzić oryginalną, angielską wersję strony.”
Po to jest język polski żeby nie trzeba było
tłumaczyć samemu to tak jak by po angielsku kolor czarny był a w znaczeniu polskim będzie pisać brązowy.
więc oddali z łaską, ale tylko za zakład nierówny za remis niestety nie!!!
Gdybym nie był człowiekiem upartym i nachalnym to bym wszystko stracił…Dlatego nie polecam tego bukmachera a jak stracicie kiedyś
kasę to trzeba walczyć!!!Ja już byłem gotowy iść do sądu…z tym…
 
A 44

ab178

Użytkownik
Ja bym ci kasy nie oddał.
Ewidentnie chciałeś ich oszukać myśląc, że znalazłeś lukę.
Zakładając, że kursy na &quot;równe/nie równe&quot; wynosiły w okolicach 1.8 a kurs na remis 3.0 to myślałeś, że tak czy siak wygrasz a tu taka niespodzianka.
Do tego miałeś czelność żądać zwrotu kasy. Żenujące.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
W sumie trochę dziwny przykład dali z tym 0-0, bo teraz czy 0 jest parzyste czy nieprzaste, wg. definicji parzystosci 0 załapuje się na to miano, ale tylko dlatego, że tak jest wygodniej dali by np. 2-2 to jeszcze jako tako , a tak faktycznie zagmatwali sami sobie. Co do remisu cięzko w równe nie równe trafić remis, nie mówię , że nie było tutaj próby oszustwa jednakże, kolega miał wątpliwości zasadne i dobrze , że o to walczył.
Jednakże z tym sądem więcej się nie zapędzaj, ale to taka skromna rada.
 
P 0

pablo221

Użytkownik
OSZUKUJĄCY bukmacher betsafe!!
Witam chce wszystkich przestrzec przed bukmacherem betsafe...????
miałem u nich konto i pieniądze wpłacone parę tys.... a oni pewnego dnia wyzerowali mi konto po prostu...stan zero...pytam ich czemu jak byly pieniadze a support ktory wogole jest nieudolny i wyksztalcony mowi, ze oni nie udziela odpowiedzi i tyle...
Sprawa zostala zgloszona na policje puki co... ostrzegam kazdego kto u nich chce zdeponowac pieniadze nie warto...mnie oszukali i przywlaszczyli sobie pieniadze obecnie policja sprawdza sczegoly co i jak i maja postawiony zarzut bezprawnego przywlaszczenia sobie pieniedzy...ale znajc zycie to oni i tak znajda jakies obejscie prawa wkoncu to maltanska spolka przekretow....????????????????????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Sprawa zostala zgloszona na policje puki co.
Hazard jest nielegalny wiec jak zglosiles to na policje to sam sie pograzasz tylko. Spodziewaj sie konsekwencji ze strony panstwa.
ostrzegam kazdego kto u nich chce zdeponowac pieniadze nie warto
Nikt rozgarniety nie wplaci takich sum do Betsafe, wiec raczej nie popelni nikt takiego bledu jak ty....
mnie oszukali i przywlaszczyli sobie pieniadze obecnie policja sprawdza sczegoly co i jak i maja postawiony zarzut bezprawnego przywlaszczenia sobie pieniedzy
Chlopie nie wal sciemy ???? Usmialem sie ????
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Witam chce wszystkich przestrzec przed bukmacherem betsafe...????
miałem u nich konto i pieniądze wpłacone parę tys.... a oni pewnego dnia wyzerowali mi konto po prostu...stan zero...pytam ich czemu jak byly pieniadze a support ktory wogole jest nieudolny i wyksztalcony mowi, ze oni nie udziela odpowiedzi i tyle...
Sprawa zostala zgloszona na policje puki co... ostrzegam kazdego kto u nich chce zdeponowac pieniadze nie warto...mnie oszukali i przywlaszczyli sobie pieniadze obecnie policja sprawdza sczegoly co i jak i maja postawiony zarzut bezprawnego przywlaszczenia sobie pieniedzy...ale znajc zycie to oni i tak znajda jakies obejscie prawa wkoncu to maltanska spolka przekretow....????????????????????
To mi wygląda na jakąś prowokację, bo nikt o zdrowych zmysłach nie wpłąca od razu do niespawdzonego przez siebie bukmachera tyle kasy, cos tutaj jest nie tak. Same posty wyżej też o czymś świadczą. A zgłaszanie na policji ..... ze sie gra nielegalnie w internecie , no powiedzmy nierozsądne.....
 
Do góry Bottom