>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Only basketball

P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
LG Sakers - Seoul Thunders✅
H/A OT - 1
kurs 3,37 Pinnacle
stawka 100zl

Sonic Boom - Incheon✅
H/A OT - 1
kurs 4,60 Bet365
stawka 100zl
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Bayi Rockets - Shanxi Zhongyu⛔
H/A OT - 1
kurs 3,05 Bet365
stawka 100zl

Jiangsu Dragons - Shenzhen✅
H/A OT - 1
kurs 3,05 Bet365
stawka 100zl

Zhejiang Chouzhou - Liaoning✅
H/A OT - 1
kurs 8,1 1xBet
stawka 100zl

Rodniki Izhevsk - Irkutsk✅
H/A OT - 1
kurs 2,5 Bet365
stawka 100zl

BK Zaporozhye - BC Dnipro⛔
H/A OT - 1
kurs 3,38 MarathonBet
stawka 100zl
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Gratulacje, ponad 100 typów i yield prawie 21%, świetny wynik ????
Dzięki ???? Wieczorem zrobie dokladne podsumowanie i nabazgram kilka zdań.



Usti n. Labem - Pardubice⛔
H/A OT - 1
kurs 2,55 5Dimes
stawka 100zl

OKK Beograd - Borac⛔
H/A OT - 1
kurs 2,33 Unibet
stawka 100zl

Plymouth Raiders - Leicester Riders⛔
H/A OT - 1
kurs 3,26 MarathonBet
stawka 100zl
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Rishon✅
H/A OT - 1
kurs 3,88 1xBet
stawka 100zl

Cremona - Avellino⛔
H/A OT - 1
kurs 2,30 Bet365
stawka 100zl

Estudiantes - Unicaja⛔
H/A OT - 1
kurs 2,69 Pinnacle
stawka 100zl

Manchester Giants - Glasgow Rocks⛔
H/A OT - 1
kurs 9,00 Unibet
stawka 100zl

Elitzur Kiryat Ata - Maccabi Haifa⛔
H/A OT - 1
kurs 3,75 Bet365
stawka 100zl
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Ylli - Sigal Prishtina⛔
H/A OT - 1
kurs 8,75 Bet365
stawka 100zl

Correcaminos - San Luis⛔
H/A OT - 1
kurs 2,15 MarathonBet
stawka 100zl

Manresa - Gran Canaria⛔
H/A OT - 1
kurs 6,50 MarathonBet
stawka 100zl
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Quilmes - Estudiantes✅
H/A OT - 1
kurs 2,20 Bet365
stawka 100zl

La Union - San Martin✅
H/A OT - 1
kurs 2,29 Pinnacle
stawka 100zl

Padam na twarz ???? Jutro postaram sie zrobic jakies podsumowanie, aczkolwiek i tak nie widze po takiej probce za bardzo sensu.
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Pierwsze podsumowanie i moje wywody:

Ilość podanych typów: 104
Zainwestowane pieniądze: 10400
Zysk: 1183

YIELD: 11,4%✅✅✅


Teoretycznie wynik całkiem przyzwoity. Z jednej strony nie weszło kilka fajnych zakładów między innymi kurs 10 gdzie prowadzili 40 do 30 po to zeby przegrac w dogrywce, albo za 8,75 i przegrana w końcówce. Z drugiej jednak strony według moich wyliczeń mój yield powinnien wynosić 7-8% w long runie, wiec wynika ze troche farce. Ja jednak w ogóle sie tym nie przejmuje i tak samo byloby w momencie gdybym był teraz na minusie. Po prostu ta próbka jest za mała, żeby wyciagac wieksze wnioski. Wariancja matematyczna to paskudna sprawa i potrafi być bardzo bolesna. Dla przykładu majac pare asów i stackujac sie preflop na 100% rangu przeciwnika mamy 80%. 8 razy na 10 powinnismy wygrać. Jednak czy jest mozliwa sytuacja, ze wygramy tylko 2? Jak najbardziej! A czy w tej samej sytuacji po 10tysiacach rozdań jest mozliwe ze wygramy tylko 2 tysiace? Oczywiscie ze nie. Odchylenie bedzie juz duzo mniejsze. Moze byc to np 7900 do 2100, ale nigdy nie bedzie one jakies kosmiczne. Im wieksza probka tym lepiej. Podsumowujac im mniejsze kursy i wiekszy EV yield ( wartość oczekiwana) tym mniejsza wariancja. Analogicznie im wieksze kursy i mniejszy EV yield tym duzo wieksza wariancja. Ja gram kursy od 2 do 10. Ponizej 2 znajduje tylko takie z yieldem do 5%, wiec nawet tego nie wklejam. Stad wariancja w moim przypadku bedzie wieksza. Dlatego tak po 500 zakladach w momencie gdybym mial yield 5-6% to bede juz bardzo zadwolony. Sprawdzalem wstepnie inne dyscypliny i zauwazylem ze na kazdej mozna zarabiac, dlatego wole grac 1-3k zakladow miesiecznie z yieldem nawet tylko 5% niz 10 miesiecznie z yieldem 20%. Dlatego smiesza mnie typerzy, ktorzy po 100 zakladach pokazuja jaki to swietny 10% yield maja, a w rzeczywistosci moze byc nawet ujemny. Potem zwalaja to na slabszy okres itd, a potem znikaja ???? To dziala oczywiscie w druga strone czyli ktos kto sie poddaje mimo wiedzy po malej probce jaka moze byc 100 zakladów. Oczywiscie trzeba tez w pewnym momencie dojsc do wniosków, ze robi sie cos zle bo widze od zakichania takich typerów co to robia analizy meczów i wklejaja podsumowanie po 500 zakładach i kreca yield w okolicach 2% i tak przez kilka lat. Po prostu mimo jakies tam wiedzy sportowej zawieraja zle zaklady. Dla przykładu robia jakas tam analize meczu np real-legia i wychodzi im, ze real powinnien to wygrac, wiec trzeba postawic na niego. Nie patrza nawet na kurs tylko graja to spotkanie. Bukmacher oferuje kurs 1,01 i co z tego? Real to faworyt wiec trzeba grac, a to duzy blad bo jak wiedzielismy spokojnie czasem legia wygra i bedziemy tracic mimo ze ocenilismy ze real jet faworytem. To oczywiscie tylko przyklad. Dlatego uwazam, ze duzo wieksze szanse na wygrywanie maja ludzie, ktorzy opieraja sie na liczbach, statystyce itd niz Ci ktorzy znaja sie na danej dyscyplinie. Nie mowie, ze nie mozna wygrywac znajac sie tylko na sporcie, ale umowmy sie to sa ludzie, ktorzy dysponuja ponad przeciętną wiedzą. Zazwyczaj sprowadza się to do jednej ligi.



Co do mojej gry sa to dopiero beta testy. W bukmacherce siedze ledwo miesiac. Obecnie stworzyłem pewien algorytm, który powinnien podnieść mi yield o ok. 3-5%. Niestety wklepywanie kazdego meczu to czas na okolo 5min, a potrzebuje wprowadzic min 500, zeby wyciagnac jakies wieksze wnioski. Zamierzam sie tym zajac w pierwszym tygodniu stycznia. Oprócz tego mam kilkadziesiąt innych pomysłów, którymi zajme sie w pierwszej polowie roku. Do konca tego roku nie bede juz prawdopodobnie podawal typów. Raz, ze malo spotkan i ida swieta, a dwa chce wolny czas wykorzystac na poksa bo to poki co pewny stu procentowy zysk. Aaa no i zaczna sie pojawiac typy z roznych dyscyplin.

Na początek:
Ath Bilbao - Celta Vigo✅
Over 2,5 1,97 SBOBET

Wesołych Świąt i GL ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witaj.
Co powiesz o meczu Nymburk-Banvit i Kazan-Galata?
Ja myślę o zwycięstwach gospodarzy,ale chętnie poznam twoją opinie.
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Witaj.
Co powiesz o meczu Nymburk-Banvit i Kazan-Galata?
Ja myślę o zwycięstwach gospodarzy,ale chętnie poznam twoją opinie.

Jasne ze Kazan jest faworytem, ale ja bym nie bral po tym kursie. W tej chwili to pewnie w okolicac 0-2% yielda ( w porywach do 4). Otwarcie bylo dosc spoko ok 1,45. Za 1,4 bym byl sklonny zagrac ten mecz.

Nymburk - Banvit to tez wolalbym grac na gospo, ale ciezko mi tu oszacowac oplacalnosc tego kursu. Od 1,85 mozna by moze zagrac.
 
Do góry Bottom