>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Oostende - Gent

M 0

mateuszb85

Użytkownik
Cześć,
mam pytanie, a zarazem prośbę do bardziej doświadczonych forumowiczów. Przeszukałem już całe &quot;google&quot; i niestety nie odnalazłem -chodzi mi o statystyki rzutów rożnych Jupiler League, a najlepiej powtórka meczu. Mam małe spięcie z Bet365 co do rozliczenia zakładu. Z góry dzięki!
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Cześć,

mam pytanie, a zarazem prośbę do bardziej doświadczonych forumowiczów. Przeszukałem już całe &quot;google&quot; i niestety nie odnalazłem -chodzi mi o statystyki rzutów rożnych Jupiler League, a najlepiej powtórka meczu. Mam małe spięcie z Bet365 co do rozliczenia zakładu. Z góry dzięki!
No dziwne, pierwsza lepsza strona z statystykami i już mam Ooestende 3 rzuty rożne, Gent siedem rzutów różnych, co daje razem dziesięć rzutów różnych-pozdro
 
M 0

mateuszb85

Użytkownik
Dzięki, fakt 10 rzutów rożnych, ale... Przepraszam, bo nie napisałem od razu w czym rzecz: miałem zakład m. in. na mecz Oostende - Gent under 11.0 rzutów rożnych, posprawdzałem bardzo dużo stron ze statystykami i wszędzie jest jak byk ... 10 rzutów rożnych więc sprawa niby prosta, ale nie ???? Bet365 ma &quot;swoje&quot; statystyki według nich w meczu padło 11 rzutów rożnych. Na stronie bet365 nie ma dokładnych statystyk. mając dane z innych uderzyłem na czat do konsultanta i co się okazuje? według nich kupon prawidłowo rozliczony, na pytanie na jakich statystykach się opierają, odpowiedz: Kupon prawidłowo rozliczony, czy możemy jeszcze w czymś pomóc ???? Konsultantka na którą trafiłem, albo jest mało ogarnięta, albo perfidnie wciska mi swoją wersję. Do czego zmierzam, patrząc na wszystkie strony ze statystykami rzutów rożnych było 10, ale zawsze gdzieś mógł wkraść się błąd może ja się mylę, dlatego szukam wiarygodnych źródeł, a najlepiej strony, gdzie mogę obejrzeć powtórkę meczu. Szukam dalej ???? Pozdrawiam
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Bet365 korzysta z własnych statystyk i z nimi raczej nie wygrasz.
Jak im udowodni za pomocą innych statystyk to wygra.
Miałem kilka podobych sporów z bet365.
Czasami zdarza sie ze jest rozny w ostatnich sekunach meczu ale nie zostaje on wykonany wiec sie nie liczy wg bet365.
 
M 0

mateuszb85

Użytkownik
Niestety, oficjalne statystyki ze stron innych niż Bet365 nie są przez nich uznawane i tu jest kłopot ???? Na stronach belgijskiej Jupiler League niestety takich statystyk brak, przy próbie rozmowy z konsultantem (nie ważne na jakiego trafię) odpowiedz na moje argumenty ta sama - zakład rozliczony prawidłowo, czy w czymś jeszcze możemy pomóc ???? Napisałem e-maila do angielskiej obsługi, może tam wykażą się rozsądkiem. Przyznam szczerze, że przez całą tą sytuację zaczynam wierzyć, że wbrew wszelkim statystykom tych rzutów rożnych było 11... ???? dlatego cały czas szukam powtórki meczu, wygląda na to, że trzeba będzie obejrzeć, za wszelką pomoc z góry dziękuję ???? Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@mateuszb85&gt;&gt; aktywny użytkownik FB o nicku cubsonart mieszka na stałe w Belgii i może Ci ew. pomóc w dotarciu do oficjalnych danych.

Problemem jest jednak to, że jeśli dobrze pamiętam to ma on zablokowane ( bądź nieaktywowane ) pw a zatem pozostaje Ci jedynie prośba do niego tu w wątku wyrażona.
 
M 0

mateuszb85

Użytkownik
Kilka dni minęło, w międzyczasie spróbowałem napisać do angielskiej obsługi, kilka e-maili z niejakim Gregiem, na początku miło się rozmawiało ???? do momentu kiedy znów stanowczo poprosiłem o to, żeby to bet365 wskazał oficjalne statystyki z innego źródła niż ich strona, na co oczywiście argumentów dalej nie mają:p na tego e-maila Greg już nie odpisał.... tylko ponownie odezwał się polski dział obsługi klienta ???? widocznie argumentów zabrakło, angielska obsługa chce trzymać poziom to zepchnęli niemiły obowiązek spławienia natręta na kolegów z Polski ???? Do rzeczy: kolejny &quot;soczysty&quot; e-mail poparty linkami i argumentami i co? odpowiedz, że prześlą ponownie kupon do działu rozliczeń. Dziś rano odpowiedz:
Szanowny Panie Mateuszu,

Informujemy, że zgodnie z informacjami, jakie otrzymał Pan w poprzednich wiadomość zakład został poprawnie rozliczony jako przegrany. W meczu było dokładnie 11 rzutów rożnych (3-8) i jest to ostateczna informacja z naszej strony.

Jednakże, jako że szanujemy Pana jako klienta możemy zaoferować Panu zwrot stawki za zakład w geście dobrej woli firmy.

Prosimy o informację czy życzy Pan sobie zwrotu stawki. Do wiadomości zwrotnej prosimy dołączyć również nazwę użytkownika i kod bezpieczenstwa do konta.
Z poważaniem,
Malgorzata S
Zespół bet365
Widocznie zaczynają uświadamiać sobie, że nie odpuszczę i próbują mnie spławić zwrotem stawki, choć uważam, że dalej zachowują się jak ignoranci, do dziś nie są w stanie przedstawić mi oficjalnych statystyk potwierdzających ich wersję.
Walczę dalej, za wszelką pomoc będę wdzięczny ???? Pozdrawiam!
 
M 0

mateuszb85

Użytkownik
Niestety nie i mam z tym problem, bo nie jest to liga &quot;z czołówki&quot; europy, a tym bardziej drużyny nie są hegemonami w tej lidze, dlatego jest kłopot ze znalezieniem powtórki. Jeśli ktoś z Was jest w stanie pomóc, będę wdzięczny, na dziś opieram się wyłącznie na statystykach + napisałem e-mail do klubów o udostępnienie oficjalnych statystyk, na pewno nie poddam się:p
 
Do góry Bottom