>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ogarniamy ?!!

v3471 223

v3471

Użytkownik
Dziś Wosik mi sie zrehabilituje (mam nadzieje)..wczoraj zagrałem chyba z 5 typów i nie wszedł tylko ten z forum ...sorki ;)

Wosik-Zwickl, typ1, @1,389 3/4 Pinnacle ⛔

--
mam to w dupie ... sorry panowie (może i panie), ale tak sie nie da...w ogóle chyba nie sensu wystawiać typów na tego challengera w stołowym. Wosik w tym momencie był zwykłą dziwką ..a ja zaliczałem go do grona &quot;solidnych&quot;. Dostał 0:3 i nie miałbym nic przeciwko gdyby grał... a on stał, opierał sie o kolana, ziewał i co tam jeszcze. Ewidentne oddanie meczu..bez gry. To sie owszem zdarza w challengerze (piwnica), ale Torbenowi śmieciowi Wosikowi pierszy raz...

Sytuacja sie powtarza, z 4 typów zagranych na stołowym nie wchodzi mi tylko ten opisny ...uj z tym

No nie ..nie wytrzymam... musze dopisać jeszcze rozdział ballady o Wosiku. Co za germański gnój, pedalskie nasienie... oczywiście ugrał 2 następne mecze w tym 3:1 Achantę... A w meczu ze Zwicklem stał ŚMIEĆ z rękoma opartymi o kolana... tak sie nie da grać bo skąd ja mam kurw..wiedzieć czy on w ogóle ma ochote grać !!! wiele rzeczy można analizować i brać pod uwagę, ale to że zawodnik w ogóle nie ma chęci grać !!! ja rozumiem jak już miałby ugrane miejsce w półfinale ale tak nie było... CIOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
niech mnie niemieckie ***** pogrąży...
Jak ktoś czytał moje użalania wyżej to wie co myśle o tym geju WOSIKU. Od poniedziałku typowałem dwa mecze na challengerze..oba na ŚMIECIA. Z jakim skutkiem widać. Już skończyli fazę grupową. WOSIK przegrał tylko dwa mecze ..które? te które widzicie wyżej. Choć słowo &quot;PRZEGRAŁ&quot; jest bardzo MYLĄCE bo to by oznaczało że GRAŁ. ograł Achantę i całą resztę a ze Zwicklem (najsłabszym w puli) SPRZEDAŁ i nawet nie udawał.

teraz czas półfinału i spotkanie z Vozickim, w grupie ograł go 3:1. Jeśli będzie grał to wygra, ale uj go wie. WIĘC NIE RADZĘ STAWIAĆ ;) kursów jeszcze nie ma.. będę łapał na live na bwin. w grupie kurs był ok 1,39 (pinek)
Wosik(śmieć)-Vozicky, typ 1 @ok 1,34 8/4 ;) bwin ✅ ale kurs złapałem 1,26

dorzucę jeszcze typ zagrany wczoraj, na dziś na godz.ok 14stą
Peneta-Vesnina, typ 1 @1,3 3/4 bwin ✅
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
nie przeżywaj tak kolego, czasem tak bywa
dużo kawy pije i dlatego tak przeżywam..czytaj uważnie ..jak często pojawia się ;) to znaczy że pisze z dystansem...
w pompie mam Wosika..spoko odrobiłem na Krcilu i Gerelu wieczorem.

a tak w ogóle to jestem poruszony, że ktoś tu w ogóle zagląda. DZIĘKI
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
uwaga zapodaje typy na jutrzejsze ME w stołowym:

Mattenet-Bora Vang, typ1 @1,234 2/4 Pinnacle ✅
Francuza znam i to solidny zawodnik, zawsze zmotywowany..turek nic mi nie mówi, jedyny czynnik ryzyka to nazwisko vang, imię wskazuje że przeszedł na islam ????

Smirnov-Pitchford, typ1 @1,216 2/4 Pinnacle ⛔
w rankingu dzieli ich przepaść, nie wiem czemu kurs nie jest 1,05? Smirnova widziałem w jednym przegranym meczu z Gerellem, i może jest pod formą ale na Liama powinno starczyć

Prokopcov-Bobocica, typ1 @1,403 2/4 Pinnacle ✅
Obu Panów znamy z TT-star, Bobo coś tam gra ale Prokopcov jest dla niego za solidny ...

Golovanov-Groth, typ2 @1,637 1/4 Pinnacle ✅
Równiez znajomi z TT-star, Groth to podobno uzdolniona młodzież ale w piwnicy chyba nie uraczył mnie swoi talentem, za to Golone ostatnio widziałem na zjeździe 26 wrzesnia.. przegrał 6/7 meczy w tym z Yordanowem czy Gabrovskim..jeśli Groth poważnie myśli o TT to nie powinien przegrywać takich meczy...

--
Liam Pitchford zrobił niespodziankę. Na challengerach to jeden z moich ulubieńców ..tu wyciął mi numer..ale wykorzystałem tą wiedzę i wieczorem na live wziąłem go po pierwszy przegranym secie z ukraińcem Dyduchem po kursie 3 więc odrobiłem mecz z Smirnovem, który poległ po walce 4:3
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
WTA
2011paź |15
krótko..

Stosur-Scheepers, typ1 @1,267 3/4 Pinnacle ✅
Stosur -1,5 @1,685 1/4 Pinnacle ✅

Stosur po wygranej USO, miała lekkiego kaca, ale mam nadzieję że się ogarnie. Jej przeciwniczka w tym roku nie pokonała kogoś tego formatu i stawiam że nie dokona tego również jutro.

--
najs ;)
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
ME TT, 14.paź
2011paź |16
kolejna faza rozgrywek na ME w stołowym. kilka niespodzianek już miało miejsce, gwiazdorzy pod formą ..w ogóle jakoś dziwnie. czyżby kryzys stołowego w europie?
typy na jutro:

Gerell-Carneros, typ 1 @1,1 ⛔
Boll-Monteiro, typ 1 @1,06 ✅
Karakasevic-Pistej, typ 1 @1,25 ✅
Ovtcharov-Lundqvist, typ 1 @1,13 ✅
AKO:1,65 1/4 bwin

Oprócz tego może być kilka niespodzianek, więc można próbować wysokich kursów, ja czekam aż pinek wystawi kursy:
#1 Samsonov jest pod formą znacznie ...bwin na jego przeciwnika daje 4,5
#2 Liam Pitchford doprowadza mnie do szoku ... ograł Smirnova i Samsonova !! w drużynówce więc może wygrać ..bwin daje 2,81
#3 Jak na mój gust Baum zawsze gra niepewnie..często traci seta ale broni się w końcówkach, a Shibaev rozniósł dziś Lebessona więc może zrobić sporo kłopotu Niemcowi

--
nawet nie wiecie jak mnie to wpienia ...bałem się o karasia..a tu Gerell ograny przez kogo ..kurw...jakiegoś no-nejma Carnerosa...jak ja uwielbiam jak mi kursy 1,1 nie wchodzą. Jeśli ktoś widział ten mecz to proszę o kometarz...Jak on grał..z opaską na oczach !!?
co tu dużo gadać ..NIE OGARNIAM TEGO !

.. kumpel mi potem doniósł że po dwóch wygranych setach, prawdopodobnie odnowiła mu się kontuzja z meczu ze Schlagerem.. mógł kreczować chociaż pajac..
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
WTA, Linz 14paź
2011paź |17
Daniela strasznie męczy sie w tym turnieju. Dwa &quot;przegrane&quot; mecze wyprowadziła na 2:1 co musiało ją kosztować...Petra sobie troche odpuściła po Wimbledonie, ale mam nadzieje, że wróci jej apetyt na zwycięstwa. H2H 2-0 dla Petry..Jeśli dobrze nastawi swój forehandowy celownik to zmiecie Danielę z kortu.

Kvitova @1,44 3/5 Unibet ✅
Kvitova -1,5 @2,14 1/5 Pinnacle ✅

--
też najs ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |18
finał WTA Linz:
coś mi mówi, że Petra szlifuje forme na Masters i się przyłoży. Cibulkova to ambitna zawodniczka, taki walczak i za to ją cenię. Jej problem moim zdaniem to warunki fizyczne...
Kvitova wiadomo potrafi zabić FH i jeśli wygrała z Jankovic, która jest o wiele lepsza w obronie niż Cibula to znaczy, że z reguralnoscią tego FH jest nieźle.
H2H 3-0 dla Petry, na hardzie dwa razy spokojnie pokryła handi 4,5..

Kvitova @1,364 4/5 Pinnacle ✅
Kvitova -4,5 @2 1/5 bet365 ✅
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |19
było święto w postaci ME ..i po święcie. wróćmy do szarej rzeczywistości. wróćmy do piwnicy.
z jutrzejszej pierwszej rundy (do godz.11) wybrałem dwa mecze panów, którzy zameldowali się na ME tj Seredy i Pisteja, obaj odpadli w 3 rundzie..Sereda nawet wyeliminował Gionisa (pod formą) dalej odpadł z Habesonem, a Pistej odpadł z rewelacyjnym do półfinału Karasiem..

Sereda-Chodorski, typ 1 @1,326 2/5 Pinnacle ✅
Pistej-Sadilek, typ 1 @1,334 2/5 Pinnacle ✅

to jednak piwnica i ryzyko jest, szczególnie Sadilek może okazać sie groźny.

- pozostałe dwa mecze z pierwszej rundy ... Vybornego nie stawiam bo nie wiem którą nogą wstanie a na Wosika mam ostatnio cofkę po tym jak mnie siwy gej załatwił w zeszłym tygodniu..a Fadeev jest niebezpieczny... może zagram więc przeciwko Wosikowi na live
- w ogóle uwaga natury ogólniejszej ..na tt-star trzeba atakować szerszym frontem..np na Wosika w zeszłym tygodniu trzeba było wszystkie mecze grać bo był raczej pewny do awansu ..a ja podałem tu tylko dwa z siedmiu z fazy grupowej i to te które przegrał...i nie żebym popełnił błąd w typowaniu ;) np w meczu ze zwicklem z jakiś powodów nie grał i ..uj.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
- w ogóle uwaga natury ogólniejszej ..na tt-star trzeba atakować szerszym frontem..np na Wosika w zeszłym tygodniu trzeba było wszystkie mecze grać bo był raczej pewny do awansu ..a ja podałem tu tylko dwa z siedmiu z fazy grupowej i to te które przegrał...i nie żebym popełnił błąd w typowaniu ;) np w meczu ze zwicklem z jakiś powodów nie grał i ..uj.
ja kiedys zagrałem wszystkie mecze Rubatsova na jednym kuponie w turnieju i wszystkie wygrał a odpadł w półfinale ;)
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |20
Panowie challengerowcy odsłonili nieco karty ...
na szybko bo mecz niedługo

Sadilek-Cihak, typ 1 @1,877 1/5 Pinnacle ✅

u Cihaka już od jakiegoś czasu obserwuje spadek formy. A Sadilek to taki bliżej nieokreślony średniak, ale widać że się stara co w tej piwnicy ma duże znaczenie. Umiejętności po równo, motywacja na korzyść Sadilka, forma chyba też

--
jakoś dziwnie kursy 20 mi później spadły na ryj do ok 1,6... anyway, cihak jest wyraźnie pod formą i knedlik-sadilek ogarnął go 3:1
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |21
no to WTA na szybko,

Paszek - Makarova, typ 1 @1,488 2/5 Pinnacle ✅

jako że mam wątpliwości co do rozpasanych analiz, tym większą wątpliwość do ich opisów to powiem tak: przeanalizowałem formę, H2H itd ale myśę że decydujace bedzie to że Tamira ma fajniesze cycki :grin:

--
analiza na podstawie cycków jak najbardziej prawidłowa.
a mówiąc poważniej, Tamira zamiotła 6:2 6:2 lekko rozhisteryzowaną przeciwniczkę...
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |22
jeszcze trochę stołowego,
pan Fadeev dostał w dupę już dwa razy, ale moim zdaniem z najsilniejszymi w tegotygodniowym składzie. Teraz przyjdzie mu grać z najsłabszymi. Typuję że dwa następne mecze ogarnie.

Fadeev-Cihak, @1,498 2/5 Pinnacle ✅
Fadeev-Chodorski, @1,313 2/5 Pinnacle ⛔
--
pierwszy mecz zgodnie z planem, w drugim Polak który dotąd wtopił wszystkie mecze nagle &quot;przypomniał&quot; sobie jak grać..trochę w to nie wierzę. no cóż. to tylko piwnica i takie ryzyko też tu jest.
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |23
Jutro w Luksemburgu, ok godz. 12 spotkają się Brianti A. - Tatishvili A.
Z tego co wiem nigdy wcześniej się nie spotkały. Brianti to mała wsza, która potrafi ambitnie powalczyć, moim zdaniem jest dobra technicznie. Jej słabą stroną jest wzrost i po prostu silniejsze zawodniczki są dla niej ...za silne
Druga z pary nie jest mi bliżej znana, kieruje się głównie tym że nie jest dużo wyższa od Alberty + niższy ranking. zobaczymy ..

typ Brianti @1,62 2/5 Pinnacle ✅

dorzucę jeszcze Pironkovą (WTA Moskwa); nie wiem czemu ona nie jest faworytką w tym spotkaniu
Pironkova @2,21 1/5 Pinnacle ✅

--
na szczęście słodki pinek to rozliczył..chyba przy 5:0 już była przerwa związana z kontuzją ale dociągnęły pierwszego seta do końca a to warunek żeby pinek rozliczył ????

Brianti.. dziwny to był mecz...
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |24
szybciótko bo mecz ok 10:20; Sereda-Fadeev. Rusek wczoraj mnie zawiódł ..miałem go za lepszego grajka i ciągle uważam, że jest lepszy niż wygląda w tym tygodniu... nie ma szans na awans do półfinału a Sereda moim zdaniem ma bo gra z wyraźnie pod formą Fadeevem i cieniutkim ostatnio Cihakiem. Jak te dwa mecze ogarnie to ma pewne szanse. Chyba że Pisteje odda mecz Ryśkowi ...tak więc sporo ale..
ale jednak spróbuje

Fadeev-Sereda @1,629 2/5 Pinnacle ✅

UWAGA: kurs na bwin, na live już trochę wzrósł do bodajże 1,65 więc uważajcie, ja trzymam się swojego
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |25
pójdę za ciosem, Sereda ma o co walczyć, chyba że zaraz Wosik odda mecz Ryśkowi ...
ale jeśli nie to w meczu o 11:40 Sereda-Cihak, stawiam na Seredę...

@1,37 2/5 bwin ✅

przed meczem na bet365 powinien być ok 1,4.

--
3:1 zgodnie z planem, ale na becie dali kurs 1,18... hi hi
__
+6,14j /82 =&gt;7%
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |26

Luksemburg na jutro..
Flavia wraca do gry. Bardzo mi się ostatnio podobała jej gra. Była zdecydowanie w formie do momentu w/o w Linz. Nie chce nic Isi odejmować, ale myślę, że gdyby nie zmęczenie grą w deblu to Flavia zdobyłaby Pekin
Jej przeciwniczka przegrała 4 ostatnie mecze ze zdecydowanie słabszymi zawodniczkami.
JEŚLI ze zdrowiem Flavi wszystko ok. powinien być jednostronny mecz.

Pennetta-Sevastova @1,347 3/5 Pinnacle ⛔
Pennetta -1,5 @1,75 1/5 Bah ⛔

--
nie ogarniam tego.. szkoda że nie mogłem oglądać

__
+2,14j /86 =&gt;2%
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
2011paź |27
Ivanovic-Razzano @1,18 ✅
Azarenka-Zahlavova @1,14 ✅
Radwańska-Safarova @1,2 ⛔
AKO: 1,61 1/5 bwin
--
ewidentnie nie mam szczęścia do combosów...
__
1,14j /87 =&gt;1%
 
Do góry Bottom