>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Only basketball

P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Raczej wypalenie ???? Na pokerze dalej mozna bardzo ladnie zarobic. Oczywiscie z roku na rok jest co raz trudniej, szczegolnie na srednich i wyzszych stawkach. Na niskich to w sumie malpe mozna nauczyc klikac odpowiednie przyciski i posadzic, a i tak bedzie wygrywac. Chce spróbowac czegos nowego, a bukmacherka wydaje sie idealna. Bardzo spoko wydaje sie siedzenie, obstawianie i ogladanie wydarzen sportowych ???? Poki co od miesiaca sporo czytam i analizuje. Troche zaczalem sie juz bawic w obstawianie. Mozliwe ze od nowego roku wejde na powaznie. Nadal jestem laikiem, ale na szczescie poker z bukmacherka ma wiele wspolnego. Niestety w internecie malo jest konkretow, a sporo pierdół i ciezko cos madrego znalezc. Poki co na pokerze robie 20-40k miesiecznie, gdyby udalo mi sie robic chociaz polowe z tego za kilka miesiecy to bylbym bardzo zadowolny i mozliwe ze pomyslalbym nad calkowita zmiana branzy ????
 
S 0

sonseeh

Użytkownik
20K? Na jakim grasz limicie? Ja nigdy nie przeskoczyłem nl10 - głównie ze wzgledu na walke z własną słaboscią jaką jest sklonnosc do tiltu ;/ Żyć sie nie da z tego ale na jakies drobe wydatki zawsze cos wpadnie.
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Prometheus - PAOK⛔
H/A OT - 1
kurs 2,15 5dimes
stawka 100zł

Balkan - Beroe✅
H/A OT - 1
kurs 2,36 pinnacle
stawka 100zł
( troche kurs polecial, ale mimo wszystko jeszcze bym zagral)

Koszalin - Rosa Radom✅
H/A OT - 1
kurs 3,59 pinnacle
stawka 100zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Dobry początek, będę obserwował temat i trzymał kciuki ????
Dzięki ???? Wiadomo to dopiero początek, więc nie jarałbym się :p Wariancja matematyczna to paskudna sprawa, więc moze byc roznie ???? Moge tylko zdradzic, ze przeanalizowalem ostatnie 2 lata okolo 40k meczy z czego postawilbym okolo 25% zakladow i wyszedl yield na poziomie 7%. Dla mnie to nadal bylo za malo. Dodalem wiec jeszcze jeden czynnik i z tych 25% wybralem ok 10-15%. Niestety nie przeanalizowalem wszystkich, a tylko czesc poniewaz bylo to bardzo czasochlonne czyli ok 250 zakladow i wyszedl yield ok 13%. Teraz pora sprobowac pograc na mokro, czyli przed zdarzeniem i sprawdzic co z tego wyjdzie. Dzisiaj rowniez skonczylem analize siatkowki z 2016 roku. Wyciagnalem ciekawe wnioski (yield na poziomie 8%). Na dniach zrobie jeszcze 2015 roku caly dla potwierdzenia mojego hmm nie wiem jak to nazwac systemu? strategii? Chociaz oba mi stwierdzenia mi sie nie podobaja. Mozliwe ze zaloze drugi osobny temat do siatki o ile to legalne na forum. Nie chcialbym po prostu mieszac tych dwoch dyscyplin. Poki co lece na stoliki pograc troche ????

GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Pinar Karsiyaka - Venezia✅
Pinar Karsiyaka AH +1
kurs 2,36 Pinnacle
stawka 100zł

edit: wiedzialem, ze za wczesnie wszedlem z tym zakladem, ale balem sie ze kurs nagle zacznie spadac a on wzrósł do 2,6 nawet 10min po tym jak wyslalem kupon. Nastepnym razem bede obstawial dopiero w momencie pierwszego spadku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
Foshan - Jiangsu Dragons⛔
H/A OT - 1 (ewentualnie AH +1 mozna zagrac)
kurs 2,25 MarathonBet (pinnacle 2,24)

Nie wiem czy troche na sile tego nie gram bo zaklad taki close, ale wiecej czynnikow jest za niz przeciw, dlatego wrzucam. Na pewno nie brałbym niższego kursu. Powyzej 2,4 bralbym z zamknietymi oczami.
 
P 20

pokerzystaaa

Użytkownik
co znaczy skrot H/A OT?
O ile mi wiadomo to gosspodarze/goscie z dogrywką ????


Niestety jade wlasnie na wrocław i nie zdaze przeanalizowac do konca wszystkich meczow, ktore planowalem zagrac, ale poki co obstawiłbym:

Nadezhda W - Ekaterinburg W⛔
H/A OT - 1
kurs 3,90 5Dimes ( ok 5% )
stawka 100zł

Khimik - Le Mans⛔
H/A OT - 1
kurs 4,30 Bet365
stawka 100zł

Kataja - Saratov✅
H/A OT - 1
kurs 3,39 Pinnacle ( kurs idzie caly czas w gore wiec gralbym dopiero przed spotkaniem, albo w momencie pierwszego spadku, jako ze nie bede mial dostepu do kompa to wklejam juz teraz)
stawka 100zł

Rosa Radom - Ventspils⛔
H/A OT - 1
kurs 2,3 Pinnacle ( to samo co wyzej ???? )
stawka 100zł

CSM Oradea - Maccabi Rishon✅
H/A OT - 1
kurs 2,75 MarathonBet
stawka 100zł

Partizan - Besiktas✅
H/A OT 1
kurs 2,29 Pinnacle
stawka 100zł

Verese - Neptunas⛔
H/A OT - 1
kurs 2,24 MarathonBet
stawka 100zł

Uni Gyor W - Lattes Montpellier W⛔
H/A OT - 1
kurs 3,65 Bet365
stawka 100zł



Inne spotkania to Maccabi Kiryat - Ashdod jak kurs przekroczy 2,1 to bym bral na gospodarzy, Karpos - Peja powyzej 2,2 na jedynke bym bral.
 
Do góry Bottom